PDA

View Full Version : Силно съм озадачен



BaCkoHTe
09-16-2008, 18:09
Здравейте на всички ! Страхотен сайт и форум си имате :grin: .

Обръщам се към Вас с 1 въпрос. Има 1 момиче , което харесвам , но така и не знаех как да се запозная с нея.В последствие разбрах , че е братовчетка на 1 от най-добрите ми фр-ки . И така след около 2 месеца след като видях въпросното момиче се запознах с нея.Взех и skype и от няколко дена си пишем , но усещам ,че нещо липсва . Не се получава такъв разговор , като с другите ми фр.Преди да я питам нещо да кажем седя и мисля 1-во какво да й кажа или как да й го кажа.Мислил съм да я поканя да излезем , но усещам ,че още е рано и не искам да избързвам.

Та кажете ми как мога да изляза от тази ситоация , как да подходя .

_sheherezada_
09-16-2008, 18:16
според мен ти е трудно да подходиш просто защото не я възприемаш като обикновена приятелка и е нормално да се притесняваш.Просто се отпусни и защо да не-покани я да излезете,ако тя също те харесва не вярвам да ти откаже

HONDA
09-16-2008, 18:22
Ами за сега май е по-добре да го карате на чат, щом не ви се получават разговорите. (Представи си как излизате на кафе, седите и само си мълчите. Всеки гледа в чашата си и се чуди какво да каже, за да убие тая безкрайна, тягостна ситуация.) Питай я за интерсите й. Все трябва да имате някакви теми за разговор. След като откриеш за какво можете да си лафите, тогава вечв може да я поканиш. Иначе би било много неудобно.

tuzaro
09-16-2008, 18:24
кво кат е рано, нищо не губиш

zaraaa
09-16-2008, 18:25
Бъди себе си :) Малко по-трудно ще ти е да общуваш с нея, защото все пак ти я харесваш, не само като приятелка, а като нещо повече, изчакай още мъничко поне да стане седмица или 2 и я покани да излезете, защото "няколко дена" нещо не ми вдъхва доверие, да не да я уплашиш, пък и може да не обича прибързаните действия ( ама един съвет от мене - НЕ СЕ ТОЧИ КАТО СОПОЛ, защото пък това вече е ДРАЗНЕЩО! От личен опит го казвам!) Айде Успех :):):)

xxxSnowflakexxx
09-16-2008, 18:31
според мен ти е трудно да подходиш просто защото не я възприемаш като обикновена приятелка и е нормално да се притесняваш.Просто се отпусни и защо да не-покани я да излезете,ако тя също те харесва не вярвам да ти откаже

ReBEELdE
09-16-2008, 18:52
Бъди себе си :) Малко по-трудно ще ти е да общуваш с нея, защото все пак ти я харесваш, НЕ СЕ ТОЧИ КАТО СОПОЛ, защото пък това вече е ДРАЗНЕЩО! :):):)
:grin: :grin: :grin:

dreaml1nd_
09-16-2008, 18:58
еми мислиш го по много, защото...си хлътнал :grin:
пък ако не си сигурен още..поизчакай да се сближите още
Помни:нещата, които стават бавно са най-хубавите :-)

HONDA
09-16-2008, 19:01
Помни:нещата, които стават бавно са най-хубавите :-)
Освен ако не се откажеш :) Давай напред!

WithLove
09-16-2008, 19:03
Много е тъпо като водиш раэговор с някого,да мислиш по сто часа какво да кажеш,как да го кажеш,дали да го кажеш и т.н.
Щом така се получава,предполагам,че не си пасвате.Нямате какво да говорите вероятно.Ако си пасвахте,щеше раэговорът да тече неусетно,беэ напъни 8-) Все пак пробвай де.3ащо да е рано?Падаш си по нея,имате някакъв контакт.Еми давай,покани я да иэлеэете.Че от много чакане,накрая си пропилял шансовете.Покани я да иэлеэете някъде,може пък на живо да е по-раэлично и да тръгнат нещата.Пробвай.

BaCkoHTe
09-16-2008, 19:40
мерси много за съветите :-D ще ви държа в течение :)

b0ri
09-16-2008, 19:43
napravi nqkva sre6ta tam s bratov4edka i,nqkoi drugi i q pokani taka da ste po golqma kompaniika 4e da ne se pla6i i ti da ne izbyrzva6 kakto kaza i tam i prikazvai tyi-ynyi posle oneq kat si zaminat prei kot 6e prai6 :D

BaCkoHTe
09-16-2008, 20:36
:D

mynichka
09-17-2008, 09:56
Защо всички решавате какво да правите в Скайп :? тъпо е ... :x по-добре излезте само като приятели и си поговорете

koalka
09-17-2008, 09:58
Защо да е рано да излезете?Поддържате си връзка, може би подозира, че я харесваш, покани я.

glezan4e
09-17-2008, 10:00
нз кой ти каза, че е рано за среща.. според мен първо това трябва да направите и после да си пишете в скайп..

slun4ice_90
09-17-2008, 15:20
Здравейте на всички ! Страхотен сайт и форум си имате :grin: .

Обръщам се към Вас с 1 въпрос. Има 1 момиче , което харесвам , но така и не знаех как да се запозная с нея.В последствие разбрах , че е братовчетка на 1 от най-добрите ми фр-ки . И така след около 2 месеца след като видях въпросното момиче се запознах с нея.Взех и skype и от няколко дена си пишем , но усещам ,че нещо липсва . Не се получава такъв разговор , като с другите ми фр.Преди да я питам нещо да кажем седя и мисля 1-во какво да й кажа или как да й го кажа.Мислил съм да я поканя да излезем , но усещам ,че още е рано и не искам да избързвам.

Та кажете ми как мога да изляза от тази ситоация , как да подходя . Изчакай може да е от по-притеснителните и за това да те отреже а ти пък да останеш с грешно впечатление. :?

tarataika
09-17-2008, 15:27
прекалено много се притесняваш..давай го по-леко и ще видиш,че нещата ще си паснат

sasha_90
09-17-2008, 15:38
Къде пише,че е рано?Напротив,не е.Пишете си от няколко дена и мисля,че е време да пообщувате и извън скайп.Хайде,покани я да излезете,не чакай повече.Успех и когато излезете не се спичай,бъди себе си и тя ще го оцени.

BaCkoHTe
09-17-2008, 15:53
10x само малко да спре да вали , не че това е проблем или пречка и мисля да я поканя да излезем и ще видя тогава какво ще стане :) Ест надявам се на най-доброто в смисъл не да се стигне до нещо .... 8-)

sasha_90
09-17-2008, 16:14
10x само малко да спре да вали , не че това е проблем или пречка и мисля да я поканя да излезем и ще видя тогава какво ще стане :) Ест надявам се на най-доброто в смисъл не да се стигне до нещо .... 8-)
Май в четвъртък и петък го дават да не вали. :)

jghgh
09-17-2008, 16:21
що не подхвълиш на приятелката ти (която е братовчедка с тва момиче доколкото разбрах) да излезете на кафе.. може да не сте тримата, може да сте дори повече хора ама мацката да присъства.. наблюдавай я кво говори, как говори, като тайфата зачекне няква интересна тема я слушай кво говори тя, за мен лично тва е важно.. малко или много може да разбереш нещо за нея като я слушаш, да видиш дали има добро чувство за хумор, дали носи на майтапи или всякви други дребни неща които все пак са си информация... по някое време се пробвай да завържете разговор само двамата, ако стане ще бъде готино и няма да е странно после да й пишеш в скайп да излезнете само двамата :grin:


а после като излезете само двамата.. излезте все едно не е нищо специално.. не се чуди постоянно кво да кажеш, не носи цветя, не заеквай, не й прави намеци.. :D просто си говорете, а ти би трябвало да усетиш кога ще е уместно да направиш някакъв лек бъзик или намек. ама лек! никой не обича нахални досадници, които много се слагат или пънове.. успех и нека интуицията те води!

Kostadin_682
09-17-2008, 16:37
Предполагам, че една среща няма да ви убие :grin:
Ако истински те харесва... няма начина да не се съгласи 8-)

BaCkoHTe
09-17-2008, 17:06
аз предполагам че това нещо което е липсвало в разговорите ни в скупе е било това , че още не сме се опознали достатачни , като с др ми фр , защото забелчзвам ,че това нещо започва да изчезва.Речта се лее доста по-гладко :razz: (много умно ми се струва ,че го казах :razz: )