PDA

View Full Version : Как да постъпя?



SabrinaAa
09-17-2008, 12:08
Zna4i nakratko 6te vi kaja..imam si gadje s koeto hodq ot 7 meseca.A iskam da pravq sex s biv6eto mi gadje kam koeto ne sam savsem bezrazli4na...neznam kakvo da pravq?Ako spq s biv6eto 6te zagybq sega6noto,a ne iskam da go zagubq...no i sa6tevremeno iskam da pravq sex s biv6eto.Molq vi se pomognete mi neznam kakvo da pravq~! daite mi savet!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Нарушена т.7
moderated by oth_fenka

plmn
09-17-2008, 12:13
Зарежи сегашното си гадже и не прави секс със старото.

Nam3less3
09-17-2008, 12:14
Ако и 2мата са разбрани и широкоскроени хора, бихте могли да направите тройка :-D Така всички ще сте доволни. Или пък използвай бившия си за любовник.

ivcheto1
09-17-2008, 12:24
Zna4i nakratko 6te vi kaja..imam si gadje s koeto hodq ot 7 meseca.A iskam da pravq sex s biv6eto mi gadje kam koeto ne sam savsem bezrazli4na...neznam kakvo da pravq?Ako spq s biv6eto 6te zagybq sega6noto,a ne iskam da go zagubq...no i sa6tevremeno iskam da pravq sex s biv6eto.Molq vi se pomognete mi neznam kakvo da pravq~! daite mi savet!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ako mnogo dyrjish na segashnoto si gadje nedei da go pravish,pone az nqmshe da go napravq,no ti si znaesh nai dobre:)

Ai4ka
09-17-2008, 12:24
Ако и 2мата са разбрани и широкоскроени хора, бихте могли да направите тройка :-D Така всички ще сте доволни. Или пък използвай бившия си за любовник. 8-)

Kostadin_682
09-17-2008, 16:42
WTF :shock:

BaiToq
09-17-2008, 17:40
Zna4i nakratko 6te vi kaja..imam si gadje s koeto hodq ot 7 meseca.A iskam da pravq sex s biv6eto mi gadje kam koeto ne sam savsem bezrazli4na...neznam kakvo da pravq?Ako spq s biv6eto 6te zagybq sega6noto,a ne iskam da go zagubq...no i sa6tevremeno iskam da pravq sex s biv6eto.Molq vi se pomognete mi neznam kakvo da pravq~! daite mi savet!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Нарушена т.7
moderated by oth_fenka
Прави си секс и гледай новия
да не те набара,
толкова ли е сложно...

ImmortalForever
09-17-2008, 17:45
Начи..Фкарваш филма, че сега ти трябва време за размисъл и искаш 1 седмица да се разделите за малко със сегашния..Праскаш се със бившия и се връщаш при оня..Наебани сделки-добри приятели! :grin: :-)

cherinka
09-17-2008, 18:10
Ако и 2мата са разбрани и широкоскроени хора, бихте могли да направите тройка :-D Така всички ще сте доволни. Или пък използвай бившия си за любовник.да.. аз така бих постъпила :)

kotarankata
09-17-2008, 18:23
Ami spored mene mojesh da praish s bivshoto ti gadje pri yslovie che toi nqma da kaje za tova na nikogo...a az naprimer kat jiveq v malko gradche tyk sichko se znae...ti preceni vse pak ako mislish che ashte razglasi nedei ! :) a puk ako bqh az i iam silno jelanie shte praa sex s bivshiq i moje pak da si go hvana :D ...ai yspeh mila :-P

WithLove
09-17-2008, 18:25
Zna4i nakratko 6te vi kaja..imam si gadje s koeto hodq ot 7 meseca.A iskam da pravq sex s biv6eto mi gadje kam koeto ne sam savsem bezrazli4na...neznam kakvo da pravq?Ako spq s biv6eto 6te zagybq sega6noto,a ne iskam da go zagubq...no i sa6tevremeno iskam da pravq sex s biv6eto.Molq vi se pomognete mi neznam kakvo da pravq~! daite mi savet!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Нарушена т.7
moderated by oth_fenka
Прави си секс и гледай новия
да не те набара,
толкова ли е сложно...
Елементарно.

Amateur
09-17-2008, 19:08
Абе еи копелеа и кучки скапани да ви еба маиката да ви еба бе,любовник,прави си секс ама да не те фане и незнам си кво...кви гора сте вие бе ше ви дойде на главата и ше видите кво е бе!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!КУРВИ И КУРВАРИ ТАКИВА!!!!!!!

Amateur
09-17-2008, 19:12
The_iMMortal_f,cherinka,kotarankata,EmanueLa^_^ АБЕ ВИ Е СТЕ ЕБАТИ ГАДНИТЕ КУРВИ БЕ МАИКА ВИ ДЕБА!!!!!!!


Bai Toq,plmn`` А ВИЕ СТЕ ПЪЛНИ БОКЛУЦИ!

PeopleAlwaysLeave
09-17-2008, 19:46
Аз те съветвам да си гледаш сегашнжтж гадже и да не се занимаваш с глупости. После може да съжаляваш :?

HONDA
09-17-2008, 23:31
Я се замисли. Кое е по-важно 7месечната ти връзка или едното е*ане?!

teenkata_g
09-18-2008, 06:02
Донякъде съм съгласна с HONDA, но по-добре се замисли, дали искаш да бъдеш с новото си гадже, защото според мен, след като искаш да спиш с друг човек, независимо дали ти е бившо гадже или не, значи имаш проблем с човека до теб.

Re5peC7
09-18-2008, 06:08
Зарежи сегашното си гадже и не прави секс със старото.

бих добавил " и се самоубий, че такива като тебе много :) "

glezan4e
09-18-2008, 09:22
е защо е нужно да късаш със сегашното, за да спиш с бившия.. явно е, че не го обичаш много много, така че кръшкай ;) .. не е трудно да се видите с бившия за едното нещо... може никой да не разбере ако си достатъчно потайна и внимателна ..

teenkata_g
09-18-2008, 09:26
е защо е нужно да късаш със сегашното, за да спиш с бившия.. явно е, че не го обичаш много много, така че кръшкай ;) .. не е трудно да се видите с бившия за едното нещо... може никой да не разбере ако си достатъчно потайна и внимателна ..
Да бе и след това да се измъчва цял живот.....

sasha_90
09-18-2008, 09:30
Не заслужаваш сегашното гадже!

glezan4e
09-18-2008, 09:33
е защо е нужно да късаш със сегашното, за да спиш с бившия.. явно е, че не го обичаш много много, така че кръшкай ;) .. не е трудно да се видите с бившия за едното нещо... може никой да не разбере ако си достатъчно потайна и внимателна ..
Да бе и след това да се измъчва цял живот.....
за кое ще се измъчва.. пък дажеи цял живот...
не вийдаш ли, че щом иска да бъде с друг тя не обича сегашния... за кое ще съжалява?

sasha_90
09-18-2008, 09:36
Или пък използвай бившия си за любовник.
И накрая-от два стола на земята.

HardcoreSyndrome
09-18-2008, 09:38
След като не знаеш какво искаш, стой си на задника и се радвай на гаджето си! А ако ти за едното е:ане, действай, но си търпи последствията!!!

PeopleAlwaysLeave
09-18-2008, 09:40
е защо е нужно да късаш със сегашното, за да спиш с бившия.. явно е, че не го обичаш много много, така че кръшкай ;) .. не е трудно да се видите с бившия за едното нещо... може никой да не разбере ако си достатъчно потайна и внимателна ..
Да бе и след това да се измъчва цял живот.....
за кое ще се измъчва.. пък дажеи цял живот...
не вийдаш ли, че щом иска да бъде с друг тя не обича сегашния... за кое ще съжалява?

Ми тогава да скъса със сегашния и тогава да спи с бившия. За кво е нужно да кръшка и да лъже момчето ? Не я съветвайте така да изневерява щото един ден ако ви се случи на вас ще ви питам тогава кво ще правите и как ще се чувствате...

ПП Накрая наистина от два стола ще остане на земята така че или да си продължава със сегашното гадже (ако го обича, което е съмнително де) или да го къса и да си се чука с който иска...

HardcoreSyndrome
09-18-2008, 09:44
Ми тогава да скъса със сегашния и тогава да спи с бившия. За кво е нужно да кръшка и да лъже момчето ? Не я съветвайте така да изневерява щото един ден ако ви се случи на вас ще ви питам тогава кво ще правите и как ще се чувствате...

ПП Накрая наистина от два стола ще остане на земята така че или да си продължава със сегашното гадже (ако го обича, което е съмнително де) или да го къса и да си се чука с който иска...

Абсолютно на 100% съм съгласна!!!

glezan4e
09-18-2008, 10:00
е защо е нужно да късаш със сегашното, за да спиш с бившия.. явно е, че не го обичаш много много, така че кръшкай ;) .. не е трудно да се видите с бившия за едното нещо... може никой да не разбере ако си достатъчно потайна и внимателна ..
Да бе и след това да се измъчва цял живот.....
за кое ще се измъчва.. пък дажеи цял живот...
не вийдаш ли, че щом иска да бъде с друг тя не обича сегашния... за кое ще съжалява?

Ми тогава да скъса със сегашния и тогава да спи с бившия. За кво е нужно да кръшка и да лъже момчето ? Не я съветвайте така да изневерява щото един ден ако ви се случи на вас ще ви питам тогава кво ще правите и как ще се чувствате...

ПП Накрая наистина от два стола ще остане на земята така че или да си продължава със сегашното гадже (ако го обича, което е съмнително де) или да го къса и да си се чука с който иска...
е съгласна съм... обаче до колкото аз разбирам тя не иска да остава без внимание... а ако скъса със сегашния .. не е ясно дали бившия ще е само за секс... явно момичето иска да си има приятел .. ама не й стиска да поддържа връзка .. нз :(

teenkata_g
09-18-2008, 10:04
Бе накрая и аз ще кажа - ИЗЯСНИ СИ КАКВО ИСКАШ БЕ МОМИЧЕ!

sheilsis
09-18-2008, 10:16
леле за мен ти си мн объркана ..зарежи ги и двамата и се хвани с трети

tarataika
09-18-2008, 12:46
защо не правиш секс със сегашното си гадже? да ти е хрумвало колко прецакано ще се чувства ако разбере за какво мислиш по цял ден

SunShinePearl
09-18-2008, 12:52
Прави си секс и гледай новия
да не те набара,
толкова ли е сложно...
виж кво хубу ти го каза бай тоя 8-)
пп:сериозно говоря така направи :wink:

SabrinaAa
09-20-2008, 20:17
Ms za savetite...Ve4e znam kakvo iskam! :-)

NFW`
09-20-2008, 20:33
Ms za savetite...Ve4e znam kakvo iskam! :-)

УАУ.

GoodGirlGoneBad
09-21-2008, 12:03
нужно ли е настоящето ти гадже да разбира,ако спиш с бившето :) Сега ти е момента да живееш :grin:

plmn
09-29-2008, 19:42
The_iMMortal_f,cherinka,kotarankata,EmanueLa^_^ АБЕ ВИ Е СТЕ ЕБАТИ ГАДНИТЕ КУРВИ БЕ МАИКА ВИ ДЕБА!!!!!!!


Bai Toq,plmn`` А ВИЕ СТЕ ПЪЛНИ БОКЛУЦИ!

Аууу ама не с лошо бе, моля те! :cry:

v3rSaNd37
09-30-2008, 13:34
Zna4i nakratko 6te vi kaja..imam si gadje s koeto hodq ot 7 meseca.A iskam da pravq sex s biv6eto mi gadje kam koeto ne sam savsem bezrazli4na...neznam kakvo da pravq?Ako spq s biv6eto 6te zagybq sega6noto,a ne iskam da go zagubq...no i sa6tevremeno iskam da pravq sex s biv6eto.Molq vi se pomognete mi neznam kakvo da pravq~! daite mi savet!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Нарушена т.7
moderated by oth_fenka
Прави си секс и гледай новия
да не те набара,
толкова ли е сложно...
Елементарно.

Ne moa razbera, nqma6 li moz1k 4e da izmisli6 ko da prai6?

HONDA
09-30-2008, 14:12
Ms za savetite...Ve4e znam kakvo iskam! :-)
И какво реши, че искаш?

snejana67
09-30-2008, 14:16
:? :? :? идеално за тройка :? :? :?

moonlady
09-30-2008, 14:20
.. защо пък сегашния трябва да разбира,че си правила секс с бившия :(

HONDA
09-30-2008, 14:26
.. защо пък сегашния трябва да разбира,че си правила секс с бившия :(
Той може и да не разбере, обаче девойката може и да има съвест! Ти ако изневериш на приятеля си няма ли да ти е поне мъничко кофти?!