PDA

View Full Version : Преместване... ужасТ?



Swingswing
09-16-2008, 19:50
Сменям училището, досега 10 клас включително бях в едно, сега 11ти клас ще съм в съвсем друго а досега съм сменял точно 1 път училището от 3ти за 4ти клас и ми беше много тежко, всички се държаха супер гадно защото си бяха свикнали един с друг и ми беше много тегаво, чак след около година 1 момче реши да ми подаде ръка, иначе само с момичетата се разкарвах и оттам нататък нямах проблеми, но сега? При положение, че сме 25 души в класа и има 2 момичета пък си имам и приятелка някакси смешно ще бъде. Панирал съм се на н-та степен, дайте някакви съвети, че умирам от притеснения :-k

6emet4e
09-16-2008, 19:57
хм...какъв съвет можем да ти дадем....
освен да не се шашкаш толкова и да не си толкова черноглед...може в новия ти клас да са печени и да те приемат много лесно,но и да не е така спокойно първите дни може да ти е гадно,но после ще се справиш не си малък все пак :)
Успех

BeYourSelf
09-16-2008, 20:09
я се успокой малко бе човек!не е болка за умиране.не се тревожи толкова всичко ще бъде ок.аз съм сменяла точно 5 училища в 4 града иииии знам какво е!!не мисли за това,че всички ще са негативно настроени-това е било в 3/4 клас.да не ти пука,и аз бях така,но какво можеш да направиш-просто нямаш избор.не бъди толко негативно натсроен от самото начало-след време коренно ще си промениш мнението,погледни на нещата от добрата им страна :)

BaBy_bS
09-16-2008, 20:14
о я стига,станал си 11 клас,имаш си приятелка и се притесняваш за такива неща.гледаш напред,не се оставяш да те правят на каквото си искат и бързо ще се разберете.споко и не се панирай

Swingswing
09-16-2008, 20:16
Там е проблема, няма добра страна или поне не я виждам, идеята беше с приятелката ми да сме в едно училище тъй като и тя се мести и тогава нямаше да ми пука, но като съм сам с/у 24 човека и само се надявам най-големия ми кошмар да не се сбъдне, да ме изкарат отпред да се представям защото просто не обичам вниманието да е насочено към мен като цяло, напълно забивам когато ме гледат много хора, ако съм поне с още някой няма проблеми, но като съм сам и направо ми иде да се нарежа дет се вика :D
Знам, че цялата история звучи доста инфантилно, но ми е доста тежко и искам някакви съвети, мерси на всичко отзовали се досега, може би не е толкова страшно колкото си го представям и все пак се надявам хората с които ще прекарам последните 2 години от гимназията да са свестни :-o

prosto_edin_chovechec
09-16-2008, 20:34
Абре пич що един срещу 24 бе... всички ли са уроди :D

Swingswing
09-16-2008, 20:36
образно казано... не ги знам какви са, единственото което разбрах е, че има само 2 момичета в класа и останалото са се кочове :-D

prosto_edin_chovechec
09-16-2008, 20:47
Еми , може да намериш някое момче като теб с което да се разбирате :D

drun-drun!
09-17-2008, 12:06
Абе човек ти си някъв супер женствен.Само с момичета ли се разкарваш???Ти момчета приятели нямаш ли????За мен си някъв хипер странен да те е страх на 18 години си и те е страх ??? Те да не са някви деца да се занимават с глупости и да те бият и да ти се закачат ? на мен ми мязаш на пе**л въпреки,че си имаш приятелка

LiLGrizzly
09-17-2008, 13:14
хм...какъв съвет можем да ти дадем....
освен да не се шашкаш толкова и да не си толкова черноглед...може в новия ти клас да са печени и да те приемат много лесно,но и да не е така спокойно първите дни може да ти е гадно,но после ще се справиш не си малък все пак :)
Успех
ama i ti trqbva da si pe4en za taq rabota 8)

Swingswing
09-17-2008, 14:55
Абе човек ти си някъв супер женствен.Само с момичета ли се разкарваш???Ти момчета приятели нямаш ли????За мен си някъв хипер странен да те е страх на 18 години си и те е страх ??? Те да не са някви деца да се занимават с глупости и да те бият и да ти се закачат ? на мен ми мязаш на пе**л въпреки,че си имаш приятелка

Това с момичета беше в 3-4ти клас естествено, че си имам момчета приятели просто се бях притеснил, откъде да знам какви ще ми се паднат, притеснявах се ако са свикнали един с друг да не се повтори пак същата история какво толкова, педал съм бил е*и си майката слабоумен червей, исках качествени мнения и помощ, а не форум тролове като теб, без социален живот, тъп селянин.

п.с. Като цяло добре мина, всички са супер печени 8)