PDA

View Full Version : Ампули за коса



mishaaaaa
09-16-2008, 11:30
Здравейте, вчера си купих ампула за коса на Denise за обем и блясък и я нанесох цялата на един път, докато една приятелка ми каза, че се слага на няколко пъти само в корените. Все пак ампулата не е толкова голяма (12ml), че да ми стигне за няколко пъти и то в корените и реших да попитам вас: какво знаете за тези ампули, как се използват и т.н.

tarataika
09-16-2008, 12:19
аз лично си взимам на виши едни ампули, те са същия размер, всяка седмица в избран от мене ден си я втривам в корените(масажирайки), ама преди това тр да си се изкъпала, общо взето няма голяма философия
въпроса е да не пропускаш седмица, на мен аптекарката ми каза, че ефекта се проявял чак на втория месец :grin:

HatebeeD
09-16-2008, 12:31
Аз не ползвам ампули за коса, щото от тях ми се омазнява косата :x

mishaaaaa
09-17-2008, 16:52
На всеки действа различно, аз не съм питала кой използва и кой не, интересуваха ме, тези които са употребявали ампули.

mishmula
09-24-2008, 11:46
Ами аз съм ползвала (но не си спомням точно за какво беше) и ми казаха, че трябва да я нанеся по цялата дължина. Понеже нямаше как сложих един пулвелизатор в ампулата и си напръсках косата. Ефекта беше потресаващ :D Косата ми стана на такива букли, че все едно бях излязла от реклама на шампоан Baby Johnson 8-)