PDA

View Full Version : Всички жени ли са хубави?



crazy_style
09-18-2008, 13:48
http://www.teenproblem.net/s/1606.html

neznam dlai izob6to gi 4etete... no az li4no izob6to ne sum suglasna s tova. KAto ide6 na kozmetik i si boqdisa6 kosata.. sloji6 si grim i tn... ti ppoduljava6 d apotdurja6 fal6ivata predstava ot filmite.. i taka natatuka ama me marzi d api6a v toq stud. Neznam koi go e pisla tva, no ne mislq 4e e mnogo prav, kajete vie kakvo mislite :]

Pedigree
09-18-2008, 14:08
Не е така! аз съм доказателство

А разлика между красиви и симпатични не правите, а... щото аз всеки ден виждам много симпатични мацки, но не всяка е красива. :) Изобщо... има разлика между Симпатично момиче, Поддържащо се момиче, Красиво момиче... поне за мен е така.

tItEufFf
09-18-2008, 14:25
Не, не мисля, че всички момичета са красиви. Да, ако сложат грим, направят си прическа и т.н. ще изглеждат по-добре. Но както казаха преди мен - това не ги прави красиви. Когато си махнат грима (а това все някога ще стане) пак ще си бъдат грозни. Но съм съгласна, че във всяка жена има нещо красиво...

hgfh
09-18-2008, 18:58
Не е така! аз съм доказателство

А разлика между красиви и симпатични не правите, а... щото аз всеки ден виждам много симпатични мацки, но не всяка е красива. :) Изобщо... има разлика между Симпатично момиче, Поддържащо се момиче, Красиво момиче... поне за мен е така.
+1 :)

Bianca
09-18-2008, 19:01
Всичко е въпрос на гледна точка. Защото хза един човек едно момиче може да е грозно, но все пак този човек не е определящ фактор в света и неговото мнение не важи за другите. :)
Визията е съставена от мнооого черти, а всеки в себе си има поне по една красива черта. :)

hahavteen
09-18-2008, 19:21
Елате в Дрезден и после ми кажете че висчки жени са хубави :? Най-добрата ми приятелка от БГ ми е на гости сега и още първия ден като се разхождахме каза "Мале ма тука жените са адски грозни!"
Едно е да си поддържан и съвсем друго да си хубав. Ако едно момиче се облича добре, ползва скъпа козметика и бла бла това няма да я направи по-красива.
Pedigree и Whisskas са прави.

Ivalinka
09-18-2008, 20:05
и аз не съм съгласна с написаното...ако се гримираш ти прикриваш недостатъците си и не си естествен,въпреки че изглеждаш по-добре!!!това е нещо като 'зрителна измама'.

Bianca
09-18-2008, 20:23
еталон за красота няма набийте си го у прозните кратуни ,за да не ви го набия аз !

и след като няма универсален модел за красота е глупаво да се казва кой е красив и кой грозен .... това , което за едни е хубаво за други е грозно .

НЯМА ГРОЗНА ЖЕНА ИМА ПИЯН МЪЖ !! факт.
Ти усещаш ли се как си противоречиш? :)
Едит: И моля те, знам какво ще ми кажеш сега-аз не съм женско, ясен си ми. :lol:

psychopath
09-18-2008, 20:28
не ми се чете темата...


но не съм съгласен :D

babity
09-18-2008, 20:32
Не съм сигурна кой беше написал по - горе, че има разлика между симпатично и красиво момиче... ето! Това е! Всеки има красиви черти, някои повече или просто умеят да ги показват, други по - малко. Да не говорим, че всеки си има негов вкус и т.н. Не мисля, че процедурите, с които една жена се поддържа я правят различна и неестествена. Като цяло гримът е създаден за да подчертава красивите ни черти, а не за да заличаваме всичките си такива и да се рисуваме наново.

November
09-18-2008, 20:57
Красотата е относително нещо. За един човек дадено момиче е грозно, но за друг - красива и обратното. Всеки човек си има личен вкус и предпочитания. Други пък не обръщат внимание на външния вид. Разни хора, разни интереси.

Seducti0n
09-18-2008, 21:15
Както Уискас кажа, разликата между поддържана и красива жена е голяма, колкото разстоянието от небето до земята(:

psycho_girl
09-18-2008, 21:42
всичко зависи от количеството изпит алкохол ;)

HenykucT
09-18-2008, 22:26
Народа е казал : Няма грозно момиче, има пияни момчета. Правете си изводите сами 8-)

DimovB
09-18-2008, 23:05
Много ясно, че не. Грозното си е грозно.

hahavteen
09-19-2008, 07:21
Народа е казал : Няма грозно момиче, има пияни момчета.

ТРЕЗВЕНИ мъже. :)

ScionOfStorm
09-19-2008, 07:53
Красотата зависи от това доколко женско начало и излъчване има в себе си жената. 'щото то винаги е красиво :) Количеството от него вече определя какво и защо...

daz just imho.

Bianca
09-19-2008, 11:10
Всичко е въпрос на гледна точка. Защото хза един човек едно момиче може да е грозно, но все пак този човек не е определящ фактор в света и неговото мнение не важи за другите. :)
Визията е съставена от мнооого черти, а всеки в себе си има поне по една красива черта. :)

не че нещо,не искам да се заяждам,но при теб не виждам нито една. сериозно :)
Щом казваш. :)

rakiQ
09-19-2008, 11:11
секви ги има
и хубави и грозни и не толкова хубави и не толкова грозни ... :) [/u]

hardball
09-19-2008, 11:24
Не са всички, само аз съм :grin:

Абе стига бе, дивотии. Няма красиви, всички сте грозни, спете спокойни. С тея еталони за красота , с тея чудеса не се спряхте. Има хора, с които ти е кеф и хора, с които не ти е, оставете на тея по списанията да му мислят за другото

lsd43
09-19-2008, 13:15
Няма грозно момиче,в очите на някого дори и мис свят може да изглежда ужасна,но в очите на друг дори и грозното момиче ,може да изглежда съвършено.Различни хора ,различни вкусове,а това ,че все повече се наблюдава как 12-13 годишни лапета се плескат с гримове като някакви проституки,не означава ,че са красиви или ,че приличат на по-големи,това си чисто и просто казано-лиготия.

Swinkenhoffer
09-19-2008, 13:25
Явно никой, който твърди, че няма грозни момичета, не е стъпвал в Технически Университет (София). :D

Boot
09-19-2008, 13:30
Явно никой, който твърди, че няма грозни момичета, не е стъпвал в Технически Университет (София). :D
те там се славят с безкрайната си грозота

bulgarche
09-19-2008, 13:50
http://prikachi.com/users/bulgarche-to/149a.jpg

summergir1
09-19-2008, 13:52
Много ясно, че не. Грозното си е грозно.
+1

bulgarche
09-19-2008, 15:10
http://www.uglypeople.com/ugly_women.php

psychopath
09-19-2008, 15:25
http://prikachi.com/users/bulgarche-to/149a.jpgвелико! :razz:

Decu
09-19-2008, 15:32
http://www.uglypeople.com/voting.php?next=dXBsb2FkZWQvMTEwOTc1L25ld3BpYzIyLm pwZw==

Поне да го бяха направили по-реално егати. ;д

http://www.uglypeople.com/voting.php?next=dXBsb2FkZWQvMTEwOTc1L25ld3BpYzI3Lk pQRw==

Иууу... :-& не цъкайте.. :Д

JoeBanana
09-19-2008, 16:46
http://www.teenproblem.net/s/1606.html

neznam dlai izob6to gi 4etete... no az li4no izob6to ne sum suglasna s tova. KAto ide6 na kozmetik i si boqdisa6 kosata.. sloji6 si grim i tn... ti ppoduljava6 d apotdurja6 fal6ivata predstava ot filmite.. i taka natatuka ama me marzi d api6a v toq stud. Neznam koi go e pisla tva, no ne mislq 4e e mnogo prav, kajete vie kakvo mislite :]
не искат да загубят грозната аудитория, тва е http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif

Dreammy
09-20-2008, 22:34
Beauty is the eye of beholder.

Това иска да каже, че всеки намира красотата по различен начин.Един може да открие в теб най-красивото момче/момиче на света, а друг да те сметме за доста грозноват/а. :)

Pliok0019
09-21-2008, 08:30
Не всички жени са красиви - има сладки, секси, с чар, поддържани, грозни, отвращаващи... Същото важи и за момчетата. Истински красиви хора се виждат много рядко... През живота си съм видяла има-няма двайсетина. Останалите са просто хубави/симпатични.

CAE
09-21-2008, 09:17
има и грозни и хубави.. повече обаче зависи кое момиче колко се грижи за външния си вид. :)

SuNsEt
09-21-2008, 09:21
Аз съм съгласна...

nicolepcd
09-21-2008, 09:36
Оффф, всичко е до това какъв ти е вкуса... Може на "А" да не му харесва чип нос и бялото, с лунички лице и да каже: "Пффф, тая е грозна, не ме кефи", но пък на "Б" може точно това да му харесва и да си каже: "Лелее, това момиче е много красиво" ... просто е нормално всеки да има различно мнение по въпроса ;)

VerryBerry
09-21-2008, 09:49
Оффф, всичко е до това какъв ти е вкуса... Може на "А" да не му харесва чип нос и бялото, с лунички лице и да каже: "Пффф, тая е грозна, не ме кефи", но пък на "Б" може точно това да му харесва и да си каже: "Лелее, това момиче е много красиво" ... просто е нормално всеки да има различно мнение по въпроса ;)

именно! :)

Bianca
09-21-2008, 09:53
еталон за красота няма набийте си го у прозните кратуни ,за да не ви го набия аз !

и след като няма универсален модел за красота е глупаво да се казва кой е красив и кой грозен .... това , което за едни е хубаво за други е грозно .

НЯМА ГРОЗНА ЖЕНА ИМА ПИЯН МЪЖ !! факт.
Ти усещаш ли се как си противоречиш? :)
Едит: И моля те, знам какво ще ми кажеш сега-аз не съм женско, ясен си ми. :lol:


тебе не те броя за човек и не си противореча ;)
Мда, само дето не си ти този, който определя кой какъв е. :-)

DisciplineAndOrder
09-21-2008, 13:13
емиии за всеки влак си има пътници..

за някои аз например може да съм грозна,за други красива.. :-|

flowers_of_evil
09-21-2008, 19:45
Оооо хайде бе,нямало грозни момичета...И не само момичета-хората са грозни в днешно време.Я излезте по улиците-колко са ведри,щастливи,спокойни...П и такъв начин на живот,красотата като че ли остава на заден план,затова границите между красивото и грозното са така размити...Цялата ни генерация е болна и изродила се. Грозни момичета-колкото щеш:]

Muse_of_Madness
09-22-2008, 18:29
http://i203.photobucket.com/albums/aa111/Nemesis371/photoshoprocks.gif