PDA

View Full Version : любовна помощ?



pretty princess
09-17-2008, 13:28
здравейте, мн отдавна мисля да пиша, ама чак сега се реших, защото проблема е сериозничък, поне за мен :-# в края на 6 клас се преместих в ново училище и там веднага почнаха да ме свалят двама близнаци (мн сладки, руси и мили), не им обърнах внимание, защото реших, че го правят с всички нови... дойде и 7 клас, мн хора се преместиха в нашия клас и те тръгнаха с едно и също момиче. тя обаче ги скъса и те продължиха да си търсят нова приятелка. постепенно мн почнахме да си говорим и да се шегуваме, бяхме мн добри приятели, обаче и двамата ми предложиха едновременно и аз им отказах, защото се пак са братя... продължавах да ги харесвам или поне единия - М. :-k даже с него прекарвах повече време, ходихме по центъра заедно, абе мн яко беше всичко и явно си личеше че ме харесва. единствения ми проблем беше(и все още е) че ме е страх примерно като ми предлагат да не кажат после ебавам се или нещо от сорта... мн ме е страх от това а ако има някой който би ми го причинил, това са точно те... :cry: та сега се окзахме по някаква хипер случайност в едно даскало и с двамата, а сички мн ги харесват (и аз все още) та мооооля ви мн ви моля, дайте ми съвет как да накарам М пак да ме харесва, защото има нещо между нас определено, но... незнам дали няма да се промени след като са център на внимание, незнам дали не искат да си хванат някоя която не са познавали
още обичам М и го искам, особено когато ше сме заедно още 5 години, незнам как да му го покажа ( с разговор няма да стане, щото той хич не си пада по разговори) :-k :cry: :-# :cry: :-k благодаря ви мн :-)

Whyniser
09-17-2008, 13:33
Ми като не иска да говорите пуснете един чат с листчета.Много на мода таз година :razz: :-P

pretty princess
09-17-2008, 14:01
^ не сме в 1 клас вече

tarataika
09-17-2008, 14:55
страх те е от какво?? момиче, изгубило си вече шанса си, ползвай тва че си в ново даскаро и зарежи старите истории

StayClose
09-17-2008, 15:02
кат те е страх пускай отчаяни темички тук :(((

anichkaaaa
09-17-2008, 15:03
Добре де .. казваш, че "не си пада по разговори" .. Представи си следната ситуация .. Ок, тръгвате и всичко 6 .. обаче не си говорите .. Нали именно общуването е най важно в една връзка ? Ще има и ти да пускаш тема : "За какво да си говорим?" Така че не си заслужава, особенно щом не сте в един клас вече.... :)

HONDA
09-17-2008, 15:37
Ми ти единия път си сигурна, че те харесва, 2 реда по-долу мислиш, че може да се гаврят с теб.
След като са център на внимание, бъди 100% сиг., че ще се променят нещата. Вероятно има и по-хубави момичета от теб (не се сърди, не съм те виждала, но се еъмнявам да си Мис Вселена), които ще се радват на вниманието наблизнаците. Пък да ти кажа ли те щом са тръгнали с едно и също момиче, щом са способни да се изебат така (както каза, че мислиш, че могат да се подиграват с теб), значи не си заслужават. Карай напред!

sasha_90
09-17-2008, 15:42
още обичам М и го искам, особено когато ше сме заедно още 5 години, незнам как да му го покажа ( с разговор няма да стане, щото той хич не си пада по разговори) :-k :cry: :-# :cry: :-k
Тогава му го докажи с действия.

mynichka
09-17-2008, 17:22
страх те е от какво?? момиче, изгубило си вече шанса си, ползвай тва че си в ново даскаро и зарежи старите истории

+1

WithLove
09-17-2008, 18:31
Добре де .. казваш, че "не си пада по разговори" .. Представи си следната ситуация .. Ок, тръгвате и всичко 6 .. обаче не си говорите .. Нали именно общуването е най важно в една връзка ? Ще има и ти да пускаш тема : "За какво да си говорим?" Така че не си заслужава
Съгласна съм.