PDA

View Full Version : На 14 години с фон дьо тен?



h0lh0l
09-16-2008, 13:36
Е, смятате ли за нужно, тъй като сестра ми(на 14) мисли да си купува :? И изобщо кво мислите за момичетата на 13-14, които ползват фон дьо тен?

mimsssssss
09-16-2008, 13:38
kozmetikata po princip(pokrivnata) se polzva ako ima6 nyjda da prikrie6 ne6to,ili pone za mladite e taka.mislq 4e nqma lo6o momi4e na 14 da se grimira 8)

scoobydors
09-16-2008, 13:58
Абе какво си вкарвате тея консервативни филми бе... ?! Хората (ако могат да се нарекът така) по на 14 години имат две деца и 3 развода зад гърба си..... :? Пък кой ти ебава един грим ?!

Lian
09-16-2008, 14:02
еми, в днешно време е напълно разбираемо, виждала съм 12 години със фон дьо тен

_SmiLe_FoR_yOu_
09-16-2008, 14:14
НАПЪЛНО нормално е 14 годишно момиче да ходи с грим..

albb
09-16-2008, 14:35
Виж според мене не е нужна момиче на 14 да носи фон дьо тен.Кожата е още нежна и не е много хубаво да се третира още от сега с козметика стига собственичката й да иска да я запази красива да по-дълго време :) Но ако си го слага добер няма лошо,просто от гледна точна да се запази кожата красива за по-дълго не мисля че трябва да носи фон дьо тен.Но примерно може да си носи спирала,гланц,омерено количество сенки за очи и аз на тази възраст съм си слагала и спирала ,и гланц,и сенки :-)

unfaithful1234
09-16-2008, 14:38
Виж според мене не е нужна момиче на 14 да носи фон дьо тен.Кожата е още нежна и не е много хубаво да се третира още от сега с козметика стига собственичката й да иска да я запази красива да по-дълго време :) Но ако си го слага добер няма лошо,просто от гледна точна да се запази кожата красива за по-дълго не мисля че трябва да носи фон дьо тен.Но примерно може да си носи спирала,гланц,омерено количество сенки за очи и аз на тази възраст съм си слагала и спирала ,и гланц,и сенки :-)
хубаво,ама ако има проблемна кожа?примерно й лъщи много...тогава според мен не е проблем да си слага :)

albb
09-16-2008, 14:40
Виж според мене не е нужна момиче на 14 да носи фон дьо тен.Кожата е още нежна и не е много хубаво да се третира още от сега с козметика стига собственичката й да иска да я запази красива да по-дълго време :) Но ако си го слага добер няма лошо,просто от гледна точна да се запази кожата красива за по-дълго не мисля че трябва да носи фон дьо тен.Но примерно може да си носи спирала,гланц,омерено количество сенки за очи и аз на тази възраст съм си слагала и спирала ,и гланц,и сенки :-)
хубаво,ама ако има проблемна кожа?примерно й лъщи много...тогава според мен не е проблем да си слага :)
ако кожата й лъще не знам дали фон дьо тена ще я спаси за дълго!Ако има такъв проблем тогава ще трябва да ползва и пудра,за да може тя да "фиксира" фон дьо тена и кожата да не лъщи.

unfaithful1234
09-16-2008, 14:41
Виж според мене не е нужна момиче на 14 да носи фон дьо тен.Кожата е още нежна и не е много хубаво да се третира още от сега с козметика стига собственичката й да иска да я запази красива да по-дълго време :) Но ако си го слага добер няма лошо,просто от гледна точна да се запази кожата красива за по-дълго не мисля че трябва да носи фон дьо тен.Но примерно може да си носи спирала,гланц,омерено количество сенки за очи и аз на тази възраст съм си слагала и спирала ,и гланц,и сенки :-)
хубаво,ама ако има проблемна кожа?примерно й лъщи много...тогава според мен не е проблем да си слага :)
ако кожата й лъще не знам дали фон дьо тена ще я спаси за дълго!Ако има такъв проблем тогава ще трябва да ползва и пудра,за да може тя да "фиксира" фон дьо тена и кожата да не лъщи.
същото... :)

albb
09-16-2008, 14:44
:smt045
а не може ли да подходи по-друг начин:ако има проблем с лъщяща кожа може да си вземе кърпички ца лице и просто да си почиства лицето.Мисля ,че това е удачен начим хем да предотврати лъщенето,хем да не ползва такава сериозна козметика :)

unfaithful1234
09-16-2008, 14:46
:smt045
а не може ли да подходи по-друг начин:ако има проблем с лъщяща кожа може да си вземе кърпички ца лице и просто да си почиства лицето.Мисля ,че това е удачен начим хем да предотврати лъщенето,хем да не ползва такава сериозна козметика :)
и моята лъщи и не става тва с кърпичките...пробвала съм го!

TheGirlNextDoor
09-16-2008, 14:52
ако има да прикрива някакви 'недостатъци' е нормално :) ..но ако е ей така да се прави на интересна :?

vivteen
09-16-2008, 14:52
само ако кожата й не е хубава вмисъл черни точки акне ...

Bianca
09-16-2008, 14:57
Виж според мене не е нужна момиче на 14 да носи фон дьо тен.Кожата е още нежна и не е много хубаво да се третира още от сега с козметика стига собственичката й да иска да я запази красива да по-дълго време :) Но ако си го слага добер няма лошо,просто от гледна точна да се запази кожата красива за по-дълго не мисля че трябва да носи фон дьо тен.Но примерно може да си носи спирала,гланц,омерено количество сенки за очи и аз на тази възраст съм си слагала и спирала ,и гланц,и сенки :-)
хубаво,ама ако има проблемна кожа?примерно й лъщи много...тогава според мен не е проблем да си слага :)
Ще и залъщи още повече, миличка. :-)
Ок?

GbSy
09-16-2008, 15:05
само ако кожата й не е хубава вмисъл черни точки акне ...

Еее, вие пък, черни точки. Аз имам черни точки, но не си слагам фон дьо тен... :-o

Според мен е най-добре да ползва анти-бактериален коректор, не ми се вярва да е чааак толкова зле, че да трябва да си слага фон дьо тен. :)

mishenceto92
09-16-2008, 15:34
Фон дьо тена не може да скрие акнето то пак се вижда, защото пъпките изпъкват..иначе за тъмни кръгове под очите,черни точки,лунички (ако не си ги харесва)..няма лошо.. :)

the_slayer93
09-16-2008, 17:26
Чесно казано не удобрявам,освен ако няма проблемна кожа.Аз съм против "нацапаните" малки момиченца.Аз самата съм почти на 15 и си слагам пудра(но не се гримирам (червило,спирала ,молив и тн.) ,но само защото имам мн проблемна кожа .:-# :-# :cry: Само малко да ми се изчисти лицето и спирам да си слагам пудра.

g1rl4eto_
09-16-2008, 17:31
кофти ми се струва да ползва особено редовно

AFT
09-16-2008, 17:35
Да прави квото си поиска, стига да го слага както трябва, че има разни малки пикли, дет изглеждат още по-зле намацани..

st1ka
09-16-2008, 17:36
:)

foreverr
09-16-2008, 18:33
Виж според мене не е нужна момиче на 14 да носи фон дьо тен.Кожата е още нежна и не е много хубаво да се третира още от сега с козметика стига собственичката й да иска да я запази красива да по-дълго време :) Но ако си го слага добер няма лошо,просто от гледна точна да се запази кожата красива за по-дълго не мисля че трябва да носи фон дьо тен.Но примерно може да си носи спирала,гланц,омерено количество сенки за очи и аз на тази възраст съм си слагала и спирала ,и гланц,и сенки :-)+1 тоо тва майна на 14 години лицето е хубаво и фон джо тен ще слага!!Много е тъпо!!Само си вреди на лицето!!

DisciplineAndOrder
09-16-2008, 18:40
аз съм на толкова и си слагам или пудра,или фон дьо тен.

проблем? не виждам.

xxxSnowflakexxx
09-16-2008, 20:23
]еми, в днешно време е напълно разбираемо, виждала съм 12 години със фон дьо тен

ra4ence
09-16-2008, 21:19
Е, смятате ли за нужно, тъй като сестра ми(на 14) мисли да си купува :? И изобщо кво мислите за момичетата на 13-14, които ползват фон дьо тен?
Ми... нещо не е в ред :) Сега фон дьо тен,а на 20г- кремове за подмладяване на кожата,защото дотогава не знам на какво ще мяза. Ако можеш й го обясни..

schranz
09-17-2008, 01:59
Никога не съм харесвала момичета,които се цапотят с фон дьо тен...90% от днешната младеж даже не може да си нанесе равномерно фон дьо тена,други изобщо не се съобразяват с цвета на кожата си...
По-добре бъдете естествени момичета :) -един черен молив,малко гланц и сте 6+ !:)

violin4i
09-17-2008, 09:40
защо пък не аз сам на 14 и имам бая белези и си слагам грим

Bloodlust
09-17-2008, 11:59
Големи дерматолози се извъдихте: имала акне - да маца фдт. Ами като има акне да го третира. Медицинска козметика, процедури, не да замазва проблемната си кожа и така да влошава нещата. Някой спомена за антибактериална пудра/коректор. Това наистина е много по-подходящо за проблема кожа. А ако го прави за гъзарията (както се предполага, че е при едно 14 годишно момиченце) то нека се загрозява/състарява. Като стане на 30 ще мяза на 50 годишна и тогава дори фдт-ът няма да може да я спаси.

MDMA
09-17-2008, 16:57
еми ако и плеснеш 2 шамара дали ще се осъзнае да спре да се занимава с глупости,а? :D

mynichka
09-17-2008, 17:32
само ..ако е с много проблемна кожа

sexa_na_kompleksa
09-17-2008, 17:36
Не одобрявам.

WaterLilly
09-17-2008, 18:11
НАПЪЛНО нормално е 14 годишно момиче да ходи с грим..
Разликата между нормално и често срещано е огромна, не ги бъркайте! :)

Lady_B_
09-17-2008, 18:14
Виж според мене не е нужна момиче на 14 да носи фон дьо тен.Кожата е още нежна и не е много хубаво да се третира още от сега с козметика стига собственичката й да иска да я запази красива да по-дълго време :) Но ако си го слага добер няма лошо,просто от гледна точна да се запази кожата красива за по-дълго не мисля че трябва да носи фон дьо тен.Но примерно може да си носи спирала,гланц,омерено количество сенки за очи и аз на тази възраст съм си слагала и спирала ,и гланц,и сенки :-)

+138927489327 . . . :)

FuckiNg DreAm ' Dess <
09-17-2008, 18:23
ако има да прикрива някакви 'недостатъци' е нормално :) ..но ако е ей така да се прави на интересна :?

mirelS
09-17-2008, 18:30
НАПЪЛНО нормално е 14 годишно момиче да ходи с грим.. В днешни дни

_LacrymoSa_
09-18-2008, 08:40
НАПЪЛНО нормално е 14 годишно момиче да ходи с грим..
Разликата между нормално и често срещано е огромна, не ги бъркайте! :)

+14673652025679 :)

Seducti0n
09-18-2008, 10:26
Когато аз бях на 14, кожата ми бешев окаяно състояние, просто не можех да се гледам в огледалото.Трупах слоеве фон-дьо-тен с идеята да изглеждам по-добре, но всъщност положението ставаше още по-зле, ако се вгледаш...
ФДТ, стои хубаво на идиално гладка кожа, а не като моята тогава- с неравност, пъпчици, пори...
Моя съвет е да намерите начин да подържате лицето си, а не да се мацате...

velma
09-18-2008, 11:38
Е, смятате ли за нужно, тъй като сестра ми(на 14) мисли да си купува :? И изобщо кво мислите за момичетата на 13-14, които ползват фон дьо тен?
На 14 години не е добре да се слага фон дьо тен,защото ще запуши порите(особено ако е някой евтин боклук на незнайна китайска фирма)и ще се появят пъпки.Освен това кожата ще се състари повече с течение на годините,ако се използва фон дьо тен и като стане на 30 години,ще изглежда като на 40.На пъпчива и проблемна кожа НЕ трябва да се слага,защото кожата се замърсява ,порите се запушват,а пъпките може да се възпалят и да станат по-големи,гнойни и червени.Освен това пъпки,намазани с фон дьо тен иглеждат много по-грозно от пъпки,които не са намазани с нищо.Но сега е модерно да носиш 1 тон грим върху лицето си,без дори да имаш нужда.Имам познати ,които съжаляват,че като са били деца ,са се мацали с разни фон дьо тени и др. подобни.

tItEufFf
09-18-2008, 12:59
Не е лошо, но повечето момичета на 14 си взимат много по-тъмни фон дьо тен-и и лицата им изглеждат пластмасови. Аз си имам един фон-дьо-тен, моя цвят, но не го ползвам често. Може би 2 пъти седмично ... Ако видя, че кожата ми е добре не виждам смисъл да я изтощавам. Колкото и да са хубави днешните фон-дьо-тен-и, това си е химия и малко или много изтощава кожата. Аз съм виждала и момичета с перфектна кожа и два тона фон-дьо-тен отгоре... :?

Pedigree
09-18-2008, 13:02
Е, какво да мисля? Да си слагат, не ми дреме. Вие какво мислите за 14-годишни, които се къпят с шампоан? :shock:

zaiobaio
09-18-2008, 15:39
те на 14 се чукат като за световно камо ли за гримове да си говорим.. :?

FunkyFresh
09-18-2008, 15:41
Леле с тея фон дьо тени [-X По добре да си напише на челото имам пъпки по вероятно е никой да не забележе.. :neutral:

malkata_kukli4ka
09-18-2008, 15:41
Няма лошо и аз си слагам,даже много :-D

Bianca
09-18-2008, 15:56
Абе вие сте много интересни, опа, по-скоро тъпи.
Като имала проблемна кожа, да се мацала.
Лелее, избихте рибата..
Нали като има проблемна кожа, тея лайна още повече ще и увредят кожата?!
Не, не, не, не, нямам думи..

Bianca
09-18-2008, 15:57
Е, какво да мисля? Да си слагат, не ми дреме. Вие какво мислите за 14-годишни, които се къпят с шампоан? :shock:
Азе карам със селски сапун! :x 8-) :lol:

elsy
09-18-2008, 16:09
Нищо ново, всяка втора се маца с повод и без повод...

voodoodoll1
09-18-2008, 16:45
Ами не е хубаво да се маца още от 14 годишна,но тя си решава.

Bubbly
09-18-2008, 17:18
Мисля, че си нямат друга работа и все пак е по лесно да си наклепаш лицето, отколкото да си присадиш мозък. Друг отговор не намирам. А от чисто естетическа гледна точка най-много да си запушат порите, ама нека се радват. Все пак човек трябва да има за какво да живее на тоя свят :razz:
омерено 8-)
ПС :razz: Ох

krisiiiiito
09-19-2008, 08:09
да слага но да не прекалява защото иначе после кожата .......

PaSs1on
09-19-2008, 10:19
az sum na 13 i si slagam,ma si go slagam samo zaradi gadnite pupki i rani koito si prava ina4e e napulno normalno tfa ne vijdam ne6to lo6o :)

xXxScreamxXx
09-19-2008, 13:04
НАПЪЛНО нормално е 14 годишно момиче да ходи с грим..

+1..но в умерени граници все пак...
4е кфи ми се е слу4вало да ги виждам ... :lol: :razz: :lol:

mil4eto_
09-19-2008, 13:48
Леле какжи крайни мнения! :-D По прицип фон дьо тена няма как да нажреди на кожатаяако се използва правилно.Също така е смешо да се твърди,че койата се оправя от него-в краина сметка пъпките си остават,за целта има други продукти.

Nadelina
09-19-2008, 15:23
Ako ima pypki ili neshta, koito ne haresva i iska da prikrie zashto da ne si sloji fon dio ten. V taq vyzrast se poqvqvat anomaliite vyv vynshnia vid.

qg0dkata
09-19-2008, 17:23
Емиии..виж, ако й трябва, ако има много пъпки, черни точки, къв е проблема да си купи..Аз лично познавам момичета на 11-12 години..да не кажа 10 си купуват..еми..ся имат ли нужда нямат ли, слагат си тва е факт..Всеки си избира как да си живее живота, ама според мен, ако има много пъпки да си взима, мисля, че те са от пубертета, ще изчезнат и край с фон дьо тен-а ..ама ако си има попринцип и са много .. :?

cHooOpiHka___
09-19-2008, 18:18
s edna duma PIKLI... blagodarq... (bow)

blue_ice
09-19-2008, 18:22
Естествено, че е нормално 14-годишните да ходят с фон дио тен. Аз съм на 14 в момента и не мисля че съм малка за грим, пък и на 13-14 се влиза в пубертета и почват да се появяват всякви пъпки по лицето. Аз за щастие нямам за сега ама се замислете колко е гадно цялото ти лице да е в пъпки. Е но е тъпо когато някои хора си слагат на цялото лице 2 кг фон дио тен за нищо

GbSy
09-19-2008, 19:27
^Това, което си написала, няма много смисъл. Уж няма нужда да си слагаш фон дьо тен без нищо, а ти нямаш пъпки и си слагаш фон дьо тен... Тоест, си слагаш без да има причина... :?

TheNewReligion
09-19-2008, 19:45
На 14 с фон дьо тен, на 40 с бръчки. 8)

albb
09-19-2008, 19:53
На 14 с фон дьо тен, на 40 с бръчки. 8) :razz: :razz: :razz:
+1 даже и по -рано бръчките

angellove
09-19-2008, 20:17
Еми зависи според мен какво са й причините. Ако си търси ФДТ заради другите "куклички" дето само се чудят как да се направят на 16-17 годишни - не й трябва. Виж ако я притеснява кожата й тва е друга работа. Пъпчиците няма да се заличат особено много, освен ако не са миниатюрни. Повече би й помогнало за изравняване на тена на лицето, ако има зачервявания по лицето. Но все пак е важно да си вземе нещо наистина качествено и с цвят близък до тена на кожата й. :)

DJ_Mrav4o
09-19-2008, 22:35
Ми нормално си е. Обаче има някои (от моя клас и не само) които просто прекаляват. От 20км си личи, че са с фон дьо тен.

elli4ka93
09-19-2008, 22:42
аз съм на 14 и си слагам..... добър фондютен и си перкам :Д хахаха

Nadelina
09-20-2008, 09:56
На 14 с фон дьо тен, на 40 с бръчки. 8) :razz: :razz: :razz:
+1 даже и по -рано бръчките
Brychki ot fon dio ten ne moje da se poqvqt. Fon dio tenite, koito proizvejdat v momenta sa s takova kachestvo, che pomagat na kojata i q predpazvat, a ne i vredqt.

lady_forever
09-20-2008, 10:51
според мен си е нормално...... аз имам но си слагам само когат ми излзязат някои противни пъпки, за да ги прикрия.Нз ..се си мисля че фон дьо тена може да запушва порите или да се получават бръчки.... :-s :-s :-s :-s :smt061

it_ends_tonight_
09-20-2008, 12:06
Фон дьо тена само вреди. Имате пъпка? Ок, ама кат сложите вон дьо тен да я прикирете ще ви се напълянтя порите и ще ви излязат още две. Ще сложите пак за да прикирете вече трите пъпки и ще почнат така да избиват повече и повече. А и тва състарява и уморява кожата преждевременно. Никога не съм слагала такованещо и никога няма да сложа. Против съм да се лъскат с 3 пласта грим.

CaribbeanGirl
09-20-2008, 12:17
Аз не мисля, че е нормално...още някво лапе /извинявай за думата, не искам да я обиждам/ и с фон-дьо тен...ами тя на 17 може да иска да се ожени или направо да роди...аз съм на 17 и още не съм използвала фон-дьо тен...няма нищо по-хубаво от естествената красота и аз съм на този принцип, но тва не означава, че не трябва да се решете, да си правите прически или пък да се бръснете...ако има някъв проблем с кожата е ок, но според мен тя иска да си купува, за да се прави на 'гЪзаркЪ' (puke)

nan4onanka
09-20-2008, 15:13
На 14 съм,ползвам фдт пудра и руж.Не по много,но ползвам.И ми отиват.Има една граница която не бива да се прекрачва.Иначе не виждам нищо лошо на 14 с фдт. :)

LadyDy
09-20-2008, 16:24
Не използват нищо натурално, а си запушват порите излишно!

LadyDy
09-20-2008, 16:25
На 14 съм,ползвам фдт пудра и руж.Не по много,но ползвам.И ми отиват.Има една граница която не бива да се прекрачва.Иначе не виждам нищо лошо на 14 с фдт. :)

И на ревю ли ходиш?! :lol:

LadyCarameL
09-20-2008, 17:55
И кво !? Не ползвам фон дьо тен,но ползвам коректор.Никой не обича да ходи пъпчасал и да го зяпат..Бръчки се появявали!?ПХАХАХАХАХАХ Бойе Бойе.. :lol: Моля компетентните да замълчат!Това че някой си слага с тонове(както и грим) това не значи,че всяко момиче е така!А и до автора на поста 'С една дума бикли (бов)' Миличкааа,гледаш ли какво пишеш!?Влез в час!

harabelka
09-20-2008, 18:45
ами аз съм на 14 и си слагам фдт защото имам белег на лицето, иначе не бих си слагала, но като нямам избор какво да направя?

albb
09-20-2008, 19:23
ами аз съм на 14 и си слагам фдт защото имам белег на лицето, иначе не бих си слагала, но като нямам избор какво да направя? Ти имаш напълно основателна причина да слагаш фон дьо тен :) Но тези,които го ползват ,за да прикрият акнето не мога да разбера защо го правят като е много по-добре да премахнат акнето вместо да го прикриват!

CaribbeanGirl
09-20-2008, 21:01
albb подкрепям те на 100 000% !!!!!

stealthyGirl
09-20-2008, 21:16
Аз не мисля, че е нормално...още някво лапе /извинявай за думата, не искам да я обиждам/ и с фон-дьо тен...ами тя на 17 може да иска да се ожени или направо да роди...аз съм на 17 и още не съм използвала фон-дьо тен...няма нищо по-хубаво от естествената красота и аз съм на този принцип, но тва не означава, че не трябва да се решете, да си правите прически или пък да се бръснете...ако има няк'ъв проблем с кожата е ок, но според мен тя иска да си купува, за да се прави на 'гЪзаркЪ' (puke)Ааайде стига сте се правили и вие на толкова "праведни". Грима (или точно фон-дьо тена) пък не е такъв грях и човек, който използва не може да се определи като лапе и "гЪзаркЪ" само по тази причина. Смешно е момиче на 14(и не само... и дърти жени са смешни понякога), което не си е поставило добре и не е избрало подходящ за тена си фон-дьо тен.
Акнето не се маха като с вълшебна пръчка.. купуваш няк'во лекарство, което ти маха пъпките за 10 дни и готово.. Да, ама не! Всички имат различни кожи, различен живот (смисъл, че може да е от нещо, което приемаш; стрес..)... да се установи причината и да се намери подходящо лекарство не е толкова лесно особено с тия "добри" специалисти. Аз лично като си сложа фон-дьо тен в/у някоя пъпка нито се влошава, нито подобрява (то не му е работа да я оправя де). Но то и марката е от значение, пък и си има за чувствителна, суха кожа и т.н.
Обаче мое лично (е те и други го споделят) мнение е, че ако нямаш нужда не трябва да си слагаш. Но за да имаш нужда не е задължително да имаш акне... Може да е белег, груба кожа, неравномерен тен.

Nadelina
09-21-2008, 08:21
ами аз съм на 14 и си слагам фдт защото имам белег на лицето, иначе не бих си слагала, но като нямам избор какво да направя? Ти имаш напълно основателна причина да слагаш фон дьо тен :) Но тези,които го ползват ,за да прикрият акнето не мога да разбера защо го правят като е много по-добре да премахнат акнето вместо да го прикриват!
A dokato go premahvat da si hodqt s cherveni lica s beli pypki. A tova premahvane moje da prodalji s godini. Ne govori gluposti molq ti se. Edno momiche trqbva da ima samochuvstvie kato izleze navyn i da e s visoko vdignata glava, da se chuvstva dobre i krasiva. Fon dio tena nqma kak da ti zapushi porite, toi ne e maska, koqto zalepvash, kojata moje da disha, kogato si s fon dio ten, osven tova fon dio tena q predpazva ot vynshnite nepriatni vliqniq!

Liar
09-21-2008, 08:57
според мен тя иска да си купува, за да се прави на 'гЪзаркЪ' (puke)
И аз така мисля.

p0ps
09-21-2008, 11:14
ами аз съм на 14 и си слагам фдт защото имам белег на лицето, иначе не бих си слагала, но като нямам избор какво да направя? Ти имаш напълно основателна причина да слагаш фон дьо тен :) Но тези,които го ползват ,за да прикрият акнето не мога да разбера защо го правят като е много по-добре да премахнат акнето вместо да го прикриват!
A dokato go premahvat da si hodqt s cherveni lica s beli pypki. A tova premahvane moje da prodalji s godini. Ne govori gluposti molq ti se. Edno momiche trqbva da ima samochuvstvie kato izleze navyn i da e s visoko vdignata glava, da se chuvstva dobre i krasiva. Fon dio tena nqma kak da ti zapushi porite, toi ne e maska, koqto zalepvash, kojata moje da disha, kogato si s fon dio ten, osven tova fon dio tena q predpazva ot vynshnite nepriatni vliqniq!



100% съм сагласна

harabelka
09-21-2008, 13:43
i mi e mn tapo kogato nqkoi glupachki si mislqt he si slagam samo ot "gazariq"

LiLGrizzly
09-21-2008, 14:03
be az imam priqtelki ot 12 godi6ni... macat i ne ebaaa razbira6 li :D dan ti puka :lol:

shokoladka_
09-21-2008, 14:04
Аз си слагам фон дю тен само за дискотека или за някоя среща.... :)

LadyDy
09-22-2008, 09:01
ами аз съм на 14 и си слагам фдт защото имам белег на лицето, иначе не бих си слагала, но като нямам избор какво да направя? Ти имаш напълно основателна причина да слагаш фон дьо тен :) Но тези,които го ползват ,за да прикрият акнето не мога да разбера защо го правят като е много по-добре да премахнат акнето вместо да го прикриват!

Да, бе, на мен ми е смешно като видя някво лапенце, 5-6 клас с фдт. Хем не знае как да го разнесе по лицето и седи като.... :-D

hgfh
09-22-2008, 09:57
Големи дерматолози се извъдихте: имала акне - да маца фдт. Ами като има акне да го третира. Медицинска козметика, процедури, не да замазва проблемната си кожа и така да влошава нещата. Някой спомена за антибактериална пудра/коректор. Това наистина е много по-подходящо за проблема кожа. А ако го прави за гъзарията (както се предполага, че е при едно 14 годишно момиченце) то нека се загрозява/състарява. Като стане на 30 ще мяза на 50 годишна и тогава дори фдт-ът няма да може да я спаси.

:)

Wrathchild
09-22-2008, 10:09
Абе какво си вкарвате тея консервативни филми бе... ?! Хората (ако могат да се нарекът така) по на 14 години имат две деца и 3 развода зад гърба си..... :? Пък кой ти ебава един грим ?!'Що, ти на 14 примерно маймунка ли беше?

LadyCarameL
09-22-2008, 11:12
Абе какво си вкарвате тея консервативни филми бе... ?! Хората (ако могат да се нарекът така) по на 14 години имат две деца и 3 развода зад гърба си..... :? Пък кой ти ебава един грим ?!'Що, ти на 14 примерно маймунка ли беше?
Не знам каква е била ама сега е яко неграмотна.. 8-)

YaNcHeToOo
09-22-2008, 11:14
ами аз съм на 14 и си слагам фдт защото имам белег на лицето, иначе не бих си слагала, но като нямам избор какво да направя? Ти имаш напълно основателна причина да слагаш фон дьо тен :) Но тези,които го ползват ,за да прикрият акнето не мога да разбера защо го правят като е много по-добре да премахнат акнето вместо да го прикриват!

Да, бе, на мен ми е смешно като видя някво лапенце, 5-6 клас с фдт. Хем не знае как да го разнесе по лицето и седи като.... :-D

И как по точно ще премахнат акнето? :-D

За всеки човек е различно има и "лапета" в 5-6 клас, които могат да си слагат фдт по добре и от 20 годишни мила!

AItOo0
09-23-2008, 16:18
Напълно я разбрам сестра ти ! Щом е решила да се прави както иска :)

Pooky
09-24-2008, 09:11
Еми ест че е нормално!ако иска кожата и да изглежда по добре естевено че ще си сложи!

plamka
09-25-2008, 18:24
normalno e ;)

Deliverance
09-25-2008, 22:32
x

Pliok0019
09-26-2008, 11:54
Според мен е напълно нормално. В 7ми клас да носиш фон дьо тен...айде спомнете си какви сте били преди. И аз съм носила.

nan4onanka
09-26-2008, 18:06
На 14 съм,ползвам фдт пудра и руж.Не по много,но ползвам.И ми отиват.Има една граница която не бива да се прекрачва.Иначе не виждам нищо лошо на 14 с фдт. :)

И на ревю ли ходиш?! :lol:
Всеки ден...по няколко пъти... :-) :-)

kapinka
09-26-2008, 19:14
пф мен понякога ми се бели кожата от фдт ;(

sssladuranka
10-10-2008, 18:43
нека си мацне малко фон-дьо тен ако смята че има нужа - пъпки,сенки под очите,белези тва-онова...

Anity111
06-04-2017, 19:20
На 14 години е още прекалено рано за фон дьо тена, най-добре от 16 г. тогава е екстра ;) ;) .

Necrologist
06-04-2017, 19:39
Колко готина тема.

Free Soul
06-05-2017, 04:09
Това с фон дьо тена е пълна глупост. Ако още от 13-14 годишна възраст си слагате фон дьо тен, като станете на 20 ще приличате на някакви плашила без грим.

NomNomNom
06-27-2017, 18:48
Това с фон дьо тена е пълна глупост. Ако още от 13-14 годишна възраст си слагате фон дьо тен, като станете на 20 ще приличате на някакви плашила без грим.

Да кажа ли , че не е вярно

pandabear
06-27-2017, 19:19
аз искам да кажа, че не умея да си слагам фон дьо тен и очна линия
и нито един клип в ютуб не може да поправи това :/

FlektarnCom
06-27-2017, 19:44
Е, смятате ли за нужно, тъй като сестра ми(на 14) мисли да си купува :? И изобщо кво мислите за момичетата на 13-14, които ползват фон дьо тен?

Кое му е лошото момиче да изглежда по-готино?

nachossr
06-27-2017, 19:47
Ако можеш да си сложиш правилно фон дьо тен, що да не.

anonymous908491
06-27-2017, 20:57
аз искам да кажа, че не умея да си слагам фон дьо тен и очна линия


знаем
виждали сме
хехехе

FlektarnCom
06-27-2017, 23:20
знаем
виждали сме
хехехе

Учудвам се, че не си умрял. Последния път когато те видях, беше още жив, и помислих, че ще си се споминал.