PDA

View Full Version : Не разбирам....



Doppelganger
09-18-2008, 13:35
Не разбирам едно нещо...Защо всяко лице от 13 годишна възраст нататък се опитва по всякакъв начин да се напие като прасе? :o Толкова ли е хубаво да си пиян?Толкова ли е гъзарско да си пиян?Не,просто не мога да го асимилирам.Гледам ги всеки ден с продължение на часове,накупили галони с бира и се наливат като за последно.Навсякъде слушам само за напиване и особенно в училище.Добре пий 1 бира добре,ама 1-2 галона и то сам вече е ненормално.В нашия клас освен "Ще се раздробим ли след даскало" не чувам. :shock: .Все повече и повече оставам с чуството,че ако не пушиш или особенно ако не пиеш не ставаш за нищо и не си "як" или "гъзар".Миналата година си спомням как едно момиче от класа на завършването каза"Хайде да идем и да се напием,че да не можем да вървим" направо останах в шок.Не искам да поучавам никого,просто искам да изкажа моето възмущение.Вместо да отидат да спортуват нещо,да мръднат гъза си от дискотеките или пейките те стоят и се тровят с часове наред.Е добре,каквото искате правете то си е за ваша сметка но просто не провокирайте другите да стават като вас.За мен лично е по-хубаво да отидеш на вън да поспортуваш да закалиш тялото си вместо да се напиеш и напушиш и после цял живот да съжаляваш.Извинявайте ако съм засегнал някой "гъзар" или "пич",но това е моето мнение.

FootballManager
09-18-2008, 14:10
Аз съм изключение! :neutral: :)

Skullbreaker
09-18-2008, 14:24
Да нали...
На 13 години е нормално да си мислят ,че са открили топлата вода като изпият 2 глътки алкохол бил той лек или твърд...

Възмущавай си се...Аз мога да пия по толкова на ден в продължение на месеци примерно...И това не ми пречи нито да тренирам , нито да правя музика!И когато решим с приятелите ми да си изкараме готино не е задължително да се напиваме..."Трябвало да бъдеш като тях..." ..Еми ако си готин човек ще се разбираш с хората и без да пиеш...

Звучиш ми като някой от редовните нърдове които като видят "готината" компания се комплексират и започват да ръсят как били пробити пияндурници и наркомани...

hottie
09-18-2008, 14:55
Няма какво да го мислиш. Тийнейджърските години са страшна работа понякога :) Няма обяснение. И не само в България е така.

BaBy_bS
09-18-2008, 15:22
Да нали...
На 13 години е нормално да си мислят ,че са открили топлата вода като изпият 2 глътки алкохол бил той лек или твърд...

Възмущавай си се...Аз мога да пия по толкова на ден в продължение на месеци примерно...И това не ми пречи нито да тренирам , нито да правя музика!И когато решим с приятелите ми да си изкараме готино не е задължително да се напиваме..."Трябвало да бъдеш като тях..." ..Еми ако си готин човек ще се разбираш с хората и без да пиеш...

Звучиш ми като някой от редовните нърдове които като видят "готината" компания се комплексират и започват да ръсят как били пробити пияндурници и наркомани...
и това го има

lost_in_candyland
09-18-2008, 15:23
Да, и аз не го разбирам. Изглежда и аз съм изключение. И то точно бира, толкова е гадна, няква горчива, изобщо не е вкусна :?

Lacey_66
09-18-2008, 15:32
Да, и аз не го разбирам. Изглежда и аз съм изключение. И то точно бира, толкова е гадна, няква горчива, изобщо не е вкусна :?

+1 :-) :-) :-)

Doppelganger
09-18-2008, 15:34
Не съм казал,че съм такъв който го отхвърлят такива групи от "готнини"хорица.Просто им се чудя какво ги кефи това състояние.Извинявай,че съм ти прозвучал като нърд който се оплаква от живота,не е така :P

slim__shadygirl
09-18-2008, 15:35
Em..taka e navsqkude :? .Samo se spomenava "V4era kat se sabudih nz kade se namirah,i kfo sam pravil/a" ili ne6to podobno.Tupa rabota ne vsi4ko e alkohol i cigari.No vse pak stranno,no fakt :)

09-18-2008, 16:03
na 15 sym (pochti) ...piq ADSKIII RQDKOO!! piq po malko!! piq za nastroenie...(no malko) ne se napivam..ne obicham horata okolo men da sa piqni i da pravqt gluposti..no....fakt.. :( ne pusha..za radost..!! no povecheto mi frs pushat... :( imam unikalni frs s koito se sybirame vsqka sedmica na kuponi..no ne prekalqvame s pieneto..piem kolkoto za nastroenie...e ima i nqkoi izklucheniq..noo pone ne pravqt mizerii.. :D 8)

DjBaloon
09-18-2008, 18:49
Смешно и тъпо е
Но драпането да изглеждаш по-голям е голямо

kisskiss4246
09-24-2008, 12:42
ima hora koito naistina zapo4vat da piqt po na 13 no tva ne zna4i 4e se napivat kato praseta i 4e sa nekvi probadnali!!!

Seducti0n
09-24-2008, 16:40
Здравей.
Знаеш ли, до някъсде е нормално да се възмущаваш, но надявам се си даваш сметка, че по този начин не променяш абсолютно нищо.
Всичко опира до това, какви приоритети има всеки от нас.
Ти например искаш да спортуваш и да се каляваш-това е прекрасно, но не означава, че хората от пейките, напиващи се и т.н. не го правят.Просто ти виждаш явното, но не се замисляш над това, че зад тази привидно деградирала личност може би се крие един интелигентен човек, със спортен дух(:
От всяко правило си има изключение, просто трябва да отвориш очи за малкото от огромната маса...
Още повече, че именно в тези години човек иска да опита от всичко, да изживее всеки един миг като последен, но понякога той в действителност става такъв.
Последствията от злоупотреба с алкохол са наистина сериозни, но един тийн не си прави сметката, защото ако за теб е нещо феноменално за другите/тези от които се възмущаваш/ се е превърнало в ежедненвие. :wink:

Nam3less3
09-24-2008, 16:54
Психика на пиенето:
1.Повечето няма с какво да изпъкнат сред другите(интелект, красота, личност), и се мислят за големи и за пичове като ходят по нощни заведения и се напиват(и така те се изкарват най-добрите, осъждайки тия които не пият).
2.Други просто няма с какво друго да се занимават, и покрай техните приятели и те не искат да остават по назад.
3.Някой пък не се хвалят с това колко пият, ами пият просто щото обичат да са пияни(човек като е пиян му е чудесно).
4.Други пият пък малко, демонстрирайки колко са свестни и културни, и че са над останалите пропадняци.
5.Други просто не обичат алкохол, и пият по-малко за "блясък в очите", а и щото в умерени количества е полезно.
6.Някой пък поръчват за да не се цепят от колектива.

macy_day_parade
09-24-2008, 17:32
Да, и аз не го разбирам. Изглежда и аз съм изключение. И то точно бира, толкова е гадна, няква горчива, изобщо не е вкусна :?

:shock: :shock: :shock:

Бога на бирата е потресен...

CAE
09-24-2008, 18:13
Нека пият бе деа един живот живеем.....

i'm so excited!
09-24-2008, 18:17
е какво ? и аз съм се напивала мега грозно на 14 и предполагам, че съм чакала да ми се случи нещо адски вълнуващо. уви не се случи.
а вече си е до психика, възпитание, морални ценности..и още нещо.. :D да съумееш да намериш собствената си граница (както за пиенето ,така и за всичко останало) и да внимаваш да не я прекрачваш. абе в общи линии мисълта ми е ,че ако си тъп като ръб с пиене или без пиене - все си си същия бастун !

lost_in_candyland
09-25-2008, 10:31
Да, и аз не го разбирам. Изглежда и аз съм изключение. И то точно бира, толкова е гадна, няква горчива, изобщо не е вкусна :?

:shock: :shock: :shock:

Бога на бирата е потресен... :lol: :razz: