PDA

View Full Version : Трябва ли да му пука на едно момче?



vamp
09-16-2008, 15:08
Ето ме и мен пак :) Просто исках да ви попитам нормално ли е съвсем да не ми пука за никое момиче,да съм готово винаги да зарежа която и да е,винаги когато усетя,че нещата се прецакват или просто когато усетя,че не е за мен.
Напоследък се замислих,че след като вече съм бил сериозен и свестен към няколко момичета,никога не са го оценили.Сега просто флиртувам и се забавлявам.Проблема е,че гоня 20 вече,не че съм стар ама се държа на моменти като 15-16 годишен :) Купона си тече и на мен не ми пука.
Дали някога отново ще ми запука и трябва ли :)
Имам чувството,че в днешно време е въпрос на време или пари да те зарежат или ти да зарежеш човека до теб.
Според вас проблем ли е това че не ми пука?Наистина ли някога ще срещна някоя която ще държи на мен,за 5-10 години,да не говорим завинаги?Имам чувството,че никога няма да се доверя на жена,просто много трудно биха заслужили доверието ми,а не искам прекалено много-само едното уважение,ако ще изневерява аз да не разбирам и да не подиграва с мен и да ми се лигави,да ме дразни така.Имам чувството,че дори и тогава няма да и повярвам защото е въпрос на време да се издъни :-D
Е момчета,вие така ли сте?
Момичета знам,че според вас това което правя не е редно,но съм видял твърде много вече и не афиширам принципите си,просто си ги имам предвид :D
Погледнах темата как се доказва любов и се сетих за това и реших да пусна поредната "гениална" тема ;)
Вече съм чувал "ще те обичам завинаги" и се оказа лъжа и така се сетих сега 8)

ivcheto1
09-16-2008, 15:16
Ето ме и мен пак :) Просто исках да ви попитам нормално ли е съвсем да не ми пука за никое момиче,да съм готово винаги да зарежа която и да е,винаги когато усетя,че нещата се прецакват или просто когато усетя,че не е за мен.
Напоследък се замислих,че след като вече съм бил сериозен и свестен към няколко момичета,никога не са го оценили.Сега просто флиртувам и се забавлявам.Проблема е,че гоня 20 вече,не че съм стар ама се държа на моменти като 15-16 годишен :) Купона си тече и на мен не ми пука.
Дали някога отново ще ми запука и трябва ли :)
Имам чувството,че в днешно време е въпрос на време или пари да те зарежат или ти да зарежеш човека до теб.
Според вас проблем ли е това че не ми пука?Наистина ли някога ще срещна някоя която ще държи на мен,за 5-10 години,да не говорим завинаги?Имам чувството,че никога няма да се доверя на жена,просто много трудно биха заслужили доверието ми,а не искам прекалено много-само едното уважение,ако ще изневерява аз да не разбирам и да не подиграва с мен и да ми се лигави,да ме дразни така.Имам чувството,че дори и тогава няма да и повярвам защото е въпрос на време да се издъни :-D
Е момчета,вие така ли сте?
Момичета знам,че според вас това което правя не е редно,но съм видял твърде много вече и не афиширам принципите си,просто си ги имам предвид :D
Погледнах темата как се доказва любов и се сетих за това и реших да пусна поредната "гениална" тема ;)
Вече съм чувал "ще те обичам завинаги" и се оказа лъжа и така се сетих сега 8)
ami prosto oshte ne se popadnal na tochnoto momiche s pored men i az predi bqh taka za nikoi ne mi pukashe i si misleh chenikoga nqma da imam seriozna vryzka,no sreshtnah edno momche i veche godina sme zaedno takache ne se pritesnqvai :)

WithLove
09-16-2008, 15:24
Еми,човече,всяко нещо има начало и край.
Това че съм момиче,не эначи,че намирам поведението ти эа тъпо и неправилно.Напротив-раэбирам те.Преживял си эагуби,предавали са те,никой не е оправдал доверието ти и е нормално в един момент да спреш да чакаш нещо велико,а просто да си се кефиш и да си гледаш кефа с тая и оня.Но аэ си мисля,че ако срещнеш някоя мацка,която да ти преобърне представите и да те промени,то ще стане случайно и беэ да го очакваш от нея.Така че живей си живота.Когато видиш раэбиране от човек,който те кефи,прояви и ти раэбиране.И така.Кефи се,живей си и може би най-неочаквано ще срещнеш човек,раэличен от останалите в живота ти до сега.Така е,обедих се,че хубавите неща стават съвсем ненадейно и неочаквано.Това е доста клиширано,но аэ лично въпреки целия си скептициэъм,се убедих,че е така. :)

slun4ice_90
09-16-2008, 15:28
Ето ме и мен пак :) Просто исках да ви попитам нормално ли е съвсем да не ми пука за никое момиче,да съм готово винаги да зарежа която и да е,винаги когато усетя,че нещата се прецакват или просто когато усетя,че не е за мен.
Напоследък се замислих,че след като вече съм бил сериозен и свестен към няколко момичета,никога не са го оценили.Сега просто флиртувам и се забавлявам.Проблема е,че гоня 20 вече,не че съм стар ама се държа на моменти като 15-16 годишен :) Купона си тече и на мен не ми пука.
Дали някога отново ще ми запука и трябва ли :)
Имам чувството,че в днешно време е въпрос на време или пари да те зарежат или ти да зарежеш човека до теб.
Според вас проблем ли е това че не ми пука?Наистина ли някога ще срещна някоя която ще държи на мен,за 5-10 години,да не говорим завинаги?Имам чувството,че никога няма да се доверя на жена,просто много трудно биха заслужили доверието ми,а не искам прекалено много-само едното уважение,ако ще изневерява аз да не разбирам и да не подиграва с мен и да ми се лигави,да ме дразни така.Имам чувството,че дори и тогава няма да и повярвам защото е въпрос на време да се издъни :-D
Е момчета,вие така ли сте?
Момичета знам,че според вас това което правя не е редно,но съм видял твърде много вече и не афиширам принципите си,просто си ги имам предвид :D
Погледнах темата как се доказва любов и се сетих за това и реших да пусна поредната "гениална" тема ;)
Вече съм чувал "ще те обичам завинаги" и се оказа лъжа и така се сетих сега 8) Прекалено много са те наранили и теб сега те е страх може би да си щастлив...Добре това с флиртовете съм съгласна,но защо не потърсиш момиче,което да си струва да си с нея и да се обичате???Не вдигай много летвата и ще стане.Дано след всичките ти тъжни теми си щастлив.Пожелавам ти го от все сърце! :) Размишлениета ти ми допадат...И забравих да допълня,че ти пука...нищо,че си на 20 год...Страшно много искаш да си намериш твоето момиче и да си истински обичан,всеки човек го иска.....темата ти го доказва....!

_sheherezada_
09-16-2008, 16:32
Нормално е на този етап да разсъждаваш така или както казваш „да не ти пука” защото си бил нараняван.Вярно е, че в днешно време в критериите (ако може така да ги наречем)на момичетата влиза и факта дали момчето има финансова стабилност, но все пак не може да вкарваш всички под общ знаменател.Просто се абстрахирай от това си мислене и може би много скоро ще срещнеш момичето което ще промени представите ти.

Blab
09-16-2008, 16:40
К'во толкова го мислиш?
Кой дава определение за "нормално"? В нормите? 'де ги?:Д
Живей си живота! Любов, сериозна връзка, Тя... има мноооого време... пък и не е казано, че трябва да стане.

Niakoitam
09-16-2008, 17:01
Не ти пука???Сериозно ли!?!
Щом си пуснал тази тема и си задаваш тези въпроси ти пука и още как.Даже не само ти пука ти го искаш с цялото си сърце.Просто си наренен и се страхуващ да не те наранят отново.Срахът си е голяма преграда ще знаеш. :)

Giva
09-16-2008, 17:06
Според мен сега разсъждаваш така че си просто заради флирта защото си млад и сега е момента да живееш и може би защото момиче не е успяло да задържи интереса ти за по-дълго време.Вярно че като усетиш че човека до теб не е правилния е по-добре да го оставиш защото чувствата в една връзка трябва да са взаимни.А защо чакаш момичето до теб да направи грешка,за да я зарежеш?Човешко е да се греши и трябва да се дава втори шанс а не при най-малкия проблем да зарязваш човека до теб.Ще намериш любов-за всеки влак си има пътници.А любовта идва когато я очакваш най-малко :wink: Успех в търсенето :smt023

Alabalaportokala
09-16-2008, 17:07
Не трябва да ти пука за нищо, включително и за момичетата. Бъди си си такъв какъвто си. Като се държиш като 15-16 годишен на моменти дръж се, всеки човек е така. Спокс, хората-непуксти които са без морал и предразсъдъци са свободни хора !

Поздрави

Niakoitam
09-16-2008, 17:12
...aaaa ти затова ли се правиш на такъв. :-o

Alabalaportokala
09-16-2008, 17:14
...aaaa ти затова ли се правиш на такъв.

Аз не се правя аз СЪМ ТАКЪВ, а ти хейтърче грозно, комплексче ли съм ти човръкнал че ме преследваш така упорито. Е случва се да го еба. НищУ щИ мине :grin: :D

BaiToq
09-16-2008, 17:14
Според мен трябва да му пука
на 1 момче...

Niakoitam
09-16-2008, 17:19
...aaaa ти затова ли се правиш на такъв.

Аз не се правя аз СЪМ ТАКЪВ, а ти хейтърче грозно, комплексче ли съм ти човръкнал че ме преследваш така упорито. Е случва се да го еба. НищУ щИ мине :grin: :D

Извинявам се ама като те видя във форума как умуваш и ме хваща лигавото настроение просто.

Няма да се притеснявате госпожо Alabalaportokala.
Ще гледам да не Ви отделям такова ФНИМАНИЕ вече.

HONDA
09-16-2008, 20:24
Оооо, ще ти запука. Ще се появи някоя мома, която ще ти завърти главата. Това също е въпрос на време. (И честно казано, съм сигурна, че ще е някоя, която ще ти се дърпа и няма да иска да е с теб.)

vamp
09-16-2008, 20:46
Главата ми се е завъртала по момичета доста пъти,последната ми каза,че ме обича завинаги,дори аз да я отхвърля и ме предаде както всички.
Не се страхувам или нещо от сорта както казаха,живял съм толкова гадно колкото много от вас не са сънували и в най-лошите си кошмари и в крайна сметка съм в доста добро положение в момента.Не се страхувам и не ми е гадно,просто се усетих,че колкото повече вярвам и искам нещо получавам повече лъжи.Чудех се само при мен ли е така и дали наистина не съм се побъркал.
Живея си живота,имам си приятели,излизам си с разните му момичета,но винаги си имам не едно а 100 наум.Просто не вярвам на никой и не мисля,че някога бих повярвал.Наистина не ми пука,просто размишлявам някакви такива философски въпроси през свободното си време.
Иначе дали съм щастлив?
Повече от всякога,не очаквам от никой нищо и няма как да ме предадат и разочароват.Като някой ми писне или омръзне не играе вече в моя филм 8) А преди ме беше яд за приятели,за гаджета и т.н.Май в България всички сме използвачи или 99%.
Не съм вдигнал летвата твърде много,според моя стандард е,това което съм аз сред момчета си търся своята половинка сред момичетата.

Prophecy
09-16-2008, 20:55
Ем до някаде да , до някаде не... :-o

Vladokaaa
09-16-2008, 22:10
Ето ме и мен пак :) Просто исках да ви попитам нормално ли е съвсем да не ми пука за никое момиче,да съм готово винаги да зарежа която и да е,винаги когато усетя,че нещата се прецакват или просто когато усетя,че не е за мен.
Напоследък се замислих,че след като вече съм бил сериозен и свестен към няколко момичета,никога не са го оценили.Сега просто флиртувам и се забавлявам.Проблема е,че гоня 20 вече,не че съм стар ама се държа на моменти като 15-16 годишен :) Купона си тече и на мен не ми пука.
Дали някога отново ще ми запука и трябва ли :)
Имам чувството,че в днешно време е въпрос на време или пари да те зарежат или ти да зарежеш човека до теб.
Според вас проблем ли е това че не ми пука?Наистина ли някога ще срещна някоя която ще държи на мен,за 5-10 години,да не говорим завинаги?Имам чувството,че никога няма да се доверя на жена,просто много трудно биха заслужили доверието ми,а не искам прекалено много-само едното уважение,ако ще изневерява аз да не разбирам и да не подиграва с мен и да ми се лигави,да ме дразни така.Имам чувството,че дори и тогава няма да и повярвам защото е въпрос на време да се издъни :-D
Е момчета,вие така ли сте?
Момичета знам,че според вас това което правя не е редно,но съм видял твърде много вече и не афиширам принципите си,просто си ги имам предвид :D
Погледнах темата как се доказва любов и се сетих за това и реших да пусна поредната "гениална" тема ;)
Вече съм чувал "ще те обичам завинаги" и се оказа лъжа и така се сетих сега 8)


Само тай братле да не ти пука да бях като тебе ама не съм :( винаги ми пука като съм с някое момиче и после кат ме нарани ми е тапо ако бях кат тебе да не ми пука щях да съм 6++++ :) тай че кефи се братле

Alabalaportokala
09-16-2008, 22:53
...aaaa ти затова ли се правиш на такъв.

Аз не се правя аз СЪМ ТАКЪВ, а ти хейтърче грозно, комплексче ли съм ти човръкнал че ме преследваш така упорито. Е случва се да го еба. НищУ щИ мине :grin: :D

Извинявам се ама като те видя във форума как умуваш и ме хваща лигавото настроение просто.

Няма да се притеснявате госпожо Alabalaportokala.
Ще гледам да не Ви отделям такова ФНИМАНИЕ вече.

Тебе те е яд че мога да умувам из форума или си един от поредните ми фенове. Е мисля че си и двете...Радвам се че не съм лишен от внимание. Поумней малко пък после спори с батко си 8)

HONDA
09-17-2008, 08:33
Главата ми се е завъртала по момичета доста пъти,последната ми каза,че ме обича завинаги,дори аз да я отхвърля и ме предаде както всички.
Не се страхувам или нещо от сорта както казаха,живял съм толкова гадно колкото много от вас не са сънували и в най-лошите си кошмари и в крайна сметка съм в доста добро положение в момента.Не се страхувам и не ми е гадно,просто се усетих,че колкото повече вярвам и искам нещо получавам повече лъжи.Чудех се само при мен ли е така и дали наистина не съм се побъркал.
Живея си живота,имам си приятели,излизам си с разните му момичета,но винаги си имам не едно а 100 наум.Просто не вярвам на никой и не мисля,че някога бих повярвал.Наистина не ми пука,просто размишлявам някакви такива философски въпроси през свободното си време.
Иначе дали съм щастлив?
Повече от всякога,не очаквам от никой нищо и няма как да ме предадат и разочароват.Като някой ми писне или омръзне не играе вече в моя филм 8) А преди ме беше яд за приятели,за гаджета и т.н.Май в България всички сме използвачи или 99%.
Не съм вдигнал летвата твърде много,според моя стандард е,това което съм аз сред момчета си търся своята половинка сред момичетата.
Ще повярваш! Просто се изисква време.

Niakoitam
09-17-2008, 08:41
...aaaa ти затова ли се правиш на такъв.

Аз не се правя аз СЪМ ТАКЪВ, а ти хейтърче грозно, комплексче ли съм ти човръкнал че ме преследваш така упорито. Е случва се да го еба. НищУ щИ мине :grin: :D

Извинявам се ама като те видя във форума как умуваш и ме хваща лигавото настроение просто.

Няма да се притеснявате госпожо Alabalaportokala.
Ще гледам да не Ви отделям такова ФНИМАНИЕ вече.

Тебе те е яд че мога да умувам из форума или си един от поредните ми фенове. Е мисля че си и двете...Радвам се че не съм лишен от внимание. Поумней малко пък после спори с батко си 8)

Щом казваш значи е така. :)
Не,просто ми става смешно и лигаво,защото знам по същество как се образуват такива "ебачи" като теб и знам че и аз се канех замалко да тръгна по тоя път на самозълъгването,а виждам около мен хора,които са тръгнали пък даже си и вярват като теб.А как става ли?Ще ти отговоря.Повярвал някои на някое момиче.То го преебало и той решил да си излива злобата срещу всички момичета.Поучава тези,които по скоро са изпитали чувството да ги преебат и все още са уязвими,защото за момента не могат да спрат да разсъждават емоционално и се учат от други такива,при който е минало малко повече време "ебачи".Просто примери около мен както във форумите така и в реалността бол.Затова ми става лигаво и те бъзикам,не защото си ми напипал някакво коплексче,а защото знам че и аз за малко да тръгна по този път,но се оттърсих от емоциите и почнах да разсъждавам с акъла си,което явно на теб ти е трудно да направиш.Явно съм по-силна личност отколкото си мисля.
А батко може да си на друг ама не и на мене,защото има да ме гониш още 2 години за да сме поне набори,а като гледам и по акъл май съм ти батко. :grin:

keep_smiling
09-17-2008, 10:29
Аз съм достигнала до извода, че колкоот повече въпроси задавам на другите толкова повече отговори не получавам... :D Ти най- добре си знаеш какъв си! Е, открий се! Там разчовъркай си се и сам ще си отговориш дали е нормално или не е! За един клошар на улицата е нормално да обикаля кофите, аз ако стана сега и тръгна да ровя из боклука значи съм мръднала. За гълабите е ежедневие да си се реят из небесата, но един обикновен човек ако стане сутринта, разпери ръце и литне вече ще се замисли от къде пада и къде ще се приземи! :shock: Момичета всякакви, момчета също, за някои ми пука, за други дори и не се замислям :? :D Успех и много усмивки!

Pliok0019
09-17-2008, 12:25
Нормално е, разбира се. И сам го знаеш.

Alabalaportokala
09-17-2008, 18:07
Не,просто ми става смешно и лигаво,защото знам по същество как се образуват такива "ебачи" като теб и знам че и аз се канех замалко да тръгна по тоя път на самозълъгването,а виждам около мен хора,които са тръгнали пък даже си и вярват като теб.А как става ли?Ще ти отговоря.Повярвал някои на някое момиче.То го преебало и той решил да си излива злобата срещу всички момичета.Поучава тези,които по скоро са изпитали чувството да ги преебат и все още са уязвими,защото за момента не могат да спрат да разсъждават емоционално и се учат от други такива,при който е минало малко повече време "ебачи".Просто примери около мен както във форумите така и в реалността бол.Затова ми става лигаво и те бъзикам,не защото си ми напипал някакво коплексче,а защото знам че и аз за малко да тръгна по този път,но се оттърсих от емоциите и почнах да разсъждавам с акъла си,което явно на теб ти е трудно да направиш.Явно съм по-силна личност отколкото си мисля.
А батко може да си на друг ама не и на мене,защото има да ме гониш още 2 години за да сме поне набори,а като гледам и по акъл май съм ти батко.

Звучи сладко и удобно жалко че все така далече от истината. Дали си по силен от мене или не, не можеш да твърдиш това след като нито ме познаваш нито аз теб. Не знам за какви емоции ми говориш след като те не присъстват почти в мене. Виж сега оценявам че признаваш колко зле си бил и колко много са те преебали, е това не се отнася за мен. И ако искаш да знаеш 5 пари не давам какъв си бил и какво ти се е случило, аз не съм отдушник. Както и да е. Колкото повече ме хейтваш толкова по-добре за мене, само не ми се оправдавай за лигавото. Хитро е наистина,но при мене тези номера не минават. Ти може да си психолог аз съм 2 пъти повече психолог от тебе...

Поздрави !

258
09-17-2008, 18:51
Ми аз не съм на 20 и ми пука за момчетата,но не гледам на тях сериозно. :D Както каза-просто се забавлявам. :) Не мисля,четова е лошо,но трябва дае до една възръст,иначе рискуваш да останеш сам. :-o

Niakoitam
09-17-2008, 19:25
Не,просто ми става смешно и лигаво,защото знам по същество как се образуват такива "ебачи" като теб и знам че и аз се канех замалко да тръгна по тоя път на самозълъгването,а виждам около мен хора,които са тръгнали пък даже си и вярват като теб.А как става ли?Ще ти отговоря.Повярвал някои на някое момиче.То го преебало и той решил да си излива злобата срещу всички момичета.Поучава тези,които по скоро са изпитали чувството да ги преебат и все още са уязвими,защото за момента не могат да спрат да разсъждават емоционално и се учат от други такива,при който е минало малко повече време "ебачи".Просто примери около мен както във форумите така и в реалността бол.Затова ми става лигаво и те бъзикам,не защото си ми напипал някакво коплексче,а защото знам че и аз за малко да тръгна по този път,но се оттърсих от емоциите и почнах да разсъждавам с акъла си,което явно на теб ти е трудно да направиш.Явно съм по-силна личност отколкото си мисля.
А батко може да си на друг ама не и на мене,защото има да ме гониш още 2 години за да сме поне набори,а като гледам и по акъл май съм ти батко.

Звучи сладко и удобно жалко че все така далече от истината. Дали си по силен от мене или не, не можеш да твърдиш това след като нито ме познаваш нито аз теб. Не знам за какви емоции ми говориш след като те не присъстват почти в мене. Виж сега оценявам че признаваш колко зле си бил и колко много са те преебали, е това не се отнася за мен. И ако искаш да знаеш 5 пари не давам какъв си бил и какво ти се е случило, аз не съм отдушник. Както и да е. Колкото повече ме хейтваш толкова по-добре за мене, само не ми се оправдавай за лигавото. Хитро е наистина,но при мене тези номера не минават. Ти може да си психолог аз съм 2 пъти повече психолог от тебе...

Поздрави !

1 Най-малко пък ще се "изповядвам" на такъв "ебач"като теб пък ако ще и последният човек на земята да си.
2.Не ми се прави на много корав,защото по форумите е много лесно.
3.Ако решаваме да се затапваме мога да те затапя какти и когато си поискам(без да се хваля).
4.Бъди на който си искаш отдушник.
5.Продължавай в съцият дух и ще го караш само на курви и на чикии.
6.Можеше да продължа в същият лигав тон,но реших да ти отговоря като човек.
7.Като си толкова "неемоционален"какво поучаваш "децата" във форума.Нали има опасност после да ти вземат "пичките".
8.Явно ти пука от това,което говоря.
9.Спирам да спамя в тази тема,защото авторът е много по-голям пич от тебе ооооо велики ебачо на ебачите.

Alabalaportokala
09-17-2008, 21:07
1 Най-малко пък ще се "изповядвам" на такъв "ебач"като теб пък ако ще и последният човек на земята да си.

Ти вече се изповяда. Достатъчно разбрах за теб. Не ми трябва повече. Важното е че се впрегна от моите приказки и изведнъж смени тона. Сега да не заплачеш пред монитора.


2.Не ми се прави на много корав,защото по форумите е много лесно.

Аз не се правя на корав, аз съм корав. По форумите е лесно да и на улицата не е толкова трудно. Ако си смелчага драсни нещо на лична да се уговорим след като съм се правел на корав само по форумите.


3.Ако решаваме да се затапваме мога да те затапя какти и когато си поискам(без да се хваля).

До момента единствения затапен си ти. Много лаеш а действия никакви. Да искам да ме затапиш и да не се извъртиш. Ще чакам !


4.Бъди на който си искаш отдушник.

Не искам да бъда отдушник, но депресантите като тебе ме ползват за такъв понеже са някви слабохарактерни и емоциални деца си мислят че могат да ми споделят за емо-кризите си. Не благодаря !


5.Продължавай в съцият дух и ще го караш само на курви и на чикии.

Аз от няколко години го карам на курви и чекии и аз не мисля да се спирам и ще продължавам в същия дух !


6.Можеше да продължа в същият лигав тон,но реших да ти отговоря като човек.

Аз също !


7.Като си толкова "неемоционален"какво поучаваш "децата" във форума.Нали има опасност после да ти вземат "пичките".

В думите ти няма логика. Какво общото между неемоциалността с това да критикуваш сайта и екипа му ? Хич не ми дреме за пичките и дали ще ми да ги вземат. Аз нямам харем от курви. Ако ми вземат една ще дойде друга. Курви на кило, но жалко че ти си от типажите който никога няма да разбере как да ги има.


8.Явно ти пука от това,което говоря.

Не ! Готино е да си играем на затапи другарче :D. А аз съм човек който обича да спори. Там е работата че ти си човека който се впряга хейтва и се товари точно с мене ! Започвам да си мисля че има лична основа, което пък ме навежда на мисълта че някъде из мненията ми из темите в които съм писал ти си прочел нещо написано от мене оказало се истина в твоя живот. Сещаш ли се копеле ? Следиш ли ме за какво ти говоря ? И пак стигаме до комплексите. И съм сигурен че е така.


9.Спирам да спамя в тази тема,защото авторът е много по-голям пич от тебе ооооо велики ебачо на ебачите.

Ти си спамер разбира се че ще спреш да спамиш и ще отидеш в друга тема. И стига с това ебач, ебачо на ебачите етцетера защото ще си помисля че много ти се ебе а не можеш да си намериш курва. Ти парадираш повече от мене с това което означава че те е яд че ти не си такъв въпреки че много ти се иска. Благодаря за безплатната реклама оценявам го ! :grin:

Батко ти Алабалапортокала винаги ще бъде камъчето в обувките на хората като тебе. Пак ти казвам. Поумней пък тогава спори с батко си... :D

Niakoitam
09-18-2008, 11:08
Какво ще се уговаряме с тебе.Да ме водиш по курви ли. :grin: Абе Bad Boy.И един като тебе щеше да ме води ама нейсе останах си само с чакането. :D .Нещо на агресийка гледам почна да те избива.Така е като почнеш да затапваш някого и той почне да се запъва като магаре на мост и да се върти в кръг като си повтаря все едно и също все някога го избива на агресия.Сладур! :D :D :D Първо не ме знаеш дали съм 20 кила с попикани дрехи и дали 100кила.Второ не ме знаеш дали няма да дойда с още десет човека примерно да ти свалят плейбоското его,ама карай явно толкова си ти е акъла. :)И това доживях да си уреждат боеве по интернет с мене.Досега само го бях виждал по форуми.Стани боксьор бе пич.Или изпускаш да ми кажеш че си някой борец в тежка категория. :-D Щом мечттата ти е да го караш само на курви и на чикии живи и здрави.Успех в начинанията,но не на всички това им е единственият приоритет в живота така че няма смисъл да се правиш пред форума на батко Bad Boy макар че вече тука доста хора не те взимат насериозно и да поучаваш"децата" как да си пускат семето и да бягат като животните в джунглата.За разлика от теб аз нямам време да вися по цял ден и да пускам хиляди теми,на които да получава отговори от типа наааа.."бла бла бла рибащукамахайсеоттука"
А за "ебача",не не парадирам ти като такъв искаш да се покажеш и следващият ти отговор ще е "Ама аз съм си такъв".
Имам бая други приоритети от теб и за мен чукането не е на първо място за разлика от теб .Това което ти го пиша на теб го пиша и го казвам пред всички такаче да не ти растат много ушите че съм се "изповядвал"пред теб.Казвал съм и тук аз не съм от ебачите,не ми и трябва.Предпочитам да съм с една мнго готини отколкото да ги сменям като теб като чорапите си всеки ден и да знам че е била с мен заради едното ебане.За тая цел пичаааа просто си има проститутки.По евтини са не друго.
Ама няма да давам пари ще чакам някой като теб да се смили и да ми уреди някоя курва все пак. :grin: :grin: :grin:

tarataika
09-18-2008, 12:44
живей сега...че като остарееш не може да правиш такива глупости

vladi_addict
09-18-2008, 14:14
Не, всичко се свежда до актьорското майсторство !

vamp
09-18-2008, 14:34
Аз само не разбрах портокала и другия защо се скараха...

slun4ice_90
09-18-2008, 14:41
Аз само не разбрах портокала и другия защо се скараха... Zashtoto portokala se pravi na golemiq pi4 i mu e kef da se pravi na vseznaiko........ :-o P.S.Sorka,4e ne pi6a na kirilica,no sum na daskalo.

vamp
09-18-2008, 14:43
Аз само не разбрах портокала и другия защо се скараха... Zashtoto portokala se pravi na golemiq pi4 i mu e kef da se pravi na vseznaiko........ :-o P.S.Sorka,4e ne pi6a na kirilica,no sum na daskalo.

Портокала си е пич наистина или твърде добре се преструва.Ако наистина никога не му е гадно такъв какъвто е,наистина е голям пич.Момчето си разбира от работата и ми е дал много полезни съвети.

slun4ice_90
09-18-2008, 14:47
Аз само не разбрах портокала и другия защо се скараха... Zashtoto portokala se pravi na golemiq pi4 i mu e kef da se pravi na vseznaiko........ :-o P.S.Sorka,4e ne pi6a na kirilica,no sum na daskalo.

Портокала си е пич наистина или твърде добре се преструва.Ако наистина никога не му е гадно такъв какъвто е,наистина е голям пич.Момчето си разбира от работата и ми е дал много полезни съвети. Mi,ok ne mi se zanimava....s nego taka ili ina4e prosto ne sum mu fenka i ne mi haresva da se zaqjda s Nqkoitam!.... :wink:

soul1199
09-18-2008, 14:47
mmn sa te naranili i zatova,4ene ti puka,za sega se zabavlqvai ima o6e vreme

NikE
09-18-2008, 15:20
Когато човек е темерут и не му пука е по-лесно. Допуска околните само до такова ниво, на каквото не може да бъде наранен. Питаш дали е нормално да не ти пука.. ми 'що да не е? В днешно време кое не е нормално? :) В момента си момче-ебач, което е доста хитово между другото. Срещи -> купони -> целувки -> евентуално секс -> и когато стане напечено или на теб не ти изнася - до там :) Не говорим за любов, пък за дълбоки чувства и дума не може да става. И така до момента в който ти вече си толкова закоравял(което разбира се не е ненормално!) и си срещнал поредната девойка, но за нещастие момичето се е влюбило в теб. Тя се оказва и сериозна, и свястна. Обаче на теб не ти пука и в стремежа си да не ти пука, не виждаш тези й качества, които ТИ самият преди си търсил :) И какво правим? Ми как какво? Продължаваме напред към следващата поредна ;) А въпросната девойка започва курсове по непукизъм и така, до като се усъвършенства и започне практика ;)

Не ме разбирай погрешно, просто доразвих историята ти от моя гледна точка :) Наистина, няма лошо да не ти пука, но за всичко си има граница и време да спреш. Вярно, нашият свят е толкова "развален", но някак си не ми се иска да живея сред роботизирани и закърнели хора, които видиш ли само за да не бъдат наранени ще мачкат всичко живо по пътя си. Просто докато намерим най-сладката и перфектна торта трябва да опитаме и доста други, които не всички са по наш вкус :)

BlueMushroom
09-18-2008, 15:51
Аз само не разбрах портокала и другия защо се скараха... Zashtoto portokala se pravi na golemiq pi4 i mu e kef da se pravi na vseznaiko........ :-o P.S.Sorka,4e ne pi6a na kirilica,no sum na daskalo.

Портокала си е пич наистина или твърде добре се преструва.Ако наистина никога не му е гадно такъв какъвто е,наистина е голям пич.Момчето си разбира от работата и ми е дал много полезни съвети.

Strenght is nothing more than how well you hide the pain 8)

Alabalaportokala
09-18-2008, 20:56
Mi,ok ne mi se zanimava....s nego taka ili ina4e prosto ne sum mu fenka i ne mi haresva da se zaqjda s Nqkoitam!....

Varni se nazad v temata i vij koi s kogo po4na da se zaqjda.


@niakoitam

Kvo stana be mladej nali nqma6e pove4e da spami6 v temata i da se zanimava6 s mene. Vij sega moeto mom4e, ako iska6 ela i s 200 120 kilogramovi goveda da me spla6va6. Ne moje6 ! Ne te znam kolko si kg, ne mislq 4e tova ima nqkakvo zna4enie ili ti pri parviq po edar 4ovek koito vidi6 spi4a6. Jalko 4e ti si tolkova tap za da znae6 4e ne qkite i edri hora sa stra6ni , stra6ni sa umnite i inteligentni hora, stra6noto orajie e mozaka. Ako be6e takyv sigurno 6tqh da se poupla6a... Ostanalata pomiq koqto si pisal nqma da q komentiram za6toto e plod na detskoto ti mislene. Ostava mi da se zasmeq i da se u4udq na ograni4enostta ti. Dobre batko niakoitam kato tova ne sa ti osnovnite prioriteti 6to hodi6 da heitva6, a ot kade znae6 4e tova sa moite ? Ni6to to ot zavist horata balvat kvi li ne laina. Pak povtarqm, ne te zapla6vam nito se pravq na biq4, ako si na zor pi6i na li4na 6te se ugovorim, 6te piem po bira da obsadim tova onova. Ocenqvam tova 4e mi pravi6 bezplatna reklama kato me nari4a6 Bad Boy,PlayBoy, eba4 i t.n.

Ei i 6te 4akam da me zatapi6 za6toto takova ne6to ne vidqh ot tvoq strana i 6te 4akam li4noto izvestie gusine :grin: :D.

@vamp nqma pri4ina da se prestruvam

Niakoitam
09-19-2008, 09:21
Когато човек е темерут и не му пука е по-лесно. Допуска околните само до такова ниво, на каквото не може да бъде наранен. Питаш дали е нормално да не ти пука.. ми 'що да не е? В днешно време кое не е нормално? :) В момента си момче-ебач, което е доста хитово между другото. Срещи -> купони -> целувки -> евентуално секс -> и когато стане напечено или на теб не ти изнася - до там :) Не говорим за любов, пък за дълбоки чувства и дума не може да става. И така до момента в който ти вече си толкова закоравял(което разбира се не е ненормално!) и си срещнал поредната девойка, но за нещастие момичето се е влюбило в теб. Тя се оказва и сериозна, и свястна. Обаче на теб не ти пука и в стремежа си да не ти пука, не виждаш тези й качества, които ТИ самият преди си търсил :) И какво правим? Ми как какво? Продължаваме напред към следващата поредна ;) А въпросната девойка започва курсове по непукизъм и така, до като се усъвършенства и започне практика ;)

Не ме разбирай погрешно, просто доразвих историята ти от моя гледна точка :) Наистина, няма лошо да не ти пука, но за всичко си има граница и време да спреш. Вярно, нашият свят е толкова "развален", но някак си не ми се иска да живея сред роботизирани и закърнели хора, които видиш ли само за да не бъдат наранени ще мачкат всичко живо по пътя си. Просто докато намерим най-сладката и перфектна торта трябва да опитаме и доста други, които не всички са по наш вкус :)

Обърни внимание на това с уголемените червени букви и ще разбереш защо се заяждам с теб.Защото ми приличаш на човека описан с маркираният от мен текст.Но стига вече безплатна реклама.Ще си платиш и тогава повече. :) Нали си чувал фразата:"Живота рано или късно наебава всеки."А такива тарикати като теб,които се правят на велики и мислят че ще се скрият и ще го преебат може да е по-късно,но ги"наебава"по най бруталният начин.Станал на 20 години и станал голлям разбирач от живота.Пък и боец.Къв си ти бе,кво си видял от живота с тия 20 години.Като натрупаш поне оше 20-30 години тогава ми говори за тайните на живота.Много му разбираш.Пък тръгнал и да поучава другите.Тарикат.

slun4ice_90 благодаря ти за подкрепата.

vamp и всички останали,който се водят по акъла и съветите на Alabalaportokala,мога да ви кажа:Продължавайте.Ако единствената ви цел е да не ви наранявам,да ебете курви и да ги сменяте и да лъскате бастуна ваша си работа.Вие избирате как да живеете живота си.Аз лично с големи букви ще го напиша:ПРЕДПОЧИТАМ ЛЮБОВТА.Чакам експерта,който може би никога не я е усетил,а и може да не усети,защото сваля звезди само когато му се доебе да избълва още куп глупости по мой адрес.Ще се опитам вече да не отговарям,но не обещавам.

NikE
09-19-2008, 15:05
Привет! :)
1во, хайде да го раздаваш в женски род, че някак не ме кефи мисълта да ме взимат за мъж ;)
2ро, би ли ми отговорил на въпроса ти на колко години си? И според теб толкова голяма роля ли играят те?
3то, е толкова объркан начин на изразяване отдавна не бях срещала :))

И така. Не знам ти колко пъти прочете моя пост и какво точно разбра от думите ми, но аз твоят го прочетох повече от 3 пъти и със сигурност нищо не разбрах.


Защото ми приличаш на човека описан с маркираният от мен текст.Но стига вече безплатна реклама.Ще си платиш и тогава повече. Нали си чувал фразата:"Живота рано или късно наебава всеки."А такива тарикати като теб,които се правят на велики и мислят че ще се скрият и ще го преебат може да е по-късно,но ги"наебава"по най бруталният начин.

Какво да разбирам от това? АЗ казах:

... но някак си не ми се иска да живея сред роботизирани и закърнели хора, които видиш ли само за да не бъдат наранени ще мачкат всичко живо по пътя си.
което поне според мен се подразбира, че моето мнение е различно от горе описаното и е в подкрепа на, цитирам: "Аз лично с големи букви ще го напиша:ПРЕДПОЧИТАМ ЛЮБОВТА."
Т.е. АЗ съм в опозиция на vamp-a и в подкрепа на 'НЕ на непукизмът!', но ти явно трудно го разбираш. Карай.

По следващия въпрос.


Станал на 20 години и станал голлям разбирач от живота.Пък и боец.Къв си ти бе,кво си видял от живота с тия 20 години.Като натрупаш поне оше 20-30 години тогава ми говори за тайните на живота.Много му разбираш.

Мисля, че тук вече прекали със заяждането :) На всеки един човек неговите проблеми изглеждат най-големи, най-лоши и най-трудни. Ти не познаваш моя живот и нямаш правото да определяш кой какво е видял и колко опит има :) Годините далеч не са от значение, защото един човек на 30 не е гаранция, че е видял и преживял и половината от живота на едно момче на 20 примерно.

Нататък.


Много му разбираш.Пък тръгнал и да поучава другите.Тарикат.

Само не разбрах ти кое сметна за поучаване в моя пост? Изразих моето мнение за хората непукисти. Е, вярно е, че има доста сарказъм и ирония, но предполагам повечето са вникнали в истинския замисъл ;)

Поздрави!

Niakoitam
09-19-2008, 15:46
Привет! :)
1во, хайде да го раздаваш в женски род, че някак не ме кефи мисълта да ме взимат за мъж ;)
2ро, би ли ми отговорил на въпроса ти на колко години си? И според теб толкова голяма роля ли играят те?
3то, е толкова объркан начин на изразяване отдавна не бях срещала :))

И така. Не знам ти колко пъти прочете моя пост и какво точно разбра от думите ми, но аз твоят го прочетох повече от 3 пъти и със сигурност нищо не разбрах.


Защото ми приличаш на човека описан с маркираният от мен текст.Но стига вече безплатна реклама.Ще си платиш и тогава повече. Нали си чувал фразата:"Живота рано или късно наебава всеки."А такива тарикати като теб,които се правят на велики и мислят че ще се скрият и ще го преебат може да е по-късно,но ги"наебава"по най бруталният начин.

Какво да разбирам от това? АЗ казах:

... но някак си не ми се иска да живея сред роботизирани и закърнели хора, които видиш ли само за да не бъдат наранени ще мачкат всичко живо по пътя си.
което поне според мен се подразбира, че моето мнение е различно от горе описаното и е в подкрепа на, цитирам: "Аз лично с големи букви ще го напиша:ПРЕДПОЧИТАМ ЛЮБОВТА."
Т.е. АЗ съм в опозиция на vamp-a и в подкрепа на 'НЕ на непукизмът!', но ти явно трудно го разбираш. Карай.

По следващия въпрос.


Станал на 20 години и станал голлям разбирач от живота.Пък и боец.Къв си ти бе,кво си видял от живота с тия 20 години.Като натрупаш поне оше 20-30 години тогава ми говори за тайните на живота.Много му разбираш.

Мисля, че тук вече прекали със заяждането :) На всеки един човек неговите проблеми изглеждат най-големи, най-лоши и най-трудни. Ти не познаваш моя живот и нямаш правото да определяш кой какво е видял и колко опит има :) Годините далеч не са от значение, защото един човек на 30 не е гаранция, че е видял и преживял и половината от живота на едно момче на 20 примерно.

Нататък.


Много му разбираш.Пък тръгнал и да поучава другите.Тарикат.

Само не разбрах ти кое сметна за поучаване в моя пост? Изразих моето мнение за хората непукисти. Е, вярно е, че има доста сарказъм и ирония, но предполагам повечето са вникнали в истинския замисъл ;)

Поздрави!

Чакай чакай малко. :D :D :D
Тук има едно гооооолямо объркване.
Нищо не съм казал против теб.Поста ми беше обръщение към Alabalaportokala,потребителя над мен.За теб не съм и споменал една думичка.Просто цитирах постта ти,защото ми харесва и съм напълно съгласен с него,а с червеното просто пак отправих реплика към същият човек.Извинявам се че е излезнало все едно го казвам на теб,но поста ми е изцяло към Alabalaportokala. :D
Иначе аз съм на 22 и не казвам че разбирам всичко просто с този потребител заформихме малка дискусийка(спор така да се каже).

sasha_90
09-19-2008, 15:59
Ами живей си,като това искаш.Флиртувай-млад си още.Когато му дойде времето ще намериш точната жена,с която да създадете семейство.Но за това ти е рано нали?Тогава какво се тревожиш,че няма да срещнеш подходяща,за която да ти пука?

anonymous485803
09-19-2008, 17:33
Вамп да ти имам и проблемите на тебе.

Просто исках да ви попитам нормално ли е съвсем да не ми пука за никое момиче,да съм готово винаги да зарежа която и да е,винаги когато усетя,че нещата се прецакват или просто когато усетя,че не е за мен.

След като си бил нараняван какво по нормално от това? Всичко си е в реда на нещата. Естествена реакция.


Имам чувството,че в днешно време е въпрос на време или пари да те зарежат или ти да зарежеш човека до теб.

Точно и на мястото си казано. Нормално е, хората си омръзват. Аз също не си представям как може да живееш само с един човек.

Според вас проблем ли е това че не ми пука?
Веднъж ти бях пожелал да си щастлив защото го заслужаваш. Виждам, че вече си. Не само, че не е проблем ами трябва да се радваш. Помниш ли какво е казал Bob Marley “No woman, no cry”.
Ако наистина вече си преодолял раздялата с бившата ти приятелка, ако никоя жена не ти е на сърцето, ако не се притесняваш любимия човек с кои ли е сега, какво по-хубаво от това. Аз в такива периоди съм най-щастлив.
Жалкото е, че тези периоди свършват. Ние сме хора и сме подвластни на чувства. Може да не ти пука година, две, никоя жена да не те привлече, но ще дойде момент когато ще се влюбиш, ще си щастлив, или ще страдаш, че няма обратна реакция от другата страна, след това ще дойде и разочарованието и пак страдаш. Става без да го искаш и очакваш повярвай ми. Но пък ако това е цената за хубавите мигове, си струва да я платиш. За това бих те посъветвал докато си така се радвай на живота. От опит ти казвам, че първи курс студент е най-яко, има най-много купони, веселби и т.н. После почва работа, разкъсваш се между работа и лекции няма много време за веселби и т.н. Ще видиш сам.

@Alabalaportokala
Чета писанията ти драги и се сещам нещо което четох наскоро в любимият ми блог. Ще ти го цитирам дословно:
Има няколко естествени защити използвани срещу самоатакуващия срам:

Нападаме другите. Да нападаме другите като сме критични, саркастични или оскърбителни са начини да възстановим нараненото си его и да предпазим слабите си и уязвими места от излагане на показ. Да се държим високомерно и да изпитваме презрение към околните са други методи за утеха на наранената душа.
Надмогване за власт и желание да бъдем идеални. Желанието на едно дете би било да компенсира своите слабости като стане силно и перфектно.
Обвиняване на другите. Какъв по-добър начин да отречем нашите слабости от това да обвиняваме други за нашите или пък за световните проблеми?

Не съм го измислил аз, ето източника: http://philosophy.log.bg/article.php?article_id=11274
За тези които се интересуват от философия и психология препоръчвам целия блог, много е интересен: http://philosophy.log.bg/ Прави го една моя много добра приятелка и се гордея с това, че познавам толкова умна и едновременно красива жена. Може да я видите на малката снимка.

Твоето поведение се обяснява с явления като Ерективна дисфункция и/или преждевременна еякулация. /аа набарах ли ти болното местенце, а пич./ Друго логично обяснение е, че имаш някакъв личностен проблем които не можеш да решиш или имаш някакъв недъг, с които не можеш да се примириш, заради това нападаш хората по слабите им места. Учил съм психологии, бил съм по практики и знам, че зад поведение като твоето обикновено се крие зов за помощ. Вместо постоянно да нападаш хората, защо не споделиш за това което те измъчва, било то и под друг ник, пък може и някои да те даде ценен съвет. Да със сигурност ще се намери някои които да те оплюе, както ти правиш постоянно, но пък може да се намери и човек които да е минал по този път, и да ти помогне. Подсещаш ме за един мой съученик. Ще ти разкажа за него. Като малък си стоял сам в къщи, и му станало студено. Решил да се стопли и си запалил огън насред хола. После докторите едвам го върнали към живот. Да ама в следствие на това ръцете и лицето му бяха с кожа от там дето слънце не грее. Този човек постоянно се заяждаше с хората. Понякога скачаше на бой, още преди да ги е предизвикал. Обаче като го питаш от къде му е кожата по лицето, или ако му щракнеш със запалка и му кажеш, Това е огън, веднага се разреваваше. Жалкото е, че с този си недъг, и с тези комплекси той ще си остане докато е жив. Мога само да гадая, но съм убеден, че при тебе ситуацията е подобна. Щом си големия ебач, защо не ходиш да преследваш фусти, ами цял ден се чудиш кои да дразниш по форумите? Даже ме навеждаш над мисълта, че зад ника Alabalaportokala се крие някое зубърче с най-малко 3 диоптъра, което са го били на почивки през големите междучасията. Че, си интелигентен, няма спор, аз го потвърждавам, казваш, че си и умен даже. Един умен, човек обаче никога няма да тръгне да закача, хората по уязвимете им, места, ей така за спорта, че си няма друга работа. Ти си имаш също много такива, сигурен съм, обаче си ги прикриваш умело. Съдейки по писанията ти, наистина признавам, че знаеш къде да атакуваш, но според мен, това толкова добре като теб, може да го направи само човек които е преживял такива неща, чувствата на нараненост и отхвърленост никак не са ти чужди май.
В една тема казваш, че до сега не си има сериозна връзка, но пък често правиш секс, чукаш различни момичета. Чудно ми е коя би търпяла характер като твоя. Фактът, че си начукал толкова жени, а не си имал сериозна връзка, говори, че си развей прах, безотговорен и явно на тебе трудно се разчита. В тази връзка смятам, че Niakoitam е много по-стойностен човек от тебе, тъй като е отговорен, романтичен и знае какво иска, не да се хвърля на всяка срещната, ей така колкото да не е без хич.
В друга тема, казваш колко обичаш, момичето да вика батко си или баща си, да те бият. Ами такива като тебе си намират майстора рано или късно.
Честно, ама съвсем честно кажи, колко пъти яде бой лятото, или както предполагам такива като тебе, са много смели зад клавиятурата, ама на живо се спичат като мушици.
Айде приятно оплюване на поста ми, аз си пускам Prison breaк, най-великия серял правен някога.

NikE
09-19-2008, 17:34
Чакай чакай малко. :D :D :D
Тук има едно гооооолямо объркване.
....



:oops: :-D Извинен си. Следващия път цитирай и имена, молим те :) И аз съжалявам, че така те захапах.. ама какво да правиш - природа ;)

VeSna
09-19-2008, 18:03
Незная дали е нормално да не ти пука, но мога да ти кажа, че въобще не е приятно да си с някой и той да е с теб, а ти да знаеш, че не му пука.... Точно заради такива повечето от момичетата ги е страх да изпитват силни чувства, ако си били наранявани вече... И какво излиза??? - Пак ние виновни....

vamp
09-19-2008, 18:04
Сега като прочетох някои отговори и нахлуха спомени.Спомних си колко щастлив съм бил когато бях влюбен.От една страна ми се иска пак да се влюбя,от друга ми се струва невъзможно защото любовта е най-голямата измама и пак ще се захвана с някоя смотанячка.Ако съм свестен не съм им интересен,ако съм гаден и се държа по-така,тогава се страхуват от мен.
Харесват ме момичетата,не го отричам,но чувствам,че не мога да се разкрия пред никоя.Просто не им вярвам,знам,че е въпрос на време да ме прецакат,защо да им го позволявам?
И както казах,наистина не ми пука,защото дори и да намеря момичето,което искам,при удобен случай и желание бих и изневерил,не защото примерно не я обичам или не я уважавам,просто знам,че е въпрос на време тя да го направи.
Мисля си,че винаги ще си остана такъв единак,нищо чудно и да не се оженя и т.н.,даже е много вероятно.Просто не ми пука за живота като цяло и си живея ей така,да ми е готино днес,за утре не мисля,защото ми се скапва днешния ден.Гледам и да не забърквам други хора във филма наречен живот,защото главния герой съм само аз и достатъчно са ме цакали други хора.
Сега разбираш ли влади81.
Но пък ми е тъпо сам,все пак хора сме и затова непрекъснато флиртувам с разни мадами и излизам с компания,дори и да не са някакви кой знае какви пичове.Имам много познати,уважават ме и го давам печено,но гледам да няма хора в живота ми за които да ми пука и нещо от което не мога да се отърва.Като си такъв психолог кажи ми защо е така.Аз не съм искал да бъда такъв,но ще ти дам отговор с една дума-това е начина на моето оцеляване.Иначе се сдухвам,депресиран,просто приемам вътрешно когато ме предаде някой за който съм бил винаги на разположение,имал е сърцето ми,мислите ми и всичко,а в един миг ме предава и си отива.
Преди съм бил нараняван,някои познаха,но вече просто не ми пука.Как да ме наранят като не ми пука за тях?Не е самовнушение,наистина е така
Станал съм мълчалив и потаен,давам го печено,докато чуждите интереси не се пресекат с моите.Стане ли така,важен съм аз,да го духат другите.Давам пример-излизам с мацката Х,тя е най-гадната кучка,но с мен е различна и е влюбена в мен.Аз съм си същия,правя я на луда,защото знам,че тя си е кучка и не може да се промени,въпрос на време е да почне да си пробутва номерата.Ако аз оставя инициативата,тя започва.Каквото и да правя винаги аз водя,другите следват.Ей така живея,така съм и в любовта(то всъщност няма такова нещо,това е заблуда).
И все пак не ми се струва нормално и готино,че станах такъв.Иска ми се да бъда щастлив наивен глупак,който мисли,че има много приятели и хора които го обичат...

NikE
09-19-2008, 18:42
Сега като прочетох някои отговори и нахлуха спомени.Спомних си колко щастлив съм бил когато бях влюбен.От една страна ми се иска пак да се влюбя,от друга ми се струва невъзможно защото любовта е най-голямата измама и пак ще се захвана с някоя смотанячка.

Не мислиш ли, че само заради тези моменти си заслужава? ;)
И ако нямаше горчилка, щеше ли да оцениш пълноценно любовта?



И както казах,наистина не ми пука,защото дори и да намеря момичето,което искам,при удобен случай и желание бих и изневерил,не защото примерно не я обичам или не я уважавам,просто знам,че е въпрос на време тя да го направи.


А, това как да го разбираме? Виж, на всеки му се случва да изневери. Но това да изневериш не защото ти се иска, а само защото да си първи и да не изглеждаш `глупаво`.. това наистина не го разбирам.
Знаеш ли, изборът си е твой. Както казах в предишния си пост, няма лошо да не ти пука. В крайна сметка сега ти е времето да живееш, да лудееш и да се забавляваш. Въпросът е да знаеш кога е настъпил момента да спреш и да се промениш.

anonymous485803
09-19-2008, 19:25
Вамп, с удоволствие чета постовете ти, и честно казано само тях чета в този форум. Ти се интересна личност и се радвам, че не ми се оправдаха опасенията, като идеш да учиш дa престанеш да пишеш тука. Съдейки по стила на писането ти, мисля, че ти си човек с потенциал, които просто е малко объркан. Като чета последния ти пост, мога да ти кажа, че почти всички хора са имали такива мисли и периоди. Въпрос на време е да ги изкорениме и трябва самите ние да положиме усиля за това.
За някои от нещата които написа обаче наистина ти свалям шапка. Аз се чудех как да ги формулирам, въртейки се в главата ми, но ти ги каза много точно.

Ако съм свестен не съм им интересен,ако съм гаден и се държа по-така,тогава се страхуват от мен.
Трябва да намериш някакъв баланс между двете, да не си в крайност. Нито да мълчиш като пукал, нито да си настоятелен и нападателен, но си зависи и от човека отсреща. Не търси причината само у себе си.

Харесват ме момичетата,не го отричам,но чувствам,че не мога да се разкрия пред никоя.
И по добре. Ако се разкриеш няма да си им интересен явно. Дръж е до известна степен потайно. Разкривай се пред тази за която си сигурен, че си заслужава иначе може и да станеш обект на присмех.

И както казах,наистина не ми пука,защото дори и да намеря момичето,което искам,при удобен случай и желание бих и изневерил,не защото примерно не я обичам или не я уважавам,просто знам,че е въпрос на време тя да го направи.
За съжаление си прав. Това винаги трябва да го имаш на предвид, при всяко ново запознанство. С риск да се повторя, ще ти копирам един текст които описах в един друг май беше твой пост.
Имах честта да се познавам лично с Емил Трифонов, Кембълът, българският Хауард Стърн, един велик човек, които никога няма да забравя, и които вече не е сред живите. Почти всеки път гледах токшоуто му по BBT и си спомням веднъж, че той каза нещо от рода на “когато една жена ти каже, пич омъжена съм, повече от 2 години съм с мъжа си, това означава, пич сърби ме кикирицата ела да ми я надрапаш” с извинение! Смях се тогава, но от известно време се убедих, че тези думи са 100% истина. В институцията където работя отскоро са повече жени. Прави ми впечатление, че жени около 30те, та и повече, с деца поне на 5 години, със семейства се свалят, както 16 годишни тинейджърки, невиждали х.й, с извинение. Говорехме си веднъж с един колега, я представи си един ден да мислиш, че си създал стабилно семейство, и да разбереш, че жена ти се е изпраскала с някои 5 години по-малък от нея млад жребец, само за едното разнообразие, ей така. Какво ще направиш? А като гледам … , това е много вероятно.
Трябва да се знае, верен часовник и вярна жена, на този свят няма.
Както те така и ние. При определени обстоятелства бихме изкръшкали или бихме заменили обекта на любов. Ако няма семейство, ок, ще го преодолееш някак си, ама я си представи се е появило дете. Како ще правиш. Тогава вече става страшно. Аз заради това не искам да мисля за брак, докато не намеря жена в която да съм сигурен.

Мисля си,че винаги ще си остана такъв единак,нищо чудно и да не се оженя и т.н.,
Ми ако не намериш правилния човек може и това да е по-малката злина. Мой познати минаха под венчилото, кои защото вече прехвърлил 30те и било време, кои защото си забравил презервативите, та им излезнаха бели косми на главите. Постоянно като пиеме бира вечер ме съветват към тази стъпка да се ориентирам минимум след година и половина тестов период под един покрив и да съм тествал партньора във всякакви ситуации, включително и да съм пращал поставено лице за свалки, което е хитра идея.

.Просто не ми пука за живота като цяло и си живея ей така,да ми е готино днес,за утре не мисля,защото ми се скапва днешния ден.
Абе до някъде съм съгласен с тебе, защото трябва да мислим в настоящето, а не толкова в бъдещето. От друга страна обаче, ние градим бъдещето си точно в настоящето. Не бива да си незаинтересован. Учи си висшето, бачкай там нещо колкото да се препитаваш и се ориентирай към нещо което ти допада и което искаш да се занимаваш. Прави го с желание виж плодовете на работата които, които ще ти донесат удоволетворение и ще хостигнеш ефекта на Сублимацията. Не бива жената да ти е самоцел, защото ако мислиш, че некаква фуста ще ти оправи живота се лъжеш. Тя ще те дари с хубави мигове, но може и да ти го очерни още повече.
Това също ми е познато.

Иначе се сдухвам,депресиран,просто приемам вътрешно когато ме предаде някой за който съм бил винаги на разположение,имал е сърцето ми,мислите ми и всичко,а в един миг ме предава и си отива.
За съжаление живеем в свят където често човек за човека е вълк. След като преди години най-близките ми забиха нож в гърба и то хора с които се познаваме от 3 годишни, в моя речник понятието най-добър приятел вече не съществува. Просто с всеки трябва да си имаш едно на ум и да знаеш до къде да го пускаш. Някои пуснеш ли ги прекалено близо и ти се качват на главата.

Имам много познати,уважават ме и го давам печено,но гледам да няма хора в живота ми за които да ми пука и нещо от което не мога да се отърва.Като си такъв психолог кажи ми защо е така.Аз не съм искал да бъда такъв,но ще ти дам отговор с една дума-това е начина на моето оцеляване
Ами не ми си вярва, чак да не ти пука за никои. Имаш родители, приятели все за някои трябва да ти пука. Иначе, че не ти пука за любим човек не е фатално. Ще ти запука и за нея, рано или късно. Просто ще намериш така наречен референтен кръг приятели познати, за които ще ти пука. Не може да ти пука за всичките ти познати. За хора които са доказали с действията си и постъпките си, че заслужават уважението ти трябва да ти пука. И ти може да изпаднеш в беда и тогава ще търсиш хора на които да им пука за тебе, нали.
Виждам, че много ти е тъжно, че нямаш жена до себе си. Ами огледай се наоколо. Сега в университета ще се запознаеш с доста нови хора. Прецени ги, ако някоя ти харесва, действай, после да не съжаляваш, че не си опитал, пък отреже ли те, останете си приятели и и пробвай с друга. В университета избор голям.

И все пак не ми се струва нормално и готино,че станах такъв.Иска ми се да бъда щастлив наивен глупак,който мисли,че има много приятели и хора които го обичат...
Такъв си за какъвто се възприемаш. Не е нужно човек да има много приятели. Важно е да са малко, но качествени. Примерно сега правиш услуга на някои колега, после той ти я връща, после излизате заедно, той те запознава с негови приятели и така. Да може да се разчита, да се има доверие. Станал си егоист, то кои ли не е, да не мислиш, че си само ти.
А щастието е относително нещо. Просто си набележи дадена област, или хоби /както са при мене ските и планината, давам всичко за тях/, нещо което да ти харесва наистина, или някакво начинание, което да ти харесва и да ти взима от времето в което се депресираш и ще видиш как нещата ще се подредят от само себе си. Пък и като се занимаваш с повече неща, срещаш повече хора и може пък там да срещнеш любовта. /примерно в клуб по спортни танци, ако те влекат примерно/
Сам го каза в предишна тема, чудеса стават. Виж как влезе студент, без въобще да го очакваш. Защо пък да не срещнеш някое качествено момиче или да си намериш хубава работа, ей така в момент когато изобщо не подозираш, защо не?.
Та така. Просто гледай по позитивно на нещата и с всеки имай едно наум.
Горе главата Вамп, трудното в живота те първа предстои, но и приятните мигове също!
Успех!!!

vamp
09-20-2008, 14:06
Нападаме другите. Да нападаме другите като сме критични, саркастични или оскърбителни са начини да възстановим нараненото си его и да предпазим слабите си и уязвими места от излагане на показ. Да се държим високомерно и да изпитваме презрение към околните са други методи за утеха на наранената душа.
Надмогване за власт и желание да бъдем идеални. Желанието на едно дете би било да компенсира своите слабости като стане силно и перфектно.
Обвиняване на другите. Какъв по-добър начин да отречем нашите слабости от това да обвиняваме други за нашите или пък за световните проблеми?


а не може ли просто да си весел човек с голямо чувство за хумор и да гледаш от веселата страна на нешата защо като си критичен или си правиш базици трябва да си с наранено его или квото беше там :-o

Само ако позлваш това на подписа ти :D

assd
09-20-2008, 14:11
Нападаме другите. Да нападаме другите като сме критични, саркастични или оскърбителни са начини да възстановим нараненото си его и да предпазим слабите си и уязвими места от излагане на показ. Да се държим високомерно и да изпитваме презрение към околните са други методи за утеха на наранената душа.
Надмогване за власт и желание да бъдем идеални. Желанието на едно дете би било да компенсира своите слабости като стане силно и перфектно.
Обвиняване на другите. Какъв по-добър начин да отречем нашите слабости от това да обвиняваме други за нашите или пък за световните проблеми?


а не може ли просто да си весел човек с голямо чувство за хумор и да гледаш от веселата страна на нешата защо като си критичен или си правиш базици трябва да си с наранено его или квото беше там :-o

немам кво да кажа по темата, ама тоя мазен арабин от подписа ти (фрауенарзт- гинеколога) е голем дебил :Д има една песен - порно парти - ебати ебавката е, поздравявам те :lol: 8-)

Niakoitam
09-20-2008, 15:15
Чакай чакай малко. :D :D :D
Тук има едно гооооолямо объркване.
....



:oops: :-D Извинен си. Следващия път цитирай и имена, молим те :) И аз съжалявам, че така те захапах.. ама какво да правиш - природа ;)

Няма проблеми и аз да бях решил че това мнение е за мен сигурно и аз щях така да изреагирам. :D Така ме захапа че си казах:"Сега пък какво стана,какво направих пак. :razz:
Като баретите първо биеш после питаш. :D Радвам се че се разбрахме,защото не искам да споря със стойностен човек,на който мнението му отговаря на моето и изразява какво иска да каже много по добре от мен. :)
Приеми моите извинения отново :-) :mrgreen: :oops:

vladi81,поздравления много добри мнения даваш.За някой неща малко съм на кантар,но това може би е от факта че не искам да ги приема,а не че не са верни. :)
Само един приятелски съвет.Не дели хората на Софиянци и от провинцията(незнам дали вече го паравиш).Както и от София има стойностни хора,така и от провинцията има и обратно,както в София има олигофрени така и в провинцията има.
Аз съм от провинцията и затова го отбелязват,защото мисля че за който и да е не е много готино да го имат за нещо по-малко заради това че се е родил в провинцията.
Поздрави. :)

vamp и аз понякога се колебая и не искам да съм прецакан,но все още съм навит на второто ако съм сигурен че някога ще постигна това което искам.Ако примерно можеше някой от бъдещето да дойде и да ми каже:"Да ти ще постигнеш това,което искаш",съм готов и на подметка да ме направят,но ще изчакам този момент.Запомни едно от мен.Аз съм ти го казвал и друг път.Човек се чувства така както иска.От него зависи.Нещата си имат винаги две страни-лоша и добра.От теб и само от теб зависи от коя ще ги погледнеш.Няма бели и черни неща в тоя живот.Всички са сиви.В смисъл от теб зависи дали ще ги видиш като черни,като бели и както са си като сиви.Т.е смеска от бялото и черното-доброто и злото. :)

anonymous485803
10-05-2008, 19:12
@NIakoitam Благодаря за хубавите думи и за това, че харесваш постовете ми!!!
Иначе по въпроса София-Провинция, съм се изказвал вече, само ще копипействам.
Нищо против нямам нестоличани, даже повечето ми колеги не са от София, и с тях се разбираме перфектно. Зависи си от човека, обаче е факт, че някои хора пренесоха простотията и селянията си в столицата. Според мен селянията не е това кои къде е роден и откъде идва. Селянията си е манталитет. Познавам хора, които са от села, които в буквалния смисъл на думата ги няма на картата и които хора са много интелигентни и културни. Познавам и трето поколение софянци, чиято селяния няма равна на себе си.
Иначе в случая хейтъра не си ти, хейтъра е Алабалапортокала. Той се заяжда с хората и почва първи да ги предизвиква.

aka6a_vamp
10-05-2008, 19:27
ти си прикрит гей :-P

Alabalaportokala
10-09-2008, 10:07
Лолололо. Колко неща са се изписали за мене и колко много внимание ми е обърнато докато ме нямало. Я гледай ти. НякойТам и Влади81 голямата комбина станаха. Тези 2 момченца си мислят че ме закопали като изписали 1 тон безмислици.

Не съм си играл да чета всичките тези безмислици защото няма никакъв смисъл от това. Някойтам само толкова ли можеш бе моето дете ? :grin: И си вярваш че това е начина да затапиш 1 човек публично. Само че си си изгубили времето да напише толкова булшит показва че ти все пак си се засегнал и доста. Също така потвърждава написаното по твой адрес от моя страна също така и се разбира че аз все пак без да искам някъде във форума, някъде в някоя тема в някое мое мнение съм засегнал нещо което те гложди нещо което те тормози нещо което те комплексира ( с извинение за баналната дума). Долавям че тук има лична основа при което аз съм пас, не забравяй че единствения затапен си ти, защото докато се суетиш какво да напишеш докато мислиш как да ме обидиш докато стои пред монитора и маструбираш аз правя куп други неща. Това че си на 22 години и си девствен и не можеш да си намериш гадже не означава трябва да завиждаш. Не става така човече. Казах ти че съм психолог моето момче но ти нещо не ми повярва. Ето виждаш ли как с няколко думи се отваря кутията на пандора от вътрешността ти



и оттук пускаме паралел



към другия ми обичан потребител ВЛАДИОСЕМДЕСЕТ И ЕДНО. Него вече знам къде съм го закопал. Той също си го знае много добре и усилено ме преследва из форума криейки си като някой канален плъх дебнейки възможност да си го върне затова че бе направен за смях пред целия форум та се стигна до заплахи от негова страна към мен. Е разбира се аз му се предложих да се видим, но веднага се почна с извиненията. Влади81 нима забрави ? Нима забрави как се хвалеше на 15 годишните хлапета как си имал толкова много имоти как си бачкал в щатите как си спечелил еди си колко пари как си бил това и онова, ама се осра... При него също има лична основа към мен и лична омраза която той има защо да изпитва. Разбирам го, но не съм виновен че съм засегнал неговите болни местенца. Момчета....всичко лично към мен го пишете на лично съобщение иначе всичко останало си е реклама към която е добре дошла за мене


Съжалявам ви момчета. Лесно предсказуеми сте и не представлявате интерес за мен. Това си има обяснение разбира се. Вие сте ограничени хора с малко интереси и много тесен светоглед. И понеже сте в такава далечна възраст че да имате оправия заслужавате ако не друго поне съжалението ми. Амин ! :grin:


Докато сте засегнати и афектирани от думите не се мъчете да ме закопавате затапвате етцетера защото не можете. Нямате достатъчно акъл и това си проличава. Аз не се заяждам с хората говорейки на сляпо като вас двамата, аз ги удрям право в целта право в болните им места и както се вижда те веднага изревават на умряло. Е това че ви не УТТЪРВА пичоФи е отделен въпрос. Като не можете да държите на критика НАПУСНЕТЕ къЩата на биг брадър веднага ! Поздрави, от камъчето в обувките ви

Алабалапортокала, третия ред в дясно :grin: . Бях забравил кво шоу става тука :razz:

mynichka
10-09-2008, 10:29
да трябва д ати пука :)

Niakoitam
10-09-2008, 12:54
Alabalaportokala сексиии :grin:

Искам само да Ви задам един въпрос.

Искам просто да знам как се казвате.

Юлиян професорчето

или

Петър скинчето.

Не за друго,а защото Сте по-тъп от двамата взети заедно.

хъхъхъ жмъ :razz:

jghgh
10-09-2008, 15:13
vladi81 е прав бе, портокала! И да ти кажа че леко се изложи с това "Няма да ви чета глупостите", айде скрий се... Наистина прекаляваш и много се правиш, чак си смешен. Добре държеше, ама сега губиш почва и губиш фенки :D И как не де, отговаряш насрано и не на ниво...



И все пак не ми се струва нормално и готино,че станах такъв.Иска ми се да бъда щастлив наивен глупак,който мисли,че има много приятели и хора които го обичат...
Ми, разбира се че не е нормално.
Но ето ти и утешилен цитат: "Мразя това, в което се превърнах, за да избягвам от онова, което мразех"
Разбирай го както искаш. ;) Според мен си бягал от жестоките, студени хора, които нараняват и не им пука как си раздаваш душата и постепенно си станал като тях.


vladi81 ми се струва интелигентен, но идеализмът ми не може да преглътне, че vamp е "тоооолкова прав"... Може би защото не съм огорчена до крайна степен... Може би е въпрос на време да стана като вас, така болезнено "реалистична".. Ама аз вярвам че там някъде има човек, който няма да ми изневери и ще ни е стабилно семейството.
Вярно е, че живеем сред пошли и мизерни хора, но ние с нашата интелигентност знаем кои са те и може да открием правилния човек, а не да газим всичко живо (както се беше изразила NiкЕ, шапка й свалям!)
Тъпите пошли женици да си се свалят с който искат. Те едва ли осъзнават че са мизерни и жалки, на ниско духовно ниво...
Не знам как да с изразя, но се надявам да е разбираемо.

Niakoitam
10-09-2008, 15:33
vladi81 е прав бе, портокала! И да ти кажа че леко се изложи с това "Няма да ви чета глупостите", айде скрий се... Наистина прекаляваш и много се правиш, чак си смешен. Добре държеше, ама сега губиш почва и губиш фенки :D И как не де, отговаряш насрано и не на ниво...



И все пак не ми се струва нормално и готино,че станах такъв.Иска ми се да бъда щастлив наивен глупак,който мисли,че има много приятели и хора които го обичат...
Ми, разбира се че не е нормално.
Но ето ти и утешилен цитат: "Мразя това, в което се превърнах, за да избягвам от онова, което мразех"
Разбирай го както искаш. ;) Според мен си бягал от жестоките, студени хора, които нараняват и не им пука как си раздаваш душата и постепенно си станал като тях.


vladi81 ми се струва интелигентен, но идеализмът ми не може да преглътне, че vamp е "тоооолкова прав"... Може би защото не съм огорчена до крайна степен... Може би е въпрос на време да стана като вас, така болезнено "реалистична".. Ама аз вярвам че там някъде има човек, който няма да ми изневери и ще ни е стабилно семейството.
Вярно е, че живеем сред пошли и мизерни хора, но ние с нашата интелигентност знаем кои са те и може да открием правилния човек, а не да газим всичко живо (както се беше изразила NiкЕ, шапка й свалям!)
Тъпите пошли женици да си се свалят с който искат. Те едва ли осъзнават че са мизерни и жалки, на ниско духовно ниво...
Не знам как да с изразя, но се надявам да е разбираемо.
+1

Мога да кажа едно.Когато фактите говорят...и Боговете мълчат. :grin:

xqlusive
10-09-2008, 16:45
vamp, не те познавам, но съдейки по това, което чета едно ще кажа - шапка ти свалям. И споко, по-добре е да не ти пука. Не знам до колко мога да твърдя това, защото аз не съм като теб, но би ми било много по-лесно в живота ако бях. На кому е нужно да търпи разочарования след като може да ги избегне... радвай се на това, което виждаш в огледалото. Ще си позволя обаче един съвет към теб. Както държиш на разстояние хората, бъди нащрек да не отблъснеш и жената, която би могла да се окаже любовта на живота ти. Успех в начинанията :smt006

Alabalaportokala
10-09-2008, 17:25
@niakoitam ти ограничен типаж такъв преди да правиш класификации на когото и да било се погледни себе си. Юлиан Вучков ? Какво за него ? Нима той тъп ? Тъп си ти и оная сурия тийнове които сте като стадо овце. 1 да каже нещо и останалите след него се смеят без да си имат хабер защо ? професора вече си е изкуфял няма какво да се лъжем, прави доста тв изцепки,(това се получава сексуалната незадоволеност и от липсата на жена до него, нормално. ти вървиш по неговия път и то доста уверено без спирачка :D:D:D) но за сметка на това говори и доста верни работи които като се има впредвид наличието на безмозъчност при теб е доста трудно да усвоиш и разбереш. Да по тъп съм от професора, но ти и владиосемдесетиедно взети заедно не можете да се мерите с никой друг по тъпотия,ограниченост и човешка глупост.


vladi81 е прав бе, портокала! И да ти кажа че леко се изложи с това "Няма да ви чета глупостите", айде скрий се... Наистина прекаляваш и много се правиш, чак си смешен. Добре държеше, ама сега губиш почва и губиш фенки Very Happy И как не де, отговаряш насрано и не на ниво...

Не ме карай да търся първата тема на гусин влади81 че да ти куотвам кви ги е надробил. Той много добре си знае че пише глупости, не е необходимо да му ги чета и съответно да се товаря излишно.Дали отговарям на ниво или не някойтам и влади много добре знаят какво съм им засегнал с моите теми или мнения, но не им стиска да си го признаят. Е надеждата умира последна и ще чакам да си признаят за какво толкова хейтват и завиждат. Е нищо аз ще продължавам да се веселя и забавлявам на техен гръб :grin: :grin: :D . Успех фелас

П.С. Фенове ? Загуба ? Аз не съм дошъл в тоя форум да трупам фенове. Те сами се образуват. Едни от тях са пак повтарям владито и някойтам. :D . :grin:

Niakoitam
10-09-2008, 19:53
Чшшшш момченце къде ме слагаш до теб бе. :grin: Та аз ако приличам на теб по добре да се самоубия и да изчезна безследно. :razz:
Ако сме ти толкова трън в очите на теб аз и vladi81 направи една анкета и сложи твои мнения и мой или на vladi 81 или и на тримата да видиме кой ще е най назад.С тези изказвания ми стана ясно какъв си.О ти горкичкият,просто имаш нужда от внимание и някой да те изслуша и като ти стане скучно си избиваш коплексечатата във форума.Съжалявам пич,ама то и не е лесно да си тъп разбираш ли.
Значи си остави малко време да ми изчетеш мненията до край :D .Давай все в същият дух,чети,учи се.Аз съм сигурен че този с комплексчето си ти ама айде карай.И понеже си "много умен" затова не се сети защо те нарекох така.Защото и двамата въпросни индивиди с който те наименуват като теб въртят въртят и все на едно и също място се връщат и все си имат някой неудобни.Те и други го казаха това,което аз го казах ама те устройва да се правиш на тъп нали.Едно е да умуваш на двама,а друго на целият форум.Ама то всъщност къде ли е разликата като репертоара ти е все един и същ.Аз специално вече мога да ти го изрецитирам. :razz:

Sofff
10-09-2008, 20:05
Мисля , че доверието ти към момиче ще се върне ако не те е страх да се впуснеш в сериозна връзка . . . ти изискваш от момичетата някфи неща . . . а ти правиш ли ги ? Имаш право да изискваш нещо от някой , което и ти правиш ако ти грешиш по същия начин неможеш да искаш момичето да не го прави .


П.П момиче съм просто исках да си дам мнението :)

Alabalaportokala
10-09-2008, 20:10
Чшшшш момченце къде ме слагаш до теб бе. Very Happy Та аз ако приличам на теб по добре да се самоубия и да изчезна безследно. Razz

Ти ако приличаше на мен нямаше да завиждаш и хейтваш.


Ако сме ти толкова трън в очите на теб аз и vladi81 направи една анкета и сложи твои мнения и мой или на vladi 81 или и на тримата да видиме кой ще е най назад

Вие не сте трън в очите ми, а забавление когато влизам в този форум. Ако ти си глупак който се влияе от анкет в тийнпроблем точка нет то аз не съм.Ако ти беше уверен в успеха си немисля че би имало нещо което да те спре да пуснеш тази глупава анкета която не би ми повлияла с нещо, но излиза че ти си доволно глупав само за да лаеш, влияйки се от някакви си анкетки. Кво стана ве момче имаш нужда от помощ ли или какво ?


О ти горкичкият,просто имаш нужда от внимание и някой да те изслуша и като ти стане скучно си избиваш коплексечатата във форума.Съжалявам пич,ама то и не е лесно да си тъп разбираш ли.

Няма човек който да няма нужда от внимание ! Включително и ти имаш нужда от това. Знаеш ли каква е разликата между мен и теб ? Това че аз не получавам желаното внимание от тйнпроблем, аз получавам забавлението когато съм в нета, а ти търсиш внимание от ВЕЛИКИЯ влади81 който е толкова тъп че не знае за какво става въпрос в цялата схема. Благодариш на хора които не познаваш или които не си виждал, само само и защото са се застъпили за теб което означава че в реалния живот си ограничен от такова внимание. Май аз започвам да разбирам за теб повече от колкото ти за мен...


Значи си остави малко време да ми изчетеш мненията до край Very Happy .Давай все в същият дух,чети,учи се.Аз съм сигурен че този с комплексчето си ти ама айде карай.И понеже си "много умен" затова не се сети защо те нарекох така

Наречеме така защото си една тъпа манипулируема пешка която се влияе от чуждите мнения за нейното собствено. Ако другите овце не бяха твърдяли едиси кво за Вучката нямаше да ме сравняваш с него. А да си манипулиран от някви си овце на цели 22 години остава извода че и ти си една голяма ОВЦА :razz: :grin:


Те и други го казаха това,което аз го казах ама те устройва да се правиш на тъп нали.Едно е да умуваш на двама,а друго на целият форум.Ама то всъщност къде ли е разликата като репертоара ти е все един и същ.Аз специално вече мога да ти го изрецитирам

Е какво като и други го били казали бе батко някойситам ? Ти на тях ли се осланяш ? Ще ти кажа нещо моето дете (въпреки че съм по малък от теб :lol: ) много глупав трябва да си че да се хващаш толкова за мненията на другите, но ти си тъпак по природа който има само он-лайн приятели и разчита само на тях да го подкрепят в този изключително труден момент на човръкнат комплекс. Ти добре знаеш че не аз съм човекът с комплексите иначе не би се занимавал с комплексари нали ? :D

Пак сте матиран колега. Потърсете друг начин :-P :lol:

hoobastank
10-09-2008, 21:32
pich prosto trea da si im interesen zagubish li tova svoe predimstvo gubish i tqh jenite...parite syshto sa opredelqsht factor golqm procent ot mladite dvoiki jiveeshti na semeini nachela se provalqt zaradi tova :| se pak uspeh ti jelaq:)

Niakoitam
10-09-2008, 23:05
Божееее,колко мъка има по тоя свят Божеее.
Не ще последвам примера на другите и няма да се занимавам с теб.Очевидно си бая тъп да разбереш някой разботи.
Ще те оставя да изпиташ своя душевен оргазъм фъф форума.

Alabalaportokala
10-09-2008, 23:40
:D :D

Каза големия умник и батко. Я сега споделете сега гусин просветлен на нас невежите люде какви работи трябвало да разбираме ? Ама то така най лесно. КъТу малките деца. Ти не разбраш това това и това, айде оправяй се. Обясни поне бре момко. Библията гласи да не споменаваме името Господне напразно, затова си трай по добре и не се цепи неподготвен както обичаш всеки път спорейки с мен. БТВ ще чакам да дадеш обстойно определение за душевен оргазъм. Аз доволно се забавлявам зад монитора, а теб (без да гледам) виждам че си напът да ревнеш.

П.С. Ти верно ли си на 22 или това е само за пред момиченцата във форума ? :lol: :lol:

Лошия батко някойтам който ще дойдел със 100 килограмовите говеда да ме биел :grin: :D 8-).W00h000. SHOW MUST GO ON :grin: !

По темата : в този живот печели безскрупулния и безмилостен човек който се не оставя на емоциите да го завладеят, останалото се депресира, реже вени,плаче и духа супата ! Поздрави !

anonymous485803
10-14-2008, 20:06
@ Алабалапортокала. Вече казах какво мисля за тебе преди две страници, няма да се повтарям. Това което личи обаче от последните ти писания е, че:
1. Хейтърът си ти. Лаеш като недохранен помяр, които само знае да лае, но не хапе.
2. Тоя които копнее за внимание и съжаление си ти, не е Някоитам. Сигурно си гледал култовата анимация, Ice Age. Приличаш ми на главния герой Сед. http://img121.imagevenue.com/loc245/th_12146_iceage_sid_122_245lo.jpg (http://img121.imagevenue.com/img.php?image=12146_iceage_sid_122_245lo.jpg)
Имам опит с общуване с хора като теб и наблюденията са ми, че в част от случаите от дистанция или когато са сигурни, че няма страшно са доста отворени, но когато се приближиш до тях, се подтискат и започват да се извиняват. Другото ми наблюдение е, че когато ги удари някои, те не отвръщат на удара а започват да се кефят. Все едно като ги биеш и ти викат, удряй ме по-силно. Там в дебелите книги това явление го наричаха нещо от рода на “подсъзнателен мазохизъм”.
Ти твърдиш, че си умен човек и аз не го оспорвам. Като заговори и за душевни чекий някакви бих ти препоръчал да погледнеш този блог. http://philosophy.log.bg/
Аз където съм “толкова тъп и не знам къде се намирам” четейки материалите там изпитвам душевн оргазъм, пък при тебе сигурно ще е нещо повече.
И като заговорихме за интелигентност я погледни тия неща по-долу. Тестчета некакви.
Е тва първото е от Менса, сигурно знаеш, за тази организация, няма какво да ти обяснявам. Неведнъж се казвал, че си много добре с английския, което ме навежда на мисълта, че успешно ще се справиш с това:
http://www.mensa.org/index0.php?page=12 Я пусни после резултатите тука, да видиме колко си умен.
Ето и нещо по-елементарно.
http://oncho.hit.bg/kafe/IQtest2.htm
http://oncho.hit.bg/kafe/IQtest1.htm
http://www.triada.bg/tests/IQEurope/Test.asp
http://www.triada.bg/tests/IQ2/Test.asp

Едва ли ще ти се опре. Пусни и от там некои резултати.
И като за финал ето тука да вървиш: http://send2hell.net/idi/namainatasi.php

Niakoitam
10-14-2008, 22:25
vladi81 остави го.Нека се оправя в живота щом си вярва.Аз го оставих да си пише каквото поиска,защото видях че акъл с лопата не можеш да налееш.Пък и от изказванията му установих вече че е човек на който му липсва внимание и с постовете си само се опитва да си привлече такова,за да се чувства по пълноценен и да се кефи отстрани на сеира.Аз отказвам да му участвам в игричките.Да не си мисли че ме е затапил нещо. :D ПО добре и ти направи същото.Нали знаеш:Накажи глупака с мълчание. :)

Alabalaportokala
11-03-2008, 14:55
Влади,Влади,Влади,Влади....,н е ми следиш и схващаш мисълта което ме кара да смятам че си бавноразвиващ се :D . Както и да е. Я ми обясни що е "недохранен помяр" . Ватевер. Искам да ти кажа че няма да тръгна да решавам жалките ти тестове за интелегентност само и само да доказвам че съм интелигентен. Това бих го направил ако имах някакво съмнение затова, но след като нямам не виждам причина да го правя. Аз не съм комплексиран като тебе че да се доказвам на хората за щяло и нещяло и то баааш по форумите...Аз те офертирах да се видим на живо да поговорим фейс ту фейс, да обсъдим това онова, ама ти се поуплаши.Същото се отнасяше и за оня другия лешпер някойситам, ама той пък ще вика 10 човека по 100 кг да ме бият и няма как...Е нищо шанс. Обидите ти в нета се дължат на това че четеш някакви психо лайна мъчейки се да ми сглобиш някакъв удобен психопрофил, понеже си доста позаинтересован от такива като мене. Нали така Влади ?
И след като ми даваш някакви глупави тестчета, покажи и ти резултати. Както и да е, не е необходимо, защото човек може да симулира даден резултат от такива тестове...което пак показва че са глупави.

Имам опит с общуване с хора като теб и наблюденията са ми, че в част от случаите от дистанция или когато са сигурни, че няма страшно са доста отворени, но когато се приближиш до тях, се подтискат и започват да се извиняват

Пак повтарям. Хайде да пием по бира тогава да видим дали ще се подтисна или извиня....Ще чакам да ме известиш с ЛС за договорка къде да се видим !

П.С. Искам да ти кажа че само като погледнах тестове ти разбрах колко лесни и елемнтарсни са...нямаше нужда да ходя към края. Ако си мислиш че с някакъв тест от интернет си тестваш интелигентността то ти си супер заблуден

Поздрави !