PDA

View Full Version : Проблем



aia_nini
09-16-2008, 17:51
Такам. Не съм и мислела ,че ще искам помощ от вас. Дойдох тук за да помагам не за да ми помагат. Бяхме три френдки. Ходихме навсякъде заедно и си бехме супер. Само че се появи една надувка. Хипер дребна и тъпа само,че еднат ми фр и се върза. И такаа ни остави. Днеска цял ден ни подминава като пътни знаци. Най-лошото е че таз надувка ме мрази и иска да ме остави без приятели. И сега уж най-добрата ми приятелка и тая надувка обработват друата ми фр. Абе сапунки. И не знам ко да прая. Сори ,че ви натоварвам с проблемите си ,но ми треа съвет. :) :) :)

gorska
09-16-2008, 18:07
Ух, представям си само разликата между това което чувстващ ти и това, което ние виждаме, като четем темата ти. За теб това е твоя живот, твоите проблеми, за нас това са.. лапешки истории, най-типичните глупости, или както ти хубаво ги нарече сапунки. :)
Мисля, че е пределно ясно, че тая, ако ти беше истинска приятелка, нямаше да те зареже по такъв глупав, смешен безцеремонен начин. Накратко казано - моя съвет по отношение на нея е следният - заеби я. Знам, че в началото е трудно, но не го приемай като загуба на приятел - загуба е, когато той умре, замине някъде и прочие - приеми го като шанс да я видиш в истинската й светлина.
А за другото момиче - изчакай и виж какво ще направи, накъде ще се насочи, дали ще ти остане вярна приятелка и после направи каквото следва.. или по-скоро няма много за правене.. просто си кажи.. е, беше не-лоша част от моя живот, но... всичко си има край, дори и най-хубавите неща.. и с усмивка на лицето, чакай да видиш какво ще е следващото, по-хубаво нещо, което ще ти се случи. :)

Sintya
09-16-2008, 18:23
Говори с приятелките си, ала - бала, ако наистина са ти приятелки ще останат с теб.. ай със здраве ! :(