PDA

View Full Version : въпрос на който,търся отговор...



Timbaland
09-16-2008, 20:40
Заслужава ли си да се борим за човекът на когото много държим,но той не ни желае?

Yu - Gi - Oh! -Да се биеш за приятел.
http://vbox7.com/play:f658f01a

:-o вие сте....

b0ri
09-16-2008, 20:47
xaxa 4ovek mn hybava tema ama mislq 4e mqstoto i ne e v tema "LUBOV" pysni q v nqkoi sait za kinomaniqci :-D

xxxSnowflakexxx
09-16-2008, 20:54
xaxa 4ovek mn hybava tema ama mislq 4e mqstoto i ne e v tema "LUBOV" pysni q v nqkoi sait za kinomaniqci :-D

ivcheto1
09-16-2008, 21:33
Заслужава ли си да се борим за човек на когото много държим,но той не ни желае?

Yu - Gi - Oh! -Да се биеш за приятел.
http://vbox7.com/play:f658f01a

:-o вие сте....

ami az lichno bih se borila do krai,ako naistina si zaslujava...

dreaml1nd_
09-16-2008, 21:36
едва ли ще тръгна да се боря за някой, който 5 пари не дава...ама нз...зависи мноооого колко и защо ми пука на мен за този човек!

Prophecy
09-16-2008, 21:57
Къв е смисала да се боря за някого, на когото не му пука :-x :x :? :-o

Sladur_
09-16-2008, 22:18
Винаги си заслужава да се бориш

BaiToq
09-17-2008, 06:12
Отивай да гледаш детски,
недей да мислиш!

slun4ice_90
09-17-2008, 07:55
Заслужава ли си да се борим за човек на когото много държим,но той не ни желае?

Yu - Gi - Oh! -Да се биеш за приятел.
http://vbox7.com/play:f658f01a

:-o вие сте....След като на него не му пука,за какво??....... :?

Sintya
09-17-2008, 07:59
Еми ако не ни желае, защо да се борим за него о.О

Пък и какво общо има Югио? :razz:

HONDA
09-17-2008, 09:14
Ами аз съм се пробвала, не е приятно.

glezan4e
09-17-2008, 09:26
xaxa 4ovek mn hybava tema ama mislq 4e mqstoto i ne e v tema "LUBOV" pysni q v nqkoi sait za kinomaniqci :-D
защо? темата си е на мястото според мен
и отговора ми на въпроса е НЕ..

MP
09-17-2008, 10:02
ахахах ЮГИИ к'во става брат 8-) Не си заслужава,играй си картите и т'ва е 8)

ReBEELdE
09-17-2008, 10:33
Твърдо и ясно НЕ!

sm_95
09-18-2008, 16:39
vij tova http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=198704 i mi kaji dali si zaslyjava za6toto az t1rsq s16tiq otgovor :cry:

Timbaland
09-21-2008, 00:21
vij tova http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=198704 i mi kaji dali si zaslyjava za6toto az t1rsq s16tiq otgovor :cry:
Ами четох темата ти и разбрах,че си 7ми клас не си спомням много от тея времена,ама и аз кът тебе... "бях млад,зелен и глупав"... ,сигорно си на14/15г.,но като пораснеш още,ще разбереш за какво става дума.
NB! Запомни:Колкото по-голяма ставаш,толкова и по-мъдра.
Ето и първия ти урок,който би ти помогнал да си разбереш,грешката и да си отговориш на въпроса,"защо,избягах,а не останах и децата ми се смяха"....така.
1.)Бъди спокойна,не бъди притеснена,не се страхувай,не изпадай в паника...опитай се максимално да запазиш спокойстви,дори и в най-напечените моменти!
==============================================
Пример: Изпитват един мой съученик по география,двойкаджия!
Той не обича география....
Ето как протече разговора....
Даскалката: -Гошо,ще разказваш ли урока или да ти пища оценка?
Гошо: -Да,ще говоря.(мълчи и нищо не казва по урока)
Д: -(след 3 минути) Чакам?
Д: -(след 2 минути,тя го пита)Разкажи за икономиката на Австралия?
Д: -(след 3 минути)Ще говориш ли?
Г: -Да,казах.(пак мълчи)
Д: -Кой са отраслите?
Г: -(след 1 минута)Въглища,нефт,злато... ..
Д: -Друго?
Г: - .....вълна
"зъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъън"(часа свърши и гошо се оттърва)
Д: -Ще те дойзпитам следващия час!
==============================================
Така,че много е важно да си спокойна,когато си в компанията на това момче и той е неуриянтиран и завеян "Заек" 8-) като тебе.
Ето как се реагира когато пак видиш това момче,(не бягаш)стойш,мълчиш и го гледаш перверзно ;},това е нормално,ти си момиче (^вземи пример от Гошо) той или ще се омълчи или няма да издържи и ще ти проговори и ти се включваш,хладнокръвно,спок ойно и бавно...без много емоций.Ако не стане,не стане явно не ти е сега момента с него,може пък той да ти отвърне тогава,когато на теб пък хич не ти пука за него.Нищо не пропускаш,не e фатално...сПоКО! :)
...................."Тя,тийнейджърската любов е лъжа"!
За мен,май,това е отговора.:wink:

FreeSpirit
09-21-2008, 00:27
и аз съм се питала мн пъти това....но проклети чувства, дори да не ни искат и да ни нараняват отсреща...не можем да се отречем от човека, на които държим и му помагаме с каквото можем :)

no0dy
09-21-2008, 00:40
и да се бориш и да не се бориш какъв е смисала щом на другия не му пука за тебе и след като те е наранил ае помисли над това 8) #-o [-X

258
09-21-2008, 01:01
vij tova http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=198704 i mi kaji dali si zaslyjava za6toto az t1rsq s16tiq otgovor :cry:
Ами четох темата ти и разбрах,че си 7ми клас не си спомням много от тея времена,ама и аз кът тебе... "бях млад,зелен и глупав"... ,сигорно си на14/15г.,но като пораснеш още,ще разбереш за какво става дума.
NB! Запомни:Колкото по-голяма ставаш,толкова и по-мъдра.
Ето и първия ти урок,който би ти помогнал да си разбереш,грешката и да си отговориш на въпроса,"защо,избягах,а не останах и децата ми се смяха"....така.
1.)Бъди спокойна,не бъди притеснена,не се страхувай,не изпадай в паника...опитай се максимално да запазиш спокойстви,дори и в най-напечените моменти!
==============================================
Пример: Изпитват един мой съученик по география,двойкаджия!
Той не обича география....
Ето как протече разговора....
Даскалката: -Гошо,ще разказваш ли урока или да ти пища оценка?
Гошо: -Да,ще говоря.(мълчи и нищо не казва по урока)
Д: -(след 3 минути) Чакам?
Д: -(след 2 минути,тя го пита)Разкажи за икономиката на Австралия?
Д: -(след 3 минути)Ще говориш ли?
Г: -Да,казах.(пак мълчи)
Д: -Кой са отраслите?
Г: -(след 1 минута)Въглища,нефт,злато... ..
Д: -Друго?
Г: - .....вълна
"зъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъън"(часа свърши и гошо се оттърва)
Д: -Ще те дойзпитам следващия час!
==============================================
Така,че много е важно да си спокойна,когато си в компанията на това момче и той е неуриянтиран и завеян "Заек" 8-) като тебе.
Ето как се реагира когато пак видиш това момче,(не бягаш)стойш,мълчиш и го гледаш перверзно ;},това е нормално,ти си момиче (^вземи пример от Гошо) той или ще се омълчи или няма да издържи и ще ти проговори и ти се включваш,хладнокръвно,спок ойно и бавно...без много емоций.Ако не стане,не стане явно не ти е сега момента с него,може пък той да ти отвърне тогава,когато на теб пък хич не ти пука за него.Нищо не пропускаш,не e фатално...сПоКО! :)
...................."Тя,тийнейджърската любов е лъжа"!
За мен,май,това е отговора.:wink:
Е това беше много добър съвет. \:D/
По темата: Всички казват,че няма смистл да се бриш,като на него не му пука...Ами не е ли това начин да го накараш,да му пука? :smt017

ANTIHUMAN
09-21-2008, 07:44
Къв е смисала да се боря за някого, на когото не му пука :-x :x :? :-o

+ Напълно съм съгласен с теб.Една приятелка ми беше казала много отдавна : ,,Не искам да отивам там където не съм желана!'' накратко не не бих се бил за някого на когото съм безразличен!А и приятели няма за съжеление всичко е до едно време!

sextazy_baby
09-21-2008, 08:45
Има смисъл,ако си заслужава

ANTIHUMAN
09-21-2008, 08:47
Има смисъл,ако си заслужава
:-o :-o :-o

Какво? :shock: :-o :? Как ще има смисъл ,че ти си супер безразличен на човека и ще има смисъл?Хора вие откачате сериозно!