PDA

View Full Version : ВЕЧЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАМ !! :(



lilqna323
09-17-2008, 14:31
аами за бялото течение.. знам че трябва да го има , знам че тече и че си е нормално ама нз по колко .. на мен ми тече постоянно и по доста .. белюто чак ми е мокро :( преди не бе6е така .. нещ0 това да не е проблем ... имали нещо или е обикновено

hottie
09-17-2008, 15:05
аами за бялото течение.. знам че трябва да го има , знам че тече и че си е нормално ама нз по колко .. на мен ми тече постоянно и по доста .. белюто чак ми е мокро :( преди не бе6е така .. нещ0 това да не е проблем ... имали нещо или е обикновено

Бялото течение НИКОГА не е нормално. Признак е , че нещо не е наред. И тъй като не си поела грижи да се излекуваш сега нещата са се влошили и течението се е засилило.

Затова не се моткай ами бяхай при гинеколога :)

tarataika
09-17-2008, 15:17
бялото течениуе въобще не е признак за проблем и си е напълно нормално, само в случай че започне да мирише силно и неприятно, да има кафяв или жълтеникав цвят, тогава тр да се притесняваш, не е излишно посещение при гинеколог, по-скоро като контролен преглед. БТВ да си чувала за ежедевни превръзки???

Luda_do_poluda
09-17-2008, 15:43
бялото течениуе въобще не е признак за проблем и си е напълно нормално, само в случай че започне да мирише силно и неприятно, да има кафяв или жълтеникав цвят, тогава тр да се притесняваш, не е излишно посещение при гинеколог, по-скоро като контролен преглед. БТВ да си чувала за ежедевни превръзки???

Ежедневните превръзки обаче не са решение на бялото течение.Отиваш в аптеката и си купуваш "Вагинален душ" ,вариш смрадлика ,прецеждаш я много хубаво и слагаш в помпата от чая ,а за да я разхладиш ,ако е все още гореща - разреди я с вода.Мий се няколко дни със смрадлика и ще видиш ,че няма да има проблем.Съотношението е 25 гр смрадлика на 1л вода.Слагаш го в някакво шише и максимум до 2 дни гледаш да го използваш.Пада се по 3-4 пъти с помпата на ден.Успех !

kotetyyy
09-17-2008, 18:16
бялото течениуе въобще не е признак за проблем и си е напълно нормално, само в случай че започне да мирише силно и неприятно, да има кафяв или жълтеникав цвят, тогава тр да се притесняваш, не е излишно посещение при гинеколог, по-скоро като контролен преглед. БТВ да си чувала за ежедевни превръзки???

Ежедневните превръзки обаче не са решение на бялото течение.Отиваш в аптеката и си купуваш "Вагинален душ" ,вариш смрадлика ,прецеждаш я много хубаво и слагаш в помпата от чая ,а за да я разхладиш ,ако е все още гореща - разреди я с вода.Мий се няколко дни със смрадлика и ще видиш ,че няма да има проблем.Съотношението е 25 гр смрадлика на 1л вода.Слагаш го в някакво шише и максимум до 2 дни гледаш да го използваш.Пада се по 3-4 пъти с помпата на ден.Успех !
+1 Това наистина е много ефикасно аз пробвах и се получи. :-D

hottie
09-17-2008, 23:04
бялото течениуе въобще не е признак за проблем и си е напълно нормално, само в случай че започне да мирише силно и неприятно, да има кафяв или жълтеникав цвят, тогава тр да се притесняваш, не е излишно посещение при гинеколог, по-скоро като контролен преглед. БТВ да си чувала за ежедевни превръзки???

Пффф поредното необразовано момиче!! Бялото течение НЕ Е нормално и ако ти си ходиш спокойно с подобно течение само може да ми се пригади. Не е задължително течението да има цвят, мирис или сърбеж,за да има проблем.

ra4ence
09-18-2008, 07:14
бялото течениуе въобще не е признак за проблем и си е напълно нормално, само в случай че започне да мирише силно и неприятно, да има кафяв или жълтеникав цвят, тогава тр да се притесняваш, не е излишно посещение при гинеколог, по-скоро като контролен преглед. БТВ да си чувала за ежедевни превръзки???

Пффф поредното необразовано момиче!! Бялото течение НЕ Е нормално и ако ти си ходиш спокойно с подобно течение само може да ми се пригади. Не е задължително течението да има цвят, мирис или сърбеж,за да има проблем.
+1
Разбира се,че е признак за проблем, а ако се появят и другите симптоми става ГОЛЯМ проблем

sexita
09-18-2008, 07:33
Нормално влагалището има свое съдържимо, което осигурява както необходимата влажност, така и биологичната защита срещу болестотворни микроорганизми. По консистенция и количество съдържимото е такова, че не изтича от влагалището и нормално жената не чувства външните си полови органи влажни, а бельото й не се цапа.
Всяко овлажняване на външните полови органи и зацапване на бельото е ненормално и се дължи по правило на бяло течение.

Бялото течение не е определено заболяване, а само симптом на ненормално състояние, на гинекологично или общо заболяване.

Среща се толкова често, че някои жени го смятат за нормално явление и го поставят наравно с менструацията.

По произход бялото течение се демонстрира като течение от влагалището, като може да бъде и от матката; много рядко то произхожда от маточните тръби, маточната шийка и външните полови органи.

Смущенията при бялото течение са твърде характерни: замърсяване на бельото, усещане на мокрота в областта на външните полови органи и ануса, усет за нечистоплътност, топлота и пълнота във влагалището, неприятна сладникавогнилостна миризма или зловоние, сърбеж /понякога много мъчителен и упорит/ в областта на входа на влагалището и външните полови органи, болка при полово сношение, а понякога по-силно или по-слабо изразен оток на срамните устни.

Видът на бялото течение може да бъде твърде различен, така че най-често бялото течение може да не е бяло, а жълтеникаво, жълтозеленикаво, мръснокафеникаво, кръвенисто, а в отделни случаи наистина бяло, слузесто, гноевидно, пенесто, с вид на извара, без миризма или зловонно.
На бялото течение не трябва да се гледа с пренабрежение дори когато не е много обилно и не дава сериозни субективни оплаквания. Зад него може да се крие сериозно гинекологично или общо заболяване. Самото течение, от своя страна, може да предизвика усложнения; най-чести от тях са раничките на маточната шийка и инфекцията на матката и тръбите /особено след раждане или аборт/.

gabi_94
09-18-2008, 09:17
добре де хора, аз го имам доста често това течение, означава ли че постоянно трябва да хода на гинеколог? няма ли нещо от което да премине? добра хигиена спазвам ама доста често ми се появява бялото течение, какво трябва да значи това? не мога всеки път да тичам при гинекологът

hottie
09-18-2008, 09:30
добре де хора, аз го имам доста често това течение, означава ли че постоянно трябва да хода на гинеколог? няма ли нещо от което да премине? добра хигиена спазвам ама доста често ми се появява бялото течение, какво трябва да значи това? не мога всеки път да тичам при гинекологът

Пробвала ли си поне веднъж? С малко упоритост ще го пребориш. При някои жени отнема повечко време, но няма как.

Rebirthing
09-18-2008, 19:19
Как може да си толкова необразована!Не е нормално да тече и не трябва да го имаш!

Alli
09-21-2008, 07:04
аууу стига нападали момичето много образована си е мога да ви кажа!проблема с бялото течение го имам от повче от 2 години и мога д ави кажа че съм сменила 10 лекари и резултата един и същ.НИщо ти няма!! съвсем чиста и здрава-всички ми казват това,а мойто течение си е обилно всеки ден цапа бельото и дори е жълтеникаво но тва не значи непременно че имам инфекция!сега някои от вас могат да кажат "ходила си при некадърни лекари"-надали,все един от 10тимата е кадърен! бялото течение не винаги се дължи на инфекция,може да е от отслабнала имунна система(както предполагам че е при мен) и нищо не ми помогна и нищо и не ми и изписват лкарите поради простата причина че резултатите ми не показват наличие на инфекция!!!!

stefity
10-05-2008, 13:53
аууу стига нападали момичето много образована си е мога да ви кажа!проблема с бялото течение го имам от повче от 2 години и мога д ави кажа че съм сменила 10 лекари и резултата един и същ.НИщо ти няма!! съвсем чиста и здрава-всички ми казват това,а мойто течение си е обилно всеки ден цапа бельото и дори е жълтеникаво но тва не значи непременно че имам инфекция!сега някои от вас могат да кажат "ходила си при некадърни лекари"-надали,все един от 10тимата е кадърен! бялото течение не винаги се дължи на инфекция,може да е от отслабнала имунна система(както предполагам че е при мен) и нищо не ми помогна и нищо и не ми и изписват лкарите поради простата причина че резултатите ми не показват наличие на инфекция!!!!

И при мене е същото! Значи последно като ходих при гинеколожката, ми направи изследвания, и след два дни като отидох да ги проверя, тя ми каза, че ми няма нищо, ама абсолютно нищо. И моето няма цвят, няма миризма и нито ме сърби и съвсем леко понякога го усещам... и не знам просто.

darla
10-05-2008, 15:08
бялото течениуе въобще не е признак за проблем и си е напълно нормално, само в случай че започне да мирише силно и неприятно, да има кафяв или жълтеникав цвят, тогава тр да се притесняваш, не е излишно посещение при гинеколог, по-скоро като контролен преглед. БТВ да си чувала за ежедевни превръзки???
silno se nadqvam 4e ima6 pistolet pod ruka???
Pisala sum go pone 8 puti,6te go napi6a pak.
bqloto te4enie VINAGI e priznak na nqkakuv problem-dali nai-obiknovena reakciq na organizma kum kofti belio ili gubi4ki...VINAGi e priznak za problem i NIKOGA ne e normalno!!!
NORMALNO e t.nar. VAGINALNO te4enie-koeto NQMA cvqt i miris,rqdko e po4ti kato voda9malko po-sluzesto) i to ne te4e s kofi!!!!
Spri da pi6e6 prostotii kakto ti,taka i ostanalite,azberete-BQLOTO TE4ENIE NE E NORMALNO!!!izpolzvaite internet i za drugo osven da si gubite vremeto...pro4etete ne6to polezno!TRugnali ste da pravite sex na po 13-14,a ne znaete elementarni ne6ta!!!
P.S.-tova ne se otnasq kum avtorkata,a kum "kompetentite" razbira4ki po-dolu!

darla
10-05-2008, 15:14
аууу стига нападали момичето много образована си е мога да ви кажа!проблема с бялото течение го имам от повче от 2 години и мога д ави кажа че съм сменила 10 лекари и резултата един и същ.НИщо ти няма!! съвсем чиста и здрава-всички ми казват това,а мойто течение си е обилно всеки ден цапа бельото и дори е жълтеникаво но тва не значи непременно че имам инфекция!сега някои от вас могат да кажат "ходила си при некадърни лекари"-надали,все един от 10тимата е кадърен! бялото течение не винаги се дължи на инфекция,може да е от отслабнала имунна система(както предполагам че е при мен) и нищо не ми помогна и нищо и не ми и изписват лкарите поради простата причина че резултатите ми не показват наличие на инфекция!!!!

И при мене е същото! Значи последно като ходих при гинеколожката, ми направи изследвания, и след два дни като отидох да ги проверя, тя ми каза, че ми няма нищо, ама абсолютно нищо. И моето няма цвят, няма миризма и нито ме сърби и съвсем леко понякога го усещам... и не знам просто.
eto tova e vaginalnoto normalno te4enie-kakto kazva6 bez cvqt i miris,ne 6tipe,ne pari!