PDA

View Full Version : Какво да правя...



benjii
09-18-2008, 09:12
:( ...Историята е следната..едно момиче в което бях влюбен и ходихме ми разби сърцето.. опитах се по всякакъв начин да си я върна, но успех нямаше (преди тя ме обичаше в това съм 100% сигорен).Пробвах всичко.. накрая се стигна до това, че в момента дори не си говорим, а сме от 1 училище....
По-принцип, първоначално се опитах да си я върна по всички възможни начини, но тя ме скъса по много брутален начин и след това даже не искаше да ме види... (без основание дори..)И аз реших, че като не мога да си я върна, след това, което тя ми беше сторила не заслужава и реших,че просто ще я забравя.. ще се скарам с нея така за последно.. повече няма да си говора.. с нея и така.. ще я забравя...
Пробвах даже да хода с други момичета, флиртове, неща, знаете че по-хубаво нещо от добър флирт няма... е явно не е така.. вобще не ми се занимаваше и не ме касаеха.. колкото и да бяха хубави.
Всеки ден като я вида и ми се къса сърцето, всеки ден си мисля за нея в продължение на почти 2 месеца вече...
Какво мога да направя...това ме убива...да си я върна е малко налудничево... а пък да стана приятел с нея поне е .. как да кажа..
Ако по принцип не бях влюбен в нея, след това което тя ми причини.. щях да я псувам всеки ден... и аз го реших тва 1 ден уж... аре няма кфо се занимавам с нея..скарвам и се казвам и че не е била права и да се оправя... та сега ако аз искам да сме приятели.. е малко тъпо.. шото тя ми дължи извинение не аз на нея...но както и да е готов съм да и се извина и да сме приятели.. но с това няма да постигна нищо.. ако стана с нея приятел отново, това означава здрасти по коридора на училището..и това е .. нито ще ме заговаря .. нито ще ми пише по скайп..
Пробвах всичко..да се събера с нея..да не и обръщам внимание.. да не мисля за нея.. да се опитам с друга..да и отмъста ( в лекия смисъл на думата, нищо конкретно и толкова голямо не съм правил) исках по 1 време и да избягам от проблема но не се стигна до там.. какво ми остана да си смена училището...
Някои от вас ще кажат, трябва ти време, но аз с него не разполагам..ако продължава да е така .. просто незнам кво ще правя... боли ме от вътре..и едвам издържах близо 2 месеца.. чудно ми е ако трябва още толкова та и отгоре...ако имаше някво бутонче.. в тоя живот.. замени психическата болка за физическа.. предпочитах да ми счупът 2та крака и да не играя повече футбол от колкото това..
Какво да правя... след всичкото, което тя ми е направила... аз още я обичам.. повече от всякога.. тя ми е всичко..
Остана само да се преместа от училището..да се запозная в новото с нови хора..вие как мислите :|

glezan4e
09-18-2008, 09:19
не мисля, че ще има ефект ако смениш училището.. нз какво да ти кажа ще те боли още каквото и да правиш... но намери нещо, заради което да я намразиш едва ли не... като се сетиш за нея си спомни болката, кяото ти е причинила.. пък и не забравяй..тийнейджъри сме... живота е пред нас... и не му е времето за такива дълбоки връзки ;) успех

teenkata_g
09-18-2008, 09:22
Колкото и тъпо да звучи, трябва ти време.Въпреки че ти казваш, че нямаш...просто трябва да се примириш, че не можеш да си я върнеш и толкова...оставяй я...кажи си майната му и престани да мислиш за нея!Намери си някакво друго занимание или хоби или нещо такова.Нещо, което да те кара да не мислиш за нея.За другите момичета и флиртовете мога да кажа, че скоро ще намериш момиче, което да е много по-добро от нея и което да ти харесва повече...Споко, ще ти мине!

sasha_90
09-18-2008, 09:29
Не си сменяй училището-това няма да помогне.Наистина ти трябва време.Ако толкова си я обичал и обичаш колкото твърдиш,как искаш да я забравиш за 2 месеца?

PeopleAlwaysLeave
09-18-2008, 09:36
И аз мисля, че смяната на училището няма да ти помогне с нищо повече освен с това, че няма да я виждаш толкова често. Е да, казват, че невижданите очи се забравят, но едва ли ще стане лесно ,а и не при всички се получава... Банално е, но времето му е майката... 2 месеца да нищо - не искам да те плаша, но ако наистина я обичаш толкова, колкото твърдиш, ще ти трябват още най-малко 3-4 месеца, за да охладнееш, не да я забравиш. Едва ли някога ще успееш да я забравиш напълно-може да спреш да , обичаш, но ще си спомняш за нея, за чувствата, които е породила в теб (особено ако ти е първата истинска любов). Няма какво да направиш освен да чакаш - времето ще отмие болката...

benjii
09-18-2008, 09:38
Ами.. кво да кажа.. опитах с маинта му... ще я забравя..
В момента знам, че не може пак да съм с нея.. и да не кажа никога повече няма да съм с нея.. и тва го знам.. но не ми помага..
Колкото до заниманието.. аиде де...
Обичам да играя футбол.. и се занимавам с музика.. е а са де...
2те ми най-обичани хобита..
Онзи ден ритах.. и знаете ли кво стана.. през цялото време си мислих за нея.. и просто се отказах и си тръгнах и всички ме питаха.. кво става.. да не съм паднал нещо.. аз просто си тръгнах и не можах просото да продължа да ритам.. като си мисля за нея и не ми доставя удоволствие..
За музиката.. ако при футбола си мисля за нея... то при музиката е още по-дълбоко... по принцип тя ми беше вдъхновението.. сега и такова нямам..
и 2те ми хобита са поразени от нея, а иначе е много трудно да си намера друго занимание, защото съм преживял толкова много с нея, че каквото и да вида се сещам за нея...гадното беше, че освен първа любов и гадже тя ми беше и най-добрата приятелка :X

paranoia
09-18-2008, 09:54
Ами.. кво да кажа.. опитах с маинта му... ще я забравя..
В момента знам, че не може пак да съм с нея.. и да не кажа никога повече няма да съм с нея.. и тва го знам.. но не ми помага..
Колкото до заниманието.. аиде де...
Обичам да играя футбол.. и се занимавам с музика.. е а са де...
2те ми най-обичани хобита..
Онзи ден ритах.. и знаете ли кво стана.. през цялото време си мислих за нея.. и просто се отказах и си тръгнах и всички ме питаха.. кво става.. да не съм паднал нещо.. аз просто си тръгнах и не можах просото да продължа да ритам.. като си мисля за нея и не ми доставя удоволствие..
За музиката.. ако при футбола си мисля за нея... то при музиката е още по-дълбоко... по принцип тя ми беше вдъхновението.. сега и такова нямам..
и 2те ми хобита са поразени от нея, а иначе е много трудно да си намера друго занимание, защото съм преживял толкова много с нея, че каквото и да вида се сещам за нея...гадното беше, че освен първа любов и гадже тя ми беше и най-добрата приятелка :XAko ti beshe nai dobra priqtelka nikoga nqmashe da postupi taka.Spored men tq vuobshte ne te e zaslujavala

teenkata_g
09-18-2008, 09:59
Знам, че е много гадно, ама в началото е така.И все пак трябва да се опиташ да мислиш за нещо друго, за да я забравиш по-бързо и да ти олекне.Няма друг начин.

benjii
09-18-2008, 10:07
Ясно ми е, не съм дошъл тук с идеята да питам просто, и някой да ми даде идея да го направя и то да стане и да я забравя..
Просто някви полезни съвети...да си остана ли приятел с нея или не :-o
Нещо такова.. :(

teenkata_g
09-18-2008, 10:12
Ааааа, ми така кажи!Както и да е.Ами щом те е избягвала досега, значи не иска да си й приятел...само не мога да разбера защо ти искаш да си й приятел при положение, че тя те е наранила?

tarataika
09-18-2008, 12:48
ами премести се, няма какво да губиш - можеш да започнеш живота си на чисто

vladi_addict
09-18-2008, 12:57
Щом си решил да се местиш от училище, ок, тъпо е, но щом си решил да бягаш - твой избор. Това ме навежда на мисълта, че не си по-голям от 15-16 год. От там следва, че почти нищо не си видял. От живота, любовтта и още много неща. Това е обикновенно тийн проблемче - искат това, което нямат.
Как да ти кажа - надживяват се тези неща и още много други. Всеки трябва да мине по този път, да се опари и да не повтаря глупостите които е правил.
Един съвет от мен: бягството не е решение!

Re5peC7
09-18-2008, 13:42
Ем батко кво да ти кажа не знам и аз. Бил съм на твое място и знам какво е.Знаеш ли какво трябва да направиш? Ти вече виждаш, че няма на къде и от тея действия не се получава. Сега ти остава само да седнеш на гъза си и да осъзнаеш, че всичко е свършило, нищо не може да се направи и колкото по-малко контакти имаш с нея толкова по-добре.Помогни сам на себе си за да свърши това.Всичко е в Историята вече и това е само един спомен който не ти трябва сега защото той поддържа болката в теб остави всичко да си поотмине няма друг начин. Примисли всичко така както е, защото ти самия ако не осъзнаваш нещата и не можеш да си ги признаеш пред себе си си загубен. Нима не можеш да приемеш истината? Всичко е свършило и тя наистина не те е заслужавала още по-малко сега. Не падай на ниско ниво за да и се извиняваш за неща който тя е виновна.Остави я да прави каквото иска. Тя губи. Ти си пич и си силен. Сега остава само да продължиш напред и да се възползваш от хубавите моменти в живота си които ти предстоят :) не е последната

benjii
09-18-2008, 17:23
На 16 съм ако има значение, но това не е важно..
Днеска направих съвършенната глупост.. като отидох при нея и и казах искам да поговорим...
Тя ми каза са не е удобно.. и и казах за секунда.. при което я прегърнах.. едва едва се здържах да не се разплача.. и тя ми обяснява спокойно никога няма да те подминавам...ебати утехата.. тфа като ми го каза и просто се сринах тотално :|

BaiToq
09-18-2008, 17:50
Ами.. кво да кажа.. опитах с маинта му... ще я забравя..
В момента знам, че не може пак да съм с нея.. и да не кажа никога повече няма да съм с нея.. и тва го знам.. но не ми помага..
Колкото до заниманието.. аиде де...
Обичам да играя футбол.. и се занимавам с музика.. е а са де...
2те ми най-обичани хобита..
Онзи ден ритах.. и знаете ли кво стана.. през цялото време си мислих за нея.. и просто се отказах и си тръгнах и всички ме питаха.. кво става.. да не съм паднал нещо.. аз просто си тръгнах и не можах просото да продължа да ритам.. като си мисля за нея и не ми доставя удоволствие..
За музиката.. ако при футбола си мисля за нея... то при музиката е още по-дълбоко... по принцип тя ми беше вдъхновението.. сега и такова нямам..
и 2те ми хобита са поразени от нея, а иначе е много трудно да си намера друго занимание, защото съм преживял толкова много с нея, че каквото и да вида се сещам за нея...гадното беше, че освен първа любов и гадже тя ми беше и най-добрата приятелка :X
Ти болен ли си???
Прегледй се за всеки случай...

HardlyAwakened
09-18-2008, 17:57
Абе ей тапанар, ти мъж ли си бе ?Я СЕ СТЕГНИ..зарязала те и ТОВА Е ТОЧКА !Има ли смисъл да мислиш за човек,който не е оправдал очакванията ти !? .. #-o

benjii
09-18-2008, 18:33
Ами.. кво да кажа.. опитах с маинта му... ще я забравя..
В момента знам, че не може пак да съм с нея.. и да не кажа никога повече няма да съм с нея.. и тва го знам.. но не ми помага..
Колкото до заниманието.. аиде де...
Обичам да играя футбол.. и се занимавам с музика.. е а са де...
2те ми най-обичани хобита..
Онзи ден ритах.. и знаете ли кво стана.. през цялото време си мислих за нея.. и просто се отказах и си тръгнах и всички ме питаха.. кво става.. да не съм паднал нещо.. аз просто си тръгнах и не можах просото да продължа да ритам.. като си мисля за нея и не ми доставя удоволствие..
За музиката.. ако при футбола си мисля за нея... то при музиката е още по-дълбоко... по принцип тя ми беше вдъхновението.. сега и такова нямам..
и 2те ми хобита са поразени от нея, а иначе е много трудно да си намера друго занимание, защото съм преживял толкова много с нея, че каквото и да вида се сещам за нея...гадното беше, че освен първа любов и гадже тя ми беше и най-добрата приятелка :X
Ти болен ли си???
Прегледй се за всеки случай...
Ми може и да съм болен ... нз тегаво е..
А инече до hardly_awakened... еми смисъл може да няма ама аз го права.. не всичко има смисъл... :

HardlyAwakened
09-18-2008, 19:25
Товага защо очакваш смислено решение от нас, дори когато ти не си сериозен..оправяй се сам тогава

benjii
09-18-2008, 19:46
Кво ще рече сериозен... ?!
Не честно, не са ли те зарязвали до са и да имаш още чуства или е комплекс та го избиваш сега?
"Абе ей тапанар, ти мъж ли си бе ?Я СЕ СТЕГНИ..зарязала те и ТОВА Е ТОЧКА "
Нали се сещаш, че и да искам не мога да забравя такъв човек.

2ро... къде по точно си видял любовта да прави смисъл
"Има ли смисъл да мислиш за човек,който не е оправдал очакванията ти !? .. "
И аз преди 1 година съм правил такива глупости без какъвто и да е смисъл в тях...

Както и да е... стига си се заяждал.. пиши си в софианци като искаш заяждане..и не говори за форума като "ние'', защото има все пак хора, които ми помогнаха със съветите си и ще се обърна пак към тях, не към теб като не ти изнася не пиши в тая тема.

Искам да питам... някой бил ли е в подобна ситуация..(смисъл 100% има такива хора) та въпроса ми е ... има ли смисъл да се опитам да си остана приятел с нея, ако тя също има желание.Въпросът ми е такъв.. аз и казвам .. маинта му на всичко искам да си останем приятели .. и тя смисъл най-малкото ще ми каже и аз.. няма да ми каже .. аз пък не искам.. защото най-малкото аз нищо не съм и направил на нея.
Та въпроса ми от там е има ли смисъл от такова нещо, ще ми олекне ли поне, обичаният човек да ми е приятел .. а не враг..и колкото и тъпо да звучи ( за сега не го взимам като вариант... но все пак и за това съм си мислил) .. след това даже ако .. смисъл приятелството ни потръгне, както преди .. да има опция да си я върна ... звучи супер тъпо, да знам, но въпреки тъпотата на този въпрос.. ако някой има опит просто да игнорира въпроса и даде отговор.. или някъв съвет евентуално за в бъдеще... защотото едно е да свалиш момиче друго е да си го върнеш.. а второто не ми се е налагало до сега..
Мерси за съветите на другите.

HardlyAwakened
09-19-2008, 08:03
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=197808&postdays=0&postorder=asc&start=0