PDA

View Full Version : Забелязали ли сте,че колкото по-грозно е едно момиче толкова



qka^pichka_Vn
09-16-2008, 21:15
по-нахално и нахакано е и безскрупулно и не му пука от другите и се държи така все едно,че държи света?! То това е бонуса на грозните...като се държат така привличат към себе си хора,иначе ако бяха мишки,никой нямаше да ги погледне. Ама познавам много красиви момичета,дето са далеч по-скромни от тия,дето нямат физически данни кой знае какви. Сигурно компенсират едното за сметка на другото...

RhytmiX
09-16-2008, 21:15
aha. qko ignore za takia. tursqt vnimanie po toq nachin shtoto sa kompleksirani ot viziqta si !

Kaos_Urbano
09-16-2008, 21:21
Не винаги е така,аз пък примерно познавам доста,който са доволно красиви и супер нахални.И кво?

qka^pichka_Vn
09-16-2008, 21:24
Има както красиви и нахални,така и красиви и скромни,така и грозни и нахални,така и грозни и нахакани, но доста чести са случаите,когато доста грозноватички момичета доооста повече си знаят интереса ,може би просто защото все трябва да се захванат за нещо и това е техния начин. Психология.

BaBy_bS
09-16-2008, 21:24
това си е до човека.например аз познавам грозновати момичета,които изобщо ама изобщо не са нахални.тихи,мълчат си и това е ... това е до характер според мен

AliceSw
09-16-2008, 21:26
аз пък най-много познавам от типа грозни и тъпи, обаче наточени /което не ги прави по-малко грозни/ и нагли

PiruBloodz
09-16-2008, 21:28
ЕМО-ДОЛ!!!!!!


И запомнете,грозните се еб*т най-добре,защото не знаят кога ще им е следващия път!

narkotikche
09-16-2008, 21:30
E kfo znachenie ima kak izglejdat .. vie ste kompleksirani shtom gi obsujdate ;)

qka^pichka_Vn
09-16-2008, 21:32
Има значение и никой,който обсъжда не значи,че изпитва комплекси,я си свери малко часовника. Грозно,тъпо,ама нахаално,мда....класика.... :o

тъжен веселяк
09-16-2008, 21:40
qka^pichka_Vn,ако си толкова яка,ела да ми обърнеш двора-около 200 квадрата място.Комплексиран е човек,който изтъква своите предимства за сметка на недостатъците на другите.Айде сега си лягайте да нанкате дечица,че сте първа смяна някои. :grin:

vamp
09-16-2008, 21:43
познавам един такъв щангист,носи само маркови дрехи и се мисли за нещо повече от останалите,прилича на змея от детските приказки...

hardball
09-16-2008, 22:41
Няма перфектни хора, ако е грозна обикновено си има други качества.
Проблемът идва от това, че когато си грозен си комплексиран, което води до някакъв вид търсене на компенсация.


Тъжен веселяк : 8-) ю ар фъни, ман :Д

gryyym
09-16-2008, 22:48
...

mir4eto93
09-17-2008, 05:47
Аз пък познавам сладки момичета, които са ГОЛЕМИ К*ЧКИ :x А всички по - обикновени момичета (айде да не казвам грозни) са някакви такива подтиснати и изобщо не са надути

Disrespect
09-17-2008, 07:24
http://www.cbc.ca/sevenwonders/images/pic_wonder_narcisse_snake_pits_lg.jpg

OtherDimension
09-17-2008, 07:27
axaxax :D

MidnightCreep
09-17-2008, 09:50
Я дай снимка да те видим дали си красива.
Ставаш нахална,значи си грозна...

Blacklisted
09-17-2008, 10:52
"Една жена си ходила и срещнала друга змия" 8-)

Ivalinka
09-17-2008, 13:08
абе има всякакви...тези,които не привличат с външност,все трябва да привличат с нещо,нали.... :-D

Pliok0019
09-17-2008, 13:30
Не винаги е така,аз пък примерно познавам доста,който са доволно красиви и супер нахални.И кво?

и аз
И аз се сетих за това. Хората са различни. И по характер и по визия.

Im_on_the_Outside
09-17-2008, 13:32
Това,че познаваш няколко момичета със свръх самочувствие и не особено привлекателна визия,не значи,че повечето са такива.

Аз обаче имам подозрението,че ти пусна темата,защото някоя твоя позната те е издразнила. Следователно в твоите очи много ясно,че ще е грозна.

Външността на човек не играе главна роля в характера му. Сред грозноватите момичета се срещат както аустайдери,линчувани от останалите,така и лидери,които респектират,въпреки всичко. Същата е ситуацията и при красивите момичета.

Хората са различни. Не слагай всички под общ знаменател.

MiLeNcHeToO
09-17-2008, 13:45
Аз пък познавам сладки момичета, които са ГОЛЕМИ К*ЧКИ :x А всички по - обикновени момичета (айде да не казвам грозни) са някакви такива подтиснати и изобщо не са надути
Точно такива са повечето момичета,незнам къде ги срешна такива грозни и надути :? грозничките момичета, поне които познавам са едни срамежливи, стеснителни, мълчат си... :-o Всичко си е до характера, всякви ги има :-D

Yancheto
09-17-2008, 15:31
Аз пък познавам сладки момичета, които са ГОЛЕМИ К*ЧКИ :x А всички по - обикновени момичета (айде да не казвам грозни) са някакви такива подтиснати и изобщо не са надути

Аз също.Изобщо не съм забелязала грозните момичета да се надуват повече.

Briseis
09-17-2008, 15:59
Нещо взе големи разсъждения да вкарваш.

Точно по-грозните обикновено са по-свити, а хубавите си мислят, че всичко им е позволено, поради външния вид.
Много ясно, че има изключения.

И да като цяло жените са гадни.

sherry
09-17-2008, 16:04
Всякакви ги има.
Готини и прости. Грозни и прости.
Готини и скромни, скромни и грозни.

Няма смисъл да категоризираме и да се ядосваме. Да си гледат живота, и мен много хора ме дразнят, ама се старая да не им обръщам внимание. Иначе само си хабя нервите.

sarityy
09-17-2008, 17:16
аз пък най-много познавам от типа грозни и тъпи, обаче наточени /което не ги прави по-малко грозни/ и нагли

Bianca
09-17-2008, 19:14
Всичко зависи от човека и ценностната му система. ;)

Bianca
09-17-2008, 19:23
пример хит 2 фит същество с кофти визия ( и то мноооого ) ,с неясен пол и в същото време заядлива , злобна , нахална и т.н

кво има да го коментираме повече . мнението на автора е подкрепено с нагледен пример в случая
Да, злобна съм, за сметка на теб-най-милото същество във форума! :-)
Малко трудно да се държа мило с вас, при положение, че няма ден, в който да не сте ме обидили. ;)

IdiOtKa
09-17-2008, 19:27
аз съм забелязал, че жените са доста злобни... 8-)
най-вярното мнение .....

petet
09-17-2008, 20:57
ГАРАНТИРАМ,че 99% от тука,включително авторката сте пълни СНОБАРКИ!Които естествено се мислите за много красиви,но то се вижда,колко е красива Българската жена...освен злоба...повече злоба,от колкото красота притежава!СРАМОТА!

А пък по улицата всяка втора вече се забелязва,че няма нищо истинско в нея!Пък да не говорим за "мъжете" с всеки ден стават по-феменизирани!

Mодата на тези БуКвИ мина отдавна,модата на "МиЛоТуУуУуУууУ" мина отдавна,модата да се ходи с черни прилепнали дрехи и всички вие да сте еднакви мина,модата да изглеждаш такава каквото всъщност не си също мина,модата да се гъзеш като долнопробна курва на снимки (като повечето от женските правят) мина или сега почва...

Аз на принципа (момче съм) - красивот не използва грим,грозното използва,като се опитва да прикрие недостатъците си!

Жалко,че всичко естествено намалява с всеки изминиал ден...


Само отрова плюете...

Muse_of_Madness
09-18-2008, 06:34
Petet сменя темата. (Бтв ще правя 15 и още не съм носила грим... ама никакъв...хъхъхъхъ)
Подкрепям и горното, щото най-радващите се на мъжкото внимание и женска завист хубавици всъщност са преценявани по скалата не за хубост, а за процент шанс да пусне. Лъскаво и скъпо издокарани уроди много.

Cryptica
09-18-2008, 16:37
аз съм забелязал, че жените са доста злобни... 8-)
Също сме и луди 8-)
Може би сме донякъде и мазохисти, защото да си епилираш краката и да ходиш за почистване кожата на лицето е живо мъчение. А пак го правим! :D

Skullbreaker
09-18-2008, 17:14
Каза ли са мъдрите хора "На женско вяра нямай...Не може нещо дето кърви пет дена в месеца да е още живо..." ... :D

Отделно от това , всичко идва от комплекси...И свободата да си ги избиеш...Грозни и нахални...Еми ти като си красива и готина затапи ги!

А нахалността на "грозните" я оправдавам точно с комплексите и свободата..Свободата да имаш шанса да си отворено копеле без да имаш акъл/визия..А с такива теми от сорта на "КАААААК МОЖЕ ЦЕРН ДА ПУСКАТ ТИЯ ЕКСПЕРИМЕНТИ ВИЕ КАКВО ЩЕ КАЖЕТЕ?" нищо няма да постигнеш...



*А като си представя колко малко хора знаят за какво всъщност става дума , какво е ЦЕРН и какъв е експеримента ми се плачи...Говоря за хора между 13 и примерно 17 години...

babity
09-18-2008, 19:34
Не мисля! Това, че някой има самочувствие въпреки, че вие го смятате за грозен (а аз страшно много завиждам на такива хора за смелостта, която нямам) не значи, че е надут.

AvaLan4e
09-19-2008, 10:47
:) Глупусти (=

VerryBerry
09-20-2008, 15:31
Има всякакви- грозни и нахални и хубави и..пак нахални.Всичко си опира до човек

Dumb
09-20-2008, 20:09
... толкова по- хубав приятел има

BlueAvalanche
09-20-2008, 20:13
.... толкова по-земно се държи. Разбира се има и изключения

Bianca
09-20-2008, 20:17
а ти непрекъснато дебнеш теми в , който сме писали аз и още 2-3 човека и веднага отговаряш .... никога не оставяш пост без "адекватен " отговор


няма кво повече да коментирам по темата !

поне за сега !
Ами как иначе, като пишете само дебилски мнения?

machoka
09-20-2008, 20:47
пример хит 2 фит същество с кофти визия ( и то мноооого ) ,с неясен пол и в същото време заядлива , злобна , нахална и т.н

кво има да го коментираме повече . мнението на автора е подкрепено с нагледен пример в случая

съвсем официално пред всички ти казвам, че ми писна на ОНОВА да ви чета на теб и някои твои приближени заяжданиците. Още един-единствен пост да прочета точно като тоя - в който ей така започваш нов спор в поредната тема - директен бан, без да си играя повече да съм 'доброто ченге' с хиляди предупреждения, от които виждам няма смисъл.

XcwetiX
09-21-2008, 08:42
Оф и аз познавам такива...много се правят на шефове...и на кво отгоре....все едно са принцеси....а ей такова най-ги мразя :-x

ANTIHUMAN
09-21-2008, 08:50
аз съм забелязал, че жените са доста злобни... 8-)

Както се казва: ,,По-добре късно от колкото никога!'' откри Америка браво! :grin:
Бях ,чел някъде тук във форума ,но не се сещам точно къде ,че неква лесбийка видяла приятелката си със момче и почнала да бие момчето! :lol: Ако това не е пример за женска злоба :lol: !

st1ka
09-21-2008, 10:35
..

flowers_of_evil
09-21-2008, 18:55
Пипълиии,кво разбирате под красиво бе;) ? Класическата красота не е само физически качества-никога няма да забележиш един идеално красив външно човек да ти се прави на вижте-ме-кой-съм,щото тия хора притежават природни качества и в други области-те са и интелигентни,и скромни...Природата се е погрижила за всичко...Тъй че за по-грозноватите,не остава голям избор:) Ако бяхме в държава,където фамилните корени са се запазили,щяхте сами да се уверите-при аристокрацията гените си знаят работата,а тия дето нямат особено мн външни качества и се отварят,спокойно могат да са роднини на крепостните селяни :]

slarutan
09-21-2008, 20:25
така е да,и аз имам злочестта да познавам доста такива :X

psychopath
09-21-2008, 20:49
абе...не е точно така.

hgfh
09-22-2008, 20:08
аз пък не съм съгласна обратното е ... хубавите момичета се мислят за мис свят и са нахални и се правят на отворени а пък по нормалните са по затворени точно защото по хубавите ги тъпчат

е и естествено си има изключения

stealthyGirl
09-23-2008, 11:59
Ами зависи какъв тип грозни... ако са с няк'ъв дефект (нали не се бъзикам с никой, едва ли му е лесно, като знам аз колко СТРАДАМ като ми излезе пъпка на челото 8-) ), който ги прави много по-различни на външен вид от останалите са си доста затворенки. Но тия дето просто не са красиви, не че са грозни, ама въобще не са красиви или сладки, или симпатични (...) са едни злобни и отмъстителни, ако им кажеш нещо на криво или въобще ако се разхождаш такъв хубав пред тях. :D Аз съм наблюдавала с други как става това, не се самоизтъквам като голяма красавица.
А тия злобните обикновено са и много прости и шумни........

CAE
09-23-2008, 12:19
комплексирана работа ;)

macy_day_parade
09-23-2008, 17:42
Най-ме радва отговора: "Жените са луди" 8-)

Тааа,наистина се замислих по темата.За мен е вярно шот` за мен грозно момиче е не това с липса на физически данни,а това с липса на психически.Колкото повече едно момиче се прави на велика,толкова по грозна и противна е в очите ми!

Alk0
09-26-2008, 15:35
ВСИЧКИТЕ жени са нахални :D

waaaagh
09-26-2008, 18:03
по-нахално и нахакано е и безскрупулно и не му пука от другите и се държи така все едно,че държи света?!
Една дума-Bullshit :x
Има една в нашия клас и е възможно най-свитото момиче. Вобще не се държи гадно с калса,напротив-те я бият и малтретират доста често но все пак не е зла.

ForgotN
09-26-2008, 18:08
Има както красиви и нахални,така и красиви и скромни,така и грозни и нахални,така и грозни и нахакани, но доста чести са случаите,когато доста грозноватички момичета доооста повече си знаят интереса ,може би просто защото все трябва да се захванат за нещо и това е техния начин. Психология.Dam sqkakvi gi ima :)

shoon
09-27-2008, 09:20
всеки луд с номера си :)

LiLGrizzly
09-27-2008, 11:23
pri men pak daje .. pove4eto krasivi sa po nahalni... ama ima i grozni deto sa nahalni.. ae 49:49 sa i 2 procenta sa tiq deto sa sramejlivi i skromni 1 procent krasivi dr 1 grozni :D