PDA

View Full Version : N78 HELP PLS



besnicataa
09-16-2008, 16:21
ИМАМ я от скоро като тръгна да инсталирам приложение пише.. Грешка на сертификата свържете се с достаф4ика на приложението помогнете моля

MajeStic
09-16-2008, 16:35
ИМАМ я от скоро като тръгна да инсталирам приложение пише.. Грешка на сертификата свържете се с достаф4ика на приложението помогнете моля

Първо не казваш какво е приложението... java или за Symbian.
Някой java приложения не стават за определени телефони, същото е и със Symbian. За да ти тръгне определена програма трябва да знаеш дали поддържа телефона ти. Дали е то по-стара програма или по-нова от това, което може телефона да ти поддържа.

DenoN
09-16-2008, 16:37
Здрасти според мен или не качваш нещо приложението както трябва или самото приложение му има нещо но е твърде възможно щом ти пише свъжи се с доставчик или там каквото е да трябва да говориш с Глобул или там от където си си взел телефона

MajeStic
09-16-2008, 16:42
Здрасти според мен или не качваш нещо приложението както трябва или самото приложение му има нещо но е твърде възможно щом ти пише свъжи се с доставчик или там каквото е да трябва да говориш с Глобул или там от където си си взел телефона

Какъв Глобул или от където е взел телефона? Ти прочете ли изобщо какво е написал до край? Да се свърже с доставчика на приложението следователно, ако се свърже с този доставчик на ПРИЛОЖЕНИЕТО да разбере дали се поддържа от телефона му.
Попринцип когато се сваля дадена програма трябва да се прочете предварително от мястото от където се тегли дали поддържа телефонa > Symbian 7/8/9....

DenoN
09-16-2008, 16:46
да така е трябва да видиш за какво е но същп тока ако му пише да се сеърже със сервиз значи има некфи настройки но на мен не ми се вярва да е Симбиян нека си провери приложениео някакси дали му работи

MajeStic
09-16-2008, 16:54
да така е трябва да видиш за какво е но същп тока ако му пише да се сеърже със сервиз значи има некфи настройки но на мен не ми се вярва да е Симбиян нека си провери приложениео някакси дали му работи

Ама ти си малоумен и неинформиран. За какво трябва да объркваш човека? Прочети цялото, което е написал:

Грешка на сертификата свържете се с доставчика на приложението.

GSM-а е с Symbian S60 3rd Edition [ http://www.s60.com/life ]
Ако не е java приложението, което се опитва да качи значи проблема е в това, че приложението не съответства на версията на Symbian-а.

snike
09-16-2008, 17:02
ako e garancia nai dobre go zanesi ako ne e s garancia dai go na nqkoi serviz

MajeStic
09-16-2008, 17:06
ako e garancia nai dobre go zanesi ako ne e s garancia dai go na nqkoi serviz

За Бога... аз повече няма какво да кажа по тази тема :smt046