Влез

View Full Version : Тъпо ли е ??



FaTaLnO_sLaDkA
09-18-2008, 12:54
Така спя с едно момче към което не изпитвам нищо както и той към мен.Ние сме просто ей така за секса понякога.. с когото и да ходя не ми е така смисъл не съм дествена от 2-3 години (на 17съм) с това момче съм ходила преди 1 година за около месец и не му пуснах и след няколко месеца го направихме,но не ходехме.След това почна да е по често той е един от най-хубавите момчета тука в квартала,някакъв такъв женкар супер вървежен ние се познаваме от много години и сме в една компания нали и всички влюбени в него ама аз друго освен външност не виждам.А пък и ние не сме говорили много много освен за секс,за приялите ни,да обсъждаме някой и само това.Въпреки че се познаваме от 7-8 години.Незнам с коя ходи и какво прави както и той за мен не знае.Преди около месец една приятелка имаше рожден ден той трябваше да дойде,но не дойде и аз му звъннах и викам къде си и той вика в нас и аз му викам айде идвай насам и той разправя е защо трябвам ли ти? и аз му викам айдее идвай .. но той не дойде .. било много късно към 3:00 сутринта беше .. след 1 седмица пак имаше купон и той беше там и чул от някъде че ще тръгвам там с едно момче дето е адския сладур и идва при мен и ми вика а бе ти с Тони ли ходиш и аз му викам ми зарибяваме се от няколко седмици .. и той ми разправя аа тогава защо ме викаше миналата седмица а у.. и ми вика и какво ходите ли и аз му викам ми още не но скоро ще тръгнем. И тогава той ме дръпна почна да ме целува и да се натискаме и отидохме в другата стая и правихме много много хубав секс.. На другия ден се видяхме на улицата и само си казахме "Здравей" .. после ми писа той по скайп и ми вика и са какво само на здравей ли сме и аз му викам на какво трябва да сме и той ми вика аа добре аз да питам .. след това преди 1 седмица в събота по-точно бях с една приятелка на дискотека и ето го и нашия и той там (София е много голяма и има супер много дискотеки как така в една и съща бяхме ... ) :Д той дойде почна да ме гушка да ме целува и ми вика има ли някой във вас и аз му викам нЕ и той айде към вас и си хванахме едно такси и .. дойдохме в нас ии пак същата работа само секс .. не сме се виждали и чували от тогава .. но сигурно скоро пак ще се видим .. та Нормално ли е това да не искам друго момче смисъл не ми трябва гадже а ми е добре с това момче като се виждаме така в месеца по 2-3-4 пъти .. лОшО ли е ??

hottie
09-18-2008, 12:58
Не виждам нищо лошо :) Живей си живота сега му е времето. Само гледай да не нараниш някой накрая ;) това е единствената опасност.

TPAKTOPUCTA
09-18-2008, 13:00
Не е лошо, в крайна сметка ти си нямаш приятел и подържаш сексуална активност. Това не трябва да те притеснява, но така от думите ти разбирам че и двамата искате да сте повече от сексуални партньори, така че имаш два варианта или да тръгнеш с него и или ще се развият добре нещата или ще скъсате и няма да правите секс или да си оставиш нещата така докато не намериш приятел и не прекратиш срещите си с него. Друг е въпроса, че при втория вариант може да се привържеш доста към момчето и след време да не изпитваш удовлетворение към гаджето ти, а да се чудиш какво е щяло да бъде ако си била тръгнала ...

надявам се да можеш да го разбереш че стана голямо мазало :-D

Misha91
09-18-2008, 13:01
Не виждам нищо лошо :) Живей си живота сега му е времето. Само гледай да не нараниш някой накрая ;) това е единствената опасност.

+1

Spraymaster
09-18-2008, 13:16
Coool :)

chrison
09-18-2008, 13:22
оо изобщо не е лошо. даже е хубаво :) само се пазате и си живей живота :)

Rebirthing
09-18-2008, 13:28
Абе от това което написа, бих казала, че май се заражда нещо в него :-o

FaTaLnO_sLaDkA
09-18-2008, 13:38
Ami nie iuni ili iuli mesec opitahme da hodime ama pyrvo ne trqbva toq da znae taq da znae 4e hodim da ne se raz4uvalo posle .. trqbvashe da se kriem .. az nqmah vreme mnogo shoto toi si e tuka v kvartala u4i a pyk az ne az po cql den sym nqkyde samo ve4er sum si v kvartala toi se cupe6e vika az ot de da znam ti kude si s koi si i kakvo pravish .. kakto i az za nego nqmam predstava s koq e ii .. ne se poluchiha neshtata .. no sexa e mnogo hubav i toi e super vnimatelen s men (zashtoto sum mnogo tqsna (blush) .. ) ii toi vinagi e bil mil s men kogato sme 2ta samo .. ina4e kato sme s drugi hora samo se karame zaqjdame .. narejdame .. :-D :-D ama si me kefi ama ne mislq 4e 6te moje da iame ne6to seriozno purvo se znaem ot deca jiveem blizo edin do drug vsi4ki ni poznavat nqma kak :x:x

Rebirthing
09-18-2008, 13:48
Е много важно ако знаят другите, тъкмо ще ти завиждат :lol: .

FaTaLnO_sLaDkA
09-18-2008, 13:50
AaA daA beee :D:D dA hodq s nego deto sme izrasnali zaedno pUk i s nai golemiq kurvar Da Hodq NeEe (shake)

SabrinaAa
09-18-2008, 14:18
Не е лошо, в крайна сметка ти си нямаш приятел и подържаш сексуална активност. Това не трябва да те притеснява, но така от думите ти разбирам че и двамата искате да сте повече от сексуални партньори, така че имаш два варианта или да тръгнеш с него и или ще се развият добре нещата или ще скъсате и няма да правите секс или да си оставиш нещата така докато не намериш приятел и не прекратиш срещите си с него. Друг е въпроса, че при втория вариант може да се привържеш доста към момчето и след време да не изпитваш удовлетворение към гаджето ти, а да се чудиш какво е щяло да бъде ако си била тръгнала ...

надявам се да можеш да го разбереш че стана голямо мазало :-D
i AZ sam na tova mnenie :-)

HONDA
09-18-2008, 14:43
Няма нищо лошо. Щом ти хаесва. Надявам се обаче, че когато си имаш приятел, този "просто секс" ще приключи.
От думите ти обаче мисля, че той или чувства нещо към теб, или има много силно усещане за притежание.

SpOrTs_GiRl
09-18-2008, 15:26
Аз не бих могла да имам такива отношения с някой. Но хора - вякакви. Щом на теб ти харесва - няма лошо. Стига да не ходиш с някой по време на секса с него ... защото ще е найстина много кофти за момчето..

Bellatrix
09-18-2008, 15:30
Аз не бих могла да имам такива отношения с някой. Но хора - вякакви. Щом на теб ти харесва - няма лошо. Стига да не ходиш с някой по време на секса с него ... защото ще е найстина много кофти за момчето..
+1 :)

GabisiTa
09-18-2008, 15:34
Щом ти харесва така... :) Но според мен той почва да изпитва нещо, а не е само за секса... :?

DevilWish
09-18-2008, 15:35
Аз не бих могла да имам такива отношения с някой. Но хора - вякакви. Щом на теб ти харесва - няма лошо. Стига да не ходиш с някой по време на секса с него ... защото ще е найстина много кофти за момчето..
Така е + искам да ти кажа ,че той се мисли за голяма работа според мен . . мисли си -ха аз нея я имам ,когато искам, въртя я ,а-у .Аз те искам само за СЕКС ,ама с друг не може да си !?
Сигурна ли си ,че това искаш?

schranz
09-18-2008, 15:46
Мацко,да не се казва това момче Петър ? ;]

sh3_1s_7h3_0n3
09-18-2008, 16:04
Работата при вас не е само секс. Вие ходите, но още не го знаете. :::

FaTaLnO_sLaDkA
09-18-2008, 16:12
Aaa NE Hodim prosto toi ne iska .. predi az mn iskah da hodim toi mi kaza 4e ne iskal ni6to seriozno .. neznam vse me pita dali hoda s nqkoi i t.n az predi bqh vliubena v nego ama predi mn vreme i sega vsi4ki mi govorat za nego za6toto te znaqt za nashite "otno6eniq" i vse vikat 6to ne trugnete toi iska ama .. neznam toi ne mi se e obadil ot togava nito v skype pi6e .. :( :( .. a puk i az nqma kvo da si kaja s nego nqmame ob6ti temi ..

jghgh
09-18-2008, 16:48
От всичко което ТИ написа в тази тема излиза да си останат такива отношенията ви. Теб те устройват, него го устройват, къде е проблема? Не насилвайте нещата. То ако е писано ще тръгнете някой ден (не е задължително, дори не е казано че трябва!)

И не се съобразявай с него, ако изникне някой сладур с който искаш да имаш връзка тръгни с него, а оня да се оправя. Деа плейбоя, нагличко е да ти държи сметка след като нямате връзка.

tarataika
09-18-2008, 17:03
дали е тъпо??? чуждо мнение ли търсиш или просто на приятелките им омръзна от теб да ти слушат гъзариите

SK0RP10N
09-18-2008, 17:30
като искаш, тръгни с него

r0nity
09-24-2008, 19:09
Така спя с едно момче към което не изпитвам нищо както и той към мен.Ние сме просто ей така за секса понякога.. с когото и да ходя не ми е така смисъл не съм дествена от 2-3 години (на 17съм) с това момче съм ходила преди 1 година за около месец и не му пуснах и след няколко месеца го направихме,но не ходехме.След това почна да е по често той е един от най-хубавите момчета тука в квартала,някакъв такъв женкар супер вървежен ние се познаваме от много години и сме в една компания нали и всички влюбени в него ама аз друго освен външност не виждам.А пък и ние не сме говорили много много освен за секс,за приялите ни,да обсъждаме някой и само това.Въпреки че се познаваме от 7-8 години.Незнам с коя ходи и какво прави както и той за мен не знае.Преди около месец една приятелка имаше рожден ден той трябваше да дойде,но не дойде и аз му звъннах и викам къде си и той вика в нас и аз му викам айде идвай насам и той разправя е защо трябвам ли ти? и аз му викам айдее идвай .. но той не дойде .. било много късно към 3:00 сутринта беше .. след 1 седмица пак имаше купон и той беше там и чул от някъде че ще тръгвам там с едно момче дето е адския сладур и идва при мен и ми вика а бе ти с Тони ли ходиш и аз му викам ми зарибяваме се от няколко седмици .. и той ми разправя аа тогава защо ме викаше миналата седмица а у.. и ми вика и какво ходите ли и аз му викам ми още не но скоро ще тръгнем. И тогава той ме дръпна почна да ме целува и да се натискаме и отидохме в другата стая и правихме много много хубав секс.. На другия ден се видяхме на улицата и само си казахме "Здравей" .. после ми писа той по скайп и ми вика и са какво само на здравей ли сме и аз му викам на какво трябва да сме и той ми вика аа добре аз да питам .. след това преди 1 седмица в събота по-точно бях с една приятелка на дискотека и ето го и нашия и той там (София е много голяма и има супер много дискотеки как така в една и съща бяхме ... ) :Д той дойде почна да ме гушка да ме целува и ми вика има ли някой във вас и аз му викам нЕ и той айде към вас и си хванахме едно такси и .. дойдохме в нас ии пак същата работа само секс .. не сме се виждали и чували от тогава .. но сигурно скоро пак ще се видим .. та Нормално ли е това да не искам друго момче смисъл не ми трябва гадже а ми е добре с това момче като се виждаме така в месеца по 2-3-4 пъти .. лОшО ли е ??аз съм така с един приятел :D няма нищо лошо според мен :P

r0nity
09-24-2008, 19:10
Така спя с едно момче към което не изпитвам нищо както и той към мен.Ние сме просто ей така за секса понякога.. с когото и да ходя не ми е така смисъл не съм дествена от 2-3 години (на 17съм) с това момче съм ходила преди 1 година за около месец и не му пуснах и след няколко месеца го направихме,но не ходехме.След това почна да е по често той е един от най-хубавите момчета тука в квартала,някакъв такъв женкар супер вървежен ние се познаваме от много години и сме в една компания нали и всички влюбени в него ама аз друго освен външност не виждам.А пък и ние не сме говорили много много освен за секс,за приялите ни,да обсъждаме някой и само това.Въпреки че се познаваме от 7-8 години.Незнам с коя ходи и какво прави както и той за мен не знае.Преди около месец една приятелка имаше рожден ден той трябваше да дойде,но не дойде и аз му звъннах и викам къде си и той вика в нас и аз му викам айде идвай насам и той разправя е защо трябвам ли ти? и аз му викам айдее идвай .. но той не дойде .. било много късно към 3:00 сутринта беше .. след 1 седмица пак имаше купон и той беше там и чул от някъде че ще тръгвам там с едно момче дето е адския сладур и идва при мен и ми вика а бе ти с Тони ли ходиш и аз му викам ми зарибяваме се от няколко седмици .. и той ми разправя аа тогава защо ме викаше миналата седмица а у.. и ми вика и какво ходите ли и аз му викам ми още не но скоро ще тръгнем. И тогава той ме дръпна почна да ме целува и да се натискаме и отидохме в другата стая и правихме много много хубав секс.. На другия ден се видяхме на улицата и само си казахме "Здравей" .. после ми писа той по скайп и ми вика и са какво само на здравей ли сме и аз му викам на какво трябва да сме и той ми вика аа добре аз да питам .. след това преди 1 седмица в събота по-точно бях с една приятелка на дискотека и ето го и нашия и той там (София е много голяма и има супер много дискотеки как така в една и съща бяхме ... ) :Д той дойде почна да ме гушка да ме целува и ми вика има ли някой във вас и аз му викам нЕ и той айде към вас и си хванахме едно такси и .. дойдохме в нас ии пак същата работа само секс .. не сме се виждали и чували от тогава .. но сигурно скоро пак ще се видим .. та Нормално ли е това да не искам друго момче смисъл не ми трябва гадже а ми е добре с това момче като се виждаме така в месеца по 2-3-4 пъти .. лОшО ли е ??аз съм така с един приятел :D няма нищо лошо според мен :P

Honey:)
09-24-2008, 19:35
Няма нищо лошо. Щом ти хаесва. Надявам се обаче, че когато си имаш приятел, този "просто секс" ще приключи.
От думите ти обаче мисля, че той или чувства нещо към теб, или има много силно усещане за притежание.

+1
абсолютно съм съгласна :)

Monina
09-24-2008, 20:55
Много хубаво звучи, като приказка... :booooomb: :D

Maskata
09-24-2008, 21:02
Така спя с едно момче към което не изпитвам нищо както и той към мен.Ние сме просто ей така за секса понякога.. с когото и да ходя не ми е така смисъл не съм дествена от 2-3 години (на 17съм) с това момче съм ходила преди 1 година за около месец и не му пуснах и след няколко месеца го направихме,но не ходехме.След това почна да е по често той е един от най-хубавите момчета тука в квартала,някакъв такъв женкар супер вървежен ние се познаваме от много години и сме в една компания нали и всички влюбени в него ама аз друго освен външност не виждам.А пък и ние не сме говорили много много освен за секс,за приялите ни,да обсъждаме някой и само това.Въпреки че се познаваме от 7-8 години.Незнам с коя ходи и какво прави както и той за мен не знае.Преди около месец една приятелка имаше рожден ден той трябваше да дойде,но не дойде и аз му звъннах и викам къде си и той вика в нас и аз му викам айде идвай насам и той разправя е защо трябвам ли ти? и аз му викам айдее идвай .. но той не дойде .. било много късно към 3:00 сутринта беше .. след 1 седмица пак имаше купон и той беше там и чул от някъде че ще тръгвам там с едно момче дето е адския сладур и идва при мен и ми вика а бе ти с Тони ли ходиш и аз му викам ми зарибяваме се от няколко седмици .. и той ми разправя аа тогава защо ме викаше миналата седмица а у.. и ми вика и какво ходите ли и аз му викам ми още не но скоро ще тръгнем. И тогава той ме дръпна почна да ме целува и да се натискаме и отидохме в другата стая и правихме много много хубав секс.. На другия ден се видяхме на улицата и само си казахме "Здравей" .. после ми писа той по скайп и ми вика и са какво само на здравей ли сме и аз му викам на какво трябва да сме и той ми вика аа добре аз да питам .. след това преди 1 седмица в събота по-точно бях с една приятелка на дискотека и ето го и нашия и той там (София е много голяма и има супер много дискотеки как така в една и съща бяхме ... ) :Д той дойде почна да ме гушка да ме целува и ми вика има ли някой във вас и аз му викам нЕ и той айде към вас и си хванахме едно такси и .. дойдохме в нас ии пак същата работа само секс .. не сме се виждали и чували от тогава .. но сигурно скоро пак ще се видим .. та Нормално ли е това да не искам друго момче смисъл не ми трябва гадже а ми е добре с това момче като се виждаме така в месеца по 2-3-4 пъти .. лОшО ли е ??

Това е живота!На тея години...кво повече ти трябва...проблеми с гаджето...я бягай!По-добре си стой с тоя пич и тва е...ще има време когато ще си имаш и гадже и съпруг да же...не се притеснявай...са си живей живота на макс и не обръщай внимание на нищо друго!!! :)

Escarina
09-24-2008, 21:15
Не е тъпо. Тва са перфектни взаимоотношения :D

pepita87
09-25-2008, 12:18
Необясними са за мен тези връзки,които се градят само на секс,без чуства!Може би съм консервативна?!За 1 вечер флирт-да,но да си звънкате да задоволявате нуждите си...нищо против,няма лошо,но е необяснимо за мен :-o

FreeSpirit
09-25-2008, 12:33
Щом Ви е кеф и на двамата, какво лошо има...
Макар,че той малко те ревнува от др момчета и затова, като се появи някое на хоризонта и бърза да те подсети за себе си(поне на мен така ми се струва)
Иначе няма нищо лошо, стига да не се окаже после че един от двама ви изпитва нещо повече и за него не е само секс ;)

glavolomno
09-25-2008, 14:56
Аз просто не мога да повярвам! До къде стига простотията на хората !?
"Ама ние ходихме","Ама сега не ходим", "Ама лошо ли е само секс да правим?"...
Боже какви са тея тъпи истории! Тази тема изобщо не е за тоя Форум!
Ти изобщо на колко години си? Според мен най-много на 13-14...
Честно,ако си на толкова простимо е, но ако си на повече... :smt104 наистина трагично !!!

insanerrr
09-25-2008, 20:50
Бла много дълго ,за 2 реда ми стигнаха нервите , но те подкрепям напълно за каквото и да е :Д

FeelMyPain
09-25-2008, 21:30
Бла много дълго ,за 2 реда ми стигнаха нервите , но те подкрепям напълно за каквото и да е :Д
Аз стигнах до средата, ама все боза.Не ме кефи.За разлика от тебе, аз не я подкрепям(в каквото ида е там нещото) 8-)