PDA

View Full Version : Насилието Ме Отврашава



6i6arka
09-17-2008, 13:53
Така ас се чудих каде да пиша зашото исках да си сподила болежкити и намериь тоз форум слава богу ... Ми преди 1на седмица щоту аз бех на село и срещнах 1на жина и нали мноу я харесах излизахми и докат се усетими за 1на седмица я фкарах в леглото. И както се сабличами и тя кат извади некфи си пособия и почна да ме гали с вибраторъ и газото но не можах да се старпя и и казах да се махне но тя продалжи и се опита да ми го вкара и тогаз ми каза че е садфо мазо фиьнка и ме вързаъ така мноъ зрдажо и цяла нощ ме ева у газо аз я ебах абе ко да кажа посли пиниса ми беше зачирвен и се стигна ду болница . Имах множество синини и искам да ви предупреда да си носите пистолет като правите сеь с некоа пача че нмое ви набара садомазохистична извратена курчка и после лошо . Пък и тя беши тапа кат гъза мама и мрасна но нали ми съ ебеши и тъй стана Но нали простаците тъка и насякади са многу та я допуснах до мен и тфа ми беши грепката. Оше ме боли газо но ш се оправа > Моля ако има подобни случай да ми споделат как да се отарва от болкити плс !

POBOINIKA96
09-17-2008, 13:58
Ръгни и го у гъзо уе женсвен

MusicIsTheKey
09-17-2008, 14:02
т. 11