PDA

View Full Version : Помагайте хора!!!



petet
09-17-2008, 16:04
Значи преди да влезна в тази гимназия МГ преди бях в ПМГ,но забелязах,че мястото ми просто не е там!Математиката хич,ама хич не ми е ясно,докато смятам да кандидаствам Медицина след 3 години,а в ПМГ се учи точно това.Проблемът е,че не бях в добри отношения с предишните (1 даскал) и няколко жалки човечеца в тва даскало (това беше в 6 ти клас де) И НАИСТНА НЕЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ!
Адски се двуумя,ама адски.+ това не искам да се разделям с хората,с които съм се запознал,в същото време знам,че там не ми е мясото,а мяасото ми е в ПМГ!Просто ще умра,наистина! :(

vvaann44eettoo
09-17-2008, 16:25
emi premesti se :)

petet
09-17-2008, 16:37
Ох,и аз искам ама ,пак трябва да се запознава,ще загубя може би всичко,което съм градил през тези 3 години,пък и ако те са там (няма абсолютно никаква гаранция) хич не искам да ги виждам

Знам,че МГ не ми е мястото,а ПМГ,но простооо

chocoleptic
09-17-2008, 16:59
Не виждам заща се притесняваш за хората..
Все пак си там,за да учиш..
Отделно можеш да си имаш приятели.

tarataika
09-17-2008, 17:09
м премести се, какво толкова мислиш

petet
09-17-2008, 19:32
:-o

harabelka
09-17-2008, 19:48
ot koi grad si?

Sintya
09-17-2008, 20:01
Еми премести се бе, човек.
К'во ти пука за запознанството... сигурна съм, че в другото даскало ще те харесат... пък и щом имаш толкова голямо желание за точно т'ва даскало не изпускай шанса си...
или както казаха едни приятелчета - " не бягай около късмета си "
айде, успехче 8-)

ValzZi
09-17-2008, 20:34
Еми премести се бе, човек.
К'во ти пука за запознанството... сигурна съм, че в другото даскало ще те харесат... пък и щом имаш толкова голямо желание за точно т'ва даскало не изпускай шанса си...
или както казаха едни приятелчета - " не бягай около късмета си "
айде, успехче 8-)

наистина не трябва да изпускаш шанс защото се страхуваш
както казва...Къци :D :Риск печели,риск губи! :P

petet
09-17-2008, 21:07
Е не,мойто не е страх или поне така мисля,просто хммм отвращение може би от това да видя някои хора (няма никаква гаранция де!!!) и голям срам,че отново трябва да се запознавам :(
Но в крайна сметка след 3 години се съмнявам някой да дойде да ми направи изпита,тъй че наитина решението си е мое и определено се спирам върху преместването,тъй като амбицийте ми са наистина много големи,а на който не му харесва има и други училища,така де