PDA

View Full Version : ___ П.А.Р.Т.И.Т.О на TIESTO ___



`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
09-18-2008, 10:07
Е кой беше на партито на Tiesto? Аз не можах да отида и ми е интересно как е било? 100% е било много яко! Разказвайте! Пуснете и снимчици ако може!!! :-) :-) :-) :-)

09-18-2008, 11:35
brat mi beshe!! kaza che e bilo nepovtorimo...ii kato kachim klipchetata shte ti pisha na LS da mi dadesh skypa ti da ti gi pratq...noo prosto...bilo e unikalnoooo!!! JAlko che ne mojah da idaa ;(

SpAcE_LaDy
09-18-2008, 13:13
Имам автографчеее.. взето лично от него, повечето от моите хора отидоха в хотела му и се снимаха там с него, стиснаха му ръката и си взеха по няколко автографа.. партито беше мнооого яко..
ПУСКАШЕ ТРАНС.. много се притеснявах заради Чалгарите "Хаусъри" да не го обърне на хаус, но той оправда очакванията ми
Започна с Andy Duguid ft. Leah - Wasted (radio edit)
последваха някои от хитовете му в ISOS 7, пусна и Allure ft. Julie Thompson - Somewhere Inside Of Me
I waaana feeel.. somethiiing thaaaats Real.. Soooomewheeere insiiiiiideee...
ЯКОООООООООО, сред фаворитите ми са тези песни.. CARPE NOCTUM.. ВЕЛИКО..
Adagio Fro Strings, Just Be
MANUEL LE SAUX - WATERFALL.. ВЕЛИКИ парчета.. ЕВАЛА, ТИЕСТОООО
мноооого готино транче пуснааа.. Беше красиво.. беше мнооого якооооооооооооооооооо
повечето ми материал е в клипове.. но ето и малко снимки :)
http://img254.imageshack.us/my.php?image=img0882qy9.jpg
http://img254.imageshack.us/my.php?image=img0868lk8.jpg - човек от БМО със знамето /ее мои хора бее :) хаха/
http://img519.imageshack.us/my.php?image=img0903rg9.jpg - ISOS красотаааааа..
http://img519.imageshack.us/my.php?image=img0937yv7.jpg
http://img519.imageshack.us/my.php?image=img0941av1.jpg - слушалките, с които пуска Тиесто, подписа ги и ги хвърли на публиката.. още ме е яд, че не ги хванах - момчето беше ТОЧНО пред мен.. :((( :-x :oops:
http://img84.imageshack.us/my.php?image=img0952az0.jpg - Автографче /Радо е щастливец :) не че вие го знаете, но както и да е - тениската е негова/
http://img519.imageshack.us/my.php?image=img0946bt6.jpg - Когато свърши гига на Тиесто
http://img84.imageshack.us/my.php?image=img0869xm4.jpg - феновее /Галично, мн яка тениска, Браво! А отзад пише Trance Energy & Trance CUlture/ :grin:
Аааа, БЕШЕ ЯКООООО.. САМО БМОООО
Обичам тези хора :grin: :grin: :grin: :grin:


Ще постна и разказа на едно момче от БМО /истинските транс фенове/.. интересно е и доста подробно описано :)

"Taaкaa да споделя и аз част от моят еxperience.

Парти Но3 за сезона Тиесто винаги ми е бил в ТОП 3 или 4 , не ми е номер 1, и сега не ми е, НОООО аз го обичам този човек . Сега още повече. Вече мога да го кажа и аз. Поздравявам Ники, Добри, Валя, Радо и останалите за срещата с Тиесто, вие сте истински най-най-най големи фенове и го заслужавате
Та такaмм 14:00 аз се цъффам у Dj Neo с моята скромна варненска компанийка и още от входа едни стрелкички едни чудесии сочат към party-palce-a. То и без тях можеше да се мине с оглед музиката чуваща се в радиус от няколко етажа. Малка БМО среща и загрявка, после голяяяяма БМО среща и малко изстудяване.
И ето ни в залата Aз съм си с моята гордост фанелка на която е изобразено логото от Armin Van Buuren - Imagine (Dj Neo (на снимките по-горе), по мой адрес :"Чалгар... Предател... Ама ти сериозно ли ще си с нея ?" ) . Какво ми се навива на очи... проверчица за оръжие, гардероб , яка опашка пред тоалетната с 3 !? кабинки Влизаме, на крачка съм и какво да видяяяя. Вместо очакваната зала копие на 2005 ме посреща нещо адски прилично изгледащо. Голям видео екран, т.е. с проектор ама все тая , 3 сцени : подгряващ DJ , за певица иии за his magesty Tiesto (ама тя още беше празна). Тоca's Miracle долавят ушите ми !? Хах, мислих че всички са я забравили великата песен. Warm-up, по време на него изключая началото пускаха ебаси лайнените цикли. Както каза ren-ga .. за да се отличавал Тиесто като почнел микса. Няколко надусани момченца едва стоящи на краката си. Нищо ново, не съм и очаквал да се мине без тях, само не знам с какъв ум са дали 35лв на билет при все че бяха лом зпе. Хаусъри, псевдохаусъри, поп-фолк maniacs, метъли, нео метъли ... абе карайте бе хора, нали трябва да има кой да купува билетите и да пълни залата
И някъде към 0:00++ , човека заради който толкова много хора от близо и далеч, фенове и не чак толкова на транса, чалгари и не, се бяха изспили в залата, Той дойде. Чувството.. сладко, трудно подлагащо се на описание. И почна the cool professional да си върши работата, така както той си знае... разбиващо и безпощадно за феновете. Мамка му... сещам се за Wasted (?), Infinity, Just BE, Somewhere Inside, Adagio For Strings, това сега ми е в главата, и ми става медно че съм бил там. В един момент отидох в сърцето на публиката, най-отпред (почти), където се вееше българското знаме и бяха нашите хора. Само Ванката, trance master, Ники и... честно не ви знам по имена/никове всичките, си знаем какво беше. И до края... буквално човека ни доразказа играта Не знам дали забелязахте, но ни пусна поне 30 мин аванта. И от широко усмихнатото му лице към края, мисля, иска ми се, и на него да му е харесало. Hopfully .
Претъканата зала доказва че Тиесто е вероятно най-популярния чуждестранен DJ в БГ. От разговори с мои познати и приятели, мога да съм сигурен.
И така още едно голямо парти за годината отмина, както отмина и лятото и както доста от нас това парти и предхождащите го ще си ги спомняме до край. Аз поне, моите трите - със сигурност. "

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
09-18-2008, 17:28
Хора много ви благодаря! Много яки постове!!! Сигурно е било много хубаво!!!! Ще чакам с нетърпение клипчетата!!!

housy
09-19-2008, 12:47
Със сигурност е било прекрасно..Жалко че неможах да отида :?

darla
09-19-2008, 12:55
Az bqh na party-to s vuzmojno nai-nai-qkata kompaniq!Ostanah mn dovolna ot podgrqva6tite,no ISTINSKATA euforiq nastana v 00:30h,kogato na scenata se poqvi kakto nie go nari4ame "6efa"- TIESTO.Neznam kak Festivalna ne se sruti v tozi moment,no be6e na kosum!!!Celiq set-3 4asa i 30min be6e unikalen,zapo4na s nai-nai-par4etata ot novoto album4e,a sled tova kakto vsi4ki o4akvahme ni dovur6i s pesni kato "Just be", "Traffic", "Dance 4 Life" i absolutno vsqko edno qko par4e! Mn se o4arovah,kogato edni mom4eta to4no do nas(nai-otpred pred 6efa" izkara edno ogromno BG zname,na koeto pi6e6e Bulgaria Loves TIESTO!!!V tozi moment muzikata sprq,svetlinite su6to,a Tiesto napravi dulbok poklon pred publikata!Su6to ostanah mn iznenadana ot 6efa,kogato go vokahme na bis i toi izleze,za da pusne o6te nqkolko par4eta!!!UNIKALNO!!!Tozi 4ovek e car! TOva za men be6e edna sbudnata me4ta,a Dj Lucca,za neq nqmam dumi,tolkova sladka i na vun6en vid sramejliva macka,a puska qkiqqqq MINIMAL,tq me dovur6i!!!Mn dobra,razbrah za6to e v top10 na nai-dobri DJ na planetata(edinstvenata jena v tozi top)...ta opredeleno koncerta be6e subitie,koeto se slu4va vednuj v jivota na 4ovek!Takava ve4er ne moje da se izjivee 2 puti!!!
P.S.-a Tiesto opredeleno ne prenebregna fenovete si ot na6ata malka durjavi4ka i se razdade na 100%!HAHA oba4e razbrahte li kolko precakani se okazaha tezi s VIP-biletite!!!HAHAHAHHA,nqmam dumi!

volleYgirl
09-19-2008, 14:22
голям купон е било :)

09-19-2008, 19:22
HAHA oba4e razbrahte li kolko precakani se okazaha tezi s VIP-biletite!!!HAHAHAHHA,nqmam dumi!




shto e stanalo taka :P :? 8)

Tokio_Hotelkata
09-19-2008, 20:15
Beshe mnogo hubavo! Razmazah se,vsichko me boli sega :P
I bqh shto gode blizo do scenata i kre6tqh li kre6tqh kolko obicham!

:-) :grin:

darla
09-20-2008, 07:44
HAHA oba4e razbrahte li kolko precakani se okazaha tezi s VIP-biletite!!!HAHAHAHHA,nqmam dumi!

mi 6toto VIP-zonata be6e na mainata si,be6e adski dale4 ot scenata i glavniq pult,kakto i ot cqlata programa,ob6to vzeto gledaha Tiesto i Dj Lucca leko v grub super dale4! Nz nqma6e po-VIP mesta ot na6te!Nie bqhme to4no otpred-ne to4no na ogradata,6toto tam stoqha nqkakvi depresii,koito cqla no6t ne mrudnaha,no malko zad tqh i ima6e dosta qki grupi4ki pokrai nas!O6te imam 4uvstvoto 4e sum na partyto i ne moga da se osuznaq! :grin:




shto e stanalo taka :P :? 8)

Buhtaaa
09-20-2008, 07:53
ЗИдяшо ме карате да се чувствам ужасно за това че не съм била там ... само разказите разбирам колко е било невероятно а за присъстващите да не казвам как са се чувствали сигурно ....

darla
09-20-2008, 09:03
be6e neveroqtno za istinskite fenove.no tuk-tam se sre6taha hora,koito ne znaeha zxa6to izob6to sa do6li.dali pari za bilet samo za da doidat i da stoqt sus skrusteni ruce cqla ve4er...kak ne si mrudnaha krakata vednuj neznam!No opredeleno tova E subitieto na godinata!

SpAcE_LaDy
09-20-2008, 09:18
Да.. наистина беше едно голямо събитие.. но събитието на годитана тепърва предстои на 9ти октомври.. то ще е нещо НЕВЕРОЯТНО.. не чаках Тайс така както чакам това събитие.. то ще е много по-голямо.. акохаресвате Тиесто, елате на Trance Culture... щом ви харесва ТРАНСА на тайс, заслужава си да чуете още много ГОЛЕМИ имена, в зала Христо Ботев на 9ти октомври.. www.tranceculturelive.com
А хората със знамето бяха моите хорааааааа.. всъщност моите хора бяха 60 човека +.. голяма група се бяхме събрали от Българска Музикална Организация /БМО/

housy
09-20-2008, 10:40
Да.. наистина беше едно голямо събитие.. но събитието на годитана тепърва предстои на 9ти октомври.. то ще е нещо НЕВЕРОЯТНО.. не чаках Тайс така както чакам това събитие.. то ще е много по-голямо.. акохаресвате Тиесто, елате на Trance Culture... щом ви харесва ТРАНСА на тайс, заслужава си да чуете още много ГОЛЕМИ имена, в зала Христо Ботев на 9ти октомври.. www.tranceculturelive.com
А хората със знамето бяха моите хорааааааа.. всъщност моите хора бяха 60 човека +.. голяма група се бяхме събрали от Българска Музикална Организация /БМО/ ООоооо тва ще е супер жестоко!!!!!!!!!!!!!!!!!Дано да успея да отида....Мерси за инфото :-)

darla
09-20-2008, 15:29
Да.. наистина беше едно голямо събитие.. но събитието на годитана тепърва предстои на 9ти октомври.. то ще е нещо НЕВЕРОЯТНО.. не чаках Тайс така както чакам това събитие.. то ще е много по-голямо.. акохаресвате Тиесто, елате на Trance Culture... щом ви харесва ТРАНСА на тайс, заслужава си да чуете още много ГОЛЕМИ имена, в зала Христо Ботев на 9ти октомври.. www.tranceculturelive.com
А хората със знамето бяха моите хорааааааа.. всъщност моите хора бяха 60 човека +.. голяма група се бяхме събрали от Българска Музикална Организация /БМО/
Be ne znam na koi vika6 "po-golqmo ime " v transa ot Tiesto,sled kato transa,koito Tiesto pravi i puska e edinstven po roda si i ne moje da se sravni s nito edin drug vid muzika!I e purviq,koito izob6to suzdava takuv trans!!!!ta za "po-golemi imena v transa"....nqma smisul da se govori spored men sled,kato nqma baza za sravnenie!!!

Tiesto_17_September
09-21-2008, 00:49
Ей... много яки мнения чета тук.. хванаме яд, че не не го последвах и аз във хотела... само от входа вкойто излезе се помъчкихме 7-8 човека да поискаме автограф или снимчица с него :oops: но не ни даде :( , ако знаех, че е отседнал в Кенпимски и да съм отишал и аз я, разкажете как премина там пред хотела, койтоо е ходил, някой уреди ли се със снимка с него и как точно го причакахте :-D

Diam0nD
09-21-2008, 08:02
сета от партито има ли го в нета ? И ако да я дайте линк :D

darla
09-21-2008, 14:28
сета от партито има ли го в нета ? И ако да я дайте линк :D
vse o6te go nqma,no 100% 6te go pusnat v data-ta.4akam go sus zataen duh!

Tiesto_17_September
09-21-2008, 15:52
И аз сега като гледам, имам чувството , че пак съм там... чак сега осъзнавам какво сме преживели :grin:

darla
09-21-2008, 16:24
DA!!!I az imam 4uvstvoto,4e o6te sum na partyto i ne iskam da svur6a!Tova be6e edna sbudnata me4ta za men! :grin:

Tiesto_17_September
09-21-2008, 16:26
E хайдете няма ли навити за Ибиза догодина да открием сезона с Тиесто в Amnesia ili Privilege ? :) Някой мяркал ли е някъде из нета оферти за екскурзии до Ибиза , че аз нищо не откривам от вчера се ровя :o

П.С. Утре Тиесто закрива сезона в Ибиза Privilege, ако знаете колко хора ще летят от цял свят... искам и аз.. но късничко е май вече :lol:

SpAcE_LaDy
09-21-2008, 22:13
Да.. наистина беше едно голямо събитие.. но събитието на годитана тепърва предстои на 9ти октомври.. то ще е нещо НЕВЕРОЯТНО.. не чаках Тайс така както чакам това събитие.. то ще е много по-голямо.. акохаресвате Тиесто, елате на Trance Culture... щом ви харесва ТРАНСА на тайс, заслужава си да чуете още много ГОЛЕМИ имена, в зала Христо Ботев на 9ти октомври.. www.tranceculturelive.com
А хората със знамето бяха моите хорааааааа.. всъщност моите хора бяха 60 човека +.. голяма група се бяхме събрали от Българска Музикална Организация /БМО/
Be ne znam na koi vika6 "po-golqmo ime " v transa ot Tiesto,sled kato transa,koito Tiesto pravi i puska e edinstven po roda si i ne moje da se sravni s nito edin drug vid muzika!I e purviq,koito izob6to suzdava takuv trans!!!!ta za "po-golemi imena v transa"....nqma smisul da se govori spored men sled,kato nqma baza za sravnenie!!!

Личи си, че не разбираш от транс. по-добре замълчи, защото на тази тема съм буквално болна. Да, харесвам Тайс, има защо да е бил номер 1 3 години подред /2002,2003 и 2004/.. но ти изобщо знаеш ли какъв транс прави той? май не.. ще ти кажа.. стиловете в транс музиката, в които той се изявява са Uplifting и Progressive Trance предимно.. и това далеч не е единствения такъв транс, който съществува, виж.. това, че ти не си запозната с тази музика автоматично изключва поста ти, тъй като в него просто няма смисъл, защото сама не знаеш дали е така или не.. а то НЕ е така.. транс има колкото щеш и то ВЕЛИК.. ето един Армин например.. тази година му беше много силна, той е номер едно за 2007ма.. ще бъде и тази година.. С новия си албум Imagine /с песни като Fine Without You, In And Out Of Love, Hold On To Me, Unforgivable, Rain, Going Wrong - ремикса с DJ SHah/.. с търнето си Armin Only, чието откриване беше в залата Jaarbeurs - Utreht, Холандия, със седмичното си шоу, което се излъчва всяка седмица на живо по радиото и се слуша от милиони хора /над 8 милиона всяка седмица/.. определено има транс, който задминава Тиесто в момента..
да, шоуто на Тиесто беше мн добро, но не ми е любим.. няма и да бъде.. За Армин не говоря само защото съм може би една от най-големите му фенки тук в БГ, а просто защото не го мисля само аз това, което ти казвам.. а и дори и аз д не го мислех, това просто са факти и аз ти ги казвам сега.. има ли смисъл да продължавам.. ако не си сигурна в това, което ти говоря. моля те регистрирай се в www.forum.bmo.bg и пусни една тема там за Тиесто.. макар че то има няколко.. попитай.. и хора, които разбират много повече от теб, ще ти обяснят всичко подробно и увлекателно /като приказка хаха/ АЙДЕ ЧАО

SpAcE_LaDy
09-21-2008, 22:26
Ей... много яки мнения чета тук.. хванаме яд, че не не го последвах и аз във хотела... само от входа вкойто излезе се помъчкихме 7-8 човека да поискаме автограф или снимчица с него :oops: но не ни даде :( , ако знаех, че е отседнал в Кенпимски и да съм отишал и аз я, разкажете как премина там пред хотела, койтоо е ходил, някой уреди ли се със снимка с него и как точно го причакахте :-D

как точно? ми просто знаеха, че Тайс е там и тоидоха в хотела.. като го видяха му се метнаха на врата, снимаха се с него и си взеха автографи.. след това чистачката попита "Кой е този човек?" и едното момче отговори "Той е DJ" и един от по-пристрастените ми приятелчета изкрвещя "Не! Той не е DJ, той е БОГ!" хаха.. ама тва преди партито, а след него аз го изпуснах за 10 минс.. никое такси не искаше да ни закара до Кемпински.. ТЪПАЦИ..
но те пак се снимаха с него и пак си взеха автографи.. общо взето това беше

Както се казва в песента на Faithless - GOD IS A DJ.. само дето моя GOD не е точно Тиесто.. то от профила ми си личи кой е :)

Tiesto_17_September
09-21-2008, 22:38
:shock: Мерси за последния пост... :grin:

Явно не съм такъв луд фен за какъвто се имам.. щом не съм разбрал това инфо за кой хотел ще е отседнал, тоест разбрах на 18-ти вече... ! :?

Ама и вие споделяйте, като имате вътрешна информация.. не сме чак толкова много хората, които биха отишли да го дебнат в хотела не се тревожи!

:)

Tiesto_17_September
09-21-2008, 22:57
Кажете сега на 9 октомври ще се ходили?

Аз мислех да не ходя, но се позамислям вече... я споделете който ще ходи!

И стига сте се карали, кой от какво разбирал... музиката не е да я разбираме а да и се наслаждаваме !!!

Щом някой пише тук, явно му харесва тази музика и значи имаме общи теми на разговор, но няма смисъл да се караме... ако много му разбирахме, щяхме да сме на мястото на Тиесто или на Армин. Например гледал съм интервю на Тиесто където го питат именно затова за стиловете той му стана смешно на човека... просто си пуска от сърце и всичко му се получава... не е важно през какви стилове минава... и съчетва важното е че ни държа 3-4 часа във въздуха на 17-ти! :grin:

darla
09-22-2008, 07:06
Да.. наистина беше едно голямо събитие.. но събитието на годитана тепърва предстои на 9ти октомври.. то ще е нещо НЕВЕРОЯТНО.. не чаках Тайс така както чакам това събитие.. то ще е много по-голямо.. акохаресвате Тиесто, елате на Trance Culture... щом ви харесва ТРАНСА на тайс, заслужава си да чуете още много ГОЛЕМИ имена, в зала Христо Ботев на 9ти октомври.. www.tranceculturelive.com
А хората със знамето бяха моите хорааааааа.. всъщност моите хора бяха 60 човека +.. голяма група се бяхме събрали от Българска Музикална Организация /БМО/
Be ne znam na koi vika6 "po-golqmo ime " v transa ot Tiesto,sled kato transa,koito Tiesto pravi i puska e edinstven po roda si i ne moje da se sravni s nito edin drug vid muzika!I e purviq,koito izob6to suzdava takuv trans!!!!ta za "po-golemi imena v transa"....nqma smisul da se govori spored men sled,kato nqma baza za sravnenie!!!

Личи си, че не разбираш от транс. по-добре замълчи, защото на тази тема съм буквално болна. Да, харесвам Тайс, има защо да е бил номер 1 3 години подред /2002,2003 и 2004/.. но ти изобщо знаеш ли какъв транс прави той? май не.. ще ти кажа.. стиловете в транс музиката, в които той се изявява са Uplifting и Progressive Trance предимно.. и това далеч не е единствения такъв транс, който съществува, виж.. това, че ти не си запозната с тази музика автоматично изключва поста ти, тъй като в него просто няма смисъл, защото сама не знаеш дали е така или не.. а то НЕ е така.. транс има колкото щеш и то ВЕЛИК.. ето един Армин например.. тази година му беше много силна, той е номер едно за 2007ма.. ще бъде и тази година.. С новия си албум Imagine /с песни като Fine Without You, In And Out Of Love, Hold On To Me, Unforgivable, Rain, Going Wrong - ремикса с DJ SHah/.. с търнето си Armin Only, чието откриване беше в залата Jaarbeurs - Utreht, Холандия, със седмичното си шоу, което се излъчва всяка седмица на живо по радиото и се слуша от милиони хора /над 8 милиона всяка седмица/.. определено има транс, който задминава Тиесто в момента..
да, шоуто на Тиесто беше мн добро, но не ми е любим.. няма и да бъде.. За Армин не говоря само защото съм може би една от най-големите му фенки тук в БГ, а просто защото не го мисля само аз това, което ти казвам.. а и дори и аз д не го мислех, това просто са факти и аз ти ги казвам сега.. има ли смисъл да продължавам.. ако не си сигурна в това, което ти говоря. моля те регистрирай се в www.forum.bmo.bg и пусни една тема там за Тиесто.. макар че то има няколко.. попитай.. и хора, които разбират много повече от теб, ще ти обяснят всичко подробно и увлекателно /като приказка хаха/ АЙДЕ ЧАО
Mila,mislq,4e znam mnooogo pove4e za Tais,ot kolkoto ti.Vij Armin ne mi e slabost,nqma i da bude-kakto kazva6 ti za Tiesto.Stilovete trans na dvamata nqmat ni6to ob6to edin s drug i imenno tova kazah v gorniq post-transa na Tiesto ne moje da se sravnqva s drug,za6toto toi e PYRVIQ<koito syzdava to4no takyv tip zvu4ene na tazi muzika,nqma dublikat.Muzikata na Tiesto e specifi4na i vinagi,kogato 4ue6 edno par4e,moje6 da poznae6,4e e negovo ako naistina si zapoznat/a s tvor4estvoto mu!s rabotata na Armin ne sum zapoznata,priznavam,ne jelaq i da sym,prosto kogato "izgrq" ne uspq da me grabne i taka si i ostana,no smeq da ti kaja,4e sym fenka na Tais ot pove4e ot 6 godini i nqkak si mi zvu4i sme6no da mi govori6 za stila mu kato za "edin ot vsi4ki"-kakto kazah "the sound of Tiesto" ne moje da se sburka! Unikalnata muzika sama po sebe si govori dali e nomer 1 ili ne! Fakt e 4e e bil oficialno priznat za dj nomer 1 na planetata 2002-2003-2004,no za men toi e nomer 1 i do dnes,Armin ne moje da go izmesti!Li4no mnenie,ne se zasqgai tolkova i ne mi obqsnqvai za Armin van Buuren,za6toto toi i negovata muzika sa adski dale4 ot men!Ima moje bi ne pove4e ot 4-5 par4eta,koito mi dopadat,no pak kazvam-tova si e moe mnenie!

darla
09-22-2008, 07:10
i mi govori6 za vidove trans,v koito Tais se izqvqva...i 4e te ne bili EDINSTVENITE trans-stilove-nali i az tva kazah! Sled kato izka6 da za6titava6 ili komentira6 tvoq bog -ARMIN pravi go v tema za Armin,ne e nai-uda4noto mqsto v tema za Tiesto da obqsnqva6 to4no na MEN kakuv e transa mu!!! :lol:

SpAcE_LaDy
09-22-2008, 08:12
Хах, фенка от 6 години.. окей.. добре бъди си му фенка но ВСЕ ПАК транса му не е единствен.. казах ти регни се в онзи форум и всичко ще ти се обясни..
аз разбирам транса катро цяло, Тайс не толкова.. а я кажи като си му толкова голяма фенка беше ли на партито му през 2005та?
А и не защитавам Армин.. вярвай ми него има кой да го защитава.. уважавам Тиесто, просто защото е голям и е направил много, но в момента ти говоря за транса като цяло.. - Uplifting i progressive транса..
http://en.wikipedia.org/wiki/Uplifting_trance - влез тук и погледни списъка с Artists.. виж името на твоя човек и еиж имената на др-те DJs, изявяват се в една сфера и звученето им е подобно.. така че можеш да си свалиш например на Sean Tyas нащо, на Veracocha - Carte Blanche, на Ronski Speed, тези имена са доста добре познати в Транс музиката, Filo and Peri, Paul van Dyk - надявам се си чувала за него поне хаха :-D :-D :-D :-D :-D :-D още.. Binary Finary, Daniel Kandi, Ferry Corsten, Airbase, 4 Strings/Catch a Fall/, ALY & FILA /Lost Language, Key Of Life/ и т.н. свали си и виж дали няма нещо което да се доближжава до Тиесто.. защото опредлено ИМА.. :)

MDMA
09-22-2008, 08:38
90% ot prisystvashtite sa bili drusani do pripadak :D :D :D

Tiesto is N1 in the world :grin:

darla
09-22-2008, 08:40
Хах, фенка от 6 години.. окей.. добре бъди си му фенка но ВСЕ ПАК транса му не е единствен.. казах ти регни се в онзи форум и всичко ще ти се обясни..
аз разбирам транса катро цяло, Тайс не толкова.. а я кажи като си му толкова голяма фенка беше ли на партито му през 2005та?
А и не защитавам Армин.. вярвай ми него има кой да го защитава.. уважавам Тиесто, просто защото е голям и е направил много, но в момента ти говоря за транса като цяло.. - Uplifting i progressive транса..
http://en.wikipedia.org/wiki/Uplifting_trance - влез тук и погледни списъка с Artists.. виж името на твоя човек и еиж имената на др-те DJs, изявяват се в една сфера и звученето им е подобно.. така че можеш да си свалиш например на Sean Tyas нащо, на Veracocha - Carte Blanche, на Ronski Speed, тези имена са доста добре познати в Транс музиката, Filo and Peri, Paul van Dyk - надявам се си чувала за него поне хаха :-D :-D :-D :-D :-D :-D още.. Binary Finary, Daniel Kandi, Ferry Corsten, Airbase, 4 Strings/Catch a Fall/, ALY & FILA /Lost Language, Key Of Life/ и т.н. свали си и виж дали няма нещо което да се доближжава до Тиесто.. защото опредлено ИМА.. :)
Ne,ne bqh na partyto prez 2005god. po prostata pri4ina,4e togava ne jiveeh v bg,a v 6tatite! Ne osporvam fakta,4e ne e edinstven i 4e ne e purvootkrivatel,prosto za6titavam tezata si,4e negovoto zvu4ene e unikalno samo po sese si i ne moje da se sburka!Za drugite dj-i mislq,4e pove4eto ot tqh za vzaimstvali zvu4eneto si imenno to Tais,za Armin moje bi nai-ve4e ne mi dopada tova,4e mn se komersializira -ne muzikata mu,a imeto mu-izvednuj na6umq i 4uvam dolni 4algariu i drugi tvari da go hvalqt i da se zahlasvat po nego!Tova e samo edna ot pri4inite da ne o predpo4itam! A tova 4e sum fenka na Tiesto ot tolkova godini e fakt i ti nemoje da obori6 mnenieto mi za nego,ako iska6 da sporim koi kolko znae za nego-ok!no ne mislq,4e tova e smisala na temata!

SpAcE_LaDy
09-22-2008, 10:18
аз не споря, че знам много за него.. знам една биохграфия и музикиата му.. но честно казано има една фенка в БГ.. дето ходи по целия сват заради него, обикаля всета с него.. тя е фенка..
а за Армин.. честно казнао Тиесто е МНООООГО по-комерсиален от Армин.. че Армин го гони успешно в чалга-хаус средите, след като няма нищо общо с хауса.. мен ме обижда, да.. но какво да направя.. става известен.. смепшни са ми чалгарите които говорят какъв хаус е Тиесто, Армин и др-те ДиДжеи, колко яка ГРУПА СА ATB.. имам предвид Andre, Tane & Berger хаха.. като чуя такива изцепки избеснявам буквално.. не знам за теб.. не искам д спорим, просто ти казвам, че всученето му е в тези сфери на транса и има мн подобни н негово звучете песни..

Diam0nD
09-22-2008, 10:50
транс мранс ... пускайте дръм н басс :D тва си е якото :)

SpAcE_LaDy
09-22-2008, 11:12
транс мранс ... пускайте дръм н басс :D тва си е якото :)

Да.. аз слушам транс и дръм.. беше ли на World Of Drum`n`Bass?
беше ЯКООООООООООООООО

darla
09-22-2008, 14:15
аз не споря, че знам много за него.. знам една биохграфия и музикиата му.. но честно казано има една фенка в БГ.. дето ходи по целия сват заради него, обикаля всета с него.. тя е фенка..
а за Армин.. честно казнао Тиесто е МНООООГО по-комерсиален от Армин.. че Армин го гони успешно в чалга-хаус средите, след като няма нищо общо с хауса.. мен ме обижда, да.. но какво да направя.. става известен.. смепшни са ми чалгарите които говорят какъв хаус е Тиесто, Армин и др-те ДиДжеи, колко яка ГРУПА СА ATB.. имам предвид Andre, Tane & Berger хаха.. като чуя такива изцепки избеснявам буквално.. не знам за теб.. не искам д спорим, просто ти казвам, че всученето му е в тези сфери на транса и има мн подобни н негово звучете песни..
Tuk ve4e sum saglasna s teb-za 4alga-house-4orba-fenovete!A otnosno tazi macka,koqto spomena-ISKRENO i zavijdam,4e hodi po celiq svqt na partytata mu.I az bih go pravila ako imah vuzmojnost!Evala na mackata!Takiva hora ve4e zaslijavat respect!

Tiesto_17_September
09-22-2008, 14:53
darla_f определено много му разбираш. Ще ми е изключително приятно след 2-3 години да те гледаме на мястото на Dj Lucca. :grin:

darla
09-22-2008, 15:03
darla_f определено много му разбираш. Ще ми е изключително приятно след 2-3 години да те гледаме на мястото на Dj Lucca. :grin:
Haha! Nqmam takiva ambicii!Predpo4itam da i se naslajdavam ot kolkoto da mi e rabota(muzikata),iskam da si imam li4en jivot,na tezi hora kolko misli6 vreme im ostava za tova?!

Tiesto_17_September
09-22-2008, 15:59
Е виждаш ли пак на моето мнение се върнахме... че е по-добре да и се наслаждаваме на музиката от колкото да се мъчим да я разбираме и да спорим тук за глупости! За личния живот много малко им остава... да не са за завиждане тея хора, не им е толкова розов живота колкото изглежда! :?

SpAcE_LaDy
09-22-2008, 16:24
аз не споря, че знам много за него.. знам една биохграфия и музикиата му.. но честно казано има една фенка в БГ.. дето ходи по целия сват заради него, обикаля всета с него.. тя е фенка..
а за Армин.. честно казнао Тиесто е МНООООГО по-комерсиален от Армин.. че Армин го гони успешно в чалга-хаус средите, след като няма нищо общо с хауса.. мен ме обижда, да.. но какво да направя.. става известен.. смепшни са ми чалгарите които говорят какъв хаус е Тиесто, Армин и др-те ДиДжеи, колко яка ГРУПА СА ATB.. имам предвид Andre, Tane & Berger хаха.. като чуя такива изцепки избеснявам буквално.. не знам за теб.. не искам д спорим, просто ти казвам, че всученето му е в тези сфери на транса и има мн подобни н негово звучете песни..
Tuk ve4e sum saglasna s teb-za 4alga-house-4orba-fenovete!A otnosno tazi macka,koqto spomena-ISKRENO i zavijdam,4e hodi po celiq svqt na partytata mu.I az bih go pravila ako imah vuzmojnost!Evala na mackata!Takiva hora ve4e zaslijavat respect!

Да, определено заслужава респект тая жена, а годините и я правят още по-уважавана от мен - на 44 години е.. ЕВАЛА на тая жена..

Andreev
09-22-2008, 17:20
шш кажете как се казва т'ва парче - http://vbox7.com/play:c90eebfd
много радва.

darla
09-22-2008, 17:45
аз не споря, че знам много за него.. знам една биохграфия и музикиата му.. но честно казано има една фенка в БГ.. дето ходи по целия сват заради него, обикаля всета с него.. тя е фенка..
а за Армин.. честно казнао Тиесто е МНООООГО по-комерсиален от Армин.. че Армин го гони успешно в чалга-хаус средите, след като няма нищо общо с хауса.. мен ме обижда, да.. но какво да направя.. става известен.. смепшни са ми чалгарите които говорят какъв хаус е Тиесто, Армин и др-те ДиДжеи, колко яка ГРУПА СА ATB.. имам предвид Andre, Tane & Berger хаха.. като чуя такива изцепки избеснявам буквално.. не знам за теб.. не искам д спорим, просто ти казвам, че всученето му е в тези сфери на транса и има мн подобни н негово звучете песни..
Tuk ve4e sum saglasna s teb-za 4alga-house-4orba-fenovete!A otnosno tazi macka,koqto spomena-ISKRENO i zavijdam,4e hodi po celiq svqt na partytata mu.I az bih go pravila ako imah vuzmojnost!Evala na mackata!Takiva hora ve4e zaslijavat respect!

Да, определено заслужава респект тая жена, а годините и я правят още по-уважавана от мен - на 44 години е.. ЕВАЛА на тая жена..
SERIOZNO?!?!?! :shock: Zna4i naistina e fenka!Evala!