PDA

View Full Version : Сложиха ме да седя до нея!



t0nit0yy
09-18-2008, 13:41
В класа ми се разбирам с всички горе долу добре.Но има едно момиче,което още началото на 8 клас се правеше на най-великата.И аз я сравних със земята..така да се каже :) не,че нещо сме се били и тн омг нее..просто и казах 2-3 истини и от тогава не смее да си отвори устата,седи с една сладурана и само с нея е в каквито и да е отношения.Не знам защо но и целия ни клас я мрази тая..говореше против всеки,силеше се на бой и без да ме познава реши че може да говори зад гърба ми :? била съм мн отворена и щяла да ми затвори устата?!Та аз не и знаех името до втория срок..та хванах я аз веднъж на саме и й казах няко неща.Сега като влезе в клас само мълчи,сяда и навежда глава.Нека и е!Не ме съдете..та днес взеха че ме сложиха до нея по биология :? на нея със сигурност не й е приятно а за мен да не говорим :? какво да правя,как да премине тая ми злоба към нея :( само като я видя и се сетя как ме е обиждала и ми се иска пак да я направа на 5 стотинки :( ясно е че няма да ме преместят,но поне да не изпитвам тоя неприязън,защото наистина ми е адски неприятнаа!!..

LiLGrizzly
09-18-2008, 14:11
emi namerete ob6ta tema i se spriatelete pone zdrasti da si kazvate.. se nekoi trq napravi parvata stapka.. ako li ne ne i obra6tai vnimanie !

zvezdi4ka_su
09-18-2008, 14:16
da se spriqtelqt li ??? da be ako e kato edin individ ot moq klas predstavqm si.... :X k1m avtorkata : zn za kakvo govori6 i az imam edna takava v klasa si,prosto ne se zanimavai s neq,vse edno q nqma!a i qvno ve4e si i dala da razbere... 8) aide ne se zanimavai s m1r6i

ioancheto
09-18-2008, 14:30
По-добре я игнорирай..от личен опит ти казвам,такива буклуци не ти трябват наоколо... да се спасява..Кво като седи до тебе...Все едно я няма

BaBy_bS
09-18-2008, 15:20
майната й на не,нали за теб и пред теб ще има все някой :)

slim__shadygirl
09-18-2008, 15:50
майната й на не,нали за теб и пред теб ще има все някой :)
+1 8)

09-18-2008, 16:12
ako iskash pyk mojesh da pomolish daskalkata da te premesti na 1-viq chin...che uj ne vijdash huavo.. ;D ima varianti... :D inache..ako ne ti udisva tozi variant..zaebi q taq....gledai q zlobno...da ti ima strah.. :) ;) :D 8)

tarataika
09-18-2008, 16:14
всеки си има свой живот
просто ще я изтърпиш, може пък да не е толкова лоша все пак

Зайо*Байо
09-18-2008, 16:29
Не и обръщай внимание :-P

miminia
09-18-2008, 16:54
о копеле така мин. година пребих една от моя клас
и майка й ме беше заплашвала .. понеже седмица и поече
хоеше синя и подута .. та после тая същата некфа ми се
мазни и аре пак сме фр .. но след малко време пак я шибнах ТАа
исках да кажа с такива хора надали ще бъдеш някога приятел ;)

verdjitO
10-31-2008, 18:10
Ами кажи на г-жата или г-на, че с тфа момиче не сте в добри отношения и може да те преместят :) При мен тфа веднъж подейства :)

krisence
10-31-2008, 18:23
Ами кажи на г-жата или г-на, че с тфа момиче не сте в добри отношения и може да те преместят :) При мен тфа веднъж подейства :)

Наистина може да подейства би трябвало да те разберат. :)

Vanskie
10-31-2008, 18:29
хъх незнам какво му е трудното да се сприателите на една вазраст сте седите на един чин и двете сте момичета.И щом си успиала да и кайе6 насаме там 2-3 тайни зна4и мойе и да се здобрите :) :-D :D

taNcheto93
11-01-2008, 14:11
По-добре я игнорирай..от личен опит ти казвам,такива буклуци не ти трябват наоколо... да се спасява..Кво като седи до тебе...Все едно я няма
+1 :)

LiLGrizzly
11-01-2008, 14:54
i az imam sa6tata i sa6tiq f moq klas ama.. da se nadqvam 4e ne e tolkova zle

Erica1
11-02-2008, 11:57
майната й на не,нали за теб и пред теб ще има все някой :)
+1 \:D/

tedsity
11-02-2008, 12:14
Абе в 8-ми клас по принцип повечето са с голямото самочувствие..яко се надуват без да има за какво..и в моя клас бяха така..ся поне са се опрайли..недей да и обръщаш внимание...а за сприятеляването...защо да прайш ти първата крачка след като тя ти говори зад гърба..игнор и даваш и тва е..ако тя реши, че иска да бъдете приятели добре..можеш да и дадеш шанс..иначе те съветвам въобще да не и обръщаш внимание щот тя сама си прай лошо щом всички и се дразнят...остай я не се заяждат с нея..все някога ще и дойде акълът..ако не тогава..нЗзЗз..щото за жалост има и такива :?

heavenGRd
11-08-2008, 02:19
В класа ми се разбирам с всички горе долу добре.Но има едно момиче,което още началото на 8 клас се правеше на най-великата.И аз я сравних със земята..така да се каже :) не,че нещо сме се били и тн омг нее..просто и казах 2-3 истини и от тогава не смее да си отвори устата,седи с една сладурана и само с нея е в каквито и да е отношения.Не знам защо но и целия ни клас я мрази тая..говореше против всеки,силеше се на бой и без да ме познава реши че може да говори зад гърба ми :? била съм мн отворена и щяла да ми затвори устата?!Та аз не и знаех името до втория срок..та хванах я аз веднъж на саме и й казах няко неща.Сега като влезе в клас само мълчи,сяда и навежда глава.Нека и е!Не ме съдете..та днес взеха че ме сложиха до нея по биология :? на нея със сигурност не й е приятно а за мен да не говорим :? какво да правя,как да премине тая ми злоба към нея :( само като я видя и се сетя как ме е обиждала и ми се иска пак да я направа на 5 стотинки :( ясно е че няма да ме преместят,но поне да не изпитвам тоя неприязън,защото наистина ми е адски неприятнаа!!..

Наи-добрия начин е да се сприятелиш с нея и мисля че няма човек които да не мисли така ! Както беше казал някои намерете обща тема , приобщи я към класа знам че ти я ненавиждаш но отмъщението не винаги е наи-добро :? Въпреки че тези хора трудно се отказват от лицемерието и както казваше една от моито даскало като фурнаджииски лопати са :D Е това е моят савет , УСПЕХ :P

BePoHuKa
11-08-2008, 03:35
Обясни на даскалката как стоят нещата и й кажи,че би седнала до всеки друг само не и до тва момиче ;)

fashion4etyy
11-08-2008, 03:38
В класа ми се разбирам с всички горе долу добре.Но има едно момиче,което още началото на 8 клас се правеше на най-великата.И аз я сравних със земята..така да се каже :) не,че нещо сме се били и тн омг нее..просто и казах 2-3 истини и от тогава не смее да си отвори устата,седи с една сладурана и само с нея е в каквито и да е отношения.Не знам защо но и целия ни клас я мрази тая..говореше против всеки,силеше се на бой и без да ме познава реши че може да говори зад гърба ми :? била съм мн отворена и щяла да ми затвори устата?!Та аз не и знаех името до втория срок..та хванах я аз веднъж на саме и й казах няко неща.Сега като влезе в клас само мълчи,сяда и навежда глава.Нека и е!Не ме съдете..та днес взеха че ме сложиха до нея по биология :? на нея със сигурност не й е приятно а за мен да не говорим :? какво да правя,как да премине тая ми злоба към нея :( само като я видя и се сетя как ме е обиждала и ми се иска пак да я направа на 5 стотинки :( ясно е че няма да ме преместят,но поне да не изпитвам тоя неприязън,защото наистина ми е адски неприятнаа!!..

остави момичето на мира :?