PDA

View Full Version : ФК Жилиня - ПФК левски



tubito
09-17-2008, 16:14
мачът е в четвъртък от 20 : 30 ч.
и дано най-накрая левскарите да бият че цяла Бг страда заради тях

bulgarche
09-17-2008, 16:32
Важно е да не е загуба, но при победа ще ми се сърдят много, така че не я желая 8-)

ULTRA_LEVSKI
09-17-2008, 16:41
Авторче, да ти еба майката малолетна и неграмотна !

FootballManager
09-17-2008, 17:16
от Левски съм,но не вярвам,че ще победим.

lo0s3r
09-17-2008, 17:36
По коя, че го дават мачО и изобщо че го дават ли по телевизоро :D

Diam0nD
09-17-2008, 20:48
По коя, че го дават мачО и изобщо че го дават ли по телевизоро :D Пловдивския евроком май ... но голям срам ... дори за цска-р като мен ... просто съм българин преди всичко и ме е много срам ,че български отбор така се излага ... направо срам и позор !!! И утре ще паднат ! Сега ще ме нападнете ,но всички знаем ,че сините говеда са по-зле от всякога и ще си бършат гъзовете с жилинската хартия ...жалко пак повтарям !!

HenykucT
09-18-2008, 07:10
Авторче, да ти еба майката малолетна и неграмотна !

Брей, ама ти някъф много отворен го раздаваш ? Я по-спокойно с изразите ...

ULTRA_LEVSKI
09-18-2008, 07:50
Къв си ти бе, алоооо ? Тихо там

HenykucT
09-18-2008, 08:35
Къв си ти бе, алоооо ? Тихо там
:lol: :razz:

Казах ! Съобразявай се с изразите !

i'm so excited!
09-18-2008, 08:41
20:30 - евроком българия .
успех !

ULTRA_LEVSKI
09-18-2008, 08:46
Къв си ти бе, алоооо ? Тихо там
:lol: :razz:

Казах ! Съобразявай се с изразите !

Китаец, КШШШШШ КШШШШШШШ ! :smt027

Diam0nD
09-18-2008, 08:50
20:30 - евроком българия .
успех !хаха повече от успех им тряя ... след като и с дузпа не могат да вкарат ,правете си изводите !!! Ма те и с човек повече не могат да бият ... а бе лоша работа ... другия отбор май трябва да играе с 5 човека ,че левски да има някакъв шанс за победа ,който е доли горе 50 % :D :D

Presli
09-18-2008, 09:37
Много говорите всички ми се струва :) :?:
Като му дойде времето мача ще се изиграе ще видим кой как ще играе и дали Левски ще бият :)
Според мен няма да се изложат втори път след загубата срещу "Бате" и ще победят в тази среща, айде приятно ви гледане :)

lo0s3r
09-18-2008, 10:11
По коя, че го дават мачО и изобщо че го дават ли по телевизоро :D Пловдивския евроком май ... но голям срам ... дори за цска-р като мен ... просто съм българин преди всичко и ме е много срам ,че български отбор така се излага ... направо срам и позор !!! И утре ще паднат ! Сега ще ме нападнете ,но всички знаем ,че сините говеда са по-зле от всякога и ще си бършат гъзовете с жилинската хартия ...жалко пак повтарям !!

то понеже вие не сте зле... Левски е зле - признавам, но и ЦСКА изоообщо не са по-добре!

lo0s3r
09-18-2008, 13:53
къде мога да гледам мача онлайн ?

i'm so excited!
09-18-2008, 14:44
20:30 - евроком българия .
успех !хаха повече от успех им тряя ... след като и с дузпа не могат да вкарат ,правете си изводите !!! Ма те и с човек повече не могат да бият ... а бе лоша работа ... другия отбор май трябва да играе с 5 човека ,че левски да има някакъв шанс за победа ,който е доли горе 50 % :D :D

искрено съжалявам, че няма какво да се коментира по долнопробния ти отбор, че си вреш сополивия нос само в темите свързани с левски,а и да имаше, ще се повторя, но '..които не разбират могат само да псуват' ...

lo0s3r
09-18-2008, 15:09
къде мога да гледам мача онлайн ?

що ше го гледаш онлайн бе? по кръчмите насекъде има евроком... онлайн,у вас ли ше гледаш такъв мач?

мислехме да се събираме в нас, ама май ще се наложи някъде да го гледаме др :)

Corpsegrinder
09-18-2008, 15:11
А дано ги бием тези Жилина.Да се отсрамим малко :)

DJmx
09-18-2008, 15:47
трябва да спечелят, баси излагането падна тея мачове насам... срам ме е от тях, даже Черно море са по - добри :o

LiLGrizzly
09-18-2008, 17:23
kfo izlagane we.. cska se edno nqma6e da padne.. pff ! pa i tfa e samo edna igra .. ! pravilno kazaha horata.. 4e bulgarite sa si bulgari 4e se mislqt za nai dobrite.. ! bate biha i otbor kato anderlekt koito e golqm club s istoriq.. a pri tqh nqma6e nikakvi uvolneniq.. i ne sa plakali.. padnali padna li tolkova.. ako si4ko be6e qko vav futbola nqma6e da e interesno seki club ima dobri i lo6o momenti no i f 2-ta trqbva da se podkrepq ! bayern kato padnaha ot zenit s 4;0 kazaha li ne6to ne ? man kato padnaha ot zenit pak ni6to.. kfi isteri pravite tyka ! :-x

Diam0nD
09-18-2008, 18:40
По коя, че го дават мачО и изобщо че го дават ли по телевизоро :D Пловдивския евроком май ... но голям срам ... дори за цска-р като мен ... просто съм българин преди всичко и ме е много срам ,че български отбор така се излага ... направо срам и позор !!! И утре ще паднат ! Сега ще ме нападнете ,но всички знаем ,че сините говеда са по-зле от всякога и ще си бършат гъзовете с жилинската хартия ...жалко пак повтарям !!

то понеже вие не сте зле... Левски е зле - признавам, но и ЦСКА изоообщо не са по-добре! в момента сме си по-добре ... вие бяхте върха през 2004 и 2005 ...

lo0s3r
09-18-2008, 19:29
Честито !!! :smt006 в София боой и пълен стадион ;-)

Diam0nD
09-18-2008, 20:43
Честито !!! :smt006 в София боой и пълен стадион ;-) haha ко радвате ... а да ,че не паднахте .... много зле работата щом се кефите на равен ... жалки сте !! Атака щях си гледам отбора в евротурнирите на армията ,ма за жалост такива сини курви като теб го спряха ! То не че имаше ефект ,освен да се осерете тотално ... жалко отборче, по жалък начин стигнало до тук ... без коментар !! И гледахте ли мача на бате и реал и трансперанта за цска ? и стяуа и те ни подкрепят ... а бе всичко знае ,че нечестно сте отишли ,ма ся ви се връща ... приятна 2ра загуба у дома ,от още по-жалко отборче !!!!

psychopath
09-18-2008, 20:53
Честито !!! :smt006 в София боой и пълен стадион ;-) haha ко радвате ... а да ,че не паднахте .... много зле работата щом се кефите на равен ... жалки сте !! Атака щях си гледам отбора в евротурнирите на армията ,ма за жалост такива сини курви като теб го спряха ! То не че имаше ефект ,освен да се осерете тотално ... жалко отборче, по жалък начин стигнало до тук ... без коментар !! И гледахте ли мача на бате и реал и трансперанта за цска ? и стяуа и те ни подкрепят ... а бе всичко знае ,че нечестно сте отишли ,ма ся ви се връща ... приятна 2ра загуба у дома ,от още по-жалко отборче !!!!




I'm a nigger...има ли смисъл да се занимаваме? 8-)

TERRORMACHINE
09-19-2008, 09:25
Я па може да съм бивш цска-р ама ша пожелая успех на Левски...

Antisocial_
09-19-2008, 09:52
Така си е ... Тича паднаха и не мисля че ще станат, ЛАтекса също ... ай поне за Левски надеждата не е умряла.И от мен късмет. :)

lo0s3r
09-19-2008, 12:21
Честито !!! :smt006 в София боой и пълен стадион ;-) haha ко радвате ... а да ,че не паднахте .... много зле работата щом се кефите на равен ... жалки сте !! Атака щях си гледам отбора в евротурнирите на армията ,ма за жалост такива сини курви като теб го спряха ! То не че имаше ефект ,освен да се осерете тотално ... жалко отборче, по жалък начин стигнало до тук ... без коментар !! И гледахте ли мача на бате и реал и трансперанта за цска ? и стяуа и те ни подкрепят ... а бе всичко знае ,че нечестно сте отишли ,ма ся ви се връща ... приятна 2ра загуба у дома ,от още по-жалко отборче !!!!

diamond са няма за какво да злорадствате и ти и всички чорбари знаят, че това е мн добър резултат за 1ви мач и гостуване. така че тихичко там ;) сега жилина били по-слаби от БАТЕ, еми така е , ако се бяха паднали ЦСКА Москва или някой друг и бяхме завършили Х с тях и те щяха да са по-слаби от БАТЕ... и понеже си голям разбирач искам да ми кажеш нещо
значи след падането на комунизма колко пъти сте играли на пролет в европа? :-o

lo0s3r
09-19-2008, 12:25
и извинявай, че Левски, НАСА, ФБР и глобалното затопляне попречиха на вашия президент г-н Томов да си плати задълженията

говори ми, че ние сме били жалки :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: но то, ако Левски не е виновен, че ЦСКА не са плащали - кой ще е ? 8)

gsh
09-19-2008, 20:00
Аз не знам тея жилина, след като вкараха, играха все едно не се познават. Логично беше да вкарате. Да, този резултат ви урежда, но нищо не е решено. А това, че вие сте свикнали да чупите крака в наказателното и да няма дузпа, не означава, че нямаше дузпа.
Томов е курва. Батков си е мръсен мустак, доносник. Да не забравяме и случая с Михтарски, където онова говедо васил колев пак доносничеше и Стоичков след това го би. Спрете с тия глупости, ние сме тероризирали футбола у нас ... не ние сме вадели отбори от а група, защото ни пречат ;)

FOOTSOLDIER
09-19-2008, 21:25
90% тук сте палячовци и ще ви избия на живо,смешки без социален живот ае смърт,на ми е мнооо кеф 8)

kolanass
09-20-2008, 10:45
http://uk.youtube.com/watch?v=P1OoiByF3kE
http://www.vbox7.com/play:8468a166
Кур за Лефски :D

FOOTSOLDIER
09-20-2008, 18:52
http://uk.youtube.com/watch?v=P1OoiByF3kE
http://www.vbox7.com/play:8468a166
Кур за Лефски :D Кое е смешното на монтирания клип от жилина, че 50 човека си направиха гавра с 300 като на мястото на което се събират викаха скурвена жилина, а тия вместо да отвърнат се свиха в 1 ъгъл притеснени че 30 ушати може да ни ги спасят и чак като се дофтаса жандармата се развикаха.Ае смърт за вас мишки кур и за скапаните синоптици!Едно е чудно как ли са нучили селяните от жилина да пея к** за ... в тон и да викат цеска :)

BlueAvalanche
09-20-2008, 19:28
Те тия славяните хубаво викаха цеска и цецка ама тука ще ги видим какви са оборотни. kolanass, вие свинете сте големи дупедавци бе. То не си давахте гъза на шиптари, цигани, турци та сега и на славяните :shock: То вярно, че с гордост се признавате за славяни...

А публиката ви е абсолютно паляшка, имате 3 песни откраднати от нас и КЗЛ, което пеете в 90% от мача. Ама миньоро мощно ви нахраниха вчера


Кур.... Европа..... Кур..... Европа

Чорбари, лайнари, прасета мръсни гадни

турци сте, турци сте

FOOTSOLDIER
09-20-2008, 19:33
Фернандо не е полезно да пишеш.Коментара по темата: на кафево!!!

kolanass
09-20-2008, 20:41
са Вашите деца :grin:

kolanass
09-20-2008, 21:07
Да,вие имате добичета,извинети ма :)

kolanass
09-20-2008, 21:10
Май трактор Ви сгази :D