PDA

View Full Version : каза че ме обича...



KpucuTo0o92
09-17-2008, 17:12
i taka...vsi4ko zapo4na predi okolo mesec i ne6to vednaj kogato bqhme na diskoteka s nai dobriq mi dotogava priqtel re6ihme da izlezem navan za malko,bqhme se gu6nali kakto vinagi i izvednaj toi se opita da me celune ,az estestveno se drapnah 6toto toi si ima priqtelka i mislehme 4e go e napravil samo 6toto be6e piinal no..sled sedmica se slu4i sa6toto sled disko bqhme na edna peika i pak se opita da me celune-az se drapnah sled malko se opita pak no tozi pat nz 6to az ne napravih ni6to a otvarnah na celuvkata i taka zapo4na vsi4ko.po4ti vseki den bqhme ili u nas ili u tqh.sled nqkolko sedmici ve4etra bqhme u tqh i zamalko da pravim sex kogato toi se sprq imi kaza NE MOGA NE MI PUKA ZA PRIQTELKATA MI TQ NQMA KAK DA RAZBERE GADNO MI E ZA BRAT TI (btw toi e nai dobriq priqtel i na brat mi) sled tva nqkolko dni ne se bqhme vijdali i az mu se obadih za da pogovorim-razbrahme se 4e si ostavame samo priqteli sled tva otnovo bqhme na diskoteka i sled tva bqhme u tqh i nai neo4akvano toi mi kaza OBI4AM TE a az go celuvam i go pitam kato priqtelka li i toi mi kazva 4e me haresva o6te predi da tragne s gadjeto si s koeto hodi ot 2 godini,az ne mu kazah ni6to 6toto be6e prekaleno stranno.sled kato osaznah vsi4ko i razbrah 4e i az go obi4am mu kazah 4e iskam da sam s nego i ako i toi go iska vsi4ko e v negovi race toi taka i ne mi se obadi,sega se vijdame mn rqdko i prosto nz kvo da pravq iskam da govorq s nego a toi vinagi namira opravdaniq i ne se obajda,prosto ne iskam da go gubq dori i kato priqtel..mn mi e trudno pls daite saveti

donkihot
09-17-2008, 17:25
мн гадно и аз съм била в подобна ситуация..издири го намери на4ин да говорите просто трябва д аговорите

BaiToq
09-17-2008, 17:25
А сега...вече не сте :D

_sheherezada_
09-17-2008, 17:26
istoriqta ti e trogatelna... prosto go potyrsi i se izqsnete, shtom e kazal 4e izpitva neshto kym teb,a i ti go haresvash ne go ostavqi da ti se izplyzne.Kaji mu 4e i ti izpitvash neshto kym nego i da se nadqvame 4e vsi4ko shte se naredi.Stiskam palci :)

PeopleAlwaysLeave
09-17-2008, 17:34
И аз подкрепям с две ръце горните мнения - издири го по някакъв начин и говорете.

ПП Bai Toq кърти с мненията си 8-) :D

BaiToq
09-17-2008, 17:38
И аз подкрепям с две ръце горните мнения - издири го по някакъв начин и говорете.

ПП Bai Toq кърти с мненията си 8-) :D :-)

donkihot
09-17-2008, 17:39
И аз подкрепям с две ръце горните мнения - издири го по някакъв начин и говорете.

ПП Bai Toq кърти с мненията си 8-) :D :-)

о4аквам тема за вас двамата... :D

BaiToq
09-17-2008, 17:40
И аз подкрепям с две ръце горните мнения - издири го по някакъв начин и говорете.

ПП Bai Toq кърти с мненията си 8-) :D :-)

о4аквам тема за вас двамата... :D
Шшшш,аз колко пъти ще се женя? :lol:

anichkaaaa
09-17-2008, 18:05
И аз подкрепям с две ръце горните мнения - издири го по някакъв начин и говорете.

ПП Bai Toq кърти с мненията си 8-) :D :-)

о4аквам тема за вас двамата... :D
Шшшш,аз колко пъти ще се женя? :lol:

И аз това питам !!! :x

KpucuTo0o92
09-17-2008, 18:55
pls pi6ete nz kvo da napravq,kak da go nakaram da se vidim i da govorim sled kato me otbqgva,a i mislite li 4e6 te zareje priqtelkata si sled tolkova vreme i sled kato mi kaza 4e me obi4a