PDA

View Full Version : Penfriends?



vivteen
09-16-2008, 14:22
Искам да питам преди години имаше един сайт за теенове кадето си правиш визитка и който от каквато страна те хареса и ако говорите примерно и двамата анг.ез. почвате да си пишете емейли и просто е интересно да разбереш как живее един обикновен теен в друга страна :) Та въпроса ми е някой знае ли такъв сайт :-o даже май преди години имаше такова списание :-o

MoMoXiXi
09-16-2008, 14:52
Искам да питам преди години имаше един сайт за теенове кадето си правиш визитка и който от каквато страна те хареса и ако говорите примерно и двамата анг.ез. почвате да си пишете емейли и просто е интересно да разбереш как живее един обикновен теен в друга страна :) Та въпроса ми е някой знае ли такъв сайт :-o даже май преди години имаше такова списание :-o

Да, преди е имало такова списание, но до колкото знам вече не се произвежда.
Иначе и аз супер се кефя да си пиша/говоря с хора от англоезични страни примерно като Англия и Щатите, защото искам да развивам английския, а и освен това е супер забавно да си плямпаш с някой, който живее на другия край на планетата. Не знам за вас, на мен ми е много интересно да разбера за начина им на живот, начина на говорене, акцента дори. Хората все ми се смеят като им кажа, че си пиша с някой от друга страна , хич не ме ебе. Супер забавно е :-D :)

Иначе в тоя facebook аз нищо не намерих. Запознавам се с хора от myspace , bebo, deviantart , yahoo , или просто пиша във гуугъл някакъв вид форум (примерно music forum USA или нещо такова) и все нещо излиза и така. :) Или ако си имаш любим актьор/актриса , певец/група/певица и в официалният сайт трябва да има форум и там... :)

vivteen
09-16-2008, 14:53
www.bookface.com Това е най-големия сайт за запознанства и има много езици.. така, че и от много държави се ползва.

:( що не ми излеза нищо

scoobydors
09-16-2008, 14:55
Искам да питам преди години имаше един сайт за теенове кадето си правиш визитка и който от каквато страна те хареса и ако говорите примерно и двамата анг.ез. почвате да си пишете емейли и просто е интересно да разбереш как живее един обикновен теен в друга страна :) Та въпроса ми е някой знае ли такъв сайт :-o даже май преди години имаше такова списание :-o

Да, преди е имало такова списание, но до колкото знам вече не се произвежда.
Иначе и аз супер се кефя да си пиша/говоря с хора от англоезични страни примерно като Англия и Щатите, защото искам да развивам английския, а и освен това е супер забавно да си плямпаш с някой, който живее на другия край на планетата. Не знам за вас, на мен ми е много интересно да разбера за начина им на живот, начина на говорене, акцента дори. Хората все ми се смеят като им кажа, че си пиша с някой от друга страна , хич не ме ебе. Супер забавно е :-D :)
+1 :grin:
Аз си пиша с момче от Америка, който е българин но живее там и понякога е много забавно като почнем да си говорим на английски :-P пък като се объркам нещо той ме попрявя... :razz: много е готинко !

sheilsis
09-16-2008, 14:55
www.bookface.com Това е най-големия сайт за запознанства и има много езици.. така, че и от много държави се ползва.

:( що не ми излеза нищо
защото не е bookface a e www.facebook.com

eTheReaL
10-06-2008, 16:58
https://xihalife.com/ :wink: