PDA

View Full Version : болки в кръста



lwsu
09-17-2008, 08:39
от няколко дни имам болки в кръста, заспал съм открит на отворен прозорец и ето го ефекта, само че не знам при какъв точно специалист се ходи за такъв проблем... някакви идеи..?

mumiikataa
09-17-2008, 09:08
Ох...И аз бях така...Мазах се със Дийп Рилийф и пих едни витамини "Неуробекс" и ми мина за 2-3 дена.Иначе бях при личната и така...

Sladur_
09-17-2008, 10:22
то и аз се мазах с някакъв крем и ми мина ! Ама преди да почна да се мава адски болки изпитвах

WithLove
09-17-2008, 10:54
Според мен ще ти мине.
Не е нужно да ходиш на специалист эаради това.
Надали е нещо сериоэно.
Пийни нещо прротив болката или от аптеката си купи някакъв эатоплящ,отпускащ гел.Имаше един Пумекс,ама май вече го няма.Не энам..
И се эавивай вече 8-)

xpucuto
09-17-2008, 10:55
При болки в кръста-космодиск!!! 8-)

Bloodlust
09-17-2008, 11:32
Предполагам, че ще ти мине от само себе си. Но за да облекчиш болката, можеш да си правиш топли компреси. Примерно, пълниш една бутилка с топла вода (още по-добре ако имаш специална възглавничка) и с нея масажираш докато водата не стане хладка.

Red_Hair
10-26-2008, 19:49
зависи какви са болките зависи от много неща аз също имам болки от 3 месеца мажа си кръста с индометацин т'фа е старо но ефикасно лекарство,но аз също незнам от какво е защото има около 100 причини за тези болки като се почне от прещипан нерв,радикулит и още хиляди немога да ги изброявам трябва да си направиш изследване дали е свързано с нервната система или е от костите тази болка,но най-вече ЯМР може би ангиография може да се дължи на недостатъчно кръвоснабдяване на лумбосакралната облас но само изследванията могат да покажат.аз ходих при моят доктор който е кретен и аз му дадох анамнезата и той неиска да ме изпрати на изследвания,и аз карам на самолечение както винаги