PDA

View Full Version : Най голямият гаф с момиче/момче



SHEMKOV
09-16-2008, 19:52
Хора исписаха се доста теми, наскоро пусках за най нестандартното място на което сте правили секс!
Сега кажете за най голямият Ви гаф който сте имали с момче/момиче било то сексуален или не :)

nCuXo
09-16-2008, 19:55
Абе щеше да е баси гафа ако пиша за момче.. daaaaamn

girl_in_black
09-16-2008, 19:56
1.По време на секс му изритах чисто новия GSM от шкафа.
2.Точно докато пиех вода той реши да ме целуне, аз се задавих и ги оплюх.
3.Реши да ме сложи да легна, обаче ключовете му бяха на леглото, забиха ми се в гърба и аз подскочих с боен вик.

nejnaDROGA
09-16-2008, 20:13
Миии за гаф точно не се сещам (въпреки,че и това,което ще кажа пак може да се счита за гаф)
Много,АДСКИ МНОГО мразя когато по време на любовната игра или секса му звънне телефона :-x :o и цялото ми желание умира :( ... Само докато чуя мелодията му (една много гадна чалга ... забравих името на песента обче :D ) и ми идва да му метна почти новия (на около месец и нещо) телефон за над 600 лв през третия етаж,после да сляза долу и да скачам отгоре му докато не стане на сол ... а после може и да го залея с нещо и да го запаля ( :D брутално ама такъв кеф ще ми доставиии :oops: ) ... На всичкото отгоре разговора почти никога не е важен :o Почти винаги му звъни кака му (която преди месец замина да работи в друг град) и все ни звъни да ни чуе как сме и т.н. ... :x

SHEMKOV
09-16-2008, 20:17
Миии за гаф точно не се сещам (въпреки,че и това,което ще кажа пак може да се счита за гаф)
Много,АДСКИ МНОГО мразя когато по време на любовната игра или секса му звънне телефона :-x :o и цялото ми желание умира :( ... Само докато чуя мелодията му (една много гадна чалга ... забравих името на песента обче :D ) и ми идва да му метна почти новия (на около месец и нещо) телефон за над 600 лв през третия етаж,после да сляза долу и да скачам отгоре му докато не стане на сол ... а после може и да го залея с нещо и да го запаля ( :D брутално ама такъв кеф ще ми доставиии :oops: ) ... На всичкото отгоре разговора почти никога не е важен :o Почти винаги му звъни кака му (която преди месец замина да работи в друг град) и все ни звъни да ни чуе как сме и т.н. ... :x

Хах случвало ми се е и на мен.
Въобще не е приятно......

BaBy_bS
09-16-2008, 20:26
Миии за гаф точно не се сещам (въпреки,че и това,което ще кажа пак може да се счита за гаф)
Много,АДСКИ МНОГО мразя когато по време на любовната игра или секса му звънне телефона :-x :o и цялото ми желание умира :( ... Само докато чуя мелодията му (една много гадна чалга ... забравих името на песента обче :D ) и ми идва да му метна почти новия (на около месец и нещо) телефон за над 600 лв през третия етаж,после да сляза долу и да скачам отгоре му докато не стане на сол ... а после може и да го залея с нещо и да го запаля ( :D брутално ама такъв кеф ще ми доставиии :oops: ) ... На всичкото отгоре разговора почти никога не е важен :o Почти винаги му звъни кака му (която преди месец замина да работи в друг град) и все ни звъни да ни чуе как сме и т.н. ... :x

Хах случвало ми се е и на мен.
Въобще не е приятно......
мдаааааа и при мен :-x

sexy&crazy
09-17-2008, 03:01
mi az imah edin mn mokar gaf s mom4eto dokato go pravehme i az da se hvana za rafta a tam imashe edno shishe fanta i nakraq se okazah s polovin litar fanta f ystata,malka 4ast varhy nego i drygoto mi lepneshe po kosata gadjeto mi ne me e vijdalo s takava gadna pri4eska nikoga :) :) :)

Misha91
09-17-2008, 06:55
Ми веднъж бяхме на вилата и ще правим секс в хамака...То добре ,ама не стига че неудобно ми като се скъса тоя хамак и двамта се разтъртихме на земята.:)После задника ме болеше два дена...и ся като се сетим се заливаме от смях.Представяте ли си каква картинка сме били от страни....:)

Hanibal_lektar
09-17-2008, 10:19
Правих секс в банята на мивката и мивката падна. Двамата паднахме и се нарязахме със счупените пърчета. Доре че, имахме само драскотини.
Щот Иван от сблъсак не е имал този късмет - гаджето му се е нарязала жестоко и са я шили в болницата

Mim4eto11
09-17-2008, 10:44
Аз вчера ви го разказах в тази тема http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=198504

SHEMKOV
09-17-2008, 18:56
Аз вчера ви го разказах в тази тема http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=198504

Найстина неприятно, но на всеки може да се случи!

HONDA
09-18-2008, 00:06
Ами ще кажа как за малко щеше да стане гаф :-D
Бяхме на една сбирка с приятеля ми. И понеже бяхме УЖАСНО МНОГО хора на една виличка, се наложи в една стая да спим 9 човека. Е стаята беше дооооста голяма и за всеки си имаше легло. Бяхме 4 двойки и един самотник. Сутринта приятеля ми се събуди и поиска да правим секс. Аз, разбира се, се ядосах 1во., защото ме събуди (а това го мразя страшно много) и 2ро. - да правим секс пред още 7 човека :shock: !!! Всички други спяха и малко се сдърпахме. След около 5-10 минути тъкмо заспивах и чувам как се тропа. Обръщам се и виждам как 2ма тъкмо стават. Приятеля ми не знаеше, че ще има толкова ранобудни, но все пак... ПРЕД 7 ЧОВЕКА, МАМКА МУ!!!

schranz
09-18-2008, 00:24
Ами ще кажа как за малко щеше да стане гаф :-D
Бяхме на една сбирка с приятеля ми. И понеже бяхме УЖАСНО МНОГО хора на една виличка, се наложи в една стая да спим 9 човека. Е стаята беше дооооста голяма и за всеки си имаше легло. Бяхме 4 двойки и един самотник. Сутринта приятеля ми се събуди и поиска да правим секс. Аз, разбира се, се ядосах 1во., защото ме събуди (а това го мразя страшно много) и 2ро. - да правим секс пред още 7 човека :shock: !!! Всички други спяха и малко се сдърпахме. След около 5-10 минути тъкмо заспивах и чувам как се тропа. Обръщам се и виждам как 2ма тъкмо стават. Приятеля ми не знаеше, че ще има толкова ранобудни, но все пак... ПРЕД 7 ЧОВЕКА, МАМКА МУ!!!
Е чак пък гаф...Притеснително е понякога да правиш секс като знаеш,че има други хора в стаята....но лично аз ако съм много възбудена няма да се замисля изобщо,даже няма да ми пречат.Естествено,ще гледам да не съм много шумна и да не се показват много голите ни тела....
и бтв ..като се замисля съм го правила 4-5 пъти ...

HONDA
09-18-2008, 06:29
Е чак пък гаф...Притеснително е понякога да правиш секс като знаеш,че има други хора в стаята....но лично аз ако съм много възбудена няма да се замисля изобщо,даже няма да ми пречат.Естествено,ще гледам да не съм много шумна и да не се показват много голите ни тела....
и бтв ..като се замисля съм го правила 4-5 пъти ...
Най-горе написах, за малко е щало да гаф, не, че е станало. А пред хора не съм правила секс и не ми се иска :?

rozova_lady
09-18-2008, 07:04
Сега се сещам за един.
Беше докато го правехме,и изведнъж се сетих
за нещо не помня какво точно,но започнах да се хиля като лудите :)

chara
09-22-2008, 21:07
mi edin put se borehme ne6to i az go izritah ot legloto i toi sa zasili da sedne pak i mi sedna na paleca ta posle hodeh edin medec s gips

bqhme na kafe i toi ne6to se zaqjda6e s men i az go navedoh kum masata oba4e tio oporstva6e i az opitah pak e vroriq put toi ne oporstva6e i az d dosta sila mu tresnah glavata v masata(nqma6e mnogo kruv)

LP_GirL
09-22-2008, 21:40
mi edin put se borehme ne6to i az go izritah ot legloto i toi sa zasili da sedne pak i mi sedna na paleca ta posle hodeh edin medec s gips

bqhme na kafe i toi ne6to se zaqjda6e s men i az go navedoh kum masata oba4e tio oporstva6e i az opitah pak e vroriq put toi ne oporstva6e i az d dosta sila mu tresnah glavata v masata(nqma6e mnogo kruv)
Това с масата беше добро .....

По темата:
1. Правим си ние секс, мн ни е яко и на двамата и изжеднъж на пуснатият телевизор, явно наседнах дистанционното и се пусна Планетата и няква бесна и мазна чалга прозвуча под не така намаленото волуме ..... и двамата подскочихме и се засилихме към щепсела на ТВто :)
2.Същото горе долу , като с ключовете, имаше нещо остро под мен и се изписках ....
3.И често случваното ми се, да се сетя за нещо и да започна да се хиля .... неловко си е....

neshty
09-23-2008, 14:51
емии ..... най-гадното беше докато с прятелят ми правхме секс и аз вместо да кажа неговото име казах на бивото си гадже ... гадно беше ама ..


:oops: :oops: :oops: :oops:

TPAKTOPUCTA
09-23-2008, 15:06
емии ..... най-гадното беше докато с прятелят ми правхме секс и аз вместо да кажа неговото име казах на бивото си гадже ... гадно беше ама ..


:oops: :oops: :oops: :oops:

един личен въпрос под формата на офф топик:
а все още ли ти е гадже?

tonitoo
09-23-2008, 16:16
Един път,когато го правехме кучето му дойде и почна и двамата да ни ближе и да скача върху нас.... :-D

SpOrTs_GiRl
09-23-2008, 17:33
Един път,когато го правехме кучето му дойде и почна и двамата да ни ближе и да скача върху нас.... :-D
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Това ме разби .. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Иначе и на мен ми се е случвало да се хиля неизтово ...
Бившия ме молеше да съм отгоре, понеже го мързеше.. И аз с 300 зора се съгласих .. ии голямо щастие от негова страна .. Направи една самодоволна физиононмия .. по неговия си начин .. иии аз тушшш :lol: .. ии след 5 минути хилеж .... "Пияна ли си?!??!??!?!? " .. :D

sexita
09-23-2008, 17:43
Един път,когато го правехме кучето му дойде и почна и двамата да ни ближе и да скача върху нас.... :-D
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Това ме разби .. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Иначе и на мен ми се е случвало да се хиля неизтово ...
Бившия ме молеше да съм отгоре, понеже го мързеше.. И аз с 300 зора се съгласих .. ии голямо щастие от негова страна .. Направи една самодоволна физиононмия .. по неговия си начин .. иии аз тушшш :lol: .. ии след 5 минути хилеж .... "Пияна ли си?!??!??!?!? " .. :D

ахахахахах :lol: :lol: :lol:

Escarina
09-23-2008, 21:17
Най-големия е веднъж както си правехме секс, от гардероба ненадейно падна снимка на бившия ми... Това два дена след като майка ми му сбърка името :D Иначе веднъж не знам защо реших, че трябва да си говорим за техните докато се чукаме и човека стана и отиде да гледа телевизия. Ех че времена бяха :D

SHEMKOV
09-23-2008, 21:34
Еиииии колко много съм испуснал :D

mynichka
09-24-2008, 04:53
на мен ми се е случвал гаф преди секс.. в смисъл ходих да пия сокче ли ко и се връщам и от едната страна на леглото се засилвам и ще го целувам ..обаче не улучих и го ударих с чело в нослетоо :(

pepita87
09-24-2008, 10:00
Ами ще кажа как за малко щеше да стане гаф :-D
Бяхме на една сбирка с приятеля ми. И понеже бяхме УЖАСНО МНОГО хора на една виличка, се наложи в една стая да спим 9 човека. Е стаята беше дооооста голяма и за всеки си имаше легло. Бяхме 4 двойки и един самотник. Сутринта приятеля ми се събуди и поиска да правим секс. Аз, разбира се, се ядосах 1во., защото ме събуди (а това го мразя страшно много) и 2ро. - да правим секс пред още 7 човека :shock: !!! Всички други спяха и малко се сдърпахме. След около 5-10 минути тъкмо заспивах и чувам как се тропа. Обръщам се и виждам как 2ма тъкмо стават. Приятеля ми не знаеше, че ще има толкова ранобудни, но все пак... ПРЕД 7 ЧОВЕКА, МАМКА МУ!!!


Позната история...бяхме на вила и ние...с приятеля и компанията.Бяхме 12 човека в едно спално помещение.И ние така,прииска му се на човека,а като му се прииска няма спасение!Опитахме се да бъдем възможно най-тихи,като и двамата взаимно се уверявахме,че останалите спят...И на финала,когато вече свършихме и лежахме задъхани,един приятел каза:"Хайде,момчета,да заспиваме и ние".Всички избухнаха в смях,а на нас ни се искаше да потънем в земята от срам :lol: :lol: :lol:

neshty
09-24-2008, 12:49
емии ..... най-гадното беше докато с прятелят ми правхме секс и аз вместо да кажа неговото име казах на бивото си гадже ... гадно беше ама ..


:oops: :oops: :oops: :oops:

един личен въпрос под формата на офф топик:
а все още ли ти е гадже?
Не!

mad123
10-07-2008, 15:15
Седя си аз на дивна а до мен приятелката ми...И по едно време ме погледна с белото на окото :x :x лелее като взех едно бирено шише и бой бой :-x

Bellatrix
10-07-2008, 15:28
Седя си аз на дивна а до мен приятелката ми...И по едно време ме погледна с белото на окото :x :x лелее като взех едно бирено шише и бой бой :-x
Леле :shock: Добре, че не те е погледнала и с двете очи :shock:

Еми и аз съм се хилила доста по време на секс.... 8-)
Иначе на няколко пъти ми удря главата в раклата и тогава прото си умираме от смях...
1 път пробвахме в Борисовата градина и някакви хора минаха и ни гледаха много странно. :oops: :oops: :oops:

klient
10-07-2008, 15:33
Ами аз съм го казвл и в друга тема ама...С една съученичка правим секс,ама супер яка мацка,тяло лице сичко на място...Почнах да си я чукам в готиното дупе и тая мърла не ми каза ,че има проблеми със стомаха/разтройство/Леле какво мазало стана и после ми вика "Май трябваше да ти кажа ,че имам разстройство."Аз не кожах да повярвам,а не съм я насилвал за анален а я попитах и тя каза Да,искам.

MimEnCeTo0o
10-07-2008, 17:50
Един път,когато го правехме кучето му дойде и почна и двамата да ни ближе и да скача върху нас.... :-D
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Това ме разби .. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Иначе и на мен ми се е случвало да се хиля неизтово ...
Бившия ме молеше да съм отгоре, понеже го мързеше.. И аз с 300 зора се съгласих .. ии голямо щастие от негова страна .. Направи една самодоволна физиононмия .. по неговия си начин .. иии аз тушшш :lol: .. ии след 5 минути хилеж .... "Пияна ли си?!??!??!?!? " .. :D
xaxaxa незнаех, че и на друг се е случвало тва :D :D повечето ми прятелки искат те да са отгоре а аз съм мързел :oops: