PDA

View Full Version : Какво ви привлича и какво ви дразни в момичетата?



tarataika
09-17-2008, 15:06
може би има такава тема вече..не знам, просто има въпроси, на които много бих искала да получа отговор. Кои са качествата, които винаги ви привличат в момичетата, кои са най-важните неща според вас, какво искате да е момичето до вас, и разбира си - кои са чертите в момичетата, които най-много ви дразнят или по някакъв начин са сложили край на връзката ви?

ThereIsNoWayOut
09-17-2008, 15:12
красива , интелигентна , естествена , забавна , мила ...


не би ми харесало , ако пуши , прекалява с алкохола ... най-вече това

BaCkoHTe
09-17-2008, 15:49
да е както каза ThereIsNoWayOut естествена , забавна ,мила , интелигентна и да е сладка

BaiToq
09-17-2008, 17:25
може би има такава тема вече..не знам, просто има въпроси, на които много бих искала да получа отговор. Кои са качествата, които винаги ви привличат в момичетата, кои са най-важните неща според вас, какво искате да е момичето до вас, и разбира си - кои са чертите в момичетата, които най-много ви дразнят или по някакъв начин са сложили край на връзката ви?
Тряя да е най-голямата парантия
и най-големия боклук в града,
да пие,да пуши,да се дрогира...
Лошо е ,ако си стои вкъщи.

metallica1
09-20-2008, 07:32
ni6to drugo ne e po vajno ot dova da te obi4a kogato mom4etata obi4at edno momi4e istinski na tqh ne im puka dali e grozna ili krasiva ;-)

a ina4e krasiva da ne pu6i i da e TAKAVA KAVKATO SI E!!!

KimBerLy1912
09-20-2008, 07:51
Всички,с които съм била досега,са оценявали чувството за хумор и естественото в мен....Имаше един,който ми каза,че нямало да бъде с мен ако съм продължавала да пуша и да пия толкова :-o Всъщност той искал нацяло да спра с тия ми дейности но виждал че съм била сериозно зарибена :-o Хаха.... също всички много са се радвали на общителния ми характер... 8)
Тва стана малко като реклама ама :oops:.... тва съдя по себе си :oops:...така е с обикновените момчета..за фешъните да драсне някой друг,аз с тях нямам опит :razz:

3vR
09-20-2008, 08:44
Плюсове:
Да има чар(под чар разбирам да е мургава или светла и да има малко лунички :) )
Да изглежда що горе добре, не като някой вампир.(все пак не най-важно въшния вид, ама ако е с някав голям клюн и :D:D
Да е умна
Да е забавна и приказлива

Минуси:
Всичко останалo

gabi_94
09-20-2008, 09:15
между другото момчета, дразните ли се ако момичето приказва повечко и обича да задава въпроси, е не непрекъснато, ама често, в смисъл не да мълчи кат идиот, а да е по-общителна на фона на останалите.

3vR
09-20-2008, 09:18
между другото момчета, дразните ли се ако момичето приказва повечко и обича да задава въпроси, е не непрекъснато, ама често, в смисъл не да мълчи кат идиот, а да е по-общителна на фона на останалите.

e че то това даже е хубаво, но да говори някакви смислени неща, щот бях излязал на среща с една и ми дрънкаше някви простотии :D

DekoDenev
09-20-2008, 09:40
da e estestvena i da ima chustvo za humor za vunshnia vid bih kazal che e ot znachenie samo che da ne e nqkoia perhidolena kukla ami da si e istinska princesa