PDA

View Full Version : Дрехи втора употреба/преоценени стоки.



prettu
09-16-2008, 19:08
Можете ли да ми кажете в кои такива магазинчета в София бих могла да намеря интересни неща?

TheNewReligion
09-16-2008, 19:11
Поразрови се малко във "Всичко тийн накуп". Скоро имаше същата тема.

PollyPoi
09-16-2008, 19:11
на бул.Христо Ботев има магазинче за преоценени маркови дрехи и има доста хубави :) а за 2ра употреба незнам къде можеш да намериш

whisp
09-18-2008, 10:36
аммми виж ся между преоценени и втора употреба има голяма разлика . Преоценените дрехи са с някакъв дефект а второупотребните са такива дето някой ги е носил ....

_LacrymoSa_
09-18-2008, 18:05
Абе хора само едно не разбирам-Как можете да носите дрехи, които са били носени от друг преди вас :-o

FunkyFresh
09-18-2008, 18:48
Пласибо е за дрехи секънд хенд има мн добри неща! :) LacrymoSa~ не мога да разбера какво толкова лошо има в дрехите втора употреба, ноо всеки си има различни ценности.. :-|

insanity_666
09-22-2008, 09:23
Пласибо е за дрехи секънд хенд има мн добри неща! :) LacrymoSa~ не мога да разбера какво толкова лошо има в дрехите втора употреба, ноо всеки си има различни ценности.. :-|

къде се намира пласибо?
иначе не става дума за ценности - някои хора просто са по-гнусливи.
аз лично в секънд хенд пазарувам, защото често си намирам по-хубави дрешки отколкото в много други магазини ;)
anyway, имаше едни магазини Mania - само като име съм ги чувала; близо до НДК имаше също един на бул.Фритьоф Нансен (ако не се лъжа) - не му помня името; на бул. Мария Луиза също имаше поне 1 или 2, както и на Лъвов мост. другите са по-забутани, но има много :)

FunkyFresh
09-22-2008, 13:31
Пласибо е за дрехи секънд хенд има мн добри неща! :) LacrymoSa~ не мога да разбера какво толкова лошо има в дрехите втора употреба, ноо всеки си има различни ценности.. :-|

къде се намира пласибо?
иначе не става дума за ценности - някои хора просто са по-гнусливи.
аз лично в секънд хенд пазарувам, защото често си намирам по-хубави дрешки отколкото в много други магазини ;)
anyway, имаше едни магазини Mania - само като име съм ги чувала; близо до НДК имаше също един на бул.Фритьоф Нансен (ако не се лъжа) - не му помня името; на бул. Мария Луиза също имаше поне 1 или 2, както и на Лъвов мост. другите са по-забутани, но има много :)
Пласибото се намира на 50-60 метра след Мухоморка-тази която е при Патриарха. В пласибо все едно гледаш дрехите от мухоморка само дето са секънд хенд :---)

Decu
09-22-2008, 13:45
^ Ехаа, суперр. :)

Утре може да мина. ;д

FunkyFresh
09-22-2008, 15:35
^ Ехаа, суперр. :)

Утре може да мина. ;д
Между другото веднъж, когато незнаех че дрехите там са секънд хенд с майка ми влязохме да разгледаме и дори не разбрахме че дрехите не са нови..! :-| :)

nejnaDROGA
09-22-2008, 15:38
Абе хора само едно не разбирам-Как можете да носите дрехи, които са били носени от друг преди вас :-o
Не забравяй,че в темата се споменават и преоценените стоки ;) А в случай,че не знаеш това са чисто нови дрехи (които не са носени от НИКОГО),но просто имат някакъв малък дефект,който в повечето случаи почти не се забелязва ;)

InnchetO
09-22-2008, 16:25
лично аз в магазин втора употреба (първо рядко влизам) хубави неща не съм намирала .. но пък магазините за преоценени стоки са ми любими :) от там имам много неща и обожавам да си пазарувам от там (: примерно дънки който си видял/а в някой марков магазин за 150лв. там зимаш за 50лв. като единствената разлика е примерно , че вътрешнния шев на крачола е с няколко МИЛИМЕТРА по наляво :) cool hm ?

ПТ. Не съм от София и незнам :)

Decu
09-22-2008, 17:02
^ Ехаа, суперр. :)

Утре може да мина. ;д
Между другото веднъж, когато незнаех че дрехите там са секънд хенд с майка ми влязохме да разгледаме и дори не разбрахме че дрехите не са нови..! :-| :)

Чудесно значи.. :)

punkrock
09-22-2008, 18:30
Aa za preoceneni dre6ki във Варна къде има ? :)

gabi_94
09-22-2008, 18:59
Абе хора само едно не разбирам-Как можете да носите дрехи, които са били носени от друг преди вас :-o

1во доста дрехи, които уж са 2ра употреба изобщо не са носени
2ро какво лошо има ако си харесаш нещо от 2рата да си го вземеш супер евтино, ти не си ли си разменяла понякога дрехи с приятелка
3то Някои хора нямат възможност да си купуват маркови дрешки, или пък дори да дават 20 лева за една блузка

bonbonkata011
09-22-2008, 20:33
Абе хора само едно не разбирам-Как можете да носите дрехи, които са били носени от друг преди вас :-o

1во доста дрехи, които уж са 2ра употреба изобщо не са носени
2ро какво лошо има ако си харесаш нещо от 2рата да си го вземеш супер евтино, ти не си ли си разменяла понякога дрехи с приятелка
3то Някои хора нямат възможност да си купуват маркови дрешки, или пък дори да дават 20 лева за една блузка

съгласна съм с теб \:D/