PDA

View Full Version : На горещия стол е Sam90' ........(=



Seducti0n
09-17-2008, 21:29
Айде налазвайте, ама внимателно да не ревнувам! :D

PiruBloodz
09-17-2008, 21:30
от къде си? :D

HenykucT
09-17-2008, 21:53
Ще бъда мил ...

Обичаш ли садо мазо 8-)

OtherDimension
09-17-2008, 21:54
Цветито ли те уреди за модератор?
на нея подмазваше ли и се, както се подмазваше на една друга модераторка за да ми сложат бан?

Blab
09-17-2008, 22:03
подушвам... подушвам... 8-)

Коя е любимата ти дума?
А приказка?

fuckingwhore
09-17-2008, 22:13
как стана модератор?

кефиш ли се да си гей? 8-)

PiruBloodz
09-17-2008, 22:32
от колко време си педераст

fuckingwhore
09-17-2008, 22:33
8-)

защо си педераст?

какво е чувството да си педераст?

как се държи един педераст?

8-) 8-)

fuckingwhore
09-17-2008, 22:36
виждала съм,ама не съм интервюирала.. 8-)

прашки носиш ли?
сутиени?

8-)

Blab
09-17-2008, 22:48
Гейовете са секси! 8)

К'во ще кандидатстваш?

fuckingwhore
09-17-2008, 22:49
хаха,секси били.. :lol:

кафева си майна! :booooomb: 8-)

а сега:
как се казваш?

splendour
09-18-2008, 07:29
tststs mn ste zlobni.4ovaka ne moi sa pokaje v temata.aide nqkoi normalen v1pros :
ot koi grad si?
na kolko si godini?
kva myzika sly6a6?
tva e za sq ot mene :)

Seducti0n
09-18-2008, 08:53
Айде по-полека с приказките, окей?!

vanPersieFan11
09-18-2008, 09:26
Кога имаш рожден ден? 8) :)

PiruBloodz
09-18-2008, 10:55
защо всички те питат едни и същи въпроси :D

Boot
09-18-2008, 11:25
Защо още не си теглил по една дълга и цветуща псувня на хомофобчетата?

Bianca
09-18-2008, 16:41
как стана модератор?

кефиш ли се да си гей? 8-)
А ти кефиш ли се да си тъпа като ГЪЗ? :)
Васко, кой е любимият ти звят?
Благородната лъжа или болезнената истина?
Как е сега, в даскало? 8-)

gsh
09-18-2008, 16:54
Наистина ли си педал ?

Mementomori
09-18-2008, 17:10
Случайно вчера около 2 или 2 и нещо да си бил близо до НДК,по-точно на светофара при Патриарха и "Фритьоф Нансен"?

fuckingwhore
09-18-2008, 17:21
ае спри се бе..

Bianca
09-18-2008, 17:28
ае спри се бе..
Аз ли да се спра? Да, ще се спра, нямам намерението да развалям темата на момчето така, както правиш ти. :-)
Сам, извинявай, че ти оспамих темата, просто не се сдържах.

Как разбра, че си станал модератор или всичко е било премислено? :-D
А каква беше реакцията ти? :)

Saymon90
09-18-2008, 17:33
Мале, колко сте много.. ето една част. След малко пак :)

-от къде си? - От София
-Обичаш ли садо мазо - Обичам силно казано, не съм пробвал достатъчно че да знам със сигурност :)
-Цветито ли те уреди за модератор?
на нея подмазваше ли и се, както се подмазваше на една друга модераторка за да ми сложат бан? - Не, не ме е уредила Цвети... а за твоя банан, за съжаление, нямам аз вина. Не съм чак толкова властен тук, макар и ти да мислиш обратното :)
-Коя е любимата ти дума?
А приказка? - Перфекционизъм (кефи ме как звучи) , а приказка - "Момчето и вятърът", като малък винаги исках да ми я разказват по 50 пъти на вечер. Ех, добро беше бабчето преди да я налегнат лудите...
-как стана модератор?
кефиш ли се да си гей? Получих покана по ЛС; Да се кефя, че съм гей ли?!Това е просто част от човека, не е нещо за гордеене или срамуване. Все едно да се кефиш, че имаш бенка на корема.
-от колко време си педераст - А ти от колко време си с два крака?
-защо си педераст?
какво е чувството да си педераст?
как се държи един педераст? - Защото съм - няма по-точно обяснение, което да разбереш; Чувството е... хм, розово?; Както си поиска.
-прашки носиш ли?
сутиени? - не съм crossdresser
-К'во ще кандидатстваш? - с компютри, това си ми е специалността и от гимназията :)


Казвам се Васко.
-колко цола ти е аналната тръба - Не съм я мерил, не знаех, че е модерно. Ако имаш желание, хващай линийка и идвай.

-ot koi grad si?
na kolko si godini?
kva myzika sly6a6? - София; 18 без малко; Почти всякаква, но основно Рок, мелдоичен метъл, р&б, класическа и поп.

-Какво ти е хобито? - Хммм.. може би да пиша, това правя най-често в свободното си време, което напоследък е твърде малко.

PiruBloodz
09-18-2008, 17:33
да :D

mhmhmhmhm
09-18-2008, 17:33
Ако бях на негово място изобщо нямаше да ви отговарям.
Ебаси.

едит
Не ти ли писна да се заяждат с тебе постоянно в тоя форум?
Любим цвят?

Saymon90
09-18-2008, 17:34
На някой да му прави впечатление, че отговарящия не отговаря? ;)
Отговарящият има личен и служебен живот. :)

fuckingwhore
09-18-2008, 17:34
На някой да му прави впечатление, че отговарящия не отговаря? ;)
отговорите се появиха,чак като заговорихме за това.. 8-)

Saymon90
09-18-2008, 17:35
На някой да му прави впечатление, че отговарящия не отговаря? ;)
Отговарящия има личен и служебен живот. :)

отговарящия преценява дали ще може да отговаря преди да седне на стола.. :)
Да, и отговарящият отговаря. Или четящият има зрителни проблеми?

TheNewReligion
09-18-2008, 17:36
1. С какво свързваш оранжевия цвят?
2. Обичаш...
3. Мразиш...
4. Любовта за теб е...
5. Парите за теб са...
6. Кой е любимият ти цвят?
7. А животно?
8. Общителен ли си?
9. Кеф ли е да си модератор? :oops:
10. Какво харесваш във външния си вид?
11. А в характера си?
12. Какво не харесваш във външния си вид?
13. А в характера?
14. Коя беше първата тема, която заключи?
15. За теб човешката глупост е...
16. Псуваш ли?
17. Пушиш ли? :-D
18. Имаш ли си домашен любимец?
19. Смяташ ли се за силен човек?
20. Любим предмет в училище (ако, ходиш, де)...
21. Каква музика слушаш?
22. Коя е любимата ти група?
23. Последната ти изцепка (предполагам рядко говориш глупости, ама все пак)... :oops:
24. Влюбвал ли си се?
25. Обичаш ли мебелите (лично твоите, като бюро, легло и тн.) да са налепени със стикери?
26. Какви езици учиш?
27. Кой клас си? (ако ходиш на училище)
28. Подреден ли си?
29. Любимия ти виц...
30. Лилавия цвят за теб е...
31. Истинската жена може...
32. Истинския мъж може...
33. Бой или скандал?
34. Обичаш ли да четеш?
35. Коя е любимата ти книга? (само една)
36. Обичаш ли да гледаш филми?
37. Кой е любимия ти филм? (само един)
38. Кога за последно плака?
39. Имаш ли девиз и, ако да- какъв е?
40. Обичаш ли да си сам?
41. Шедър ли си?
42. Какъв беше последния подарък, който получи и по какъв случай?
43. Лесно ли се съсредоточаваш?
44. А лесно ли се разконцентрираш?
45. Какъв си бил като малък?
46. Какво беше детството ти?
47. Грижиш ли се вещите си?
48. Пишеш ли красиво?
49. Любима храна...
50. Умееш ли да готвиш?

Знам, че любопитството не хубаво нещо, ама... :oops: С нетърпение очаквам отговорите ти, ако въобще отговориш. :)

ScionOfStorm
09-18-2008, 17:37
Уффф, що се държите като простаци не мога да ви разбера, като можете и да не сте такива.

=> Какво бачкаш?

Доволен ли си от начина си/стандарта си на живот?

Saymon90
09-18-2008, 17:44
-Защо още не си теглил по една дълга и цветуща псувня на хомофобчетата? - не псувам особено много... а и не че би имало файда. Аз приемам мнението на хората без проблем - те имат право на това. Би било хубаво ако и те приемаха моето, но не може всички да са прави, нали?
-А ти кефиш ли се да си тъпа като ГЪЗ? Smile
Васко, кой е любимият ти звят?
Благородната лъжа или болезнената истина?
Как е сега, в даскало? - Любимият е син, определено... макар че с лилавия се конкурират :Р; Зависи - аз за себе си предпочитам истината, но понякога на другите казвам и лъжата, защото не всички умеят да понесат истината... нито болката; В даскало е супер! Направо ме е яд, че скоро завършвам... колко и да съм се дразнил на маймуните през годините, си се обичаме с тях... хах :)
-Какво те запали по компютрите (ако си запален).. как разбра за този сайт.. Smile по колко време отделяш на седмица.. трудно ли е да си модератор (психически).. сега имаш ли си гадже и ако е така от колко време сте заедно.. кой най-много ти харесва от екипа (мод и админи) и така за сега. {} Здрасти, Тянко :) Запали ме ... хм, не помня какво точно - беше доста отдавна, но се занимавам любителски още от както имах пц (2002). А след това започнах да уча в гимназия с профил ИТ и така ... :);
За форума разбрах от учителката ни по Биология преди мноого години, когато ни изписа полезни линкове на дъзката :D хаха;
Трудно е, но не психически, ами физически - в момента съм в адски натоварен период и се старя да отделям по час-два за форума, но не успявам винаги. Като цяло влизам само, за да кирилизирам анонимно заглавия на теми и т.н., а като се поосвободя и повече;
Гадже е силно казано, но си имам някого, с когото сме доста близки, макар и да не сме си сложили точен етикет - май така е най-сладко. Ходихме за около 3 месеца в началото на годината и после лятото пак се "събрахме", та така до ден днешен... :Р :Р
От екипа най-близък съм с Цвети и то доооста отдавна. С нея отдавна сме изнесли приятелството си извън онлайн пространството и мога да кажа, че се е превърнала в един адски важен за мен човек. :)
-Случайно вчера около 2 или 2 и нещо да си бил близо до НДК,по-точно на светофара при Патриарха и "Фритьоф Нансен"? -
Не, Деска, не съм. А ти си тук и не звъниш, а??? Напомни ми да ти дам номера ми, за да няма такива издънки повече :Р

Saymon90
09-18-2008, 17:51
ае спри се бе..
Аз ли да се спра? Да, ще се спра, нямам намерението да развалям темата на момчето така, както правиш ти. :-)
Сам, извинявай, че ти оспамих темата, просто не се сдържах.

Как разбра, че си станал модератор или всичко е било премислено? :-D
А каква беше реакцията ти? :)
Биби, гледай разговорът ви да спре до тук :Р
Ами, първо ме попитаха дали искам, обсъдихме някои детайли, помислих си и казах, че искам. Останалото са формалности... :Р
Реакцията ми беше изненадана. Не очаквах, че ще поискат да ме направят мод точно защото много дйеца ще се разбунтуват от "гей на власт", но явно нещата все пак не падат толкова ниско, от което бях много очарован.


Май е излишно да припомням правилата, нали?

Saymon90
09-18-2008, 17:53
Господинчо мъдуратур,

темата седя без отговори 24 часа, а се развихри простотията на макс, колкото и вашите уважаеми колежки да си играха да трият. Затова не ми говори за зрителни проблеми, а най-малкото се извини на потребителите, които си накарал да ти чакат баналните отговори. Ако си толкова зает е нормално да отклониш поканата за тази форумна игра, аз в началото бях отклонил първата покана, защото нямах възможност да влизам редовно и чак когато имах постоянно интернет- седнах на стола.

Затова не ми говори за зрителни проблеми... ;)
Гледай сега - аз решавам какво и защо ще го правя. Както виждаш отговарям - никъде не е казано, че трябва да клеча цял ден в темата и да отговарям през 2 минути. Хората ме питат - отговарям им. Може би като малко по-голям би трябвало да знаеш как стоят нещата, но и преди съм се убеждавал, че при теб възрастта е лъжлив фактор.
Ако имаш въпроси - слушам. Ако не - нека писането ти в тази тема е до тук ;)

Saymon90
09-18-2008, 18:04
1. С какво свързваш оранжевия цвят? - с морков
2. Обичаш... - себе си
3. Мразиш... - глупостта
4. Любовта за теб е... - единственото, което не разбирам
5. Парите за теб са... - единственото, без което не мога
6. Кой е любимият ти цвят? - син
7. А животно? - котка - красиви, егоистични, откровени в прагматичността си... създадени сме един за друг.
8. Общителен ли си? - доста
9. Кеф ли е да си модератор? :oops: - да, особено когато съм по-фрий.
10. Какво харесваш във външния си вид? - очите, устните, косатата... тях си ги обожавам, а останалите неща само обичам :)
11. А в характера си? - харесвам това, че съм спокоен и интелигентен.
12. Какво не харесваш във външния си вид? - не харесвам кожата си - има 1-2 дни в месеца, през които ми прави проблеми и откачам.
13. А в характера? - понякога съм наивен, макар че сякаш съм го изчистил това вече...
14. Коя беше първата тема, която заключи? - една от глупостите в Секс
15. За теб човешката глупост е... - нещо, с което ще се боря цял живот (ето защо съм наивен)
16. Псуваш ли? - рядко
17. Пушиш ли? :-D - преди пушех страшно много, сега по 1-2 цигари на месец.
18. Имаш ли си домашен любимец? - черна котка и немска овчарка
19. Смяташ ли се за силен човек? - твърдо да.
20. Любим предмет в училище (ако, ходиш, де)... - Философия, Литература
21. Каква музика слушаш? - Почти всякаква, с някои очевидни изключения.
22. Коя е любимата ти група? - Poets of the fall
23. Последната ти изцепка (предполагам рядко говориш глупости, ама все пак)... :oops: - Ммм... беше на обучението за един проект в работата - питах шефката в прав текст "Защо, проблем ли имаш?" хъх.. имах нещо много по-различно предвид, но то какво излезе... цялата конферентна зала се захили, а аз станах по-червен от Тийнпроблем.
24. Влюбвал ли си се? - Май да.
25. Обичаш ли мебелите (лично твоите, като бюро, легло и тн.) да са налепени със стикери? - НЕ! Не понасям такива неща като плакати, лепенки и други екстри в стаята ми. Сам съм си купувал и правил декорацията и я пазя като очите си.
26. Какви езици учиш? - Английски, Френски, Испански
27. Кой клас си? (ако ходиш на училище) - 12ти
28. Подреден ли си? - Да, доста.
29. Любимия ти виц... - Нямам такъв.
30. Лилавия цвят за теб е... - поредният Божи дар, който комерсиализираха.
31. Истинската жена може... - да управлява мъжа.
32. Истинския мъж може... - да управлява всички.
33. Бой или скандал? - Дебат.
34. Обичаш ли да четеш? - Да.
35. Коя е любимата ти книга? (само една) - "Сидхарта", от Херман Хесе
36. Обичаш ли да гледаш филми? - Да, но повече сериали.
37. Кой е любимия ти филм? (само един) Georgia Rule
38. Кога за последно плака? - Пролетта - тогава бях на най-големият кръстопът в живота си.
39. Имаш ли девиз и, ако да- какъв е? - "It's not the age that matters, but the life in your years"
40. Обичаш ли да си сам? - Ужасно много - ако на ден нямам поне 1-2 часа сам, откачам.
41. Шедър ли си? - Да.
42. Какъв беше последния подарък, който получи и по какъв случай? - Червена химикалка и пясъчен часовник от мама, по случай 15ти Септември.
43. Лесно ли се съсредоточаваш? - Да.
44. А лесно ли се разконцентрираш? - Да.
45. Какъв си бил като малък? - Палав.
46. Какво беше детството ти? - Адски щастливо...
47. Грижиш ли се вещите си? - Повече от колкото за хората около мен.
48. Пишеш ли красиво? - Пиша адски грозно понякога, особено когато бързам.
49. Любима храна... - Corny
50. Умееш ли да готвиш? - Малко, рядко ми се готви, но когато го правя, винаги е успешно


Естествено, че ще ти отговоря... отдавна си ми скрит фаворит (вече не толкова скрит) :-D

Saymon90
09-18-2008, 18:07
Аз бях споменал, драги, че не отговаряш и поста е преди първия ти пост в темата. След което ти ми правиш една доста саркастична забележка, която хич не ми с понрави и общо взето не ме обиждай или плаши с модераторската си позицийка. ;)

Искам извинение. Ще го дадеш ли? (ето ти въпрос) ;)
Не знаех, че съм ти драг. Явно хората наистина се променят :)
Виж, противно на очакванията ти, аз нямам желание да се конфронтирам нито с теб, нито с никого тук..
Ако някой се е подразнил, че съм се забавил - извинявам се.
Аз не те обиждам - почти никога и никого не съм обидил, надявам се. А модераторската ми позиция е факт, а не заплаха - свиквай. :)

Seducti0n
09-18-2008, 18:12
Хехе, аз достатъчно се червих миналата седмица, сега и ти ми даваш поводи да го правя :-D

Айде и аз да поразпитам (:

-Кое е първото нещо, което ти прави впечатление в един човек?
-Според теб вярно ли е твърдението, че противоположностите се привличат?-
Предимство или недостатък е в днешно време добротата?
-Би ли определил начина си на живот като здравословен?
-Защо не обичаш да ходиш на планина? :-D
-С какво свързваш форума?
-Когато ще ходим на театър/да припомня само, че първата постановка за която се бяхме наканили, беше "Малката кибритопродавачка" още зимата на 2007/ 8-)
Ооо, колко още въпроси съм ти намислила ::: :smt003

Saymon90
09-18-2008, 18:12
Уффф, що се държите като простаци не мога да ви разбера, като можете и да не сте такива.

=> Какво бачкаш?

Доволен ли си от начина си/стандарта си на живот?
Този твой реторичен въпрос съм си го задавал стотици пъти. Защо? Е, убий ме, не мога да ти кажа защо! Само аз си знам колко хора съм наблюдавал и колко пъти съм се чудил защо, аджеба, някой се държи така и не мога да стигна до логично обяснение. Но уви, това е то орисията на този, който се опитва да мисли.

-> БачкаХ като оператор в контактен център, а в последствие и ръководител на проекти на същото място. Но сега напуснах, тъй като трябва да насоча вниманието си към други неща... учене, ала бала :)

-> Доволен съм, да. Гордея се, че на моите години успях сам да си докарам повече от задоволителен живот, а и до известна степен съм постигнал баланс със себе си и в емоционален план, тъй че ... на този етап от живота ми, всичко е окей. Сега предстои следващият... :Р

SINDEL
09-18-2008, 18:14
Вашите знаят ли? Как им го каза, как го приеха?
Ами приятелите ти знаят ли?
Пове4ето ти близки са хомо или хетеро?


Ще пуснеш ли снимка, не помня да съм те виждала :)
Как си представяш живота си след 10-20 години?
Мислил ли си за деца и семейство?

Saymon90
09-18-2008, 18:16
Мислиш ли, че хората (визирам себе си) те нападат, защото си хомосексуален или може би не им харесва нещо друго?
Това, че съм хомосексуален е 50% от причината. Останалите са или нарочно добавени, за да станат 100 или нещо друго... предполагам, че доста хора си мислят, че имам високо самочувствие например. И преди са ми го казвали - в реалността също. Но дори и така да е, това съм аз - нямам намерение да го прикривам само защото не се харесва. Моята цел не е да бъда харесван, а да бъда себе си - и това правя.
Напълно разбирам, че винаги ще има хора, които по една или друга причина няма да ме харесват... но това не е повод за мен да се променям - а и не би трябвало да бъде.
А аз уважавам това, че хората (визирам теб) казват това, което мислят директно. Това, което не уважавам е, че понякога хората не си правят труда да погледнат зад опаковката, преди да говорят. За съжаление, тези обстоятелства (интернет) просто не позволяват по НИКАКЪВ начин да си направиш точен извод за отсрещния и все пак ти правиш такъв за мен. Какво очакваш да направя? :) (Беше реторичен въпрос, не се чувствай длъжен да отговориш)

Saymon90
09-18-2008, 18:22
Хехе, аз достатъчно се червих миналата седмица, сега и ти ми даваш поводи да го правя :-D

Айде и аз да поразпитам (:

-Кое е първото нещо, което ти прави впечатление в един човек? - Външният вид - може да се каже адски много за човек, само по облеклото му. После поведението - винаги е важно как се държиш сред хора. И ако го опозная, вече по-дълбоките черти на характера...
-Според теб вярно ли е твърдението, че противоположностите се привличат? - за съжаление да. Лошото е, че понякога се и отблъскват едновременно.
Предимство или недостатък е в днешно време добротата? - и от двете по малко. Трябва да има баланс - да бъдеш добър, но винаги да си готов да си покажеш рогцата, стига да е нужно.
-Би ли определил начина си на живот като здравословен? - Не, ям адски много боклуци и режимът ми е под всякаква критика. Често си мисля, че трябва да променя тези неща, нооо....
-Защо не обичаш да ходиш на планина? :-D - Защото ми е далече, а и защото имам лоши спомени от последното ходене (беше с един неопитен, влюбен в мен младеж ... сега като се сетя умирам от смях, но тогава си беше страшно)
-С какво свързваш форума? - с някои приятели, както и с много караници.
-Когато ще ходим на театър/да припомня само, че първата постановка за която се бяхме наканили, беше "Малката кибритопродавачка" още зимата на 2007/ 8-) - Ами, освен да чакаме пак кибритопродавачката... иначе скоро ще има една фотоизложба, на която мислех да те замъкна :Р
Ооо, колко още въпроси съм ти намислила ::: :smt003 - Bring it on, hun :P

Saymon90
09-18-2008, 18:27
Вашите знаят ли? Как им го каза, как го приеха?
Ами приятелите ти знаят ли?
Пове4ето ти близки са хомо или хетеро?


Ще пуснеш ли снимка, не помня да съм те виждала :)
Как си представяш живота си след 10-20 години?
Мислил ли си за деца и семейство?
Нашите не знаят, защото по принцип не ги занимавам с личния си живот, а и идвамата са доста консервативни. Предпочитам първо да стана независим и после ще им казвам :)
Най-близките ми приятели знаят, да - около 5-6...7?!
Повечето ми близки са хетеро, но най-близкия ми е хомо.
Ще ти пусна с удоволствие, но на ЛС или друга форма на чат. То вече повечето форум ме е виждал, но все пак.. едно време държах на дискретността :D
Представям си го... динамичен, финансово стабилен и самотен.
Мислил съм и то доста - момчето, с което съм имал най-дълга и връзка, обмисляше сериозно да се връщам с него в САЩ и да си правим голяма къща с бяла оградка, но за мой късмет се разделихме преди това :D

SINDEL
09-18-2008, 18:40
:) Аз продължавам, оказа се, 4е има доста неща, за които бих те разпитала.

Мислиш ли, 4е гейовете и лесбийките са по-сплотени заради разли4ните си сексуални предпо4итания и на4ина, по който пове4ето хора ги възприемат, или напротив?
От твоя ли4ен опит в България има ли шанс някога да не те съдят по това по какви си падаш?
Пове4ето гейове са прикрити или парадират със сексуалната си ориентация?
За или против сериозните връзки? Защо?
Бил ли си с жена? Какво се слу4и?
Изневерявал ли си?

Доволен ли си от себе си? Като ли4ност, като постижения досега, като о4аквания, които си имал за себе си?
Бъдещето си го виждаш тук или в 4ужбина?
Наистина, нямаш ли никакво желание да имаш дете след време? (извинявай, просто е странно)

Saymon90
09-18-2008, 18:54
:) Аз продължавам, оказа се, 4е има доста неща, за които бих те разпитала.

Мислиш ли, 4е гейовете и лесбийките са по-сплотени заради разли4ните си сексуални предпо4итания и на4ина, по който пове4ето хора ги възприемат, или напротив? - Гейовете едни с други и лесбийките едни с други - да. Но гейове+лесбийки - не. Рядко става тази комбинация сякаш. Не знам, мисля, че е защото и двете групи имат доста различен начин на живот и различни места, където се събират.

От твоя ли4ен опит в България има ли шанс някога да не те съдят по това по какви си падаш? - О, да - определено има доста хора, но за съжаление не достатъчно.

Пове4ето гейове са прикрити или парадират със сексуалната си ориентация? - повечето са прикрити, а тези, които не са, са такива само защото е неизбежно за тях (твърде женствени са, за да се крият успешно)

За или против сериозните връзки? Защо? - Не съм нито За, нито Против - имал съм и сериозни и неангажиращи и за мен е до момента. Понякога искаш топлина и близост, понякога искаш просто секс. Кой каквото иска - това да взима. Не виждам проблем.

Бил ли си с жена? Какво се слу4и? - Бил като секс ли имаш предвид или като връзка? Е, и за двете е да, само че сексът беше успешен, а връзката - не. Макар че очаквах да стане обратното, аз я скъсах, защото не исках да я лъжа, че я харесвам и т.н., а същевременно да спя с най-добрия си приятел - това е най-долното нещо, което един гей може да направи и ме е срам, че някога и аз съм го правил.

Изневерявал ли си? - Освен случая, който описах, не.

Доволен ли си от себе си? Като ли4ност, като постижения досега, като о4аквания, които си имал за себе си? - Ами, за момента да - доволен съм, че реших да се променя коренно и го направих. Доволен съм и, че затварям тийнейджърската страница от живота ми без много огризения и с доста гордост.

Бъдещето си го виждаш тук или в 4ужбина? - Тук, обичам дъжавата си.

Наистина, нямаш ли никакво желание да имаш дете след време? (извинявай, просто е странно) - Ами, може би, когато стана на 30-40. Аз съм кариерист по рождение и винаги съм влагал най-много в себе си, а това не е формулата за идеален родител. Дете бих могъл да имам, когато знам, че мога да му отделям толкова време, колкото е необходимо, за да мога да направя от него достоен човек, с когото да се гордея. Ако ще съм родител - ще съм такъв all the way. Но аз не харесвам много деца... просто те са толкова хаотични и пискливи, а и ... хх мърляви. Не знам, не мисля, че е за мен този тип семеен живот. А и защо да си затлачвам връзката с някого, като и без това трудно ги държа за дълго... :oops:

OtherDimension
09-18-2008, 19:17
нека да ти напомня, че преди да имаш звездички под псевдонима ти и ти си изяждал бан, а езикът ти нямаше нищо общо със сегашния
така че просто не се прави на много възпитан, защото много ясно си спомням изразните ти средства и оплаквания, относно това, че съм те бил обиждал.... което е много страхлива и лицемерна проява, тъй като си правил абсолютно същото

Saymon90
09-18-2008, 19:22
нека да ти напомня, че преди да имаш звездички под псевдонима ти и ти си изяждал бан, а езикът ти нямаше нищо общо със сегашния
така че просто не се прави на много възпитан, защото много ясно си спомням изразните ти средства и оплаквания, относно това, че съм те бил обиждал.... което е много страхлива и лицемерна проява, тъй като си правил абсолютно същото
Ще те разочаровам, но бан не съм имал - имаше проблем със стария ми профил и за това си направих нов, а сега мога и да си го ползвам, ако искам, но вече си свиканх с този....
Звездички под ника имам от може би месец, а езикът ми е променен от доста повече време. Честно казано от теб очаквах повече от "Сега си мод, за това си възпитан" - обикновено си поставял по-големи предизвикателства в споровете си, но явно губиш тренинг.
Ами, да, отправял съм оплаквания от теб - та ти тогава беше като влюбен - след абсолютно всяко мое мнение се наместваше да контрираш... наистина ми писна, радвам се, че престана. Явно оплакването е имало ефект. :)

OtherDimension
09-18-2008, 19:25
ефект може и да има, но определено той не е в следствие от модераторска заплаха
приятно седене на стола

Saymon90
09-18-2008, 19:38
ефект може и да има, но определено той не е в следствие от модераторска заплаха
приятно седене на стола
Аз бих се надвал, че е резултат на съзряване, но надеждите винаги умират последни. :)

Благодаря ти, лека вечер!

babity
09-18-2008, 19:38
Предварително се извинявам ако някой от въпросите ми е нетактичен или прекалено глупав. Чувствай се напълно свободен да не отговаряш ако е така. :)

Въпросът: "Защо си гей?" е прекалено глупав, но моето ужасно любопитство ме гложди и ще се опитам да го перефразирам някакси.
Защо точно мъже? В смисъл, харесваш онова типично мъжко отношение към теб или просто външността им те привлича, или секса?
И по този повод избираш партньорите си според това какви са като личности или изпитваш някакъв друг вид привличане?
Мислиш ли, че има такова нещо като средно положение (бисексуалност)?
Сексът с жена хареса ли ти?
Как би описал себе си с няколко думи?
Харесваш ли си името?
Би ли отказал приятелството си на някого заради сексуалната му ориентация?
А случвало ли се е теб да те "отрежат" заради твоята?
Бил ли си се някога?
Правил ли си стриптийз?
А на теб правили ли са ти?
Колко често правиш секс?
Външността определяща ли е за начина, по който ще се отнасяш с определен човек?
Смяташ ли, че е допустимо да се направи компромис с това, че човекът отсреща не е точно твой тип ако си пасвате във всяко друго отношение?
Имаш високо мнение за себе си. Мислиш ли, че си в състояние да се грижиш за друг, освен себе си?
С кое не би направил компромис?
Без какво не можеш?
И сега въпросът, който ме гложди от маса време. Защо гейовете са много по - привлекателни за жените от хетеросексуалните? (това го казвам от свое име и не ангажирам никой с него)

Saymon90
09-18-2008, 19:55
Предварително се извинявам ако някой от въпросите ми е нетактичен или прекалено глупав. Чувствай се напълно свободен да не отговаряш ако е така. :) - Чувствам се напълно свободен да отговоря на всеки един от въпросите ти, тъй че стреляй на воля - каквото ти се пита, питай.

Въпросът: "Защо си гей?" е прекалено глупав, но моето ужасно любопитство ме гложди и ще се опитам да го перефразирам някакси.
Защо точно мъже? В смисъл, харесваш онова типично мъжко отношение към теб или просто външността им те привлича, или секса? - Ами, това е природа - тук няма "защо". А ако питаш какво ме привлича в един мъж, бих казал само, че мозъкът е ерогенната ми зона :Р хихи е, естествено, че тук и външността и поведението имат пръст, но за мен един мъж, който не знае какво е да си мъж и какво е да си човек, не може да ме накара да го харесвам ако ще и да е изкочил от корицата на GQ.

И по този повод избираш партньорите си според това какви са като личности или изпитваш някакъв друг вид привличане? - Ами, зависи за какви партньори говорим - ако става дума само за секс, си ги избирам по сексапил, разбира се. Когато стане дума за нещо повече, обаче, имам доооста критерии (основно свързани с личността им), които малко хора покриват сякаш... хъх.

Мислиш ли, че има такова нещо като средно положение (бисексуалност)? - Има, но е доста ... лесно размиващо се. Рано или късно хомо-то у един бисексуален надделява :)

Сексът с жена хареса ли ти? - Не беше зле, но не ме е грабнало ;Р

Как би описал себе си с няколко думи? - Ух... амбициозен, упорит, на моменти адски мързелив и все пак перфекционист. А, и с доста голямо въображение.

Харесваш ли си името? - Мммм уча се да го харесвам :Р

Би ли отказал приятелството си на някого заради сексуалната му ориентация? - Не.

А случвало ли се е теб да те "отрежат" заради твоята? - В реалността не.

Бил ли си се някога? - Да, в 7ми клас се сбих заради една линийка... получих линийката!

Правил ли си стриптийз? - Да, няколко пъти, от които само един в трезвено състояние.

А на теб правили ли са ти? - О, да ... мммм

Колко често правиш секс? - Ако съм във връзка - към 5 пъти седмично. Ако не - може би 2-3 месечно.

Външността определяща ли е за начина, по който ще се отнасяш с определен човек? - Да. За мен е важно един човек да полага елементарни грижи за себе си, не мога да общувам пълноценно с някой смръдлив, немит, несресан, гнусен ... и т.н. човек. Просто нямам желание, а и не мисля, че имам мнго какво да си кажа с подобен. За такъв външен вид няма оправдание.

Смяташ ли, че е допустимо да се направи компромис с това, че човекът отсреща не е точно твой тип ако си пасвате във всяко друго отношение? - О, да - без компромиси взаимотношенията не вървят, независимо какви са те - романтични, професионални, приятелски... Ако има нещо, на което ме е научило живота, то е, че трябва да приемам хората такива, каквито са... б ез крайните случаи, разбира с.

Имаш високо мнение за себе си. Мислиш ли, че си в състояние да се грижиш за друг, освен себе си? - Трудно, но мога. Стига този друг наистина да ми влезе дълбоко под кожата. Има хора, за които просто ме е грижа... за които бих дал живота си. Но просто са адски малко и не очаквам да станат много повече :)

С кое не би направил компромис? - С вижданията си за живота - преди съм правил, но никога повече.

Без какво не можеш? - Без музика.

И сега въпросът, който ме гложди от маса време. Защо гейовете са много по - привлекателни за жените от хетеросексуалните? (това го казвам от свое име и не ангажирам никой с него) - Защото при нас я има тенденцията да се грижим за себе си, без да сме "метросексуални" с оскубани вежди и т.н. Жените си падат по този тип гейове, които не са женствени, но са обрали добрите неща и от мъжете и от жените - една порода, която май се разраства все повече и това много ме радва.

Blab
09-18-2008, 20:14
Кога си роден?

babity
09-18-2008, 20:14
Мъж си все пак, не мога да не попитам. Интересуваш ли се от коли? Какви? (ако да)
А от спорт?
А как се поддържаш? Разни процедурки/спорт/нещо друго?
Какъв жанр книжки ти допада най - много?
Наистина ли повечето гейове се движат в женски компании?
Срамувал ли си се някога от това, че си гей?
Какво обичаш да си пийваш (алкохол)?
Кога за първи път прави секс?
С момиче или момче?
Мислиш ли, че родителите ти ще гледат по различен начин на теб когато един ден разберат?
Кой е най - дразнещият ти недостатък?
Опасяваш ли се, че сексуалната ти ориентация може да ти навреди по някакъв начин, ако щеш на реномето или смяташ, че това не е нещо, което трябва да се споделя с останалите (в работата, например)?
Получвал ли си неприлично предложение?
А отправял ли си такова?
Правил ли си секс с непознат?
С какво искаш да се занимаваш?
Мислиш ли, че в България човек може да е успешен по честния начин?
Можеш ли да простиш изневяра?
А изневерявали ли са ти?

Saymon90
09-18-2008, 20:23
така като си гей да питам
лапаш ли пишки доволно ? - Да
даваш ли си дупето ? - Да
какво те накра да станеш такъв какъвто си ? - Нищо не те "кара" да станеш, просто си - природа.

п.с по добре се оглеждай ;) не е здравословно да си гей ;) - оглеждам се, никога не пресичам на червено.

Saymon90
09-18-2008, 20:24
Кога си роден?
Октомври, 1990

Saymon90
09-18-2008, 20:33
Мъж си все пак, не мога да не попитам. Интересуваш ли се от коли? Какви? (ако да) - "интересувам" е силно казано, почнах да гледам по-подробно напоследък, тъй като скоро ще си взимам, но нямам любима марка или нещо такова ;) По принцип най-много се кефя на BMW, но съм пристрастен.

А от спорт? - тренирал съм тенис на корт и плуване, но не се интересувам подробно от нито единия - просто са ми приятни да отпускане.

А как се поддържаш? Разни процедурки/спорт/нещо друго? - За сега само домашни упражнения, просто нямам време за друго. Планирам сега като се поосвободя малко да започна пак активен спорт, че се чувствам застоял напоследък.

Какъв жанр книжки ти допада най - много? - Хммм различно - разни романи в стил Джейн Остин, също така и по-философски ориентирани като творчеството на Херман Хесе (в момента ми е любим), а понякога и съвсем разпускащи като нещо на Лорън Уайзбъргър, например.

Наистина ли повечето гейове се движат в женски компании? - Ммм май да, до колкото виждам.

Срамувал ли си се някога от това, че си гей? - Да.

Какво обичаш да си пийваш (алкохол)? - Мохито - знам, че е клише, но просто го обожавам. Иначе чист алкохол не пия почти вече, а коктейли доста рядко.

Кога за първи път прави секс? - На 15.

С момиче или момче? - Момче.

Мислиш ли, че родителите ти ще гледат по различен начин на теб когато един ден разберат? - Със сигурност.

Кой е най - дразнещият ти недостатък? - Много говоря.

Опасяваш ли се, че сексуалната ти ориентация може да ти навреди по някакъв начин, ако щеш на реномето или смяташ, че това не е нещо, което трябва да се споделя с останалите (в работата, например)? - Това е нещо лично - сексът и това с кого спиш си е твоя работа. Аз го споделям с близките си приятели, с които споделям и останалите лични неща от живота ми. Работата, училището и другите сфери на общуване са места, където винаги трябва да си мериш приказките независимо дали си гей или не - там не се говори какво да е и определено не се говори за това с кого и как спиш. ;)

Получвал ли си неприлично предложение? - Зависи какво разбираш под "неприлично" - ако имаш предвид секс за пари, да, получавал съм доста.

А отправял ли си такова? - Не.

Правил ли си секс с непознат? - С тотален непознат не, но с такъв, който почти не познавам - да.

С какво искаш да се занимаваш? - С графичен дизайн, ако е в Бг и с Психология, ако е в чужбина.

Мислиш ли, че в България човек може да е успешен по честния начин? - Твърдо да. Не само го мисля, но имам намерение и да го докажа.

Можеш ли да простиш изневяра? - Не.

А изневерявали ли са ти? - Да.

Boot
09-18-2008, 20:38
а или п?

Saymon90
09-18-2008, 20:38
как си правил секс с момче , като това биологически е невъзможно :?
Мисля, че въпросът ти не е за Горещият стол, а за Гуугъл - отправи го там. :)

Saymon90
09-18-2008, 20:40
а или п?
Both.

little_elf
09-18-2008, 20:41
За какво мечтаеш?
Какво е за теб смърта?
Вярваш ли в Бог?
Страхуваш ли се от нещо?
Как осъзна,че именно мъжете те привличат?

lsd43
09-18-2008, 20:42
Доволен ли си от това,което си? :)

Saymon90
09-18-2008, 20:44
За какво мечтаеш? - За да не звуча като блондинките на Мис Свят с "За по-добър свят", ще кажа само, че мечтая да бъда щастлив.

Какво е за теб смърта? - Път към нещо друго.

Вярваш ли в Бог? - Може би да.

Страхуваш ли се от нещо? - Да, страхувам се от себе си понякога.

Как осъзна,че именно мъжете те привличат? - Повярвай ми, не е трудно да се досети човек :Р :Р

Saymon90
09-18-2008, 20:45
Доволен ли си от това,което си? :)
Винаги има какво повече да се иска, но за момента съм доволен, да.

Boot
09-18-2008, 20:46
А женствен ли си?

Бтв може ли и на мен снимка? Чисто любопитсво, ама ако не искаш - ще те разбера.

lsd43
09-18-2008, 20:47
Какво беше чувството да осъзнаеш,че си по-различен от останалите си връстници?Как твоите приятели(може би вече бивши) ,приеха твоята сексуална ориентация?

Mementomori
09-18-2008, 20:48
Случайно вчера около 2 или 2 и нещо да си бил близо до НДК,по-точно на светофара при Патриарха и "Фритьоф Нансен"?

Saymon90
09-18-2008, 20:50
А женствен ли си?

Бтв може ли и на мен снимка? Чисто любопитсво, ама ако не искаш - ще те разбера.
Ммм не, не съм. Винаги, когато кажа на някого, че съм гей, следва репликата "Ама, не ти личи!" - наистина всички си мислят, че гейовете са женствени по принцип, но не е така.

Нямаш проблем, само ме подсети на ЛС плс, защото не обещавам, че ще запомня ... :)

Saymon90
09-18-2008, 20:52
Какво беше чувството да осъзнаеш,че си по-различен от останалите си връстници?Как твоите приятели(може би вече бивши) ,приеха твоята сексуална ориентация?
Чувството беше странно и плашещо, докато се осъзная (около 3 години). До сега нито 1 приятел не ме е предавал заради това, но и аз съм преценил на кого мога да кажа...
Най-интересното е, че хетеросексуалните момчета, на които съм казал, го приеха дори по-добре от момичетата. Просто казаха Окей, твое право си е (общо взето) и продължихме нататък.

Saymon90
09-18-2008, 20:53
Случайно вчера около 2 или 2 и нещо да си бил близо до НДК,по-точно на светофара при Патриарха и "Фритьоф Нансен"?
Деска, сори - пропуснал съм!
Не, не съм бил... по това време съм на училище :) А ти като минаваш пак в Сф, дрънни да се видим ;) Припомни ми да ти дам номера ми, за да сме сигурни 8)

lsd43
09-18-2008, 20:53
Смяташ ли за вредна тази показност,в медиината сфера,смисъл,мислиш,че това ,че гейовете се показват все по-често в и явно в общественият живот води тази ,как да се изразя по-меко,неприязън към тях?

babity
09-18-2008, 20:54
Един уточнителен въпрос. Каза, че много говориш, бъбрив си или просто си откровен до болка?
Толкова много те измъчихме с тези гей - въпроси, чувстваш ли се различен?

Boot
09-18-2008, 20:55
А женствен ли си?

Бтв може ли и на мен снимка? Чисто любопитсво, ама ако не искаш - ще те разбера.
Ммм не, не съм. Винаги, когато кажа на някого, че съм гей, следва репликата "Ама, не ти личи!" - наистина всички си мислят, че гейовете са женствени по принцип, но не е така.

Нямаш проблем, само ме подсети на ЛС плс, защото не обещавам, че ще запомня ... :)
Ам, аз знам, че не всички са женствени, обаче има и женствени, нали?
Секс-играчки имаш ли си?

ако въпросите ми ти станат много лични и много досадни, казвай

splendour
09-18-2008, 20:56
po napred ima6e v1pros za tvoi pik. za6to ne si postnal?anonimno li se podvizava6 v foryma ili poznatite ti znaqt kak se pi6e6......... :)

Seducti0n
09-18-2008, 20:57
Вярвайте му!Слънчо е всичко друго, но не и женствен!


Сантиментален ли си?
Сълзите за теб признак на слабост ли са?
Какво те вдъхновява?
Мъжката или женската голота намираш за по-красива, естетична?
За или против си пластичната хирургия?
Би ли си направил татус/пиърсинг, и ако отговора е да-къде и какво? :)

Mementomori
09-18-2008, 21:02
Дам ;).Сори,не видях добре момчето,пресичах,а той на светофара,погледна ме въпросително,та си помислих,че се познаваме.Е,следващият път очаквам да си ти!!!


Защо прие да бъдеш на стола,при условие че вече си бил?

lsd43
09-18-2008, 21:04
Един малко по-филосфски въпрос,ако имаше възможноста да се върнеш преди да се родиш ,какво би избрал да бъдеш гей или хетеро ?
А да и това ,което си ,превърна ли те в по-толерантен човек?

Saymon90
09-18-2008, 21:08
Ам, аз знам, че не всички са женствени, обаче има и женствени, нали?
Секс-играчки имаш ли си?

ако въпросите ми ти станат много лични и много досадни, казвай
О, има доста женствени, разбира се. Това не е нещо лошо, просто аз не съм такъв... различно е :)
Взимал съм си преди 1-2 години от чисто любопитство, но сега дори не знам къде са ... имал съм разни белезничета, атрибути за връзване, дилдо, някви такива работи... хих :)

Въпросите са ти окей :) Нали за това е горещ стола ;)

Saymon90
09-18-2008, 21:11
po napred ima6e v1pros za tvoi pik. za6to ne si postnal?anonimno li se podvizava6 v foryma ili poznatite ti znaqt kak se pi6e6......... :)
Ами, нито едното, нито другото - просто не ми допада идеята. Показал съм снимка на всеки, който ми е поискал (които странно, но са доста хора)

Saymon90
09-18-2008, 21:15
Вярвайте му!Слънчо е всичко друго, но не и женствен!

Сантиментален ли си? - Много рядко и само спрямо определени хора. По принцип съм малко студен.

Сълзите за теб признак на слабост ли са? - Понякога да, а понякога - на откровение.

Какво те вдъхновява? - Абсолютно всичко.

Мъжката или женската голота намираш за по-красива, естетична? - Зависи - всяко тяло има нещо уникално в себе си. Има страшно красиви женски тела, има и страшно красиви мъжки тела... нагледал съм се и на двете и наистина няма място за съпоставка.

За или против си пластичната хирургия? - За.

Би ли си направил татус/пиърсинг, и ако отговора е да-къде и какво? - Бих си направил татус, но малък и на определено място, където да значи нещо за мен. Имам идея къде и какво, но предпочитам да не казвам тук :)

Saymon90
09-18-2008, 21:17
Дам ;).Сори,не видях добре момчето,пресичах,а той на светофара,погледна ме въпросително,та си помислих,че се познаваме.Е,следващият път очаквам да си ти!!!


Защо прие да бъдеш на стола,при условие че вече си бил?
А аз очаквам следващия път нарочно да се засечем на светофара ;) Особено сега, щом си ми под ръка :Р :Р

Защото последният път беше преди около година и от тогава до сега, нещата за мен са се променили коренно.

Seducti0n
09-18-2008, 21:20
Ще ми го покажеш ли като си направиш? [-o<
:smt050 :oops:

Кога ще ме рисуваш? :oops: :D
Кво съм нахално обаче. :oops: 8-)

Saymon90
09-18-2008, 21:21
Един малко по-филосфски въпрос,ако имаше възможноста да се върнеш преди да се родиш ,какво би избрал да бъдеш гей или хетеро? - Ами, бих избрал точно това, което съм сега. Може да прозвучи фалшиво, но е така - това, че съм гей е повлиало адски много на това, което съм днес и не искам нещата да се променят, защото не знам какво ще бъде тогава. Предпочитам да си имам това, което си имам днес и да продължавам да го подобрявам.

А да и това ,което си ,превърна ли те в по-толерантен човек? - Мммм да, защото по принцип имам навика да съм малко judgmental, но е малко наистина :)

Saymon90
09-18-2008, 21:22
Ще ми го покажеш ли като си направиш? [-o<
:smt050 :oops:

Кога ще ме рисуваш? :oops: :D
Кво съм нахално обаче. :oops: 8-)

Когато ми позираш... гола 8)

Seducti0n
09-18-2008, 21:31
Ееее, ама не си честен значи с тези условия дето ми ги поставяш...
а пък аз толкова много се надявах...
и после ще имам лоша репутация на безсрамница
8-)
Титаник ли ще пресъздаваме? :-o

Saymon90
09-18-2008, 21:32
Ееее, ама не си честен значи с тези условия дето ми ги поставяш...
а пък аз толкова много се надявах...
и после ще имам лоша репутация на безсрамница
8-)
Титаник ли ще пресъздаваме? :-o

Е, миличка, не може вечно да си "милата модераторка Цвети" - трябва и ти да си оцапаш ръцете малко.
Ами, нека го пресъздаваме, ама си нямаме Лео - трябва да отидем да разгледаме по Витошка за някой подходящ :-D

kalinapet
09-18-2008, 21:33
И аз нахално ще искам снимка ако може. :)
И понеже всички те питат разни там глупости аз малко щше се отклоня.
Понеже си на моите години:
Къде учиш?
Каква специалност?
Обичаш ли да мечтаеш?
Любимата ти песен е...?
Ай пак по-късно. :)

little_elf
09-18-2008, 21:35
Коя зодия си?
Коя е последната книга,която прочете :) ?
Пътувал ли си извън България?Ако не,коя страна искаш да посетиш?

Обичаш ли да си център на внимание?
Кое качество цениш най-много в приятелите си?

Надявам се,че няма да е много нахално :oops: ,ако помоля за твоя снимка?

Seducti0n
09-18-2008, 21:37
Ало, казах ли ви по-предпазливо, че съм станала много ревнива ! :o

Аз съм скрита лимонка 8) :-D


Мммм, имаш ли нова шапка? :-o

Saymon90
09-18-2008, 21:40
И аз нахално ще искам снимка ако може. :)
И понеже всички те питат разни там глупости аз малко щше се отклоня.
Понеже си на моите години:
Къде учиш?
Каква специалност?
Обичаш ли да мечтаеш?
Любимата ти песен е...?
Ай пак по-късно. :)
Може :)
Уча Информационни технологии... то колко се учи там е под въпрос, но аз си го уча :)
Обожавам да мечтая... това е нещото, което често ме държи в кофти случки. Не случайно обикновено никът ми е Dreamer.
Любима песен? Хммм RHCP - Under the bridge

Saymon90
09-18-2008, 21:42
Коя зодия си? - Везни

Коя е последната книга,която прочете :) ? - Вече казах :)

Пътувал ли си извън България?Ако не,коя страна искаш да посетиш? - Адски много искам да отида в Япония и Китай... хих :) Виждат ми се адски интересни народи.

Обичаш ли да си център на внимание? - Ммм да.

Кое качество цениш най-много в приятелите си? - това, че са приятели?

Надявам се,че няма да е много нахално :oops: ,ако помоля за твоя снимка? - Ами, аз вече ви забравих на кого трябва да пратя... хаха

Saymon90
09-18-2008, 21:45
Ало, казах ли ви по-предпазливо, че съм станала много ревнива ! :o

Аз съм скрита лимонка 8) :-D


Мммм, имаш ли нова шапка? :-o


Не, нямам... вече 2 месеца ще станат :( Но ще поправя грешката, щом взема заплата :oops:

hottie
09-18-2008, 22:06
Кой филм/сериал гледа последно?

Всъщност кой ти е любимия сериал?

Името на красива жена(известна личност)

Същия въпрос, но за мъж :

Къде би искал да отидеш на почивка?

Море или планина?

Как се казват домашните ти любимци?

С гей въпросите няма да те занимавам, защото най-добрият ми приятел е гей и не ми прави впечатление ;)

Saymon90
09-18-2008, 22:11
Кой филм/сериал гледа последно? - Последно гледах филма "Sisters", който беше трагично тъп, а сериал - Gossip Girl

Всъщност кой ти е любимия сериал? - Sex And The City

Името на красива жена(известна личност) - Penelope Cruz

Същия въпрос, но за мъж - Matthew McConaughey

Къде би искал да отидеш на почивка? - на остров Мавриции

Море или планина? - Море

Как се казват домашните ти любимци? - Гари и Астра

С гей въпросите няма да те занимавам, защото най-добрият ми приятел е гей и не ми прави впечатление ;) - И много ти благодаря за което! ;)

hottie
09-18-2008, 22:18
Кери, Шарлот, Миранда или Саманта се доближава повече до твоята същност?

:) :) :)

cherinka
09-18-2008, 22:19
За какво си мислиш в момента?

Saymon90
09-18-2008, 22:19
За сега лека нощ от мен, хора.
Утре (по-късно днес) ще отговарям на новите въпроси.

Blab
09-18-2008, 22:29
Я с Цвети стягайте багажа и утре на театър!
И без т'ва никога няма да се запозная с някого от тоя форум.:Д

пък и си един от хората, които харесвам в тийна, но това е тайна :Д

HenykucT
09-18-2008, 22:36
Лео за Цвети, може и да се намери, ти недей :oops: :-D

Въпрос : Последният флирт ? 8-)

XceSS
09-18-2008, 22:43
Kaто съм трезвен, щв чета...

XceSS
09-18-2008, 22:45
Последният флирт ?



Гей ли си ?!

Bolt_f
09-19-2008, 03:53
Vyzmutena sym ot tova kolko zagubeni sa horata v toq forum... imam chuvstvoto che povecheto nqmate nikakyv jivot i po cql den visite v teenproblem obsyjdaiki geiove i "travestiti", psuvaiki nared i narejdaiki vseki koito vsyshtnost e razlichen. Osobeno tezi koito ste.
Exploited, kakvo po dqvolite te byrka dali nqkoi e gei ili ne?

Kakto i da e... prosto izrazih vyzmushtenie. I bez drugo pochti ne pisha tuka veche 8-)


Sam, zashto nikyt ti e Sam vsyshtnost? Nikakva vryzka s imeto, interesno 8-)
Ehh... vyprosyt koito mai na pochti vseki sym zadala... spored teb Malkiqt princ bil li e samoten nqkoga?

Mslish li che Lisugeryt ili Rozata sa imali po-golqmo vliqnie v jivota mu, osnovno za nachina po koito sa go nakarali da se chuvstva?

A nachinyt po koito se e promenil?

Sreshtal li si Malyk princ?

Kogato poglednesh oblacite kakvo vijdash nai-chesto?

Imash li dadeno izobrajenie na razlichni neshta, koito vseki si predstavq po razlichen nachin? Primerno... ako kaja "stradanie", imash li izgradena kartina koqto vijdash kogato chuesh tazi duma?

Kakvo chuvstvo ti navqva zeleniq cvqt?

Vijdal li si svoboda v nechii ochi? A tozi chovek beshe li specialen za teb? Kakyv cvqt bqha ochite?

Tochno sega, v momenta... bi li predpochel da vidish slynchev zalez ili izgrev? Zashto?

Kak se chuvstvash? Imash li prichina? Imash li nujda ot prichina za da se chuvstvash nqkak?

I na men mi e interesno kak izglejdash... bi li mi pokazal snimka? (LS stava syshto :) )

Nqkoga bil li si privlechen ot momiche chisto seksualno?

Mislish li che priznanieto da si "gei" ti slaga edin limit koito te ogranichava ot heteroseksualnostta? Iskam da kaja, da izbqgvash vsqka misyl ot tova da bydesh s momiche?

Mislish li che ima nachin po koito da promenish nechiq seksualnost, bilo to syznatelno ili ne?

Kogato poglednesh pravo kym slynceto, kolko vreme bi izdyrjal bez da mignesh?

Kakyv cvqt sa ochite ti?

Kogato se vgledash v ochite si, kakvo vijdash?

A kakvo bi iskal da vidish?

Kakvo vijdash v ochite na choveka do sebe si?


Obichash li?

Kakvo znachi da si vluben?

When I say "I love you" to someone... how could I know if I really mean it? (neshto imah problemaciq s bylgarskiq, izvinqvam se :? )

Iiii... sorry za latinicata.
Aide, mnogo vyprosi, mnogo chudo :)

Saymon90
09-19-2008, 06:06
Я с Цвети стягайте багажа и утре на театър!
И без т'ва никога няма да се запозная с някого от тоя форум.:Д

пък и си един от хората, които харесвам в тийна, но това е тайна :Д
Хммм защо не? Още не сме взели билетите, винаги могат да са 3 ... ;)

Saymon90
09-19-2008, 06:08
Лео за Цвети, може и да се намери, ти недей :oops: :-D

Въпрос : Последният флирт ? 8-)
Ние ще си търсим мултифункционален Лео :P

Последният флирт беше преди около седмица, в Катерина. Засякох се с едно момче, с което бяхме излизали преди няколко месеца и той реши да седне до мен и да ми говори, въпреки, че ясно му казах, че уча. Е, както и да е де - получи се весело, макар че в един момент се усетих, че му давам малко грешни сигнали и се спрях. Винаги съм обичал флирта - дори и да няма нищо след това. Просто тази игра я обожавам :-D

Saymon90
09-19-2008, 06:09
Последният флирт ?



Гей ли си ?!
Това за непкусит ли беше или за мен? :)

Saymon90
09-19-2008, 06:23
Vyzmutena sym ot tova kolko zagubeni sa horata v toq forum... imam chuvstvoto che povecheto nqmate nikakyv jivot i po cql den visite v teenproblem obsyjdaiki geiove i "travestiti", psuvaiki nared i narejdaiki vseki koito vsyshtnost e razlichen. Osobeno tezi koito ste.
Exploited, kakvo po dqvolite te byrka dali nqkoi e gei ili ne?

Kakto i da e... prosto izrazih vyzmushtenie. I bez drugo pochti ne pisha tuka veche 8-)


Sam, zashto nikyt ti e Sam vsyshtnost? Nikakva vryzka s imeto, interesno 8-) - Просто ми харесва името Сам... винаги ми е допадало и ми се вижда много секси.... хихи

Ehh... vyprosyt koito mai na pochti vseki sym zadala... spored teb Malkiqt princ bil li e samoten nqkoga? - Самотата е нещо, което всеки разбира по различен начин. Имах един приятел - художник, който ми каза, че всъщност аз съм малкият принц, защото си живея в своя замък и виждам залези и цветя ала бала (песента на Дони), но всъщност аз отказвам да се определя като "самотен" или не. Малкият принц е избрал да бъде сам - така е и било. Значи всичко е наред :) (прости ми ако малко бъркам приказката, не съм я чел от търде много години)

Mslish li che Lisugeryt ili Rozata sa imali po-golqmo vliqnie v jivota mu, osnovno za nachina po koito sa go nakarali da se chuvstva? - Не знам... хъх, дори не помня кои са те.

A nachinyt po koito se e promenil? - Ей, ще ме накараш пак да прочета приказката :Р

Sreshtal li si Malyk princ? - Мисля, че да - всеки ден.

Kogato poglednesh oblacite kakvo vijdash nai-chesto? - Свобода.

Imash li dadeno izobrajenie na razlichni neshta, koito vseki si predstavq po razlichen nachin? Primerno... ako kaja "stradanie", imash li izgradena kartina koqto vijdash kogato chuesh tazi duma? - Точно за страдание винаги си представям дъжд, А дъждът е нещо, което.. обожавам. Прави си асоциацията :Р

Kakvo chuvstvo ti navqva zeleniq cvqt? - Никакво.

Vijdal li si svoboda v nechii ochi? A tozi chovek beshe li specialen za teb? Kakyv cvqt bqha ochite? - Виждал съм свобода в очите на един приятел, но той е твърде безгрижен и скоро тази му свобода ще му сложи доста тежки окови. Кафеви.

Tochno sega, v momenta... bi li predpochel da vidish slynchev zalez ili izgrev? Zashto? - Бих предпочел залез, защото ще е края на деня и ще мога пак да си мързелувам пред компа.

Kak se chuvstvash? Imash li prichina? Imash li nujda ot prichina za da se chuvstvash nqkak? - Често има причина, но тя не е от света, който останалите познават. Аз се занимавам с рисуване, с литература, с музика... светът, я който живея, често е този, който сам съм си създал и там бушуват емоции, които другите не разбират, а понякога дори и не виждат.

I na men mi e interesno kak izglejdash... bi li mi pokazal snimka? (LS stava syshto :) ) - Да, бих, но нека е довечера плс :)

Nqkoga bil li si privlechen ot momiche chisto seksualno? - О,да, бил съм... имаше един период от около няколко месеца, когато бях привлечен САМО от момичета и беше доста странно.

Mislish li che priznanieto da si "gei" ti slaga edin limit koito te ogranichava ot heteroseksualnostta? Iskam da kaja, da izbqgvash vsqka misyl ot tova da bydesh s momiche? - Далеч не. За другите около мен може би да, но аз за себе си винаги знам, че мога да бъда с когото искам, когато си поискам.

Mislish li che ima nachin po koito da promenish nechiq seksualnost, bilo to syznatelno ili ne? - Не, няма. А и не трябва да има.

Kogato poglednesh pravo kym slynceto, kolko vreme bi izdyrjal bez da mignesh? - Няколко секунди... защо да го правя, при положение че вреди на очите ми. хаха

Kakyv cvqt sa ochite ti? - Кафеви

Kogato se vgledash v ochite si, kakvo vijdash? - Самота.

A kakvo bi iskal da vidish? - Обич.

Kakvo vijdash v ochite na choveka do sebe si? - Такъв човек няма, поне не и в пълния смисъл на думата. Но в очите на този, който е най-близо, виждам отчаяние и надежда... и това ме убива.

Obichash li? - Не.

Kakvo znachi da si vluben? - Не знам.

When I say "I love you" to someone... how could I know if I really mean it? (neshto imah problemaciq s bylgarskiq, izvinqvam se :? ) - You can't - that's the trick. You are supposed to say it no matter what. They say "you just know when it's right". In the past, there were times when I actually thought I was in love and that it will last forever. And guess what - it didn't. So I'm not the one to talk about love...

Iiii... sorry za latinicata.
Aide, mnogo vyprosi, mnogo chudo :) - Не ми пречат въпросите ти, но ми е интересно защо са толкова много? Какво те кара да ги зададеш? :)

splendour
09-19-2008, 07:38
po napred ima6e v1pros za tvoi pik. za6to ne si postnal?anonimno li se podvizava6 v foryma ili poznatite ti znaqt kak se pi6e6......... :)
Ами, нито едното, нито другото - просто не ми допада идеята. Показал съм снимка на всеки, който ми е поискал (които странно, но са доста хора) az iskam :)

HenykucT
09-19-2008, 08:29
[quote=HenykucT]Лео за Цвети, може и да се намери, ти недей :oops: :-D

Ние ще си търсим мултифункционален Лео :P

Мултифункционален - да пере, да готви и да чисти,или да го ползвате и двамата 8-)

Seducti0n
09-19-2008, 09:13
Я с Цвети стягайте багажа и утре на театър!
И без т'ва никога няма да се запозная с някого от тоя форум.:Д

пък и си един от хората, които харесвам в тийна, но това е тайна :Д
Хммм защо не? Още не сме взели билетите, винаги могат да са 3 ... ;)

Бройте ме и мен. :smt003
От училище често ни водят, но постановките някак си не са ми интересни... :?
be_true /предложения? :-o /
Ние със Сам сме отворени към нови запознанства, както забелзязваш. :oops: :-D

hottie
09-19-2008, 10:03
Май пропусна моя въпрос :-o виж страница 7 :)

ChevyShark
09-19-2008, 11:59
Седнал ли пикаеш?

fuckingwhore
09-19-2008, 12:14
Седнал ли пикаеш?
ХАХАХАХА 8-)

ето един въпрос,който ме сцепи.. 8-)


любимо ядене?
коя страна най-много искаш да посетиш?

Saymon90
09-19-2008, 13:40
Izvinqvam se za propusnatite vuprosi, no bqh napisal edin post, koito ne6to ne sum go pusnal qvno :D Sorry i za Latinicata, no v daskalo e taka unfortunatelly.


Кери, Шарлот, Миранда или Саманта се доближава повече до твоята същност?

:) :) :)
Mmm po-skoro Miranda. Opredeleno imame nai-mnogo dopirni to4ki, makar 4e ne sum tolkova kompleksiran, kolkoto e tq. I vse pak v men 4esto prakti4noto naddelqva.


Какво те запали по компютрите (ако си запален) - Mmm zanimavam se, ot kakto imam PC - t.e. 2002 godina i ot togava si se razvivam bavno i slavno.

.. как разбра за този сайт.. :) - ot uchitelkata ni po Bilogia, koiato ni beshe izpisala polezni linkove na duskata i ni dade i tozi... huh :D

по колко време отделяш на седмица.. трудно ли е да си модератор (психически)..- Na sedmica... moje bi 14 chasa. Ne e trudno psihicheski, ami fizicheski - trudno smogvam, za tova osnovno kiriliziram temi anonimni (kogato imam BG Phonetic estestveno :D )

сега имаш ли си гадже и ако е така от колко време сте заедно.. - "Gadje" e silno kazano, no ima chovek, na kogoto mnogo durja i moje bi obicham. S nego sme v tezi stranni otnosheniq gore dolu polovin godina, no za sega nqma izgledi da spirat.

кой най-много ти харесва от екипа (мод и админи) - Ami, s Cveti sme nai-blizki i to otdavna, tui 4e... :)

и така за сега. {} - Adios i na teb, druje ;)

Saymon90
09-19-2008, 13:42
Лео за Цвети, може и да се намери, ти недей :oops: :-D

Ние ще си търсим мултифункционален Лео :P


Мултифункционален - да пере, да готви и да чисти,или да го ползвате и двамата 8-)
I dvete :oops:

Saymon90
09-19-2008, 13:43
Седнал ли пикаеш?
Mne :)

Saymon90
09-19-2008, 13:47
Седнал ли пикаеш?
ХАХАХАХА 8-)

ето един въпрос,който ме сцепи.. 8-)


любимо ядене?
коя страна най-много искаш да посетиш?


Mmm obojavam spageti, osobeno kogato sam si pravq sos4eto )))

Shotlandia - obojavam muzikata im, a i mi dopada kato priroda :)

HenykucT
09-19-2008, 18:53
Лео за Цвети, може и да се намери, ти недей :oops: :-D

Ние ще си търсим мултифункционален Лео :P


Мултифункционален - да пере, да готви и да чисти,или да го ползвате и двамата 8-)
I dvete :oops:

Ако живеем финансово добър живот ще се съглася, но ще се отдавам по-често на Цвети :oops: :-D 8-)

Native
09-19-2008, 19:40
Здравей!
В началото имаше някой, който те беше попитал можеш ли да познаеш дали някой е гей.
Моя въпрос е как успяваш?
Гейовете много ли са?
Колко такива познаваш?
Обиждаш ли се, когато някой те напсува, че си педераст, макър и да не знае всъщност, че си такъв?
Издаваш ли се по някакъв начин, без да усетиш, например когато някой говори за хомосексуалистите?
Случвало ли ти се е твои близки (роднини), да те попитат ти гей ли си, или нещо подобно?
Много държа да отговориш на въпрос 1.

Seducti0n
09-19-2008, 20:02
Лео за Цвети, може и да се намери, ти недей :oops: :-D

Ние ще си търсим мултифункционален Лео :P


Мултифункционален - да пере, да готви и да чисти,или да го ползвате и двамата 8-)
I dvete :oops:

Ако живеем финансово добър живот ще се съглася, но ще се отдавам по-често на Цвети :oops: :-D 8-)


Хаха, не се надявай.
Аз ще кръшкам и на двама ви! 8-) /с жена, но това е под секрет :lol: /

Малко въпросчета:
-Най-голямото предизвикателство за теб до този момент е?
-Какво може да те изнерви до краен предел?
-Би ли участвал в Биг Брадър?
-Любима българска песен?
П.С-Снощи късно изкопах някакъв старт католог на Манго с Пенелопе Крус(:
Има няколко нейни фотоса с едно коте, като се видим обещавам да ти го дам :::

Mementomori
09-19-2008, 20:06
Какво от Херман Хесе би ми препоръчал?:)

TheNewReligion
09-19-2008, 20:20
Аз имам още въпроси:
1. Как спиш?
2. Как ставаш?
3. Чистата съвест...
4. Често ли вземаш пари назаем?
5. Когато имаш среща с някого...
6. Обичаш ли цветя?
7. Истински релаксираш, когато...
8. Коя е любимата ти песен?
9. Запознанствата по Интернет за теб са...
10. Кой е любимият ти празник?
11. Истински се забавляваш, когато...
12. Имаш ли любимо предаване? Ако, да- кое е то?
13. Приятелството за теб е...
14. Расист ли си?
15. Последната клюка, която чу за себе си...
16. Кое е любимото ти животно?
17. Алергичен ли си към нещо?
18. Коя е любимата ти емотиконка? :oops:
19. Последната заплаха, която са ти отправяли...
20. Най-омразната ти домакинска работа...

Това за днес. :) Утре пак. 8-)

gsh
09-19-2008, 21:57
:lol: :razz:

Briseis
09-19-2008, 22:08
Рисуваш ли?
Кое те вдъхновява?
Самокритичен ли си?
Мислиш ли, че имаш адекватна самооценка?
Защо синьо?
Как ти влияе есента?
Обичаш ли стихове?
Какви?

Saymon90
09-20-2008, 05:32
Ако живеем финансово добър живот ще се съглася, но ще се отдавам по-често на Цвети :oops: :-D 8-)
Е, ако си струваш, няма да имам нищо против - ще се радвам ако Цвети е доволна. Ние с нея планираме да станем filthy rich, тъй че ще имаш стимул :-D

Saymon90
09-20-2008, 05:42
Здравей!
В началото имаше някой, който те беше попитал можеш ли да познаеш дали някой е гей. - В повечето случаи мога, да :)

Моя въпрос е как успяваш? - Ами, не съм сигурен... понякога се познава по определени черти на характера (не непременно женствени), а понякога просто се усеща - наречи го "гей-дар" - моят работи доста добре :Р :Р

Гейовете много ли са? - Да, доста.

Колко такива познаваш? - Ооо... не мога да броя до толков рано сутрин. :Р

Обиждаш ли се, когато някой те напсува, че си педераст, макър и да не знае всъщност, че си такъв? - Не, не се обиждам - и аз понякога използвам тези думи, но рядко, защото ми звучат грозно. Но в тях няма нищо, което да ме обиди...

Издаваш ли се по някакъв начин, без да усетиш, например когато някой говори за хомосексуалистите? - За добро или лошо, актьорската игра в живота отдавна не ми е чужда. А и хората не ме подозират, тъй че много трудно мога да се издам "случайно".

Случвало ли ти се е твои близки (роднини), да те попитат ти гей ли си, или нещо подобно? - Не, не се е... но честно казано бих се радвал, ако стане, защото ще направи "признаването" по-лесно за мен.

Много държа да отговориш на въпрос 1.

Благодаря за въпросите ;)

Saymon90
09-20-2008, 05:44
Мнение за абортите?
Мммм мнението ми е по-скоро клонящо към позитивно. От една страна не би трябвало да се стига до там, ако хората мислят с главите си, но тъй като това никога не се случва, в един момент е неизбежно. За мен абортите, обаче, са оправдани само в екстремни ситуации - млада майка, изключително бедно семейство, изневяра... нещо, което всъщност пречи на раждането, а не просто "ама аз не исках бебе".

Saymon90
09-20-2008, 05:47
Малко въпросчета:
-Най-голямото предизвикателство за теб до този момент е? - Това беше първата ми сериозна работа - бях малко притеснен, че ще бъда в офис с образовани хора, с ясно изразена йерархия, правила и т.н. Но пък се оказа, че плувам доста добре в такива води и съм много щастлив от развитието на нещата... :)

-Какво може да те изнерви до краен предел? - Неук човек, който спори с мен за нещо елементарно. Често ми се случва в училище и вече съм свикнал, но въпреки това се дразня, когато хората пилеят живота.

-Би ли участвал в Биг Брадър? - Да, бих - даже преди много исках, но сега няма да имам време, иначе с голям кеф ще се пробвам някой ден.

-Любима българска песен? - "Една българска роза", на Паша Христова. Наистина обожавам песента и текста.

П.С-Снощи късно изкопах някакъв старт католог на Манго с Пенелопе Крус(:
Има няколко нейни фотоса с едно коте, като се видим обещавам да ти го дам :::[/i] Йееей, ще имам нов материал за wank-ване :Р :Р

Saymon90
09-20-2008, 05:48
Какво от Херман Хесе би ми препоръчал?:)
Сидхарта - страхотно дълбока книга. Чакам отзивите ти! :)

Saymon90
09-20-2008, 05:54
Аз имам още въпроси:
1. Как спиш? - По гръб, прегърнал възглавницата или нечия ръка.

2. Как ставаш? - Бодро и бързо

3. Чистата съвест... - е нещо смехотворно в днешно време.

4. Често ли вземаш пари назаем? - Не съм взимал почти никога.

5. Когато имаш среща с някого... - Винаги подранявам с 10-тина минути.

6. Обичаш ли цветя? - Да, особено да подарявам. Но не мога да гледам вкъщи... едно живо същество й стига на стаята ми.

7. Истински релаксираш, когато... - съм сам.

8. Коя е любимата ти песен? - Mariah Carey - We belong together, както и RHCP - Under the bridge

9. Запознанствата по Интернет за теб са... - ежедневие

10. Кой е любимият ти празник? - Коледа ми е любим, макар че тогава съм най-тъжен обикновено.

11. Истински се забавляваш, когато... - (мислих го поне 3-4 минути) когато компанията ми умее да ме откъсва от ежедневието.

12. Имаш ли любимо предаване? Ако, да- кое е то? - Новините :Р

13. Приятелството за теб е... - несигурно

14. Расист ли си? - Не съм расист, но циганите не са ми приятни :)

15. Последната клюка, която чу за себе си... - че съм бил на рождения ден на един бифш приятел.

16. Кое е любимото ти животно? - Котка

17. Алергичен ли си към нещо? - Не

18. Коя е любимата ти емотиконка? :oops: Усмивката :)

19. Последната заплаха, която са ти отправяли... - от един другар в тази тема... ако изобщо се брои за заплаха.

20. Най-омразната ти домакинска работа... - Да бърша листата на цветята на майка ми.

Това за днес. :) Утре пак. - Ще чакам с нетърпение :) 8-)

Saymon90
09-20-2008, 05:57
Рисуваш ли? - Да

Кое те вдъхновява? - Абсолютно всичко

Самокритичен ли си? - Твърде много

Мислиш ли, че имаш адекватна самооценка? - До колкото е възможно, да.

Защо синьо? - Нямам идея... просто го обожавам. Може би има нещо общо с това, че обичам водата по принцип... във всичките й форми :)

Как ти влияе есента? - Изключително добре и ме е яд, че вече нямаме 4 сезона, а някакви гадни размивания между Лято и Зима.

Обичаш ли стихове? - обичам и пиша.

Какви? - Ами, чета всякаква поезия, защото са ми интересни различните техники на писане. Аз пиша доста различни неща, може някой път да покажа нещо, ако искаш ;)


Довечера ще отговарям на новите въпроси.
Лек ден, хора!

Pliok0019
09-20-2008, 17:51
Винаги съм смятала, че си би, а не гей.

Имал ли си връзка с жена?
Какво цениш най-много в живота?

Madness
09-20-2008, 19:36
Покажи ни някоя рисунка :)
Може и нещо друго,което си творил..

TheNewReligion
09-20-2008, 20:11
1. Най-глупавото нещо, което си правил...
2. Най-екстремното нещо, което си правил...
3. Обичаш ли сладки неща?
4. Суеверен ли си?
5. Умееш ли да поемаш отговорности?
6. Кое е любимото ти число?
7. Модата...
8. Парите...
9. Кой е любимият ти парфюм?
10. Ежедневието ти...
11. Истински щастлив си, когато...
12. Времето...
13. Обичаш ли дъжда?
14. Кой е любимият ти сезон?
15. Най-глупавит въпрос, който са ти задавали...
16. От живота искаш...
17. Усмивката...
18. Музиката...
19. Най-добрият човек, който познаваш...
20. Кои държави си посещавал?


Утре пак ще питам разни нещица. :)

BlueAvalanche
09-20-2008, 20:34
Sam90, имам един въпрос :

Ти чувстваш ли се дискриминиран и бил ли си изобщо дискриминиран ?
И участва ли в гей парада преди време в София ?

Saymon90
09-20-2008, 21:17
Винаги съм смятала, че си би, а не гей.

Имал ли си връзка с жена?
Какво цениш най-много в живота?
А аз винаги съм смятал, че гей не значи непременно хомосексуален човек :)

- Да, имал съм няколко.
- Фактът, че го имам.

Saymon90
09-20-2008, 21:23
Покажи ни някоя рисунка :)
Може и нещо друго,което си творил..
За съжаление не мога в момента да ви покажа рисунка, но ще ви дам стихче :)

Отпий

Мое малко, счупено човече...
кога ли ще порастнеш?
Време е да станеш вече
и да спреш всеки ден да гаснеш.
И вече се отдалечава,
все по-трудно му посягам.
Удрям пак и пак, не пада,
и уморен на пода си полягам.
Вали... таванът ми го няма,
а само белите звезди ме къпят.
Боли... мечтата ми остана,
та дупките си с нея кърпя.
Ала къде са капките?
Защо вали, а пак съм толкоз сух...
Дъждът оттича се по шахтите,
а по мен остава само пух.
Защото пак, без да разбера,
съм легнал на шумен булевард.
Кога ли вече ще се спра?
И ще наема сърдечен бодигард.
Но спри... май вече е дошъл,
и ме пази ден и нощ.
Защо иначе никой не е влязъл?
И все празен съм си цял живот.
О, знам...
Защото съм поет, писател и певец...
а всъщност нищо не умея.
Защото съм също толкова добър светец,
колкото умея и да пея.
А времето лети и отминава бавно,
дни и месеци се сливат.
А душата ми се лее славно,
в чаши пълни и преливат.
Ала кой ще смее да отпие,
от коктейла смъртоносен,
щом дори спасение да открие,
пак остава си жигосан?

Saymon90
09-20-2008, 21:30
1. Най-глупавото нещо, което си правил...
2. Най-екстремното нещо, което си правил... - Карах пистов мотор и не се убих.

3. Обичаш ли сладки неща? - Мда, твърде много ги обичам :Р :Р

4. Суеверен ли си? - Изобщо не.

5. Умееш ли да поемаш отговорности? - Мисля, че да.

6. Кое е любимото ти число? - 6

7. Модата... - е размито понятие.

8. Парите... - са всичко и нищо.

9. Кой е любимият ти парфюм? - Един стар парфюм, който мама ми купи от магазин за наливни парфюми... миришеше божествено, но и до ден днешен не мога да намеря точно кой е. Иначе и Cool Water не е лош :)

10. Ежедневието ти... - е еднакво.

11. Истински щастлив си, когато... - (ще бъда) когато разбера, че съм истински щастлив.

12. Времето... - не ми стига.

13. Обичаш ли дъжда? - Твърде много. Не съм си взимал чадър от около 3-4 години... обожавам да вървя под дъжда, дори съм го възпявал :Р

14. Кой е любимият ти сезон? - Есента.

15. Най-глупавит въпрос, който са ти задавали... - "Що не ти се говори"

16. От живота искаш... - всичко

17. Усмивката... - изчезва бързо.

18. Музиката... - води живота.

19. Най-добрият човек, който познаваш... - Едно момче, което скоро нараних.

20. Кои държави си посещавал? - последно бях на гости във Франция и трябва да ви кажа, че впечатленията ми от там са адски силни - наистина тея хора са тотално различни от нас!

Утре пак ще питам разни нещица. :)

Pliok0019
09-20-2008, 21:31
Покажи ни някоя рисунка :)
Може и нещо друго,което си творил..
За съжаление не мога в момента да ви покажа рисунка, но ще ви дам стихче :)

Отпий

Мое малко, счупено човече...
кога ли ще порастнеш?
Време е да станеш вече
и да спреш всеки ден да гаснеш.
И вече се отдалечава,
все по-трудно му посягам.
Удрям пак и пак, не пада,
и уморен на пода си полягам.
Вали... таванът ми го няма,
а само белите звезди ме къпят.
Боли... мечтата ми остана,
та дупките си с нея кърпя.
Ала къде са капките?
Защо вали, а пак съм толкоз сух...
Дъждът оттича се по шахтите,
а по мен остава само пух.
Защото пак, без да разбера,
съм легнал на шумен булевард.
Кога ли вече ще се спра?
И ще наема сърдечен бодигард.
Но спри... май вече е дошъл,
и ме пази ден и нощ.
Защо иначе никой не е влязъл?
И все празен съм си цял живот.
О, знам...
Защото съм поет, писател и певец...
а всъщност нищо не умея.
Защото съм също толкова добър светец,
колкото умея и да пея.
А времето лети и отминава бавно,
дни и месеци се сливат.
А душата ми се лее славно,
в чаши пълни и преливат.
Ала кой ще смее да отпие,
от коктейла смъртоносен,
щом дори спасение да открие,
пак остава си жигосан?
Поздравления. Много е красиво!

lsd43
09-20-2008, 21:32
Кумир в живота?

Saymon90
09-20-2008, 21:36
Sam90, имам един въпрос :

Ти чувстваш ли се дискриминиран и бил ли си изобщо дискриминиран ?
И участва ли в гей парада преди време в София ?
Това са два въпроса :P

Ами, лично аз доста рядко, но аз и не го повдигам като въпрос пред непознати, тъй че не ми се е случвало почти. Но съм ставал свидетел на доста гадни случаи на дискриминация, които наистина са ме отвращавали...

Не, не участвах :) Прайда би трябвало да е щастливо събитие и повод за веселба, а не полигон - за какво да ходя.... А и не мисля, че нашето родно гей общество знае точно как да поднесе "присъствието" си пред хората.

lsd43
09-20-2008, 21:45
Любимият ти музикант(група)?

Любимата ти книга?


Любим стил музика?

ПП.Извинявам се ако има такива въпроси,но сега ме мързи да гледам назад в темата. :lol:

Seducti0n
09-20-2008, 21:54
Участвал ли си някога в благотворителна инициатива?
Патриот ли си?
Обмисляш ли да се запишеш на шофьорски курсове след като навършиш 18-те/скоро-скоро ::: /
Би ли направил косата си искрящо розова?
8-)
П.С-И аз съм тъжна по Коледа... :?

lsd43
09-20-2008, 21:55
Като си бил във Франция ,мнавал ли си през Марсилия ? :)

Seducti0n
09-20-2008, 21:56
Леле толкова затрогващо стихотворение не бях чела от сумати време.
Толкова е прекрасно, особено края :smt007

BlueAvalanche
09-20-2008, 22:05
ЦвЕтИтО, усетих, мислех по друг начин да си формирам въпроса, но в последствие се разколебах, извинявам се за което.

Seducti0n
09-20-2008, 22:06
ЦвЕтИтО, усетих, мислех по друг начин да си формирам въпроса, но в последствие се разколебах, извинявам се за което.

Ъъъ, какво си усетил, че нещо не можах да те разбера? :oops: :-o

BlueAvalanche
09-20-2008, 22:10
Оф тотална грешка, копирах твоя ник вместо на Sam, тая вечер съм малко отнесен :D :D :D :D

P.S. благодаря за отговора и браво за стихотворенията. Поздрави.

Seducti0n
09-20-2008, 22:20
Хаха, така си и помислих/той е добра душа, няма да се сърди(:

BlueAvalanche
09-20-2008, 22:59
Е случват се и недоразумения. Дано високата ми температура в днешния ден послужи за извинение :D Лека вечер и поздрави 8)

Saymon90
09-21-2008, 05:12
Кумир в живота?
Нямам... :)

Saymon90
09-21-2008, 05:14
Любимият ти музикант(група)?

Любимата ти книга?


Любим стил музика?

ПП.Извинявам се ако има такива въпроси,но сега ме мързи да гледам назад в темата. :lol:
Любима група - Poets of the fall
Книга - трудно е да кажа "любима", но може би "Позор" на Кутси за момента ми е доста приятна :)
Баш любим стил музика нямам - р&б и алтърнатив слушам най-много :)

Saymon90
09-21-2008, 05:16
Участвал ли си някога в благотворителна инициатива? - Да, няколко пъти. Веднъж в кампания за защита на правата на децата, веднъж в една за СПИН... и т.н. Винаги ходя, когато организират нещо и ни кажат в училище :)

Патриот ли си? - Може да се каже, че да. Обичам България и не искам да я напускам, само се надявам обстоятелствата да не ме накарат.

Обмисляш ли да се запишеш на шофьорски курсове след като навършиш 18-те/скоро-скоро ::: / - Ами, аз и сега мога да ги запиша, просто нямам време за курмуване. Иначе при първа възможност ще го направя :)

Би ли направил косата си искрящо розова? - Може би преди 2 години да :Р хаха Сега не.
8-)
П.С-И аз съм тъжна по Коледа... :? - Имам теория, че тогава просто човек си прави равносметка на изминалата година и ... резултатът не е добър. За това и тъгата :Р

Saymon90
09-21-2008, 05:18
Като си бил във Франция ,мнавал ли си през Марсилия ? :)
Не, бил съм само в Лион, където е брат ми, защото финансовото ми положение не позволяваше много скитня. Истинска почивка там планирам сам да си изкарам някой ден :Р

Saymon90
09-21-2008, 05:19
Е случват се и недоразумения. Дано високата ми температура в днешния ден послужи за извинение :D Лека вечер и поздрави 8)
Няма проблем. Бързо оздравяване! ;)

HenykucT
09-21-2008, 09:46
Харесваш ли Графа 8-)

hottie
09-21-2008, 10:19
Много ми хареса стихотворението ти! Имаш ли нещо против да пуснеш още едно?Може ина ЛС ако се притесняваш?

По този ли начин се разтоварваш?
След 10 години си се представяш ...?

Briseis
09-21-2008, 11:10
Къде можем да видим твои картини?

Pooky
09-21-2008, 11:38
Ти ли си рисувал аватара си?

Seducti0n
09-21-2008, 11:43
Сърцето или разума?
Чувстваш ли се обичан?
Самокритиността ти помага или ти пречи?
Изгрев или залез?
:) :)

Saymon90
09-21-2008, 16:38
Харесваш ли Графа 8-)
Ами, да. Аз се запознах с него преди около половин година и изглежда свестен човек, пък и има за какво да се говори с него. А музиката му е добра, според мен. Особено песента "Зелени и кафяви" доста ми харесва :)

Saymon90
09-21-2008, 16:44
Много ми хареса стихотворението ти! Имаш ли нещо против да пуснеш още едно?Може ина ЛС ако се притесняваш?

По този ли начин се разтоварваш?
След 10 години си се представяш ...?
Ще пусна тук стихче, но след 10тина минути :)

Основно по този разтоварвам, както и с пеене.
След 10 години си се представям малко по-мъдър, малко по-хубав и доста по-успял. :)

Saymon90
09-21-2008, 16:46
Къде можем да видим твои картини?
Можеш да видиш, когато ми дойдеш на гости :P
Рисуването не е основно направление в живота ми, тъй че не се занимавам професионално. Правя основно, защото трябва да представя порт фолио, а и за удоволствие... нямам намерение да правя кариера от това :)

Saymon90
09-21-2008, 16:47
Ти ли си рисувал аватара си?
Не, това е картинка, която съм си принтирал и прерисувал. Точно това, обаче, си е оригинала.

Saymon90
09-21-2008, 16:50
Сърцето или разума? - определено разума :) Но и сърцето понякога не говори глупости :Р

Чувстваш ли се обичан? - Да, но понякога ми тежи.

Самокритиността ти помага или ти пречи? - Помага ми, от където и да го погледнеш.

Изгрев или залез? - Залез. С него идва вечерта, а аз я обичам повече от деня, тъй че... :)
:) :)

Saymon90
09-21-2008, 16:51
Ето и стихче :) Едно доста леко и може би дори ободряващо:

Часовник

Секунди и минути в огледалото препускат,
цял ден ги гледам вече.
Толкова са точни, ден дори не пускат,
през дланите им да се провлече.
Щрак, щрак, щрак...
Няма време! Остаряхме...
вече чувствам се износен.
Доста травми претърпяхме,
циферблатът ни ще стане грозен.
Тик-так, тик-так, тик-так...
Хей, защо не спира и за час?
Не заслужавам ли почивка...
за миг да се скрия аз от вас,
май някой пак ме вика.
Та хващам чашата с кафе,
и към деня широк се впускам.
Че пак ще плача, сякаш съм дете,
ако метрото видя, че изпускам.
Защото времето не ще прости ми,
за мен не би се спряло.
А ний сме простосмъртни-уволними,
и пъдят ни за щяло и не щяло.
Бум, бум, бум...
Кръгъл час е вече,
плътен зов в стаята се носи.
Махалото в галоп се втече,
и ние хукваме пак боси.
Няма ли някой часовниците да развали?
И всички да дишаме свободно.
Нищо, че икономиката криза ще търпи,
нали за нашите души ще е изгодно!

Saymon90
09-21-2008, 16:52
Тъй като аз трябва да избера следващият, който да бъде на стола, а аз все още нямам набелязана жертва, може ако някой има желание, да ми пише на ЛС. :)

HenykucT
09-21-2008, 19:00
Недей да слагаш мен, щото няма да отговарям 8-)

Голям поет си 8-)

Saymon90
09-22-2008, 11:52
Недей да слагаш мен, щото няма да отговарям 8-)

Голям поет си 8-)
Ех, тъкмо мислех да те питам на ЛС дали искаш :P
Благодаря :)

Briseis
09-22-2008, 14:12
Искаш ли деца?

Saymon90
09-22-2008, 14:52
Искаш ли деца?
За момента не. В бъдеще може и да искам, но ме съмнява. :)

ПП: Това на аватара ти Шейн ли е?

Decu
09-22-2008, 15:01
^ Дам. :-D

Губил ли си близък човек?

Saymon90
09-22-2008, 15:04
^ Дам. :-D

Губил ли си близък човек?
Зависи - ако под "губил" имаш предвид смърт, тогава да - 1 път.
Ако имаш предвид, обаче просто да съм го изгубил от живота си - малко повече от 1 :Р

Seducti0n
09-22-2008, 15:09
Обезценила ли се е душевната красота в днешно време?
Периферията или центъра?
Рискуваш ли често или залагаш на сигурното?
Известна личност, която би се радвал да познаваш? :)

Saymon90
09-22-2008, 15:13
Обезценила ли се е душевната красота в днешно време? - Ами, би било доста силно да се каже "да", но определено са я сложили на разпродажба. :) Излиза, че всички ценят душата, ценят вътрешния свят, но в една реална житейска ситуация оценят повече финансовото състояние, вънпния вид, расата... сексуалната ориентация :) Мисля, че хората пренабрегват не само чуждата, но и своята собствена душевност, което всъщност е проблемът.

Периферията или центъра? - Центъра.

Рискуваш ли често или залагаш на сигурното? - Залагам основно на сигурното - рискове правя само що се отнася до интимни връзки с хората :-D

Известна личност, която би се радвал да познаваш? - Mariah Carey :)

LINKNOT
09-22-2008, 15:16
Изчетох всички страници и честно казано .. вдъхновяваш ме и провокираш амбицията ми за по-добър и съдържателен живот.

Коя е неосъществената ти мечта?
Какви чувства изпитваш най-често,когато слушаш музика? Натъжаваш се,ощастливяваш се или .. ?
Искаш ли да живееш поне още 300 години?
Кога се отдаваш напълно в твоя свят от мисли,бягайки от ежедневието?

Decu
09-22-2008, 15:17
^ Дам. :-D

Губил ли си близък човек?
Зависи - ако под "губил" имаш предвид смърт, тогава да - 1 път.

Това имах предвид.

Кариерата или семейството?
Или..образованието или семейството? :)

Saymon90
09-22-2008, 15:24
бил ли си се някога ? - да, няколко пъти, но никога не е имало сериозно последици.

хората агресивни ли са спрямо теб ? - не, хората в повечето случаи не подозират за мен. Иначе щеше да е различно, предполагам :)

зачитат ли хомосексуалните ти наклонности и разбирания ? - тези, които знаят - да.


подигравали ли са ти се в училище заради това, което си ? - Ако имаш предвид гей - не точно. Имало е само един случай, когато едно момче беше разбрало случайно за мен и се опита да ми се прави на готин едно междучасие, но не му се получи гаврата и се отказа... хъх. Иначе съм се карал много с хората в училище, но заради други аспекти на това, което съм ... :)

Saymon90
09-22-2008, 15:30
Изчетох всички страници и честно казано .. вдъхновяваш ме и провокираш амбицията ми за по-добър и съдържателен живот.
Ами... не мога да ти кажа друго, освен благодаря. Радвам се, че намираш нещо смислено в думите ми и ще бъде прекрасно за мен, ако по някакъв начин съм повлиал в добра насока :)


Коя е неосъществената ти мечта? - да живея сам.

Какви чувства изпитваш най-често,когато слушаш музика? Натъжаваш се,ощастливяваш се или .. ? - Ами, обикновено просто се подсилват чувствата, които съм изпитвал, когато съм си пуснал музика. Но се случва понякога, когато преживявам нещо голямо и си пусна определена песен, направо да замръзвам, защото усещам как музиката пее живота ми...

Искаш ли да живееш поне още 300 години? - Искам и повече! Не искам да умирам... ще изпусна толкова много неща.

Кога се отдаваш напълно в твоя свят от мисли,бягайки от ежедневието? - Доста често. Някои хора го намират за странно, но аз често посещавам вътрешния си свят и наистина по този начин успявам да направя престоя си във външния по-приятен. И това би трябвало да важи за всеки - когато намериш начин да вътворяваш мир в себе си, наистина ставаш по-спокоен и балансиран.

Saymon90
09-22-2008, 15:33
^ Дам. :-D

Губил ли си близък човек?
Зависи - ако под "губил" имаш предвид смърт, тогава да - 1 път.

Това имах предвид.

Кариерата или семейството?
Или..образованието или семейството? :)
Кариерата. :)

gsh
09-22-2008, 16:03
намери ли си нов приятел на гейпарада :D

Seducti0n
09-22-2008, 16:10
Чувстваш ли се често недооценен?
Склонен ли си на компромиси с принципите си?
Лесно ли се привързваш?
Трудностите те мотивират или сриват ентусиазма ти?

Saymon90
09-22-2008, 16:11
намери ли си нов приятел на гейпарада :D
Не, не съм :)

Saymon90
09-22-2008, 16:12
Чувстваш ли се често недооценен? - Често не, но се случва, да :)

Склонен ли си на компромиси с принципите си? - Ммммм много трудно ще с тане, но кой знае какво ще ми поднесе животът ...

Лесно ли се привързваш? - Не, напротив - доста трудно.

Трудностите те мотивират или сриват ентусиазма ти? - и от двете по малко :)

kalinapet
09-22-2008, 18:12
Крилце или кълка?
Прясно или кисело мляко?
Баничка с боза или тостер с шунка? :D
Пп: Още си чакам снимката. :) :wink:

Saymon90
09-22-2008, 18:55
Крилце или кълка? - Бяло месо.

Прясно или кисело мляко? - Прясно

Баничка с боза или тостер с шунка? :D - баница с боза

Пп: Още си чакам снимката. :) :wink: Ще сия получиш на ЛС ;)

Redo
09-22-2008, 19:01
Русото или чернокосото ?
Умното или Красивото ?
Кое е било първо,водката или руснака ?
Как се чустваш в момента ?

Saymon90
09-22-2008, 19:25
Русото или чернокосото? - жени - руси, мъже - чернокоси. Русите мъже винаги ми изглеждат много шикерени.

Умното или Красивото ? - Умното, което е и красиво. Не обичам да правя компромиси :)

Кое е било първо,водката или руснака ? - По-скоро руснакът.

Как се чустваш в момента ? - изключително преял :Р

Jesus
09-22-2008, 19:32
Отношение към религията ?

Предлагам да има ограничение, всеки потребител да има максимум 5 теми на ден, какво смяташ за идеята ?

Saymon90
09-22-2008, 19:38
какво за теб е смъртта ? - Нищо лошо. Ако трябва да умра днес, ще умра... убеден съм, че после ще има нещо друго. Не съм вярващ или нещо такова, просто не мога да приема, че нещо толкова велико като човешкия живот може да приключи :)

кога би убил ? - Когато някой би убил мен.

клал ли си животно >? - Не... и се съмнявам да ми се случи :Р

Saymon90
09-22-2008, 19:42
Отношение към религията ? - Ммм чета за религиите, защото ми е интересно, но не вярвам напълно в нито една. Не знам... за мен религията е нещо, което би могло да даде смисъл на живота на хората по принцип, но не и на моя.

Предлагам да има ограничение, всеки потребител да има максимум 5 теми на ден, какво смяташ за идеята ? - Макар че не ми се вярва някой не-спамещ да прави повече от 5 на ден, не мисля, че трябва да има ограничения :)

HenykucT
09-22-2008, 20:52
Би ли искал да си известен ?

Какво за теб е слава ?

Seducti0n
09-22-2008, 21:02
Какво вечеря? :lol:
Екстремна натура ли си?
Обичаш ли предизвикателствата?
Обичаш ли захарен памук?

:::

Mementomori
09-22-2008, 21:44
Жертвал ли си се заради някого?
На какво смяташ,че се дължат широкостроените ти виждания и привилегията лесно да се откъсваш в свой собствен вътрешен свят?
Разбираш ли се с брат ти?
Би ли искал да имаш близнак/чка?
Кой ще е следващият на стола?

Saymon90
09-22-2008, 22:25
Би ли искал да си известен ? - Не съм сигурен... по-скоро не :)

Какво за теб е слава ? - "Faaame... I'm gonna live forever, I'm gonna learn how to fly" лала ... слава е Мадона. Слава е Фред Меркюри. Такава слава надали ще имам някога :)

Saymon90
09-22-2008, 22:27
Какво вечеря? :lol: - Гювеч

Екстремна натура ли си? - Ммм не мисля, че съм точно екстремен. Имам интересен живот, но не и екстремен :)

Обичаш ли предизвикателствата? - Оооо да... особено, когато ми ги поставя някой, когото уважавам.

Обичаш ли захарен памук? - Не! Много лепка...

:::

Saymon90
09-22-2008, 22:30
Жертвал ли си се заради някого? - Да, жертвал съм много неща, заради един човек. Беше преди около година и наистина бях направил страшно много за него тогава... други по-ярки случаи не се сещам :)

На какво смяташ,че се дължат широкостроените ти виждания и привилегията лесно да се откъсваш в свой собствен вътрешен свят? - Ммм знам ли, може би защото от малък са ме запознавали със страшно различни хора - от купонджиите-артисти до ядрени физици. Винаги съм общувал с всякакви индивиди и съм се научил да приемам нещата такива, каквито са. А вътрешният ми свят - той е просто едно мое творение, което умея да използвам. Всеки го има, но не всеки го осъзнава :)

Разбираш ли се с брат ти? - Да, доста. Преди имахме караници, но от 3-4 години отношенията ни за перфектни. Той ми е най-близкият човек...

Би ли искал да имаш близнак/чка? - Може би за няколко дни, за да се погаврим с хората. Иначе не - обичам да съм уникален.

Кой ще е следващият на стола? - Тайна :P

CoB
09-22-2008, 22:44
Смяташ ли, че нещата, които пишеш имат няква по - висока литературна стойност или са просто израз на чувствата ти? Би ли издал стихосбирка ?

Blab
09-22-2008, 22:50
*При степенуване не се оставя интервал преди и след тиренце!
*Мементо Мори, познаваш ли Милко?

по темата:
*Обичал ли си някого повече от себе си?
/Хмм... сега си спомних, че си седял на стола, обсъждали сме Ъ уолк ту римембър:Д Нм./

5StaR
09-23-2008, 02:05
Vasil Naidenov + Silviа Kacarova - Ogun ot liubov.mp3

Кефи ли те тая песен?

Saymon90
09-23-2008, 07:35
Смяташ ли, че нещата, които пишеш имат няква по - висока литературна стойност или са просто израз на чувствата ти? Би ли издал стихосбирка ?
Ами, някои мои творби са били оценяни високо от доста хора, включително и такива, чието професионално мнение има голямо значение. За мен те са израз на емоции и до известна степен езикът, на който говоря със себе си.
Мислил съм за стихосбирка, а и имам доста разкази, които според мен са достойни да бъдат публикувани, но за момента имам други приоритети и не искам да за си запълвам времето с това. След няколко години, когато имам повече творби и (надявам се) повече време, сигурно ще ги издам, да :)

Saymon90
09-23-2008, 07:37
*При степенуване не се оставя интервал преди и след тиренце!
*Мементо Мори, познаваш ли Милко?

по темата:
*Обичал ли си някого повече от себе си? - Не, никога. И ме съмнява това някога да се случи. :)

/Хмм... сега си спомних, че си седял на стола, обсъждали сме Ъ уолк ту римембър:Д Нм./ - мислих си тези дни да изровя темата, защото ми е интересно какво съм писал тогава - все пак беше доста отдавна...

Saymon90
09-23-2008, 07:40
Vasil Naidenov + Silviа Kacarova - Ogun ot liubov.mp3

Кефи ли те тая песен?

Да, харесвам я :) Силвия Кацарова има прекрасен глас и много добра техника на пеене. Вярно, че когато е погледнеш, виждаш само уста, но ми харесват някои нейни песни...

Seducti0n
09-23-2008, 08:28
Първото нещо, което правиш сутрин е? (:
Най-милото нещо, което някой е правилп за теб?
Кога се чувстваш уязвим?
Любов или обич? ((:

AutumnTears
09-23-2008, 10:00
lubim porno janr? :)

Briseis
09-23-2008, 11:48
Разпозна Шейн, следователно гледаш The L Word

Какво мислиш за сериала?
Имаш ли любима героиня?
Защо я харесваш?

Натъжава ли те дъждът?
Какво за теб е рожденният ден?

Какво е обществото днес?
Материалист ли си?

hottie
09-23-2008, 11:56
Мерси за стихотворението , много е хубаво :)

Какво сънува последно?
Какво правиш когато си тъжен?
А когато си ядосан?

Saymon90
09-23-2008, 17:29
Първото нещо, което правиш сутрин е? (: - да си пусна музика

Най-милото нещо, което някой е правилп за теб? - Хмм... преди си публикувах стиховете само в блога и един път едно момче беше принтирал всичките ми стихове и ги беше оформил в класьор, със сухи листа и разни други работки. Мисля, че това беше най-милото нещо, което някой е правил за мен...

Кога се чувстваш уязвим? - Когато се сближа с някого.

Любов или обич? ((: - обич :)

Saymon90
09-23-2008, 17:30
lubim porno janr? :)
Ами, най-често гледам еротика :) Иначе порно ме кефи домашно приготвено... не знам какви жанрове има :)

Saymon90
09-23-2008, 17:36
Разпозна Шейн, следователно гледаш The L Word

Какво мислиш за сериала? - Амии, доста приятно сериалче - изгледах 4-5 сезона. На моменти малко доскучава и ако не бяха лесбийки, сигурно нямаше да е и на половина толкова интересен. Харесва ми, че позволява на хората да надникнат в света на едни жени с различна сексуална ориентация и да покаже, че техният живот по нищо не се отличава от този на останалите.

Имаш ли любима героиня? - Определено Джени.

Защо я харесваш? - Външно ми харесва адски много, а и нейната персона е най-интересна от всичките мадами.

Натъжава ли те дъждът? - Ммм понякога да, но тъгата не е непременно нещо лошо.

Какво за теб е рожденният ден? - Абсолютно нищо.. никога не съм имал желание да го празнувам (освен като малък), но винаги се намира някой да ме изненада или да ме принуди да излезем някъде. Миналият ми рожден ден май беше най-готиният в живота ми - бях в адски гадно настроение, а едно момче спря пред нас към 11 вечерта и носеше една поничка със свещичка :Р Беше много приятно и си говорихме в колата му поне 3-4 часа... подчертавам говорихме!

Какво е обществото днес? - Ограничаващо себе си.

Материалист ли си? - Определено да :)

Saymon90
09-23-2008, 17:38
Мерси за стихотворението , много е хубаво :) - Радвам се, че ти е допаднало :)

Какво сънува последно? - Хммм... сънувах, че съм на вилата, която продадохме преди около 10 години и играя с другарите от махалата.

Какво правиш когато си тъжен? - Натъжавам се още повече.

А когато си ядосан? - Много бързо ми минава. Ярост и нерви рядко се задържат в мен... сякаш се изпаряват за минути винаги.

kalinapet
09-23-2008, 17:43
Каква марка е телефона ти?
Оператор?
Бира или уиски?
Харесваш ли Пинк?
Любимата ти емотиконка е...?
За закуска предпочиташ да ядеш...?
Песента, която те кара да се чувстваш весел е...?
Гледаш ли сериали?

CAE
09-23-2008, 18:22
Какъв човек си като характер ?
А какъв искаш да бъдеш или се харесваш такъв, какъвто си ?
Мислиш ли, че си различен от останалите, или се сливаш с масата ?
Какво е отношението ти към хората от друг етнос, друга религия, друга сексуална ориентация ?
Кой ти е любимия футболен отбор ?

Много е вероятно да се повтарят въпросите ми. Ако е така просто ги пропусни. ;)

Saymon90
09-24-2008, 05:50
Каква марка е телефона ти? - Самсунг

Оператор? - Глобул
Бира или уиски? - Нито едното

Харесваш ли Пинк? - Преди я слушах, сега не толкова.

Любимата ти емотиконка е...? - Усмивката :)

За закуска предпочиташ да ядеш...? - Торта

Песента, която те кара да се чувстваш весел е...? - Natasha Bedingfield - Pocketful of sunshine

Гледаш ли сериали? - Да, доста - почна новият сезон на Heroeeeees :grin:

Saymon90
09-24-2008, 05:51
Какъв човек си като характер ? - Спокоен

А какъв искаш да бъдеш или се харесваш такъв, какъвто си ? - Така съм си окей

Мислиш ли, че си различен от останалите, или се сливаш с масата ? - Мисля, че в някои отношения съм различен от останалите. Всеки е различен, просто не всеки го показва.

Какво е отношението ти към хората от друг етнос, друга религия, друга сексуална ориентация ? - Абсолютно безразлично.

Кой ти е любимия футболен отбор ? - Нямам такъв.

Много е вероятно да се повтарят въпросите ми. Ако е така просто ги пропусни. ;)

Saymon90
09-24-2008, 05:52
Моята една седмица изтече, хора! Благодаря ви за въпросите и сега ще пусна следващата тема с новата жертва :)