PDA

View Full Version : Я малко да се замислим...



HONDA
09-16-2008, 10:40
Редовно чета темите тук. На някой чета всички отговори, а на други не. Забелязвам, че почти във всяка тема има едни и същи тъпи обвинения към автора.
Хора, тука се пише за да се дават съвети, не да съдим тоя и оня. (Бай Тоя, очаквам красноречиви изказвания от теб :-P ) Всеки си има проблеми. Вярно, че на някои са безкрайно малоумни и не знам и аз какви, но това, че за еди-кой си нещо е тъпо, не значи, че за друг е така. Щом автора е писал тук, значи приема нещата сериозно и едва ли е приятно да получава само нападки и ебавки.

ThereIsNoWayOut
09-16-2008, 10:48
напълно подрекпям :x

HONDA
09-16-2008, 10:53
Щом автора е писал тук, значи приема нещата сериозно и едва ли е приятно да получава само нападки и ебавки.Не бъди толкова влюбен в хората - има всякакви.
1во съм женска :-D
2ро ок. Дори да не е сериозен се съмнявам да му е кеф да чете "баси тъпия съпрос"... "кво ме занимаваш с глупости" (след като са глупости, защо някой си губят времето да отговарят на въпросните "глупости"? Аз като намирам някоя тема за прекалено безсмислена, не пиша в нея) и т.н.
Това може да го спестим все пак...

6emet4e
09-16-2008, 10:54
да така е...то и тва е една от причините аз лично да избягвам да посещавам раздел "секс"-там положението е доста зле...
нооо тука идва момента в който хора който не ползват търсачката или се оправдават с "мързи ме,не ми се занимава"и т.н. и затова пускат хиляди еднакви теми....това вече е досадно и не можеш да обвиняваш хората който се дразнят да пишат примерно в 30 еднакви теми едно и също нещо.... има ги и темите ебавки в който авторите си заслужават базиците....

HONDA
09-16-2008, 11:02
"Темите ебавки" не заслужават базици, а ключ и това е. А хората, които се дразнят от 30те еднакви теми, някой да ги кара да пишат? Както казах, аз когато се издразня оте нещо (било то тъпа тема или поредната тъпа тема, или просто поредната тема) не пиша. Елементарно.
А за раздела "Секс", ммм доста си права... Кофти е, но някой хора явно са недорасли за там (не визирам автори или хора, пускащи постове, има и от 2та вида)

Lady_B_
09-16-2008, 11:40
Редовно чета темите тук. На някой чета всички отговори, а на други не. Забелязвам, че почти във всяка тема има едни и същи тъпи обвинения към автора.
Хора, тука се пише за да се дават съвети, не да съдим тоя и оня. (Бай Тоя, очаквам красноречиви изказвания от теб :-P ) Всеки си има проблеми. Вярно, че на някои са безкрайно малоумни и не знам и аз какви, но това, че за еди-кой си нещо е тъпо, не значи, че за друг е така. Щом автора е писал тук, значи приема нещата сериозно и едва ли е приятно да получава само нападки и ебавки.

Съгласих се с теб ! За тук да кажем, че това важи, но в раздел секс например и тук често ... съжалявам, но мен невежеството и липсата на всякаква култура ме дрязни много !!! Съобразявам се, но понякога не се издържа ! :)

pepita87
09-16-2008, 11:59
Редовно чета темите тук. На някой чета всички отговори, а на други не. Забелязвам, че почти във всяка тема има едни и същи тъпи обвинения към автора.
Хора, тука се пише за да се дават съвети, не да съдим тоя и оня. (Бай Тоя, очаквам красноречиви изказвания от теб :-P ) Всеки си има проблеми. Вярно, че на някои са безкрайно малоумни и не знам и аз какви, но това, че за еди-кой си нещо е тъпо, не значи, че за друг е така. Щом автора е писал тук, значи приема нещата сериозно и едва ли е приятно да получава само нападки и ебавки.

Да,но тук понякога се пускат толкова безсмислени и неприемливи теми,изобщо не ми го побира ума как може мацката да си помисли,че ако глътне сперма ще забременее???Тва наистина си е проблем!А има и случаи,в които наистина някои съфорумци изпозлват доста "крилати" и "разкрасени"фрази,чрез които изказват мнение по дадени теми...Но на такива плиткоумни въпроси как да не се даде плиткоумен отговор?!

HONDA
09-16-2008, 12:02
И аз казах, че има големи кретении. (Обичам Бил някой си там... аз не съм го и чувала тоя) Обаче не трябва да е така. Щом нямаме търпение, просто затваряме темата и преминаваме към следващата. Няма смисъл от обиди и обвинения.

Chawder
09-16-2008, 15:32
Не вярвам някой, който приема нещата на сериозно да пише тук. Особено ако се отнася до здравни, семейни и любовни проблеми. Погледни само при здравните проблеми и болести. Ами там почти всички съвети са от вида: отиди при личен, отиди при гинеколог и тн...айде, другите по се ядват...
Напротив, драги ми господине! Смятам, че тук съвети за сериозни теми искат само заблудените. :P :smt066

BaiToq
09-16-2008, 17:20
Ти напоследък много мислиш,
на мъдър се правиш.
Не ти отива 8-) :booooomb:

AFT
09-16-2008, 17:28
Не разбрахте, че мисленето не е за всеки. :Д
Ся тряаше да се почувствам виновна ли? За кво? Че някой е толкова тъп,че не може да използва ш***ната търсачка и пуска 9565 теми на един, 99.99999% от които ги има обсъждани, дъФкани и въобще пускани тук. Ако някой се чувства обиден или наранен, има два избора - да стане имо или да си излезе от филма.

HONDA
09-16-2008, 17:47
Абе, хора, аз съм женска е :razz:
Да не говорим, че ако някой ползваше търсачка, форума от давана нямаше да го има. Ако толкова не ви се предъвкват едни и същи теми, просто не пишете

zaraaa
09-16-2008, 18:28
Да не говорим, че ако някой ползваше търсачка, форума от давана нямаше да го има. Ако толкова не ви се предъвкват едни и същи теми, просто не пишете

Напълно Подкрепям, писнало ми е да чета глупави или пък саркастични коментари, щом мислите темата за тъпа, просто си спестете писането

tuzaro
09-16-2008, 18:31
Ние сме Спам Мафия, никой не може да ни бутне 8)

AFT
09-16-2008, 19:37
^ Точно. 8)
А към авторката - хаха, аз като почнах да посещавам форуми въобще и аз така мрънках и се чудех защо хората са толкова злобни, ама майна (и аз малко като истинска пловдивчанка да се покажа) скоро ще почне да ти писва. И стига си се правила на света вода ненапита. И все пак, най-голямата глупост,която каза беше "ако някой ползваше търсачка, форума от давана нямаше да го има". :lol:

xxxSnowflakexxx
09-16-2008, 19:39
напълно подрекпям :x
+598818938934 :P

Lacey_66
09-16-2008, 19:48
Редовно чета темите тук. На някой чета всички отговори, а на други не. Забелязвам, че почти във всяка тема има едни и същи тъпи обвинения към автора.
Хора, тука се пише за да се дават съвети, не да съдим тоя и оня. (Бай Тоя, очаквам красноречиви изказвания от теб :-P ) Всеки си има проблеми. Вярно, че на някои са безкрайно малоумни и не знам и аз какви, но това, че за еди-кой си нещо е тъпо, не значи, че за друг е така. Щом автора е писал тук, значи приема нещата сериозно и едва ли е приятно да получава само нападки и ебавки.

+1 СъГлаСна Съм :-) :-) :-)

Drebs
09-16-2008, 21:43
Точно днес си мислех да направя такава тема.
От много време съм в този форум ... аз по принцип само чета де и съм забелязала,че точно определени хора изпъкват много добре като "нахранят" някой лапета,които едва навлизат в пубертета.
И не мога да разбера защо след като мислят,че автора и темата са тъпи,безмислени пишат. Някаква мания за брой постове или просто отново да се направим на интересни??
Вижте незнанието на някой не ви прави по-умни ... ако с две изречения обясните на някой нещо или просто му кажете нещо хубаво няма да ви излезе цирей на гъза.

HONDA
09-17-2008, 08:12
Вижте незнанието на някой не ви прави по-умни ... ако с две изречения обясните на някой нещо или просто му кажете нещо хубаво няма да ви излезе цирей на гъза.
Браво, доста добре казано.

suitable
09-17-2008, 08:17
Стремим се навсякъде да сме "top".. имам предвид - във v-box-а се мъчат да станат pro-та (така и не разбрах какво означава това.. сайтът е прекалено простоват и не си заслужава да ставаш какъвто и да е..) .. в торент-сайтовете - гледат да си вдигат коефициентите и да парадират с това по-късно.. тук примерно се гледат мненията.. колкото и безсмислени да са - важна е бройката.. и аз се дразня понякога, но все пак "търпението е злато"..

slun4ice_90
09-17-2008, 17:23
Редовно чета темите тук. На някой чета всички отговори, а на други не. Забелязвам, че почти във всяка тема има едни и същи тъпи обвинения към автора.
Хора, тука се пише за да се дават съвети, не да съдим тоя и оня. (Бай Тоя, очаквам красноречиви изказвания от теб :-P ) Всеки си има проблеми. Вярно, че на някои са безкрайно малоумни и не знам и аз какви, но това, че за еди-кой си нещо е тъпо, не значи, че за друг е така. Щом автора е писал тук, значи приема нещата сериозно и едва ли е приятно да получава само нападки и ебавки. На мен пък ми писна от спамчета....хора,които имат по 4000 мнения,благодарение на глупавите си спамове,но не дават съвети на хора,които искат да им се помогне....И после се кефят и хвалят,че имат толкова много мнения..браво... :lol: :-x

tuzaro
09-17-2008, 17:26
Аз съм от тея хора и кво?? И вие като пишете само по темата се едно авторите правят квото пишете.... Пък тея дето само четът без да пишат за кво са се регистрирали?? 8)

BaiToq
09-17-2008, 17:39
Аз съм от тея хора и кво?? И вие като пишете само по темата се едно авторите правят квото пишете.... Пък тея дето само четът без да пишат за кво са се регистрирали?? 8)
За да поумнеят сигурно :lol:

AFT
09-17-2008, 18:22
Да бе, първата ми мисъл като стана е как да имам повече мнения у тийнпроблем. :lol: Ако тва ми беше целта, щях да се забия в Кофата или Фън-а. Обаче логиката ви кърти отвсякъде, възхищавам ви се. 8-)

258
09-17-2008, 18:57
Ем така е ма кво да се прави... 8-)

slun4ice_90
09-18-2008, 14:23
Аз съм от тея хора и кво?? И вие като пишете само по темата се едно авторите правят квото пишете.... Пък тея дето само четът без да пишат за кво са се регистрирали?? 8) :lol: 8)