PDA

View Full Version : Проблем с монитора



sapa91
09-17-2008, 15:10
така наскоро си везехме нов комп. монитор всичко почнах да си тегля игри които не ми вървяха на стария комп. та истеглех си играта ALEXANDER исталирх я всичко ОК пускам играта... и монитора ми става с черен икран и пише OUT OF RANGE 175Hz/200Hz монитора ми е LG FLATRON L1753S 19 инча бачка на 60 херца и не ми показва картина тря да спра играта с ALT и F4 ил ида си ресна компа пробваях я няколко пъте на новия комп неще и неще писна ми и реших да я истегля на стария комп да пробовам дали ще трагне изтеглех я от същотото място същатата играя инсталирах я всичко ОК пуснах играта и зе че тръгна на стария кашон... стария монитор е LG FLATRON F700B 17 инча и бачна на 85 херца... но проблема ми е че там засича... и не мога да си я цъкам... на тоя новия монитор повече от 75 херца не може да бачка и сега много ме е яд... на стария върви на новия не... и междо другото така ми се случи и на още няколко игри но не ги помня как се казват... плс кажете нещо монитора ли е нз... а и също така компа новия се продаваше с монитор но ние понеже имахме тоя LG FLATRON L1753S и купихме само компа плс кажете нещо по темата... и се извинявам ако имам правописни грешки....

Ruthless
09-17-2008, 17:29
Опитай с резолюция 1280x1024 на 60 Hertz.