PDA

View Full Version : Въпрос относно приема на амфетамин



cherinka
09-16-2008, 07:38
Здравейте на всички.
Искам да ви попитам каква е разликата между това да приемаш амфетамин през носа и през устата?
Смисъл, не знам колко е вредно за ноздрите, обаче както и да го гледаш то все ти отива в кръвта !?
И също дали има няква разлика в действиетому когато е приятео през устата ( и през нослето) ?
Е?

kPuCkA
09-16-2008, 07:45
Когато го приемаш през носа, действието му се развива по-бързо и по-ефективно, отколкото през устата.

rakiQ
09-16-2008, 07:47
мисля ,че през носа влиза по хард 8-) нз

bulgarche
09-16-2008, 11:49
http://img231.imageshack.us/img231/7769/10805vk3.gif
http://beroe.eu/forum/images/smilies/SniffCoke.gif

cherinka
09-16-2008, 12:44
Що не го приемаш анално,като свещичките?
dobre, ще го пробвам.
Благодаря много за съвета. :-)





през уста е отвратително на вкус...

през носа е нормалния прием,а и по-бързо се получава ефекта,всичко друго е сбъркана работа...

е, що го гледаш от лошата страна. 8-)
нямах предвид, тва, което ти имаш предвид.
Смисъл, оже си разредиш количката с него, или да си го свиеш в едно оцб и то така няма как да му усетиш вкуса.




Добре.

Ch0c0la73
09-16-2008, 14:03
незнам защо понякога някои се изгъзват да приемат амфет през устата или бонбони през носа и т.н. абе хора не случайно са тея работи..щом се употребява даден наркотик по един начин го правете така ... а точно по темата.. през носа действитето е по бързо и по силно..

erotix
09-16-2008, 15:26
няма никакъва разлика! Единственото е,че е горчиво прес устата..за това наркоманите го смъркат!

PrionBreak
09-16-2008, 18:50
През носа достига по-бързо до кръвта и е по-ефектно .. и попринцип се жули .. може да го вземеш и венозно ако искаш, ама не е за предпочитане.. ама тфа е най-големия боклук според мене...

schranz
09-17-2008, 21:40
Що не го приемаш анално,като свещичките?
dobre, ще го пробвам.
Благодаря много за съвета. :-)





през уста е отвратително на вкус...

през носа е нормалния прием,а и по-бързо се получава ефекта,всичко друго е сбъркана работа...

е, що го гледаш от лошата страна. 8-)
нямах предвид, тва, което ти имаш предвид.
Смисъл, оже си разредиш количката с него, или да си го свиеш в едно оцб и то така няма как да му усетиш вкуса.




Добре.
хахах!!Мацко,как мислиш че ще свиеш амфет в оцб?!?!? :shock: :shock: ..Да,амфета може и да се пуши само че на фолио...Но това е много по-вредно и от шмъркането!!
А относно въпроса ти :ако приемаш амфет през устата шанса да те "хване" е минимален(даже нищожен),защото стомаха ти го разгражда веднага..Най-добре е да го шмъркаш ако искаш да има ефект ;) Слагала съм си буца в кола,в бира,в кафе - никога нищо не ми е ставало..
А и единствения начин да НЕ усетиш вкуса на амфата е ако си го набиеш венозно....Иначе и при шмъркането го усещаш...СЛед различен период от време след като си си напраила 1 линия(може да са 5минути,6,10...),почва да ти "слиза"(демек от носа към гърлото)И пак вкуса е неприятен....За тва като перкаш,винаги гледай да имаш нещо за пиене наблизо ;) :D

DimovB
09-17-2008, 21:56
Ботляци

fake
09-18-2008, 11:43
АХАХАХХАХАХАХАА свийте ми и на мене един амфет 8-) 8-) 8-)

cherinka
09-18-2008, 20:45
Що не го приемаш анално,като свещичките?
dobre, ще го пробвам.
Благодаря много за съвета. :-)





през уста е отвратително на вкус...

през носа е нормалния прием,а и по-бързо се получава ефекта,всичко друго е сбъркана работа...

е, що го гледаш от лошата страна. 8-)
нямах предвид, тва, което ти имаш предвид.
Смисъл, оже си разредиш количката с него, или да си го свиеш в едно оцб и то така няма как да му усетиш вкуса.




Добре.
хахах!!Мацко,как мислиш че ще свиеш амфет в оцб?!?!? :shock: :shock: ..Да,амфета може и да се пуши само че на фолио...Но това е много по-вредно и от шмъркането!!
А относно въпроса ти :ако приемаш амфет през устата шанса да те "хване" е минимален(даже нищожен),защото стомаха ти го разгражда веднага..Най-добре е да го шмъркаш ако искаш да има ефект ;) Слагала съм си буца в кола,в бира,в кафе - никога нищо не ми е ставало..
А и единствения начин да НЕ усетиш вкуса на амфата е ако си го набиеш венозно....Иначе и при шмъркането го усещаш...СЛед различен период от време след като си си напраила 1 линия(може да са 5минути,6,10...),почва да ти "слиза"(демек от носа към гърлото)И пак вкуса е неприятен....За тва като перкаш,винаги гледай да имаш нещо за пиене наблизо ;) :D
Aлооо, къде съм написала да се свие амфет, за да се пуши, ве, майна ?!
Чети малко по-добре..
Имах предвид да се свие и да се направи на хап, и го гълташ...
баси...
въпроса ми не е "Ква е разликата да го смъркаш и да го пушиш"
баааааааааааааахти народа сте..

schranz
09-18-2008, 21:18
Хахах ....некой пък го ядат като го направят на топче стоалетна хартия :shock: :shock:
ама тва са пълни простотии...или го шмъркай,или изобшо просто не си харчи парите ... :-o

schranz
09-18-2008, 21:22
Aлооо, къде съм написала да се свие амфет, за да се пуши, ве, майна ?!
Чети малко по-добре..
Имах предвид да се свие и да се направи на хап, и го гълташ...
баси...
въпроса ми не е "Ква е разликата да го смъркаш и да го пушиш"
баааааааааааааахти народа сте..
А къв ти е въроса ,а ? Се 1 през усатата не пушиш...
Естествено,че разбрах въпроса ти ..Само че не можах да се сдържа да не постна комент. като видях тва за оцб-то :D Сори..,незнаех че и така го приемате вече... ТО изобщо лови ли ви така...?Според мен няма смисъл...Пък ти си решавай,ако искаш си го набии венозно тоя амфет...мен ми е се тая..Като нямаш акъл ,пробвай и тва с тоалетната хартия...Може да лови повече от оцб-то.. :shock:

cherinka
09-18-2008, 21:27
писах ти лично за кво стаа на въпрос......
аман.. за едно чисто и просто въпросче тука ше ме изядете с прцалите 8-)

anonimen_89
09-18-2008, 23:54
какъв е ефекта на амфета?

crazy_style
09-19-2008, 10:51
kato babata na edin fr.. maruhuana li smurka6 be...

dai si sviem edin amfet .. i tn..

ako 6a se trovite, pone go pravete kat horata...