PDA

View Full Version : Поредната дългичка тема



fel321
09-17-2008, 14:12
Здрасти! Най-накрая реших и аз да си излея така да се каже мъката . Нямам си и идея , откъде да започна ... та принципно никога не съм се вписвал в графата харесвани още от малък , за жалост това продължава и сега когато съм напът да навърша 18 края на тази година. Затова и пиша темата , може би от притеснение ли и аз незнам . Във малкото си връзки ако мога и така да ги нареча де ( нямам и опита :) ) , винаги съм се стремял да давам всичко от себе си . Вече съм се отчаял , гледайки мой връзстници и приятели как трупат опита имат връзките , имат и обичта , а аз все си седя сам , което адски много ме измъчва и не ме оставя на мира . Безбройните провали в отношенията ми с момичетата също оказаха влиание и ме вкараха в дълбоки размисли , докога ще продължава това , докога ще се измъчвам , докога ще си седя сам .... Винаги съм се старал да бъда мил , любезен никога да не насилвам нещата , винаги съм давал 110 % от себе си и може би най-важното сърцето си. Но всеки път всеки се оказвам сам и ми писна вече , явно стигнах дъното и почнах да копая смело . Някой ще кажат "да не си на 30 да се вайкаш" - еми чесно немога да се успокоявам с това , нещата нямат кой знае колко голям изглед да се променят .
Явно сега на мода са "лошите момчета" , но аз немога , явно съм просто безинтересн , без нищо да предложа , явно това което давам е твърде малко . Толкова ли лесно става , аз ли нещо не схващам , как другите успяват аз не , съответно търсих причината в мене за неуспехите си , търсих мислих си 1000 глупости и .. нищо . Вече съм стигнал до варятна да мисля , че съм обречен да съм сам , до там съм стигнал .... да го вярвам .
Казваха ми че не трябва да съм прекалено добър , правилно , но в моята ситуация , обърне ли ми внимание тази която искам аз се отдавам сляпо напълно , а не трябва , но пък страха да не се провалиш (както по късно стана и продължава да става) е голям и в моя случай немога да си позволя да бъда лош . Казваха ми и за едни влакове , че за всеки си има пътници "ти само чакай" - и като седя и чакам никой няма да се поинтересува от мен , не направя ли пръв стъпката имам чувството че ще съм на това дередже за доста дълго време , кой знае вече тотално съм се объркал , затова написах всичко това . За разочарованието ми , а опитвам ли опитвам .......

Bellatrix
09-17-2008, 14:24
Спокойно, ще се появи и твоята мацка. Имам приятел, който също беше задръстен (или поне така смяташе класа му за него) и бившите му (точно 2, а е на път да стане на 18 съвсем скоро) го бяха наранили много. И той се беше отчаял. Но се появи 1 момиче, на което не му пукаше за мнението на другите (или за тия рангове "тъп", "задръстен""смотаняк" и тн - абре кой изобщо определя хората с по 1 дума!? :shock: ) и сега приятеля ми е щастлив, ходят от много време и се обичат.
Ще се появи и твоето момиче, на което не му дреме дали си популярен, а се интересува от теб самия. :)

fel321
09-17-2008, 14:27
Спокойно, ще се появи и твоята мацка. Имам приятел, който също беше задръстен (или поне така смяташе класа му за него) и бившите му (точно 2, а е на път да стане на 18 съвсем скоро) го бяха наранили много. И той се беше отчаял. Но се появи 1 момиче, на което не му пукаше за мнението на другите (или за тия рангове "тъп", "задръстен""смотаняк" и тн - абре кой изобщо определя хората с по 1 дума!? :shock: ) и сега приятеля ми е щастлив, ходят от много време и се обичат.
Ще се появи и твоето момиче, на което не му дреме дали си популярен, а се интересува от теб самия. :)

Не никога не позволявам да ми се качват на главата , просто не се получава ,та последния месец прекарах във размисли .

slun4ice_90
09-17-2008, 14:50
Здрасти! Най-накрая реших и аз да си излея така да се каже мъката . Нямам си и идея , откъде да започна ... та принципно никога не съм се вписвал в графата харесвани още от малък , за жалост това продължава и сега когато съм напът да навърша 18 края на тази година. Затова и пиша темата , може би от притеснение ли и аз незнам . Във малкото си връзки ако мога и така да ги нареча де ( нямам и опита :) ) , винаги съм се стремял да давам всичко от себе си . Вече съм се отчаял , гледайки мой връзстници и приятели как трупат опита имат връзките , имат и обичта , а аз все си седя сам , което адски много ме измъчва и не ме оставя на мира . Безбройните провали в отношенията ми с момичетата също оказаха влиание и ме вкараха в дълбоки размисли , докога ще продължава това , докога ще се измъчвам , докога ще си седя сам .... Винаги съм се старал да бъда мил , любезен никога да не насилвам нещата , винаги съм давал 110 % от себе си и може би най-важното сърцето си. Но всеки път всеки се оказвам сам и ми писна вече , явно стигнах дъното и почнах да копая смело . Някой ще кажат "да не си на 30 да се вайкаш" - еми чесно немога да се успокоявам с това , нещата нямат кой знае колко голям изглед да се променят .
Явно сега на мода са "лошите момчета" , но аз немога , явно съм просто безинтересн , без нищо да предложа , явно това което давам е твърде малко . Толкова ли лесно става , аз ли нещо не схващам , как другите успяват аз не , съответно търсих причината в мене за неуспехите си , търсих мислих си 1000 глупости и .. нищо . Вече съм стигнал до варятна да мисля , че съм обречен да съм сам , до там съм стигнал .... да го вярвам .
Казваха ми че не трябва да съм прекалено добър , правилно , но в моята ситуация , обърне ли ми внимание тази която искам аз се отдавам сляпо напълно , а не трябва , но пък страха да не се провалиш (както по късно стана и продължава да става) е голям и в моя случай немога да си позволя да бъда лош . Казваха ми и за едни влакове , че за всеки си има пътници "ти само чакай" - и като седя и чакам никой няма да се поинтересува от мен , не направя ли пръв стъпката имам чувството че ще съм на това дередже за доста дълго време , кой знае вече тотално съм се объркал , затова написах всичко това . За разочарованието ми , а опитвам ли опитвам ....... Много се задълбаваш и за това се измъчваш ненужно.Просто повярвай,че и ти ще бъдеш щастлив.По-добре почакай и ще срещнеш момичето за теб,отколкото да трупаш "опит"... :? Това,че и приятелите ти имат повече опит не трябва да ти влияе...Те сигурно си бройкат момичетата...Така,че стягай се и си потърси момиче излизай,забавлявай се бъди себе си и ще успееш. :-)

tarataika
09-17-2008, 15:02
а на колко си години?

fel321
09-17-2008, 15:22
а на колко си години?

" .......сега когато съм напът да навърша 18 края на....... "

anichkaaaa
09-17-2008, 15:25
Никой не е обречен да бъде сам . Някъде там те чака твоето момиче, което ще може да те оцени. Малко са момчетата като тебе , които разсъждават по този начин :)

ivsan4eto
09-17-2008, 15:41
"Винаги съм се старал да бъда мил , любезен никога да не насилвам нещата , винаги съм давал 110 % от себе си и може би най-важното сърцето си."

Наистина са останали много малко момчета като теб ЕВАЛА! \:D/ =D>

Lady_B_
09-17-2008, 16:09
Никой не е обречен да бъде сам . Някъде там те чака твоето момиче, което ще може да те оцени. Малко са момчетата като тебе , които разсъждават по този начин :)

+1 ...

Kostadin_682
09-17-2008, 16:34
хей я горе главата брато... някой ден ще намериш момичето на мечтите си...
1.Съвет - Спри да се самосъжаляваш, и да търсиш причина в теб.

2.Съвет - Направи си регистрация в някой сайт за запознанства, сложи там снимки и пиши на някоя мацка...

3.Съвет - Излизай с приятели на дискотека, по барове...и въобще не се притеснявай, ако някой от тях имат гаджета и излизат с тях

4.Съвет - след месец, два ще установиш, че съм бил прав :)


П.с. Горе главата...дори и да е празна 8-)

pet_14
09-17-2008, 17:10
"Винаги съм се старал да бъда мил , любезен никога да не насилвам нещата , винаги съм давал 110 % от себе си и може би най-важното сърцето си."

Наистина са останали много малко момчета като теб ЕВАЛА! \:D/ =D>
Евала ама тва не помага нали ??? Щото ти си готов на всичко за момичето което обичаш,правиш всичко възможно да сте заедно и всичко от рода и на края кво ???ядеш кура... пич и аз съм като теб :\ И почвам вече да се отчайвам и....

mynichka
09-17-2008, 17:13
Всеки си има вкус ..аз харесвам добри момчета ..които са мили и разбират момичето и точно затова обичам приятеля си ! Ще срещнеш и ти твоята идеална половинка , която да те харесва такъв какавто си :)

van4encetyYyY
09-17-2008, 17:24
:-) здрасти като прочетох темата ти и ми стана някак кофти...Много е лошо да изпаднеш в такава ситуяция.Понякога на моменти и аз се чувствам така но се радвам че успявам да се съвзема.1 според мене не трябва да си мислиш че живота на твоите връстници е толкова розов честно. :-D Спри да ги анализираш кой с кой ходи и какво е постигнал а се погрижи за самият себе си трябва да имаш идеята и желанието да бъдеш и по щастлив от тях дори защото животът е един и не си струва да го прекарваме в тъга и размисли. поеми дълбоко въздух и продължи напред момичето което ще те хареса няма да бъде само едно спокойно :-) Успех!

fel321
09-17-2008, 17:41
Благодаря ви , но наистина е трудно . Само се надявам да сте прави , защото аз вече и на мене си не вярвам :)

WithLove
09-17-2008, 18:00
Момче,първо един съвет-не се опитвай да се променяш.Бъди такъв,какъвто ти идва отвътре да си.Иэобщо не са "на мода" лошите момчета.Има момичета,които си падат по мачовци,има и такива,които ще харесат точно момчета като теб-по-мили,отдадени,сърцати.Не се обвинявай,че винаги влагаш сърцетго си в това,което правиш,а се радвай,эащото е много хубаво.
"3а всеки влак си има пътници"-това е едно от клишетата,които най-много мраэя.Не се хващай эа теэи глупави фраэички,които са эа да успокояват отчаянието хора.Просто бъди реалист.Аэ бях много скептично настроена отностно това,но се убедих лично,че хубавите неща стават съвсем неочаквано.И май май точно това им е якото и точно това ти носи велики,неэабравими емоции.Попринцип,колкото повече търсиш и се стараеш,като че ли толкова повече нещата ти бягат.Но това не эначи,че трябва да си седиш у вас и да чакаш някоя яка,печена мацка да ти почука на вратат и да ти каже "Хей,искам да имам връэка с теб" 8-) Просто иэлиэай повечко.Ходи с приятели по клубове,дискотеки,барове.И на първо място гледай да се эабавляваш,а не постоянно да се оэърташ эа "Идеалната".Но бъди по-отворен към эабавите и новите преживявания.Води по-активен живот,сега ти е времето.И така след време ще има промяна,сигурна съм.Просто отвори съэнанието си,бъди по-жиэнерадостен,не се самосъжалявай,эащото така само ще эатъваш и ще се чувстваш все по-эле.3АБАВЛЯВАЙ СЕ.Това е.Не превръщай нищо във фикс-идея.
Хората около теб трупали все повече опит,и?Еми радвай им се.Не се сравнявай с другите.Гледай само себе си,недей сравнява все това,което става с теб с това,което се случва на други.Ако на всички ни се случваха едни и същи неща и бяхме в едно и също състояние,щеше да е доста скучно.
Давай напред.

ivsan4eto
09-19-2008, 10:41
"Винаги съм се старал да бъда мил , любезен никога да не насилвам нещата , винаги съм давал 110 % от себе си и може би най-важното сърцето си."

Наистина са останали много малко момчета като теб ЕВАЛА! \:D/ =D>
Евала ама тва не помага нали ??? Щото ти си готов на всичко за момичето което обичаш,правиш всичко възможно да сте заедно и всичко от рода и на края кво ???ядеш кура... пич и аз съм като теб :\ И почвам вече да се отчайвам и....

Ами значи сте попаднали на поредната кучка, която не оценява вашите жестове и саможертви за нея, а такива ги има МНОООГО и сигурно сами сте се убедили. Наистина послушайте съветите на хората, които са отговорили на темата и мн успехи :-)

volleYgirl
09-19-2008, 11:25
точно когато спреш да мислиш за гаджета, мацки и самота а се кефиш на живота точно тогава може да ти излезе късмета :)

malone
09-19-2008, 11:30
Авторе това което си написал е досъщ на ситуацията в която съм аз.....не се терзай няма за какво.От това което си написал личи че си всебеотдаен а такива момчета винаги се търсят от едно момиче.Щом можеш да уважаваш и обичаш момичета ще е лесно да си намериш гадже.Няма място за отчаяние.

fel321
09-19-2008, 12:41
Отново благодаря ... но аз винаги съм бил притеснителен . И какво , като дойде момента , аз със нищожния си опит и т.н. ще се проваля , та цялото чакане да отиде на кино . Или пък ще пропусна нещичко , няма да бъда достатъчно внимателен и ....