PDA

View Full Version : Приятелите ми



pOleNcEtOy
09-16-2008, 13:08
Имам проблем с приятелите ми се караме за много дребни неща примерно кой с кой сяда(в училище) и тва да проблем но много малък,но от малък проблем става голям спор.Искам просто да не се караме за такива неща.Как да оправя сичко.Защото взяимно се сърдим :D смешно.Но мен ми е гадно и не искам да загубя приятелите ми.Ако някой има отговор да пише.Неискам гадни коментари. :) help me please

ElisaDay
09-16-2008, 13:11
Ахъ (: Порастнете.

pOleNcEtOy
09-16-2008, 13:14
pff

scoobydors
09-16-2008, 13:52
Научи се да отстъпваш ;) когато те видят че правиш компромиси за да оцелее приятелството ви, и те ще започнат да отстъпват и така малко по малко проблемите ще се смалят до минимум 8-)

housy
09-16-2008, 14:02
На колко години сте , че да се карате кой до кой да сЯда? scoobydoors е прав/а

_SmiLe_FoR_yOu_
09-16-2008, 14:12
Научи се да отстъпваш ;) когато те видят че правиш компромиси за да оцелее приятелството ви, и те ще започнат да отстъпват и така малко по малко проблемите ще се смалят до минимум 8-)

ГРЕШНО,ГРЕШНО АМА АБСОЛЮТНО ГРЕШНО.. ако ти почнеш да правиш компромиси,те ще решат че могат да те въртят на малкия си пръст... имах такава приятелка,която се научи само аз да отстъпвам и си мислеше,че винаги ще е така. Затова ви съветвам да намерите друг начин и по-добре спрете да се карате за глупости. Предполагам сте достатъчно големи да се осъзнаете и да говорите като нормални хора..

CaseY_StoneR
09-16-2008, 14:16
Научи се да отстъпваш ;) когато те видят че правиш компромиси за да оцелее приятелството ви, и те ще започнат да отстъпват и така малко по малко проблемите ще се смалят до минимум 8-)

ГРЕШНО,ГРЕШНО АМА АБСОЛЮТНО ГРЕШНО.. ако ти почнеш да правиш компромиси,те ще решат че могат да те въртят на малкия си пръст... имах такава приятелка,която се научи само аз да отстъпвам и си мислеше,че винаги ще е така. Затова ви съветвам да намерите друг начин и по-добре спрете да се карате за глупости. Предполагам сте достатъчно големи да се осъзнаете и да говорите като нормални хора..
+1 :)

housy
09-16-2008, 14:20
Да но като гледам за кво се карат не ми се вярва дали са достатъчно гоЛеми.... :D

pOleNcEtOy
09-16-2008, 15:23
Ами мерси вече не ми трябват съвети :D

scoobydors
09-16-2008, 16:55
Научи се да отстъпваш ;) когато те видят че правиш компромиси за да оцелее приятелството ви, и те ще започнат да отстъпват и така малко по малко проблемите ще се смалят до минимум 8-)

ГРЕШНО,ГРЕШНО АМА АБСОЛЮТНО ГРЕШНО.. ако ти почнеш да правиш компромиси,те ще решат че могат да те въртят на малкия си пръст... имах такава приятелка,която се научи само аз да отстъпвам и си мислеше,че винаги ще е така. Затова ви съветвам да намерите друг начин и по-добре спрете да се карате за глупости. Предполагам сте достатъчно големи да се осъзнаете и да говорите като нормални хора..
Не говорим ли за приятели, а не за познати :) щото ако наистина са ти приятели (както казваш) няма да те въртят на малкия си пръст. А колкото до теб - то това дето си го имал не е било приятелка, по скоро позната ;)

_SmiLe_FoR_yOu_
09-16-2008, 19:47
Първо съм женско :-)
И второ приятелка си беше .. ама...
Както и да е то си зависи и много от хората.Дано наистина да са се оправили.

Iv4eTy
09-17-2008, 08:34
Защо се карате за такива глупави неща?! Всеки да сяда с когото си иска какъв е проблема в едното сядане?! Вземете порастнете