PDA

View Full Version : САМОТА........



angel4ee
09-16-2008, 16:45
Всъщност не знам как дори да обясня начина по който се чувствам.Може би най-добре е да спомена само думата САМОТА.Чувствам се много самотна и това ме подтиска.Имам приятели,но никой от тях не го чувствам до сърцето си..не знам дали ме разбирате.Но мисля че самотата или начина по който се чувствам идва от там че нямам гадже,сякаш съм си внушила че трябва да имам.Но сега когато искам и си търся гадже не мога да си намеря...просто не знам къде да го търся.Много хора казват че човекът ще дойде най-неочаквано...но дали е вярно?Сякаш вече нямам мотивация за живот.Имам чувството,че никога няма да намеря правилния човек.Извинявам се,че ви занимавам с глупостите си,но няма с кого да ги споделя.Приятелите ми ме познават като силна и решителна и не мога да разкрия пред тях начина по който се чувствам...пък и не мисля че ги интересува.

anichkaaaa
09-16-2008, 16:48
А на колко си само да попитам ?

desi_bonbona
09-16-2008, 16:52
vseki v jivota si ponqkoga izpada v ot4aqnie kato tvoeto. badi spokoina rano ili kasno vsi4ko 6te premine i 6te si istinski 6tastliva.

angel4ee
09-16-2008, 16:52
15

_sheherezada_
09-16-2008, 16:53
Виж, всеки някога е имал такива моменти.И аз понякога се чувствам така,но въпросът не е в това просто да намериш някого(да си хванеш гадже).Просто се отпусни и не се вглъбявай в това че си сама и нямаш гадже примерно, а другите имат.Спри да мислиш колко си самотна и може би скоро ще срещнеш някой който ще си заслужава.

anichkaaaa
09-16-2008, 16:58
Мда преедположих , че си някаде на 15-16 защото на тази възраст като си нямате гадже и си мислите , че е дошъл края на света :) Изобщо не е нужно да си имаш гадже, за да не се чувстваш самотна . Понякога един добър приятел, който да е до тебе когато имаш нужда стига ...

Vichko0o
09-16-2008, 16:58
Виж проблема е не в това, че си самотна, а в това че си затворена ! Как очакваш да имаш добри приятели, при положение, че не смееш да им споделяш и т.н .... Ми то и моя някоя приятелка да не ми споделя и когато я попитам "какво става има ли ти нещо" и да чуя "не не перфектно съм" а всъщност да виждам как едва ли не е пред разпад и аз няма да споделям с нея и ще се пазя .... Ми като си нямаш гадже кво ? Живота свършва ?Пф кой ви го втълпи в главите че като станете на по 13-15 години и нямате гадже е края на света бре ? Вместо да пускаш някви такива бъгнати и безсмислени теми опитай да си измислиш някаква лоша случка и виж кой ще ти обърне внимание и ще разбереш кой ти е приятел ;) Оф 15 годишно и вече се отказва от света ... маикоуууууууууу хванете се в ръце бе !

SunShinePearl
09-16-2008, 17:00
само ще ти кажа че всеки е имал такива моменти!!знаеш ли така се чувствах близо месец и изведнъж като на магия живота ми се преобърна на 360 градуса и то само заради едно момче е имаше и др но той изигра главната роля(нашето не е любов но...ни е яко заедно)и наистина ще си намериш момче когато най-малко очакваш!!

angel4ee
09-16-2008, 17:02
нещо не сте ме разбрали напълно не мисля че идва края на света и че вече мисля да се самоубивам..не споделям с приятелите си не защото съм затворена и защото нямам такъв подходящ приятел..предполагам че е нормално на 15 да не знаеш точно с кой да споделиш...

ggoi213
09-16-2008, 17:05
нещо не сте ме разбрали напълно не мисля че идва края на света и че вече мисля да се самоубивам..не споделям с приятелите си не защото съм затворена и защото нямам такъв подходящ приятел..предполагам че е нормално на 15 да не знаеш точно с кой да споделиш...
Виж дали някой от приятелите ти има подобен проблем и сподели с него. На мен така ми е най-лесно да споделям с човек ,който има такива проблеми :-o

zoben_pitbul
09-16-2008, 17:06
Вичко е прав-никой не би се доверил на човека срещу себе си ако знае,че той не е самия себе си,а постоянно играе рола.Номера е в едно- бъди и изглеждай силна пред всички ОСВЕН най-добрите си приятели. Те са хората, пред които можеш да се отпуснеш, с които можеш да споделиш притесненията си и въобще ако им нямаш доверие на кого би имала? Аз съм бил в твоята ситуация и когато споделих именно с най-добрите ми фр всичко се оправи и така осъзнах отново,че имам за какво да живея :) Колкото до гаджето-абсолютно вярно е, че никога не знаеш от къде ще се появи и да, спокойно, няма начин това да не се случи :) Просто имай малко търпение и ще намериш човек, с който да си заслужава да бъдеш.

confused_starr
09-16-2008, 17:10
Ами аз пък съм на 17 и пак съм се чувствала като теб. Имаше доста дълъг период, в който и аз нямах подходящата приятелка, на която да споделя. Пред другите се правех на силна и им виках, че нямам нужда от гадже.. От това пострада и самочувствието ми, защото се чудех как всички други могат да си намерят, а аз не. Така че напълно те разбирам. Преди време се събрах с едни стари приятелки и всичко се промени, отпуснах се, станах весела..ии се запознах с едно много яко момче, с което ще излизам утре, но не съм решила, че трябва да ми стане гадже,а просто ша гледам да си прекарам яко. Един съвет от мен: ако си намериш приятели, на които можеш да споделиш им кажи..могат имат познат с подобен "проблем". И знай, че никой няма да те помисли за "супер зле", щото си търсиш гадже. :P :-P

BaiToq
09-16-2008, 17:17
А на колко си само да попитам ?
Айде сега въпроси,изрази съчувствие 8-)

ifgennu
09-16-2008, 17:33
Stawate weche banalni s tiq godini, momicheto ima problem mesto da pishete izlishni raboti , q posawetwaite , ako ne mojete zamylchete trudno li e ?

anichkaaaa
09-16-2008, 17:41
Stawate weche banalni s tiq godini, momicheto ima problem mesto da pishete izlishni raboti , q posawetwaite , ako ne mojete zamylchete trudno li e ?

Момичето има 'проблем' който е на всеки 2ри на нейната възраст :) Вярно и аз съм имала такива моменти , в които просто изпадам в някаква черна дупка , но винаги осъзнавам че имам хора , на които да разчитам и хора, които ще са до мен независимо какво става . И не е нужно това непременно да е гадже ... На 15 години има далече по важни неща от това . Питах я за годините не случайно , за да знам какво да я посъветвам . Не съм питала , за да се заяждам или нещо подобно .
Просто се дразня, на такива които си мислят, че като нямат гадже са самотни и забравят, че имат до себе си приятели , семейство и така нататък . Самотен си , ако нямаш нито приятели, нито семейство , нито гадже. А малко или много семейството са хората , които можеш да си сигурен , че винаги ще бъдат до теб каквото и да става. Гаджето ще мине и ще замине няма значение дали след 1-2 месеца или след 1-2 години . И после какво ? Пак същия филм , пак същите истории .

HONDA
09-16-2008, 17:55
Не се тревожи. Всичко ще се нареди. Не си търси гадже. Той сам ще те наери. Винаги така се получава, че когато търсиш нещо, го няма, а щом спреш, веднага изниква от някъде. Сама няма да останеш. Просто се остави на течението, а времето ще си покаже.

Naughty_
09-16-2008, 18:19
Не се тревожи. Всичко ще се нареди. Не си търси гадже. Той сам ще те наери. Винаги така се получава, че когато търсиш нещо, го няма, а щом спреш, веднага изниква от някъде. Сама няма да останеш. Просто се остави на течението, а времето ще си покаже. леле колко си прав... :---)

zaraaa
09-16-2008, 18:20
"сякаш съм си внушила че трябва да имам.Но сега когато искам и си търся гадже не мога да си намеря...просто не знам къде да го търся." - Любовта идва неочаквано, тя не се търси, идва сама при теб :) Не се отчайвай, само защото нямаш никого до себе си, та ти си а 15 - животът е пред теб, не се отказвай и не се отчайвай от него, защото е ЕДИН! Грабни го с всичка сила (като под това нямам предвид, да ходиш да се натискаш с всеки срещнат и да се е*** с него), а просто да се забавляваш, да излзиаш по-често, да се запознаваш с много хора, за да имаш нови емоции, току виж си срещнала правилния човек - и да Той съществува, няма да е перфектен, но на един етап ще е човекът, от който имаш нужда :) Така че Без Отчайване и тва е то! Успех :):):)

b0ri
09-16-2008, 18:39
Stawate weche banalni s tiq godini, momicheto ima problem mesto da pishete izlishni raboti , q posawetwaite , ako ne mojete zamylchete trudno li e ?


Просто се дразня, на такива които си мислят, че като нямат гадже са самотни и забравят, че имат до себе си приятели , семейство и така нататък . Самотен си , ако нямаш нито приятели, нито семейство , нито гадже. А малко или много семейството са хората , които можеш да си сигурен , че винаги ще бъдат до теб каквото и да става. Гаджето ще мине и ще замине няма значение дали след 1-2 месеца или след 1-2 години . И после какво ? Пак същия филм , пак същите истории .


Boje kolko si prava :smt038

HONDA
09-16-2008, 18:48
Просто се дразня, на такива които си мислят, че като нямат гадже са самотни и забравят, че имат до себе си приятели , семейство и така нататък . Самотен си , ако нямаш нито приятели, нито семейство , нито гадже. А малко или много семейството са хората , които можеш да си сигурен , че винаги ще бъдат до теб каквото и да става. Гаджето ще мине и ще замине няма значение дали след 1-2 месеца или след 1-2 години . И после какво ? Пак същия филм , пак същите истории [/b].
Абе това за семейството не е много така. Аз лично сега съм на 17 (след 2 седмици правя 18) и от 3 години насам живея сама. До началото на това лято работех (1 година съм бачкала плътно) и с парите се издържах, до колкото е възможно. Нашите ми плащаха само водата и тока. Дрехи, храна, интернет, излизания евентуално... всичко сама. Тогава нямах гадже, но имах приятели, който ми помагаха много да се справя, за което съм адски признателна.

kuklichka_bg
09-16-2008, 18:54
[quote="angel4ee"]Всъщност не знам как дори да обясня начина по който се чувствам.Може би най-добре е да спомена само думата САМОТА.Чувствам се много самотна и това ме подтиска.Имам приятели,но никой от тях не го чувствам до сърцето си..не знам дали ме разбирате.Но мисля че самотата или начина по който се чувствам идва от там че нямам гадже,сякаш съм си внушила че трябва да имам.Но сега когато искам и си търся гадже не мога да си намеря...просто не знам къде да го търся.Много хора казват че човекът ще дойде най-неочаквано...но дали е вярно?Сякаш вече нямам мотивация за живот.Имам чувството,че никога няма да намеря правилния човек.Извинявам се,че ви занимавам с глупостите си,но няма с кого да ги споделя.Приятелите ми ме познават като силна и решителна и не мога да разкрия пред тях начина по който се чувствам...пък и не мисля че ги интересува.

taka e :o

PeopleAlwaysLeave
09-16-2008, 18:57
И аз веднъж изпаднах в подобна ситуация и то доста дългичко беше - около 9-10 месеца. Нямах на кого да споделя тъй като истинските ми приятели са само двама и то момчета - един път намекнах нещо и ми казаха да не се излагам, а да си хвана друг (при мен проблема беше заради бившо гадже). След това спрях да им казвам каквото и да било, защото знаех какво ще ми кажат, но за мен не беше никак лесно... Не споделях на момичета, които ми се водят там някакви приятелки не защото не исках, а защото те правеха така: казвам им, че ми е кофти заради еди какво си, те отговарят "абе ще ти мине чакай сега да ти кажа на мен какво ми се случи"... Така спрях да споделям и в един момент, точно когато най-малко очаквах и вече се бях примирила, че ще си живея така - всичко се промени :) Нещата се обърнаха и сега всичко е ок :) Имай търпение - и при теб ще стане така. Не е въпрос да си хванеш гадже сега, за да не се чувстваш самотна - откъде си сигурна, че и с гадже, към което нямаш нищо, пак няма да си самотна ? Въпроса е да срещнеш точния човек :) Все пак говори с приятелите си, опитай да споделиш - това да си силна е хубаво, но всеки човек има кофти моменти, в които се нуждае от приятелско рамо или съвет. Тъй че говори с тях-не се притеснявай от нищо :)

anichkaaaa
09-16-2008, 19:03
Просто се дразня, на такива които си мислят, че като нямат гадже са самотни и забравят, че имат до себе си приятели , семейство и така нататък . Самотен си , ако нямаш нито приятели, нито семейство , нито гадже. А малко или много семейството са хората , които можеш да си сигурен , че винаги ще бъдат до теб каквото и да става. Гаджето ще мине и ще замине няма значение дали след 1-2 месеца или след 1-2 години . И после какво ? Пак същия филм , пак същите истории [/b].
Абе това за семейството не е много така. Аз лично сега съм на 17 (след 2 седмици правя 18) и от 3 години насам живея сама. До началото на това лято работех (1 година съм бачкала плътно) и с парите се издържах, до колкото е възможно. Нашите ми плащаха само водата и тока. Дрехи, храна, интернет, излизания евентуално... всичко сама. Тогава нямах гадже, но имах приятели, който ми помагаха много да се справя, за което съм адски признателна.

Да ясно , но ако имаш нужда от нещо, което приятелите не могат да ти дадат или не могат да ти помогнат в дадена ситуация .. ? Няма ли да са семейството ти , тези които ще ти дадат нужната подкрепа или съвет .. ?

w0sh
09-16-2008, 19:07
Не се тревожи. Всичко ще се нареди. Не си търси гадже. Той сам ще те наери. Винаги така се получава, че когато търсиш нещо, го няма, а щом спреш, веднага изниква от някъде. Сама няма да останеш. Просто се остави на течението, а времето ще си покаже. леле колко си прав... :---)

Отдавана съм спраял да търся яйца на барбарони ама още не съм намерил.

5StaR
09-16-2008, 19:28
Бла бла бла - Който търси - намира.. който не ... - не

w0sh
09-16-2008, 19:38
Бла бла бла - Който търси - намира.. който не ... - не

майко файвстар къв фаянс имаш.

5StaR
09-16-2008, 19:52
Бла бла бла - Който търси - намира.. който не ... - не

майко файвстар къв фаянс имаш.

Ако ще правиш банята викни да ти давам плочките безплатно 8-) 8-)

HONDA
09-16-2008, 20:02
Да ясно , но ако имаш нужда от нещо, което приятелите не могат да ти дадат или не могат да ти помогнат в дадена ситуация .. ? Няма ли да са семейството ти , тези които ще ти дадат нужната подкрепа или съвет .. ? [/b]
Ми да ти кажа ли... съмнявам се. Повечето тийнове са в не много добри отношения с родителите си. Знам, че те са хората, който ни мислят само доброто, хората, на които можем да разчитаме безусловно... Но...

BaiToq
09-17-2008, 05:17
Не се тревожи. Всичко ще се нареди. Не си търси гадже. Той сам ще те наери. Винаги така се получава, че когато търсиш нещо, го няма, а щом спреш, веднага изниква от някъде. Сама няма да останеш. Просто се остави на течението, а времето ще си покаже. леле колко си прав... :---)
Да,прав е.
Може да пише сценарии за
холивудски бози,
където ТОЙ настига НЕЯ на летището,
естествено няма билет и хвърля 2000 долара
на гишето и се прегръщат и се събират
и после романтична песен и айдеее...

Ама в живота е друго!
Не търсиш ли нещо,не се ли бориш
за това-нищо няма да падне от космоса.
Я стой цял ден в къщи и си намери гадже.
Пробвай...

HONDA
09-17-2008, 08:16
Не се тревожи. Всичко ще се нареди. Не си търси гадже. Той сам ще те наери. Винаги така се получава, че когато търсиш нещо, го няма, а щом спреш, веднага изниква от някъде. Сама няма да останеш. Просто се остави на течението, а времето ще си покаже.

Отдавана съм спраял да търся яйца на барбарони ама още не съм намерил.
:razz: Е за това... съмнявам се някой ден изобщо да намериш яйца на барбарони :razz:

HONDA
09-17-2008, 08:21
Ама в живота е друго!
Не търсиш ли нещо,не се ли бориш
за това-нищо няма да падне от космоса.
Я стой цял ден в къщи и си намери гадже.
Пробвай...
За пореден път да кажа... ЖЕНСКА СЪМ :grin: !!!
Ми да ти кажа ли преди известно време и аз реших да си "търся" гадже. Търсих, търсих, ама така и не го намерих това гадже. Вече се бях отказала. Мислех си, че няма смисъл да търся, че всичко ще си дойде по местата. Малко след като се отказах, ходих на събор с приятели. Докато сляза от Мотора и ми се лепна някакъв, който 1во много ме издразни :oops: . А сега сме си заедно и ни е добре.