PDA

View Full Version : Как да си го върна?



VinDa
09-16-2008, 14:03
Zdr ne znam ot kade to4no da zapo4na. . . hodih s edno mom4e na moqta vazrast(16).No bqh na lager v Turciq za 10 dni i tam se zapoznah s drugo mom4e i tragnahme.Kato se varnah kazah na ve4e biv6iq si priqtel 4e ne go obi4am i ne iskam da sam s nego za6toto ne mi haresva6e kak se darji s men.A s mom4eto s koeto sezapoznah na lagera me zarqza za6toto zaminaval V Portugaliq.Stana mi mn tajno i nz kakvo da pravq,sled izvestno vreme vsi4ko otmina no use6tam lipsata na dr mom4e i iskam da sam s nego a toi mi e mn obiden za6toto go ostavih,u4im v edno u4li6te i vseki den go vijdam a toi dori ne me pozdravqva.Priznavam 4e sam sgre6ila no mislq 4e vseki ima nujda ot 2 shans.Toi ima mn truden harakter i nz kakvo da mu kaja za da me dopusne otnovo do sebe si?Kak da postapq ili ve4e e kasno? Nqmam kirilica izvinqvam se i predvaritelno blagodarq

Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица
ramaiana

porky
09-16-2008, 14:07
ше има да чакаш да се върне 8-)

PeopleAlwaysLeave
09-16-2008, 14:11
Наистина всеки има право на втори шанс, но ти си постъпила много гадно с това момче - зарязала си го заради някакво си увлечение за няколко дни... Мъжката гордост е голяма и надали ще успее да я преглътне и да ти прости, дори и да иска. Все пак опитай да поговориш с него, но не се надявай да постигнеш много. След като дори не те поздравява - шансовете да сте заедно отново са минимални.

suitable
09-16-2008, 14:12
За какво ти е това момче ? за да го зарежеш догодина пак ли ? като гледам са ти нужни 10 дни за да забравиш всичко.. така, че повторното зарязване може да се състои и по-рано.. намери си друг.. изглежда не заслужаваш този.. съжалявам, че съм настроен срещу теб, но всъщност кой е виновен за това ?

soul1199
09-16-2008, 14:31
spored mene nqma6 6ans s nego,ostavi go,nameri si dryg,ne ti trqa

Lacey_66
09-16-2008, 14:40
Наистина всеки има право на втори шанс, но ти си постъпила много гадно с това момче - зарязала си го заради някакво си увлечение за няколко дни... Мъжката гордост е голяма и надали ще успее да я преглътне и да ти прости, дори и да иска. Все пак опитай да поговориш с него, но не се надявай да постигнеш много. След като дори не те поздравява - шансовете да сте заедно отново са минимални.

+1 :?

ThereIsNoWayOut
09-16-2008, 14:45
не заслужаваш втори шанс ,а и няма да ти се даде

ех как мразя такива овци(извинявам се за израза) , надявам се знаеш защо ти го казвам

sasha_90
09-16-2008, 14:49
Аз не бих дала втори шанс.Като гледам и момчето няма да ти го даде.

CuRly_Doll
09-16-2008, 14:51
Нямаш право да искаш втори шанс - казала си му,че не го обичаш вече,как е възможно за такъв кратък период от време да загърбиш всичко заради друг?Няма ли право да ти е сърдит и да не те поздравява?Ако бях на негово място и аз щях да постъпя по същия начин!

crazy_bebzzz
09-16-2008, 14:59
Ave spored men imash pravo na vtori shans ;)
Don`t worry, be happy! ;)

VinDa
09-16-2008, 15:03
не заслужаваш втори шанс ,а и няма да ти се даде

ех как мразя такива овци(извинявам се за израза) , надявам се знаеш защо ти го казвам

Ami zna4i az iskah da go ostavq za6toto kakto kazah ne mi haresva otno6enieto mu kam men.1v edno u4ili6te sme a se podminavame dori ne se pozdravqvame za6toto taka trqbvalo.2 vinagi az se saobrazqvah s nego.3bqh parvoto momi4e koeto mu obarna vnimanie i go promenih.4 nakarah go da u4i.5 napadnaha go na karandila no az ne go ostavih i mu dokazah 4e 6te sam s nego. i az sam glavnata vinovnica i takiva momi4eta kato men sa ovci nali?

Whyniser
09-16-2008, 15:07
не заслужаваш втори шанс ,а и няма да ти се даде

ех как мразя такива овци(извинявам се за израза) , надявам се знаеш защо ти го казвам

Ami zna4i az iskah da go ostavq za6toto kakto kazah ne mi haresva otno6enieto mu kam men.1v edno u4ili6te sme a se podminavame dori ne se pozdravqvame za6toto taka trqbvalo.2 vinagi az se saobrazqvah s nego.3bqh parvoto momi4e koeto mu obarna vnimanie i go promenih.4 nakarah go da u4i.5 napadnaha go na karandila no az ne go ostavih i mu dokazah 4e 6te sam s nego. i az sam glavnata vinovnica i takiva momi4eta kato men sa ovci nali?
Никой не е казал,че си овца.Въпроса е,че си постъпила много лошо за момчето.Просто като са те зарязали ти си търсела утеха на момче.За това отиваш при бившия,но ти си го наранила.Отиди директно при него и си поговорете.Но много трудно ще стане,тъй както казаха не можем да го преглътнем толкоз лесно 8-)

scoobydors
09-16-2008, 15:21
не заслужаваш втори шанс ,а и няма да ти се даде

ех как мразя такива овци(извинявам се за израза) , надявам се знаеш защо ти го казвам
+1

Vichko0o
09-16-2008, 16:52
Искрено се надявам да НЕ ти даде 2ри шанс !!! Не, че не заслужаваш ами просто си толкова ДОЛНА, че заслужаваш момчето да те смачка от бой .... Заради някакъв си тъпанар дето ти е опъвал "дудата" 10 дена и ти си решила да зарежеш момчето, което макар и с труден характер те е обичал ! Ае ся яж ку** и ходи реви на рамото на някой ..... Деба такива като тебе заслужават само и единствено момчета които та ви разбиват сърцето !

zaraaa
09-16-2008, 18:47
Аз не бих дала втори шанс.Като гледам и момчето няма да ти го даде.

+1 От себе си ще добавя - надали го обичаш, просто чувстваш липсата му, защото ДРУГИЯ те е ОСТАВИЛ и сега искаш да имаш някого до себе си, но какво ли си мисли това момче:"Няма да и бъда Изтривалка!"

VinDa
09-16-2008, 18:48
Искрено се надявам да НЕ ти даде 2ри шанс !!! Не, че не заслужаваш ами просто си толкова ДОЛНА, че заслужаваш момчето да те смачка от бой .... Заради някакъв си тъпанар дето ти е опъвал "дудата" 10 дена и ти си решила да зарежеш момчето, което макар и с труден характер те е обичал ! Ае ся яж ку** и ходи реви на рамото на някой ..... Деба такива като тебе заслужават само
и единствено момчета които та ви разбиват сърцето !


bravo da mersi za komentara az nz 6to si tuka da otpravq6 kritiki ili da dade6 edin savet i az moga da obijdam nared ama ne e tova nachina za6toto ne [pznavam nikoi ot tuk vklu4itelno i ti :o

VinDa
09-16-2008, 18:50
Аз не бих дала втори шанс.Като гледам и момчето няма да ти го даде.

+1 От себе си ще добавя - надали го обичаш, просто чувстваш липсата му, защото ДРУГИЯ те е ОСТАВИЛ и сега искаш да имаш някого до себе си, но какво ли си мисли това момче:"Няма да и бъда Изтривалка!"


Kazah 4e e minalo dosta vreme,preosmislila sam ne6tata i sam naqsno s 4uvstavata si nqmam za cel da pla4a na ramoto na nqkoi,v momenta nqmam priqtel i iskam samo nego