PDA

View Full Version : Новият ми клас...



balon4eee
09-16-2008, 18:03
Bratlee tova e nerealno .... Noviq mi klas ne moje da e tolkova zleee Momi4etata sme 6 + men i sa tolkova ymreli se 1 sum na pogrebenie ;( Az sum si nqkva malko lyda ne moga da izdurja s tiq zaspali Tolkova sa zle samo mul4at i bleqt , puk edna ot tqx neprekusnato razkazva kolko e bogata Mom4etata sa ebati mirlizlite spurjeni gnusari :-x Kak 6te izdurja v toq sprql klas ?? Kak da gi nakaram tiq da se sujivqt Te sa po spreli ot baba mi zaklevam see ;( I poneje sa glavno kifli i az sum malko po na smuknato biq i ne sly6am 4alga a da drum i texno i ne sum im v tupata kategoriq i ne mi se kefqt mnogo Lele nqkaoi trqbva da gi izkurti ot boi da se suvzemat :@ Kvo 6te pravqqq sega ot tiq ne mi se xodi na daskalo Samo mislq kak ytre 6te otida i 6te mru Ne iskammmm ;( Va6te klasove takiva li sa ?? Kvo da napravq ... Ne gi razbiram tiq 6toto sa novi li ili 6toto sa tupi se durjat takaa ??? Imam fr ot drygite klasove ama to s tiq ne se izdurja Kajete imi kvo da napavq da gi nakaram da zaprili4at na xora tupite im kifli 8-) I tva 4e karam sk8 suvsem gi nervi Kvo zaradi tqh da si zareja sk8ta liii Ne ne neeee :@


Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица
ramaiana

eclipseee
09-16-2008, 18:12
:D 8-) Братле, нищо не можеш да направиш - щом са си заспали, заспали ще си останат. Абе все пак се надявам (за твое добро) с времето да се поосвободят, щото още са нови и са тъпи както викаш. В моя клас момичетата са много печени и луди и няма скука в даскало :grin: (да отбележа, че са чалгарки, а аз не съм, ама няма такива луди и земни момичета) Така че нищо не се знае :P

srpsko_1988
09-16-2008, 18:19
Абе ти си мн тъпа ще се примириш! Чалгата е на мода..чалга рулзз 8-) 8)

Vegetassj
09-16-2008, 18:21
Mi e*al sam ta v naduvkata! Kvo mi sa praish na mn FEISHAN ? Vseki e takuv kakuv to e.S vremeto 6te se opoznaete i 6te sviknete taka,che mlkuvash i turpish. :o

balon4eee
09-16-2008, 18:23
^^ Pxaxa mi to i idiotite sa na moda ti za tva li si tyka ? :D Be q bqgai da si slu6a6 4algiqta :-x Puk na tebe na kva ti se pravq ? Egati .... Nai-malkoto na FeShaN se pravq ! :-x :x

Rebirthing
09-16-2008, 18:24
Аууу ти да не си в 157-мо от малкия ми брат чувам, че там зайците били задръстенички :? 8-)

LizZz
09-16-2008, 18:25
Makaveli[]Mi e*al sam ta v naduvkata! Kvo mi sa praish na mn FEISHAN ? Vseki e takuv kakuv to e.S vremeto 6te se opoznaete i 6te sviknete taka,che mlkuvash i turpish. :o
Не тя се прави на фешън, така, че млъквай и си се примирявай с простотията. АРЕ!

А балончето да се опита да си намери хубава компания, а класа да го духа. 8)

balon4eee
09-16-2008, 18:25
8-) Nem v 22ro sum

Vegetassj
09-16-2008, 18:27
balon4eeee tupo detence ti mai sudish po vunshniq vid koi kakuv e ? To ne moje o6te da otidesh i da ti e nqkvo super qko na daskalo.Vsi4ki otna4alo sa po zatvoreni... Sled vreme 6te vidish za kakvo ti govorq.Puk ako ne ti iznasq slagai tejkiq grim i otivai da razmenqsh idee s tirajiite(ako me razbirate).....

LizZz
09-16-2008, 18:33
8-) Nem v 22ro sum
Там има печени хора, ве..

balon4eee
09-16-2008, 18:33
Makaveli[]Mi e*al sam ta v naduvkata! Kvo mi sa praish na mn FEISHAN ? Vseki e takuv kakuv to e.S vremeto 6te se opoznaete i 6te sviknete taka,che mlkuvash i turpish. :o
Не тя се прави на фешън, така, че млъквай и си се примирявай с простотията. АРЕ!

А балончето да се опита да си намери хубава компания, а класа да го духа. 8)
mda mersi ;)
Aa ]Makaveli[ okey razbrax tee :P

kuklichka_bg
09-16-2008, 18:35
Bratlee tova e nerealno .... Noviq mi klas ne moje da e tolkova zleee Momi4etata sme 6 + men i sa tolkova ymreli se 1 sum na pogrebenie ;( Az sum si nqkva malko lyda ne moga da izdurja s tiq zaspali Tolkova sa zle samo mul4at i bleqt , puk edna ot tqx neprekusnato razkazva kolko e bogata Mom4etata sa ebati mirlizlite spurjeni gnusari :-x Kak 6te izdurja v toq sprql klas ?? Kak da gi nakaram tiq da se sujivqt Te sa po spreli ot baba mi zaklevam see ;( I poneje sa glavno kifli i az sum malko po na smuknato biq i ne sly6am 4alga a da drum i texno i ne sum im v tupata kategoriq i ne mi se kefqt mnogo Lele nqkaoi trqbva da gi izkurti ot boi da se suvzemat :@ Kvo 6te pravqqq sega ot tiq ne mi se xodi na daskalo Samo mislq kak ytre 6te otida i 6te mru Ne iskammmm ;( Va6te klasove takiva li sa ?? Kvo da napravq ... Ne gi razbiram tiq 6toto sa novi li ili 6toto sa tupi se durjat takaa ??? Imam fr ot drygite klasove ama to s tiq ne se izdurja Kajete imi kvo da napavq da gi nakaram da zaprili4at na xora tupite im kifli 8-) I tva 4e karam sk8 suvsem gi nervi Kvo zaradi tqh da si zareja sk8ta liii Ne ne neeee :@

of ne 4etoh cqlata tema ama i az sam teiii :(:(:(:(

Zna4i noviq mi klas e no coment ;[ si4ki momi4eta umreli takia i grozni nqkfi ama ima 1 momio4e deto e bg i stava ne se obli4a kato maika mi primerno Samo me spasqva 4e 4 momi4eta ot striq mi klas sa tuk.... no ostanali 18 momi4eta sme i si4ki sa nqkfi sramejlivi li neznam stoqt samo v staqta cql den ot stola ne stat ima eidn oba4e golqm sladur mn ludi4ak tkf toi radvva i momm4etaata ne sa takva tragdeiq amam momi4etata ne moga da gi gledam az sam poprincip visoki4ka ama ima nqkfa mega gramadna s 2 glavi nad mene ;[ i mn zle i utrree 6te utidem da sa zapoznaim s pove4eto li4no pone da se spriqtelq s tiq gotini4kite koito sa spr malko no si4ki kato vidqt 4ast ot nashiq klas i kazvat o vie ste nai gadniq klas oo stra6en klas imash apak eidn daje se uplashi ot edna :{{{ oF neznam kak shte iztraq 4 godiniiiiiiiiiiiiii ot 9ti do 12 klas s tiq prosto neznam i na si4koto otgore sme izolirani na parviq etaj a si4ki drugi 9ti sa na tretiq a nie oFfffff KADE UTIDOHHHHhh :cry:

balon4eee
09-16-2008, 18:37
8-) Nem v 22ro sum
Там има печени хора, ве..
Ima vqrno e az sum ot 1 klas tam iii sega zaradi kyxiq mi ba6ta si ostanax tam i klasa mi e ebati shita :x Ina4e vsi4ki dr sa mnoogo golemi pi4ove i sa mi fr oba4e klasa mi mi ......

webmast3rche
09-16-2008, 18:38
Аз не разбрах от цялата тема хората в даскалото ти ли са задръстени или ти :D :D :D По тва дето прочетох си ти ... :lol:

Rebirthing
09-16-2008, 18:43
Makaveli[]balon4eeee tupo detence ti mai sudish po vunshniq vid koi kakuv e ? To ne moje o6te da otidesh i da ti e nqkvo super qko na daskalo.Vsi4ki otna4alo sa po zatvoreni... Sled vreme 6te vidish za kakvo ti govorq.Puk ako ne ti iznasq slagai tejkiq grim i otivai da razmenqsh idee s tirajiite(ako me razbirate).....

Е какво искаш да се сприятели с някаква чалгарка, на която й излиза гнойта от акнето, е не става така пич, и аз не определям хората по външния вид обаче е важно да са симпатични, чаровни и да имаме общи интереси, може да е някоя по пълна обаче да е готина, има всякакви комбинации, обаче трябва да си паснат като характери.

rebel_kid
09-16-2008, 18:44
Zna4i noviq mi klas e no coment ;[ si4ki momi4eta umreli takia i grozni nqkfi ama ima 1 momio4e deto e bg i stava ne se obli4a kato maika mi primerno Samo me spasqva 4e 4 momi4eta ot striq mi klas sa tuk.... no ostanali 18 momi4eta sme i si4ki sa nqkfi sramejlivi li neznam stoqt samo v staqta cql den ot stola ne stat ima eidn oba4e golqm sladur mn ludi4ak tkf toi radvva i momm4etaata ne sa takva tragdeiq amam momi4etata ne moga da gi gledam az sam poprincip visoki4ka ama ima nqkfa mega gramadna s 2 glavi nad mene ;[ i mn zle i utrree 6te utidem da sa zapoznaim s pove4eto li4no pone da se spriqtelq s tiq gotini4kite koito sa spr malko no si4ki kato vidqt 4ast ot nashiq klas i kazvat o vie ste nai gadniq klas oo stra6en klas imash apak eidn daje se uplashi ot edna :{{{ oF neznam kak shte iztraq 4 godiniiiiiiiiiiiiii ot 9ti do 12 klas s tiq prosto neznam i na si4koto otgore sme izolirani na parviq etaj a si4ki drugi 9ti sa na tretiq a nie oFfffff KADE UTIDOHHHHhh :cry:
Научи се да пишеш :-x


Аз не разбрах от цялата тема хората в даскалото ти ли са задръстени или ти :D :D :D По тва дето прочетох си ти ... :lol:

Подкрепям.

srpsko_1988
09-16-2008, 18:48
^^ Pxaxa mi to i idiotite sa na moda ti za tva li si tyka ? :D Be q bqgai da si slu6a6 4algiqta :-x Puk na tebe na kva ti se pravq ? Egati .... Nai-malkoto na FeShaN se pravq ! :-x :x

Е ЧАЛГАР СЪМ И КВО?! Ще слушаш чалга и ще мълчиШ щото навсякаде се слуша!

balon4eee
09-16-2008, 18:49
Makaveli[]balon4eeee tupo detence ti mai sudish po vunshniq vid koi kakuv e ? To ne moje o6te da otidesh i da ti e nqkvo super qko na daskalo.Vsi4ki otna4alo sa po zatvoreni... Sled vreme 6te vidish za kakvo ti govorq.Puk ako ne ti iznasq slagai tejkiq grim i otivai da razmenqsh idee s tirajiite(ako me razbirate).....

Е какво искаш да се сприятели с някаква чалгарка, на която й излиза гнойта от акнето, е не става така пич, и аз не определям хората по външния вид обаче е важно да са симпатични, чаровни и да имаме общи интереси, може да е някоя по пълна обаче да е готина, има всякакви комбинации, обаче трябва да си паснат като характери.
E tva e

balon4eee
09-16-2008, 18:52
^^ Pxaxa mi to i idiotite sa na moda ti za tva li si tyka ? :D Be q bqgai da si slu6a6 4algiqta :-x Puk na tebe na kva ti se pravq ? Egati .... Nai-malkoto na FeShaN se pravq ! :-x :x

Е ЧАЛГАР СЪМ И КВО?! Ще слушаш чалга и ще мълчиШ щото навсякаде се слуша!
Tova e vqrno ! Ciganiqta se razrastva ! Ti 6te mul4i6 ne az gadno pozior4e ! 6Tom drygite slu6at aide i az 6toto taka 6te sum FeShIoN nalii??? Mrazq 4alagata ! Za6toto ne stiga 4e Bulgariq se e prevurnala v ciganiq otvsqkude ami i tazi muzika koqto TI i vsi4ki drugi gadni mazni 4algar4eta podkrepqte DOPRINASQ dujrvata ni da zaprili4a na o6te po golqma ciganiq ot kolkoto e do momenta !!!

srpsko_1988
09-16-2008, 19:04
^^ Pxaxa mi to i idiotite sa na moda ti za tva li si tyka ? :D Be q bqgai da si slu6a6 4algiqta :-x Puk na tebe na kva ti se pravq ? Egati .... Nai-malkoto na FeShaN se pravq ! :-x :x

Е ЧАЛГАР СЪМ И КВО?! Ще слушаш чалга и ще мълчиШ щото навсякаде се слуша!
Tova e vqrno ! Ciganiqta se razrastva ! Ti 6te mul4i6 ne az gadno pozior4e ! 6Tom drygite slu6at aide i az 6toto taka 6te sum FeShIoN nalii??? Mrazq 4alagata ! Za6toto ne stiga 4e Bulgariq se e prevurnala v ciganiq otvsqkude ami i tazi muzika koqto TI i vsi4ki drugi gadni mazni 4algar4eta podkrepqte DOPRINASQ dujrvata ni da zaprili4a na o6te po golqma ciganiq ot kolkoto e do momenta !!!

ПО-голяма циганка от теб няма..незнаеш ли че и циганите пишат на латиница като теб?? :x Винаги мнозинството е право,щом чалгарите сме повече значи сме прави!

LizZz
09-16-2008, 19:07
^^ Pxaxa mi to i idiotite sa na moda ti za tva li si tyka ? :D Be q bqgai da si slu6a6 4algiqta :-x Puk na tebe na kva ti se pravq ? Egati .... Nai-malkoto na FeShaN se pravq ! :-x :x

Е ЧАЛГАР СЪМ И КВО?! Ще слушаш чалга и ще мълчиШ щото навсякаде се слуша!
Tova e vqrno ! Ciganiqta se razrastva ! Ti 6te mul4i6 ne az gadno pozior4e ! 6Tom drygite slu6at aide i az 6toto taka 6te sum FeShIoN nalii??? Mrazq 4alagata ! Za6toto ne stiga 4e Bulgariq se e prevurnala v ciganiq otvsqkude ami i tazi muzika koqto TI i vsi4ki drugi gadni mazni 4algar4eta podkrepqte DOPRINASQ dujrvata ni da zaprili4a na o6te po golqma ciganiq ot kolkoto e do momenta !!!

ПО-голяма циганка от теб няма..незнаеш ли че и циганите пишат на латиница като теб?? :x Винаги мнозинството е право,щом чалгарите сме повече значи сме прави!
O, я млъквай! :lol:

sexy_baby_originale
09-16-2008, 19:10
Що не ги събудиш? ;)

srpsko_1988
09-16-2008, 19:13
Мн ме кефи когато завиждате на нас..че сме повече и то доста! :-D :grin: :)

balon4eee
09-16-2008, 19:15
^^ Pxaxa mi to i idiotite sa na moda ti za tva li si tyka ? :D Be q bqgai da si slu6a6 4algiqta :-x Puk na tebe na kva ti se pravq ? Egati .... Nai-malkoto na FeShaN se pravq ! :-x :x

Е ЧАЛГАР СЪМ И КВО?! Ще слушаш чалга и ще мълчиШ щото навсякаде се слуша!
Tova e vqrno ! Ciganiqta se razrastva ! Ti 6te mul4i6 ne az gadno pozior4e ! 6Tom drygite slu6at aide i az 6toto taka 6te sum FeShIoN nalii??? Mrazq 4alagata ! Za6toto ne stiga 4e Bulgariq se e prevurnala v ciganiq otvsqkude ami i tazi muzika koqto TI i vsi4ki drugi gadni mazni 4algar4eta podkrepqte DOPRINASQ dujrvata ni da zaprili4a na o6te po golqma ciganiq ot kolkoto e do momenta !!!

ПО-голяма циганка от теб няма..незнаеш ли че и циганите пишат на латиница като теб?? :x Винаги мнозинството е право,щом чалгарите сме повече значи сме прави!
O, я млъквай! :lol:
Mnogo si zabluden !! Mnozinstvo ot glypavi,gnusni,mqza6ti na gey4eta 4algari , koito slu6at NAI-GOLQMATA CIGANIQ i si misqlt 4e sa qki ! Po elemantarnoto i tupoto ti mislene sudq 4e i ti si nqkoe TUPO ZABLUDENO ROZOVO 4algar4e ,koeto si mislq 4e e qko :D Sorry trqbva da ti kaja 4e si v ogromna zablyda ! Takiva kato teb zaslujavat edin zdrav boi da se osuznaqt na koi svqt sa ! 4alga sux !

blueberry_14
09-16-2008, 19:18
Ей по-спокойно, та това е едва първи ден! Предполагам или поне се надявам, че просто затова момичетата и момчетата от класа ти не са се отпуснали и затова не щуреят още. Спокойно след още 1-2 дни мисля, че ще започнат да се държат както на теб ти харесва- все пак виждала ли си някаде клас, който не дивее и не си живее сега ученическите години?

thegmin
09-16-2008, 19:24
Аха ами ние с какво да ти помогнем ?

SunShinePearl
09-16-2008, 19:25
оф и аз моя клас не си го харесвам мн ама кво да се прави ама се паднахме с 3-те ми най-яки фр от детската градина сме заедно :grin: аз повечето от класа си ги познавам и има и яки и пълни олигофрени,една от преди я познавам и е бахти тъпото същество!!сега се чудя какво да говоря с тях и т.н но мисля че след 1 седмица макс. всички ще се отпуснат.Ще ти дам съвет да изчакаш малко и ако наистина се окаже че са големи загубеняци се премести :)

srpsko_1988
09-16-2008, 19:42
^^ Pxaxa mi to i idiotite sa na moda ti za tva li si tyka ? :D Be q bqgai da si slu6a6 4algiqta :-x Puk na tebe na kva ti se pravq ? Egati .... Nai-malkoto na FeShaN se pravq ! :-x :x

Е ЧАЛГАР СЪМ И КВО?! Ще слушаш чалга и ще мълчиШ щото навсякаде се слуша!
Tova e vqrno ! Ciganiqta se razrastva ! Ti 6te mul4i6 ne az gadno pozior4e ! 6Tom drygite slu6at aide i az 6toto taka 6te sum FeShIoN nalii??? Mrazq 4alagata ! Za6toto ne stiga 4e Bulgariq se e prevurnala v ciganiq otvsqkude ami i tazi muzika koqto TI i vsi4ki drugi gadni mazni 4algar4eta podkrepqte DOPRINASQ dujrvata ni da zaprili4a na o6te po golqma ciganiq ot kolkoto e do momenta !!!

ПО-голяма циганка от теб няма..незнаеш ли че и циганите пишат на латиница като теб?? :x Винаги мнозинството е право,щом чалгарите сме повече значи сме прави!
O, я млъквай! :lol:
Mnogo si zabluden !! Mnozinstvo ot glypavi,gnusni,mqza6ti na gey4eta 4algari , koito slu6at NAI-GOLQMATA CIGANIQ i si misqlt 4e sa qki ! Po elemantarnoto i tupoto ti mislene sudq 4e i ti si nqkoe TUPO ZABLUDENO ROZOVO 4algar4e ,koeto si mislq 4e e qko :D Sorry trqbva da ti kaja 4e si v ogromna zablyda ! Takiva kato teb zaslujavat edin zdrav boi da se osuznaqt na koi svqt sa ! 4alga sux !

Къв бой бе..чалгата вече си я има 18 години ако незнаеш..и никои не е успял да ни спре за толкова време,а дрисла като теб която не е била и родена..ще го направи? :lol: :?

EarthShaker
09-16-2008, 19:44
ти се оправи ве, зле

Muxuto
09-16-2008, 19:45
Здравейте,малко по-голяма съм и съм забравила какво е да си в нов-клас,ама спокойно просто опитай се да говориш с тях,де да знаеш може да си паснете :) Просто опитай :) А това за чалгата,да и аз не слушам предпочитам Ретрото и хаус-чувствам се в мой води.Чалгата е навсякъде и това е вярно,но като се замислиш не върви купон след 2-3 водки без чалга и то чалгата отпреди време а не сегашния поп-фолк,в който всеки пее как я оставили ама,в кой е влюбена ама коя е новата любовница...незнам според мен това не е стойностна музика която може да се слуша на трезва глава... Всеки с мнението си все пак :)

Bubbly
09-16-2008, 19:48
Ей как ме изкарват из нерви подобни писания тип "Ма вижте ги тия сдухари какви са прости респективно чалгари, метъли, емота, зубъри, дебели, слаби, анорексички, фешъни, отворени, затворени, разчекнати. Всеки има право да е какъвто си иска, вие какви сте, че да критикуване постоянно, като не те кефят, не си общувай с тях. Що за повърхностно мислене и егоистично държание? :? Най-грозното нещо според мен е да си ограничен в мисленето си и разбиранията за хората. Като няма за какво да си дрънкате, не си говорете. Голяма драма! Детски истории... :-o

balon4eee
09-16-2008, 20:04
NQMAM NI6TO PRTIV DRYGITE XORA NO IMAM PRTV 4ALGARITE ! AKO NE SI ZABELQZALA TOVA NE E MYZIKA ! TOVA SE VODI VE4E MYZIKATA NA BULGARIQ ! ZASLU6AI SE V EDIN TEKST NA EDNA 4ALGA PESEN I MI KAJI MNOOGO LI SE GORDEE6 4E BULGARIQ E TOVA ????????? :-x

Muxuto
09-16-2008, 20:14
"Има ли в менюто ви водка с утеха,двойна ми дайте за негова сметка..." на-на-на-на...УАУ после се чудим,защо от много малки пропиват :)

thegmin
09-16-2008, 20:16
То че музиката е боклук не значи, че някой който я слуша можесъщо е такъв. Осъзнай се. Живеем в шибана демокрация(казвам това, знам че е само привидна, не искам сега д аспоря за полтика че ме боли главата) и всеки има право да изглежда както сика, да миссли както сика, да живее както иска.

6emet4e
09-16-2008, 20:16
Не че нещо ама имаш адски ограничено мислене... Честито :)

thegmin
09-16-2008, 20:17
Не че нещо ама имаш адски ограничено мислене... Честито :)
Просто и добре казано

mysterious93
09-16-2008, 20:20
NQMAM NI6TO PRTIV DRYGITE XORA NO IMAM PRTV 4ALGARITE ! AKO NE SI ZABELQZALA TOVA NE E MYZIKA ! TOVA SE VODI VE4E MYZIKATA NA BULGARIQ ! ZASLU6AI SE V EDIN TEKST NA EDNA 4ALGA PESEN I MI KAJI MNOOGO LI SE GORDEE6 4E BULGARIQ E TOVA ????????? :-x

Ами ти трябва да си много зле ,за да определяш приятелките си само по това ,кой ква музика слуша.Къв ти е проблема?че класа ти е сдухан или чалгата?това е поредната безмислена тема която ще мине в тъпи спорове.Те може и да са емота,метъли и т.н. и пак да са сдухани стига сте се хващали за чалгата!Аз слушам и чалга и RnB и hip hop..от всичко по малко :D и все пак имам фр които като чуят чалга и се обриват,но не им пречи да проведем един нормален разговор или да се забавляваме.Всеки си има право на лично мнение и всеки си слуша каквото иска!А за класа ти наистина не се притеснявай то в началото сички са срамежливи ама после се отпускат :)

Muxuto
09-16-2008, 20:23
Ами ти трябва да си много зле ,за да определяш приятелките си само по това ,кой ква музика слуша.Къв ти е проблема?че класа ти е сдухан или чалгата?това е поредната безмислена тема която ще мине в тъпи спорове.Те може и да са емота,метъли и т.н. и пак да са сдухани стига сте се хващали за чалгата!Аз слушам и чалга и RnB и hip hop..от всичко по малко :D и все пак имам фр които като чуят чалга и се обриват,но не им пречи да проведем един нормален разговор или да се забавляваме.Всеки си има право на лично мнение и всеки си слуша каквото иска!А за класа ти наистина не се притеснявай то в началото сички са срамежливи ама после се отпускат :)

Най-точното изказване..Браво :) И аз имам много приятели които слушат чалга,но това не пречи да са супер готини хора.Всеки с интересите си,невоже всички да са еднакви..а и както казах купон с пиене и без Сто патрона не върви :)

balon4eee
09-16-2008, 20:24
Abe v sly4aq kazax 4e problema im e s tovaa 4e az ne sly6am 4alga a te sly6at ! Ne me xaresvat 6toto ne sum kato tqx ne xaresvam myzikata im !Te me precenqvat po tova kakva muzika sly6am ! Za tova poturxi pomo6t ot vas,no kakto vinagi xorata v tozi forym gledat da napadnat i izopa4ut !Sled tova oniq me napadna 4e 4algarite bili pove4e koeto zna4elo 4e te sa ne6to pove4e ot ostanalite ! Kazax mnenieto si !!!! Pove4e ne jelaq da sporq ! Blagoadrq na tezi koito mi pomognaxa !

srpsko_1988
09-16-2008, 20:32
Abe v sly4aq kazax 4e problema im e s tovaa 4e az ne sly6am 4alga a te sly6at ! Ne me xaresvat 6toto ne sum kato tqx ne xaresvam myzikata im !Te me precenqvat po tova kakva muzika sly6am ! Za tova poturxi pomo6t ot vas,no kakto vinagi xorata v tozi forym gledat da napadnat i izopa4ut !Sled tova oniq me napadna 4e 4algarite bili pove4e koeto zna4elo 4e te sa ne6to pove4e ot ostanalite ! Kazax mnenieto si !!!! Pove4e ne jelaq da sporq ! Blagoadrq na tezi koito mi pomognaxa !

чалгари чалгари..ние сме наВсянаде...жалко жалко за вас :(

prosto_edin_chovechec
09-16-2008, 20:37
Xaxa по обидите , които те видях да ръсиш из цялата тема , ми става ясно защо не можеш да се сприятелиш с никой от класа ти :D

ra4ence
09-16-2008, 21:16
Xaxa по обидите , които те видях да ръсиш из цялата тема , ми става ясно защо не можеш да се сприятелиш с никой от класа ти :D

+1

Тя не знае как да говори като момиче...иска приятелки нормални да има. Аз се зачудих момче ли е писало темата или момиче хаха

srpsko_1988
09-16-2008, 21:17
Xaxa по обидите , които те видях да ръсиш из цялата тема , ми става ясно защо не можеш да се сприятелиш с никой от класа ти :D

+1

Тя не знае как да говори като момиче...иска приятелки нормални да има. Аз се зачудих момче ли е писало темата или момиче хаха

+18764587999 :D :D

Im_on_the_Outside
09-16-2008, 21:23
Първата седмица винаги е по-сдухано,когато си с нов клас. Прибързваш със заключенията.

Има достатъчно време да се опознаете,но знаеш ли къде ти е проблема? В предразсъдъците. Това,че някой слуша чалга и се облича според модните тенденции,не го прави по-малко човек. Не бързай да отхвърляш някого,само защото е по-различен от теб.

Според мен някои хора с право те критикуваха. Сега е доста модерно да се отрича всичко,свързано с чалгата и фешън стайла. Следователно ти също си фешън от една друга гледна точка.

Просто бъди по-широкостроена и проявявай повече хуманизъм,за да си прекараш добре със съучениците си през идните години,докато сте заедно.

kuklichka_bg
09-17-2008, 05:55
Zna4i noviq mi klas e no coment ;[ si4ki momi4eta umreli takia i grozni nqkfi ama ima 1 momio4e deto e bg i stava ne se obli4a kato maika mi primerno Samo me spasqva 4e 4 momi4eta ot striq mi klas sa tuk.... no ostanali 18 momi4eta sme i si4ki sa nqkfi sramejlivi li neznam stoqt samo v staqta cql den ot stola ne stat ima eidn oba4e golqm sladur mn ludi4ak tkf toi radvva i momm4etaata ne sa takva tragdeiq amam momi4etata ne moga da gi gledam az sam poprincip visoki4ka ama ima nqkfa mega gramadna s 2 glavi nad mene ;[ i mn zle i utrree 6te utidem da sa zapoznaim s pove4eto li4no pone da se spriqtelq s tiq gotini4kite koito sa spr malko no si4ki kato vidqt 4ast ot nashiq klas i kazvat o vie ste nai gadniq klas oo stra6en klas imash apak eidn daje se uplashi ot edna :{{{ oF neznam kak shte iztraq 4 godiniiiiiiiiiiiiii ot 9ti do 12 klas s tiq prosto neznam i na si4koto otgore sme izolirani na parviq etaj a si4ki drugi 9ti sa na tretiq a nie oFfffff KADE UTIDOHHHHhh :cry:
Научи се да пишеш :-x

xahxah em sq sa u4aa 8-)


Аз не разбрах от цялата тема хората в даскалото ти ли са задръстени или ти :D :D :D По тва дето прочетох си ти ... :lol:

Подкрепям.

mislitelka
09-17-2008, 07:04
Bratlee tova e nerealno .... Noviq mi klas ne moje da e tolkova zleee Momi4etata sme 6 + men i sa tolkova ymreli se 1 sum na pogrebenie ;( Az sum si nqkva malko lyda ne moga da izdurja s tiq zaspali Tolkova sa zle samo mul4at i bleqt , puk edna ot tqx neprekusnato razkazva kolko e bogata Mom4etata sa ebati mirlizlite spurjeni gnusari :-x Kak 6te izdurja v toq sprql klas ?? Kak da gi nakaram tiq da se sujivqt Te sa po spreli ot baba mi zaklevam see ;( I poneje sa glavno kifli i az sum malko po na smuknato biq i ne sly6am 4alga a da drum i texno i ne sum im v tupata kategoriq i ne mi se kefqt mnogo Lele nqkaoi trqbva da gi izkurti ot boi da se suvzemat :@ Kvo 6te pravqqq sega ot tiq ne mi se xodi na daskalo Samo mislq kak ytre 6te otida i 6te mru Ne iskammmm ;( Va6te klasove takiva li sa ?? Kvo da napravq ... Ne gi razbiram tiq 6toto sa novi li ili 6toto sa tupi se durjat takaa ??? Imam fr ot drygite klasove ama to s tiq ne se izdurja Kajete imi kvo da napavq da gi nakaram da zaprili4at na xora tupite im kifli 8-) I tva 4e karam sk8 suvsem gi nervi Kvo zaradi tqh da si zareja sk8ta liii Ne ne neeee :@


Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица
ramaiana
Не съм чела нито до края темата ти, нито мненията след тва, но ще си кажа квото имам да си казвам. Ми не бъди предубедена към хората - тва, че слушат чалга, не значи, че не могат да бъдат забавни, весели, готини etc. Нормално е като са в нов клас да не могат да свалят задръжките от първите дни, но като ги опознаеш най-вероятно ще можеш да си изградиш по-реална представа. Не се води по първото впечатление. Ако в крайна сметка то е било вярното - никой не те е вързал при класа ти, запознай се с останалите. Не може толкова да не познаваш някой от друг клас от преди, който да е пич и да те запознае с неговите хора. И още нещо... недей да ги правиш свои врагове - ще ти прецакат живота в идните неколко години. Ае успех и по-леко.
П.С. Не се надувай толква с тоя скейт и не се прави на много различна, щото хората не го приемат добре и ше си имаш бая проблеми.

choco_g1rL
09-17-2008, 13:29
8-) Nem v 22ro sum

в 8ми "б" в 22-ро е една от най-добрите ми фрс (мрази чалгата...) ако това те успокоява , супер пич е ---> можете да се запознаете , казва се Софи . препоръчвам ти я супер стабилна е иии няма 2ра... иначе колкото до класа ти и аз съм така... в смисъл мацките в моя клас са стабилнички , ама момчетата на нищо не мязат и тва си е ... ще се променят с времето сигурно... предполагам , че ще се поотпуснат...УСПЕХ :-) :-)

kuklichka_bg
09-17-2008, 17:19
az ve4e sviknah s moq klas :oops: :) i vzemat da me kefqtt :) s nQKOI izklu4eniq 8-)

mal4o0
09-17-2008, 18:49
am v moq klas e neshto kato tvoq :D ima samo dve tri momi4eta svestni i 3 mom4eta det sa po otvoreni :D abe dobreee :D ama ima i mn sdyhanqci :D

Bubbly
09-17-2008, 19:15
NQMAM NI6TO PRTIV DRYGITE XORA NO IMAM PRTV 4ALGARITE ! AKO NE SI ZABELQZALA TOVA NE E MYZIKA ! TOVA SE VODI VE4E MYZIKATA NA BULGARIQ ! ZASLU6AI SE V EDIN TEKST NA EDNA 4ALGA PESEN I MI KAJI MNOOGO LI SE GORDEE6 4E BULGARIQ E TOVA ????????? :-x
Разбирам, че не се кефиш на чалгата- аз също, но не разбирам защо намесваш България във всичко това? Чалгата не е музика- добре, обаче кажи ми с какво я превъзхождат негрите или белите, все тая, американски рапъри или безсмислените и тъпоумни изпълнители като Риана, Бионсе и прочие? Това, че те са американци, да не би да ги прави по-културни и по-висши като тези в ЕС :razz:? И аз не харесвам чалгата, лицемерието, кича, ограничените индивиди, мислещи само за пари и нови телефони, комерсиалното мислене, неграмотните и тези, които не могат и не искат да пишат на собствения си език (и много други, но да не прекаляваме, че ще стана досадна :D), но се опитвам да ги разбера или поне не ги критикувам за глупости. Не знам какво повече да кажа, не мога да ти помогна и не искам да се заяждам, затова лека нощ на всички. А да - никога не съм разделяла хората на метъли или скейтъри, или емота- поредната тъпа приумица на гимназистите и тийнейджърите. :D Нищо лично. :)

lsd43
09-17-2008, 19:20
В осми клас класът ми горе-долу ставаше (нищо ,че сме само 5 момчета плюс мен ,срещу 21 момичета),в девети всички се разделиха на групички и стана хипер тъпо,а в 10ти нищо ,че съм само от три дена е просто някакъв ад,абе цаката е да си биеш паса и да не ти пука.

Slave4You
09-18-2008, 12:59
Съмнявам се всички да са такива заспали;) Може би не са толкова отворени като теб, трябва им време да свикнат. Дай им малко шанс де :D

desiredflower
09-18-2008, 13:29
az ve4e sviknah s moq klas :oops: :) i vzemat da me kefqtt :) s nQKOI izklu4eniq 8-)
+1

Chefo_bg
09-18-2008, 13:41
Еми класа ми е и аз незнам какъв тоест дали ма кефи..Еми немога да кажа..С един приятел се паднахме в един клас от квартала е и с него се разбираме..И горе-доло познавам момчетата и едно момиче знам..Но всички други момичета са некви заспали майна и не говорят с нас ;D..Ама не ми пука якото е че се запознах с тия от другите класове ;)..

LiLGrizzly
09-18-2008, 14:08
Makaveli[]balon4eeee tupo detence ti mai sudish po vunshniq vid koi kakuv e ? To ne moje o6te da otidesh i da ti e nqkvo super qko na daskalo.Vsi4ki otna4alo sa po zatvoreni... Sled vreme 6te vidish za kakvo ti govorq.Puk ako ne ti iznasq slagai tejkiq grim i otivai da razmenqsh idee s tirajiite(ako me razbirate).....
ebal sam te ve.. kato nz ko govori6 f klasa mi ima okolo 5-10 max gore dolo pe4eni hora s koito da se govori nali i da mojej da gi gleda6 :D oba4e nie seki 4as sme zaedno izlizame da pu6at 6oto az gi otkazah i dr samo sedim pak te pu6at.. i si babrim.. o6te 1 q den po4nahme se zabavlqvame zapoznahme se i si4ko e spr :P kfa e taq prostotiq 6e minelo vreme 6oto bili sramejlivi.. tfa zna4i 4e sa smotani... ! mn kofty za gadniq ti klas no kato ima6 dr poznati kato svar6i 4esa vari pri tqh :-P

PaSs1on
09-18-2008, 16:37
^^ Pxaxa mi to i idiotite sa na moda ti za tva li si tyka ? :D Be q bqgai da si slu6a6 4algiqta :-x Puk na tebe na kva ti se pravq ? Egati .... Nai-malkoto na FeShaN se pravq ! :-x :x

Е ЧАЛГАР СЪМ И КВО?! Ще слушаш чалга и ще мълчиШ щото навсякаде се слуша!
Tova e vqrno ! Ciganiqta se razrastva ! Ti 6te mul4i6 ne az gadno pozior4e ! 6Tom drygite slu6at aide i az 6toto taka 6te sum FeShIoN nalii??? Mrazq 4alagata ! Za6toto ne stiga 4e Bulgariq se e prevurnala v ciganiq otvsqkude ami i tazi muzika koqto TI i vsi4ki drugi gadni mazni 4algar4eta podkrepqte DOPRINASQ dujrvata ni da zaprili4a na o6te po golqma ciganiq ot kolkoto e do momenta !!!

ПО-голяма циганка от теб няма..незнаеш ли че и циганите пишат на латиница като теб?? :x Винаги мнозинството е право,щом чалгарите сме повече значи сме прави!
kfo i az li sum ciganka be ne6tasnik are zemi si zatvori ustata..4algar gaden
balon4et razbiram te kfo ti e i sa mi e mn shit dogodina da ne mi e pak nekuv shitav klasa 6toto 6e sum 8mi... btw edno ot nai-pe4enite momi4eta koito poznavam e v klas v koito nikoi ne e vijdal butilka bira i ne ostaval sled daskalo ...tctctc... bih se smqla ma to e tragi4no i hem e po malka ot si4ki v kompaniqta ma q ebe za 6ibaniq i klas i se dviji s nas taka 4e ne e tolko s koi si v 4as vupreki 4e mn zavisi ama ima6 li qki frs izvun klasa ne e tolko zle prosto zaebava6 si ssuhaniq klas i se dviji6 s drugite si frs ot daskaloto. i da ne ti puka :grin: :)

balbuk
09-18-2008, 16:46
Bratlee tova e nerealno .... Noviq mi klas ne moje da e tolkova zleee Momi4etata sme 6 + men i sa tolkova ymreli se 1 sum na pogrebenie ;( Az sum si nqkva malko lyda ne moga da izdurja s tiq zaspali Tolkova sa zle samo mul4at i bleqt , puk edna ot tqx neprekusnato razkazva kolko e bogata Mom4etata sa ebati mirlizlite spurjeni gnusari :-x Kak 6te izdurja v toq sprql klas ?? Kak da gi nakaram tiq da se sujivqt Te sa po spreli ot baba mi zaklevam see ;( I poneje sa glavno kifli i az sum malko po na smuknato biq i ne sly6am 4alga a da drum i texno i ne sum im v tupata kategoriq i ne mi se kefqt mnogo Lele nqkaoi trqbva da gi izkurti ot boi da se suvzemat :@ Kvo 6te pravqqq sega ot tiq ne mi se xodi na daskalo Samo mislq kak ytre 6te otida i 6te mru Ne iskammmm ;( Va6te klasove takiva li sa ?? Kvo da napravq ... Ne gi razbiram tiq 6toto sa novi li ili 6toto sa tupi se durjat takaa ??? Imam fr ot drygite klasove ama to s tiq ne se izdurja Kajete imi kvo da napavq da gi nakaram da zaprili4at na xora tupite im kifli 8-) I tva 4e karam sk8 suvsem gi nervi Kvo zaradi tqh da si zareja sk8ta liii Ne ne neeee :@

of ne 4etoh cqlata tema ama i az sam teiii :(:(:(:(

Zna4i noviq mi klas e no coment ;[ si4ki momi4eta umreli takia i grozni nqkfi ama ima 1 momio4e deto e bg i stava ne se obli4a kato maika mi primerno Samo me spasqva 4e 4 momi4eta ot striq mi klas sa tuk.... no ostanali 18 momi4eta sme i si4ki sa nqkfi sramejlivi li neznam stoqt samo v staqta cql den ot stola ne stat ima eidn oba4e golqm sladur mn ludi4ak tkf toi radvva i momm4etaata ne sa takva tragdeiq amam momi4etata ne moga da gi gledam az sam poprincip visoki4ka ama ima nqkfa mega gramadna s 2 glavi nad mene ;[ i mn zle i utrree 6te utidem da sa zapoznaim s pove4eto li4no pone da se spriqtelq s tiq gotini4kite koito sa spr malko no si4ki kato vidqt 4ast ot nashiq klas i kazvat o vie ste nai gadniq klas oo stra6en klas imash apak eidn daje se uplashi ot edna :{{{ oF neznam kak shte iztraq 4 godiniiiiiiiiiiiiii ot 9ti do 12 klas s tiq prosto neznam i na si4koto otgore sme izolirani na parviq etaj a si4ki drugi 9ti sa na tretiq a nie oFfffff KADE UTIDOHHHHhh :cry:
а ти каде учиш

waninka
10-07-2008, 11:49
при мен е същото...момичетата приличат на 6-токласнички а момчетата-от грозен по-грозен...xD и аз нз кво да правя :-o

verdjitO
10-23-2008, 19:42
mi kaji i na taq '' bogatata'' da spre da sa fuka 6ot ... mn me draznqt takifa, naprao ako mi sa poqvi takava v klasa direktno sam se sbila ili razkre6tqla :-D

LiLGrizzly
07-28-2009, 20:09
Bratlee tova e nerealno .... Noviq mi klas ne moje da e tolkova zleee Momi4etata sme 6 + men i sa tolkova ymreli se 1 sum na pogrebenie ;( Az sum si nqkva malko lyda ne moga da izdurja s tiq zaspali Tolkova sa zle samo mul4at i bleqt , puk edna ot tqx neprekusnato razkazva kolko e bogata Mom4etata sa ebati mirlizlite spurjeni gnusari :-x Kak 6te izdurja v toq sprql klas ?? Kak da gi nakaram tiq da se sujivqt Te sa po spreli ot baba mi zaklevam see ;( I poneje sa glavno kifli i az sum malko po na smuknato biq i ne sly6am 4alga a da drum i texno i ne sum im v tupata kategoriq i ne mi se kefqt mnogo Lele nqkaoi trqbva da gi izkurti ot boi da se suvzemat :@ Kvo 6te pravqqq sega ot tiq ne mi se xodi na daskalo Samo mislq kak ytre 6te otida i 6te mru Ne iskammmm ;( Va6te klasove takiva li sa ?? Kvo da napravq ... Ne gi razbiram tiq 6toto sa novi li ili 6toto sa tupi se durjat takaa ??? Imam fr ot drygite klasove ama to s tiq ne se izdurja Kajete imi kvo da napavq da gi nakaram da zaprili4at na xora tupite im kifli 8-) I tva 4e karam sk8 suvsem gi nervi Kvo zaradi tqh da si zareja sk8ta liii Ne ne neeee :@


Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица
ramaiana
Моят клас е същия ама ги търпя... бившият ми клас беше 100 пъти по-як !

fenkaaa
07-29-2009, 15:42
Аз кво да кажа като ше сме само 3 момичета със още 23 момчета :D

ValzZi
07-31-2009, 16:32
не се притеснявай щом мине малко време няма да ти се струват толкова зле повярвай ми от личен опит ти го казвам .. само спокойно и не бий никой :-D

pifiella
08-01-2009, 06:41
И моят клас бяха такива,ама се опознахме и сега сме си супер!