PDA

View Full Version : ВсИчКи ТъНкОстИ пО сТиЛа ЕмО....



girl4eety
09-18-2008, 16:48
Здр пускам една тема от която имам много нужда и ще помоля тези които няма да ми дават съвети да не комЕнтират
към въпроса.......ИСКАМ ДА СЪМ ЕМО КАКВО ДА НАПРАВЯ ,ЧЕ ДА СТАНА ЕМО /ЕСТЕСТВЕНО НЯМА ДА СИ РЕЖА ВЕНИТЕ/ ИСКАМ ДА МИ КАЖЕТЕ КАК ДА СИ НАПРАВА КОСАТА,ГРИМ,ОБЛЕКЛО,АКСЕСО РИ И ДРУГИ ТЪНКОСТИ БЛАГОДАРЯ :-)

didivid
09-18-2008, 17:03
ми най-важното си изпълнила- глупава си

другото е просто поза :)


някои хора казват, че за да си емо трябва да слушаш и emotional hardcore, ама ти си слушай чалга спокойно... ;) :lol:

Bianca
09-18-2008, 17:04
ПО АНГЕЛИТЕ, ОЩЕ ЛИ ИМА ТАКИВА ТЕМИИИИИ?! :smt097

Зайо*Байо
09-18-2008, 17:07
Пфф ..хуахуауаххуах ще ми става емо тя .. хаха (puke)

didivid
09-18-2008, 17:08
Значи .. слушай сега... подстригваш се ей тъй:
http://www.fashionshanty.com/images/emo/girls-emo-haircut.jpg
После като вървиш по улицта гледаш в земята, никога напред.
Другоооо вземаш един нож и режеш! :D :D :D

AliceSw
09-18-2008, 17:13
само умрялото емо е истинско емо

JahSoldier
09-18-2008, 17:18
Да си емо не е модерно вече. Ся е модерно да си " различен " 8)

haterkata
09-18-2008, 17:36
за да станеш емо ли питаш...ааа сещам се бее ония ологофрени (сорка бях забрайла кои са оО улиии не съм истинска,жалкуУуУуууу) та тъй де те хората ти казаха кво да напрайш пък аз ще ти кажа да го духаш от мен (((((((((((((((((((:

mir4eto93
09-18-2008, 17:43
За да си истинско емо първо косата ти трябва да е с повече от 2 цвята, после дрехите - нищо, с нищо да не се връзва, ако от време на време има по някоя дупка още по - добре.... Нататък, за да си истанско емо трябва да се депресираш и да твърдиш, че всички са срещу теб и не те разбират, ама не само да го казваш, ами да го мислиш наистина... Обувките - различни една от друга, грима - възможно най - шарен, не забравяй обиците на езика и веждата, задължително някои белег от рязане, шарени никти (може и черни) и задължително като стоиш права носовете на краката да сочат един срещу друг.... Айде успех и ако стабеш ИСТИНСКО емо браво! :P

MaLty
09-18-2008, 17:55
като за начало спри да пишеш ТтАкАа..

_LacrymoSa_
09-18-2008, 17:58
Пфффф :?

splendour
09-18-2008, 18:13
mi to kat nqma da reje6 veni na4i 6e si pozorka.zna4i trqbv kolkoto moje po malko da prili4a6 na samoyvajava6to se 4ove6ko s16testvo.a ako ne na 4ove6ko o6te po dobre.da izglejda6 taka se edno ima6 adski maxmyrlyk.kosata trq da e kato papagal br1knal v kontakta.a grima silen i nai ve4e 4eren,se edno si komino4ista4.kitkite ti trqbva da sa se edno si se bila s 300 indianci v1orajeni s nojove [ama ti tva ne go 6te6,spokoino napravi leki razrezi samo za g1zariqta].............................

Sensuality
09-18-2008, 18:21
:-o :lol:

krisiiiiito
09-18-2008, 18:25
:razz: :razz: :razz:

1 можеш да слагаш различни чорапи 8-)
2 не си мий зъбите 8-)
3 като ходиш се стреми краката ти да са /\ 8-)
4 косата ти трябва да стане тип - Гнездо в ремонт 8-)
5 нацапотвай се добре преди да излезнеш - черно лилаво розово .. да не ти пука 8-)
6. сложи си пиърсинг на гъза 8-)
7. и седмо но не на последно място - нали знаеш .. банята ножа вените край на проблемите! 8) 8-)

:lol:

аа забравих - за пред хората слушай 8-) Емовска музика 8-) а иначе вкъщи без да знае никой може да си слушаш чалга / една вметка Амет- Гъци Гъци - поздрав .. /

успех

:razz: :razz: :razz:

Abigoria
09-18-2008, 18:34
МРИ В КОФИТЕ, МЪРШО НЕЩАСТНА!!! :-x :-x :-x :-x :-x

ger4e7y
09-18-2008, 18:35
наистина ли харесваш този стил или просто искаш да "изпъкнеш" пред другите? :-o ако наистина не харесваш стила защо трябва да "ставаш емо" тва не става от веднъж аре днеска си емо утре си метълка вдругиден си чалгарка :-o :-x :-x :-x не си у ред... :X

ra4ence
09-18-2008, 18:36
По-скоро ще си смешна..
А не му ли мина вече модата на тоя глупав стил..

splendour
09-18-2008, 19:38
sq kva e modata....... emotata i xaysa izt1rkaxa li se ve4e.dano ve4e b1dat zabraveni za ve4ni vremena ot teq poziori razni.nqma lo6o seki da xaresva ne6to ama da sa izsipe celiq narod......................... se edno kat bqxa na moda zelinoto i j1ltoto................

HardcoreSyndrome
09-18-2008, 19:43
Хм... ама още имало кандидат емота :shock:

GaBiIi__
09-18-2008, 19:59
МРИ В КОФИТЕ, МЪРШО НЕЩАСТНА!!! :-x :-x :-x :-x :-x =D> =D>

BoRe
09-18-2008, 20:05
:D :D :D :D :D
За хейтарите мен боли ме кура
прайте се на емота щом смятате тва за яко
:lol: :lol: няа да ви наливам акъл секи да прай кот си иска да се чука да си реже вените или да смърка все ми е тая за вас 8)

Giva
09-18-2008, 20:26
Май искаш да си емо само на външен вид.Моят съвет е да си намериш собствен стил,а не да подражаваш на някой друг.

girl4eety
09-19-2008, 07:04
off ni6to ne razbirate vie vseki moje da bade takaf kakvoto iska aide priklu4ixme temata pfff nz koi e tap vie prosto iskam az malko promqna a vie ... neam dumi

BlackWings
09-19-2008, 07:21
off ni6to ne razbirate vie vseki moje da bade takaf kakvoto iska aide priklu4ixme temata pfff nz koi e tap vie prosto iskam az malko promqna a vie ... neam dumi
И като искаш малко промяна , защо реши че непременно ще подражаваш на някакъв измислен стил с измислени правила? Защо не бъдеш себе си и не измизлиш как да се промениш в свой стил, место да се чудиш как да станеш нещо, което не си?
Затова повечето ти казаха че си позьорка , ти няма да станеш емо - ще станеш обличащо се смешно човече със странна прическа. Смешна си и жалка.

ra4ence
09-19-2008, 09:04
http://zoneofbeauty.blogspot.com/2008/07/0809.html
:)

girl4eety
09-19-2008, 12:07
http://zoneofbeauty.blogspot.com/2008/07/0809.html
:)
za kfo mi e toq sait to nema ni6to tam za emo

Pedigree
09-19-2008, 12:34
Ебава се, не е възможно да е толкова невменяема. :)

Pagan_man
09-19-2008, 13:22
аман от дечурлига

TheNewReligion
09-19-2008, 13:57
:razz:

HoUsSeR
09-19-2008, 19:45
Аз само мога да кажа , да вземе да миниш през някоя болница и да те прегледат , защото си за ПРЕГЛЕД !!!
Мали мали ....
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

akinom
09-19-2008, 19:52
:smt082 8-[ 8-[ Emo?! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :smt046 :smt119 8-) Leleee... tova e NAI - TUPIQ STIL NA SVETA .. S kakvo tolkova te privli4a ?? promqna iskala :razz: .. stani metal , hipi ~ > =D , i vsichko koeto si pojelaesh no ne i EMO !! apff ama ako si trugnala po putq na gluposta davai.. budi emo ;]]

Giaaa
09-19-2008, 20:34
sq kva e modata....... emotata i xaysa izt1rkaxa li se ve4e.dano ve4e b1dat zabraveni za ve4ni vremena ot teq poziori razni.nqma lo6o seki da xaresva ne6to ama da sa izsipe celiq narod......................... se edno kat bqxa na moda zelinoto i j1ltoto................


;-)
имаше един период,в който се оглеждах наляво надясно(даже без да се огледам се набиваше на очи) и виждах само някви малоумни пачи дето се смятат за оригинални и още по-тъпото за МОДЕРНИ,щото бяха със еФтини жълти цвички,ефтино коланче (жълто,зелено..се тая) и със подобна кожена чанта..един стил има ли си име,вече не е модерен,защото щом има име,значи много хора му подражават..т.е няма да си оригинален.
:shock: до авторката:моля се да се ебаваш..промяна е да си боядисаш косата,да почнеш да се гримираш..но не и да промениш стила си,в нещо което..тва дори не е стил за бога! :-x

ra4ence
09-19-2008, 20:37
http://zoneofbeauty.blogspot.com/2008/07/0809.html
:)
za kfo mi e toq sait to nema ni6to tam za emo
Звездичко,вземи изгрей аХАХАХ МН ЯСНО,че няма за тъпите емо-та ли са,бемота ли са. За тенденциите есен-зима е и определено нЯМА емо ахахах . То си пише,ама като си тъпа.

gothic_angel
09-20-2008, 09:27
:smt098

cHooOpiHka___
09-20-2008, 12:26
awe q se stegni i b1di ssebe si...tcctc kolko si zle samo kkaak mojE da iska6 da si emo ....ttctc

CaribbeanGirl
09-20-2008, 13:48
Офффф, МНОГО СТЕ ЗЛЕ ВСИЧКИ ии направо ДРАЗНИТЕ !!!

Ами ок, момичето иска промяна-вас кво ви бърка?! Иска да стане ЕМО-ок, тя се е изразила неправилно, но просто иска да се облича и да има като техните прически, никой не е казал, че ще се реже вените и ще слуша малоумниците от токио хотел!!! Да, и мен ме кефят дрехите и кво...тряя ли да си избода очите?! Ами да, готини са наистина, на вас като не ви харесват и като не можете да помогнете по тука поставения проблем-просто не пишете..лесно е..отваряш, виждаш темата, не ти харесва и излизаш..кво толкоз, сякаш ви карат да смятате интеграли...! Бива да сте глупави, ама вие сте идиотски тъпи!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Кои сте вие, че да й казвате 'Бъди себе си'...ами да, тя е себе си, просто иска малко промяна, иска малко да излезне от тва "СЕБЕ СИ"...като сме 'себе си' и кво трябва ли да ходим само с естествения си цвят на косата и без никви други прически...трябва ли да ходим с дълги избуясали коси като металите или трябва да си показваме циците като чалгаджийките?!?!?!?!?!!?!?!?! Живеем в свободна страна и ако това момиче иска да е като ЕМО-тата-ок, значи има достатъчно пари, за да си поднови гардероба и е решила да рискува!!! Даже ако искаме днес ще сме ЕМО и ще слушаме Токио Хотел, утре ще сме чалгарки и ще слушаме Ивана, а на третия ден ще сме метълки и ще слушаме Линкин Парк.....можем да правим квото си искаме!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S. Моля администраторите да заключат темата, понеже тукашните съфорумци явно няма да помогнат на това момиче, а няма смисъл само да й се подиграват!!!

mimsiii
09-20-2008, 14:01
Офффф, МНОГО СТЕ ЗЛЕ ВСИЧКИ ии направо ДРАЗНИТЕ !!!

Ами ок, момичето иска промяна-вас кво ви бърка?! Иска да стане ЕМО-ок, тя се е изразила неправилно, но просто иска да се облича и да има като техните прически, никой не е казал, че ще се реже вените и ще слуша малоумниците от токио хотел!!! Да, и мен ме кефят дрехите и кво...тряя ли да си избода очите?! Ами да, готини са наистина, на вас като не ви харесват и като не можете да помогнете по тука поставения проблем-просто не пишете..лесно е..отваряш, виждаш темата, не ти харесва и излизаш..кво толкоз, сякаш ви карат да смятате интеграли...! Бива да сте глупави, ама вие сте идиотски тъпи!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Кои сте вие, че да й казвате 'Бъди себе си'...ами да, тя е себе си, просто иска малко промяна, иска малко да излезне от тва "СЕБЕ СИ"...като сме 'себе си' и кво трябва ли да ходим само с естествения си цвят на косата и без никви други прически...трябва ли да ходим с дълги избуясали коси като металите или трябва да си показваме циците като чалгаджийките?!?!?!?!?!!?!?!?! Живеем в свободна страна и ако това момиче иска да е като ЕМО-тата-ок, значи има достатъчно пари, за да си поднови гардероба и е решила да рискува!!! Даже ако искаме днес ще сме ЕМО и ще слушаме Токио Хотел, утре ще сме чалгарки и ще слушаме Ивана, а на третия ден ще сме метълки и ще слушаме Линкин Парк.....можем да правим квото си искаме!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S. Моля администраторите да заключат темата, понеже тукашните съфорумци явно няма да помогнат на това момиче, а няма смисъл само да й се подиграват!!!

Бъди себе си'...ами да, тя е себе си, просто иска малко промяна, иска малко да излезне от тва "СЕБЕ СИ"...като сме 'себе си' и кво трябва ли да ходим само с естествения си цвят на косата и без никви други прически...трябва ли да ходим с дълги избуясали коси като металите или трябва да си показваме циците като чалгаджийките?!?!?!?!?!!?!?!?!

... ти под "себе си " тфа ли имаш на предвид ?! а кажи ми .. трябва ли да изглеждаме идиотски КАТО ЕМО-тата ?! Щом като авторката иска ПРОМЯНА ... що трябва да се прави на кенеф ? вместо промяна към по-добро тя иска към по-лошо ли кво ? абе я се вземете в ръце ... :-x :-x :-x смешки !

SiNiStEr
09-20-2008, 14:06
авторката на темата и karibskata_gotina : Вие сте нереално тъпи ! :smt082
Мда,признавам си спамя :)

CaribbeanGirl
09-20-2008, 14:33
Хахахаха ВИЕ сте смешниците...не приемате нищо друго освен общоприетото...чували ли сте за различни хора, различни стилове, различни предпочитания?!?!?!!?!? Всъщност май сте доста задръстени, за да не можете да приемете, че съществуват различни хора с различни предпочитания и различни стилове...Не е истина колко сте ОГРАНИЧЕНИ!!!! B@D_GiRl щом като смяташ, че ЕМО-тата приличат на кенеф, значи много добре ги знаеш, ама да не би ти да приличаш на кенеф и от там да знаеш точно как изглеждат, а?!?!? А ти SiNiStEr по-добре си гледай мизерното и нищожно животче и не се меси в проблеми, по които не си достатъчно компетентна!

SiNiStEr
09-20-2008, 14:47
Мне миличка ти си смешната,да казваш,че всички метъли слушат Линки Парк,това беше голяма обида за вс метъли :D Техния стил дори не е метъл :lol:
И не,ние не сме ограничени и задръстени,просто не сме толквоа прости колкото Вас,че да се правим на някого,просто е тъпо и смешно...поне за хората който мислят трезво :)
Преди бяхте смешни,а сега сте жалки :-D

CaribbeanGirl
09-20-2008, 15:00
Да, Линкин Парк не са метъли..техния стил е неометъл...все тая..Ти ли си тая, която ще казва кой е тъп и кой не??????? Ммм ти май се обожествяваш...слупаво е, следователно и ти си глупава :D И кой казва, че е тъпо и смешно??!????????Това си е твоето мнение-ок, всеки има право на мнение, но никой не може да отнеме правото на другия да си има негово мнение, тва ясно ли ти е или да ти го обесня пак???????? И btw ти си жалката, защото си ограничена в твоето малко святче и си живееш там вероятно с още 1-2 привърженици и тва е, а щом ЕМО-стила е толкова известен и популярен в целия свят, значи май ти си жалката, която го отрича...!

P.S. Не съм ЕМО, но ми е много неприятно да гледам как постоянно обиждате едно момиче!!!

Di
09-20-2008, 15:10
апфф земи се самоубий такиа тъпи кофи не тряя се раждат поече 8)

SiNiStEr
09-20-2008, 15:17
Хаха не ми пук какво мислиш за мен,ти си просто едно заблудено момиченце от нета.
И това не е мое мнеие,разрови се малко из др страници и погледни мненията :)
Мда всеки може да прави каквото иска,но на свой гръб :-D

mimsiii
09-20-2008, 15:24
Хахахаха ВИЕ сте смешниците...не приемате нищо друго освен общоприетото...чували ли сте за различни хора, различни стилове, различни предпочитания?!?!?!!?!? Всъщност май сте доста задръстени, за да не можете да приемете, че съществуват различни хора с различни предпочитания и различни стилове...Не е истина колко сте ОГРАНИЧЕНИ!!!! B@D_GiRl щом като смяташ, че ЕМО-тата приличат на кенеф, значи много добре ги знаеш, ама да не би ти да приличаш на кенеф и от там да знаеш точно как изглеждат, а?!?!? А ти SiNiStEr по-добре си гледай мизерното и нищожно животче и не се меси в проблеми, по които не си достатъчно компетентна!

ама ти си много проста ма !!! :-x
кво ги знам добре нали ги виждам кви са лайна ! ! ! аз първо , че не приличам на кенеф и второ въобще не ме сравнявай с тях , щото тук място за сравнение НЯМА ! ! ! ...... и Боже мой ама какви различни стилове бе момиче ?! като искате различни стилове ко ми викате "ИСКАМ ДА СЪМ ЕМО" ?! кое му е различното като поне 70% от тийн-овете са "ЕМО-та" , останалите 30% СМЕ нормалните с акъл в главата !!! :-x :-x :-x

krisiiiiito
09-20-2008, 16:12
:booooomb: :booooomb: толкова си проста че направоооо :shock:

CaribbeanGirl
09-20-2008, 16:31
Оооо НЕ НЕ, вие сте БЕЗНАДЕЖДНИ случаи :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Обиждайте ме колко си искате...дреме ми на оная работа, но се замислете малко как по този начин като обиждате това момиче може да стане нещо по-лошо...Нима не сте чували за случаи, в които момичета на по 14-15 год се самоубиват, заради такива като вас, които директно им казват, че са тъпи, прости, не стават за нищо и т.н.??? А психиката на едно такова момиче/момче е мн крехка и им трябва съвсем малко, за да направят нещо толкова глупаво! Замислете се поне малко!!!

P.S. Айде живейте си животите, но не обиждайте другите, понеже не знаете какъв човек стои отсреща /може да е твърде емоционален и да приема всичко навътре/

mimsiii
09-20-2008, 16:44
Оооо НЕ НЕ, вие сте БЕЗНАДЕЖДНИ случаи :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Обиждайте ме колко си искате...дреме ми на оная работа, но се замислете малко как по този начин като обиждате това момиче може да стане нещо по-лошо...Нима не сте чували за случаи, в които момичета на по 14-15 год се самоубиват, заради такива като вас, които директно им казват, че са тъпи, прости, не стават за нищо и т.н.??? А психиката на едно такова момиче/момче е мн крехка и им трябва съвсем малко, за да направят нещо толкова глупаво! Замислете се поне малко!!!

P.S. Айде живейте си животите, но не обиждайте другите, понеже не знаете какъв човек стои отсреща /може да е твърде емоционален и да приема всичко навътре/

офф аз тебе обиждам най-вече ... ама ся да не земеш да се самоубиеш :razz: о да ... ти пък тогава ще станеш ЕМО .... якооооооо :razz: :razz: :razz:

girl4eety
09-20-2008, 17:31
karibskata_gotina evala ti pravq 4e me podrepqsh nqma kfo da se zanimavash s tiq tyka -v toq forum mislq 4e trqbva da se pomaga a ne da se vika kolko si tapa bezmoza4na da umirash i t.n... az poiskax savet a vie me ubijdate abe q izvinqvaite mn q si ebete mai**** vsi4ki :-x
B@D_GiRl a ti za kfa se mislish za nekfa mn qka li kat ne si emo\kat nz trai si tam i ne mi se barkai u jivota qsno li ti e ma kiflooo pff aman ot takia kat teb kat si tolko smela ela mi kaji ne6to na jivo be :-x

mimsiii
09-20-2008, 17:41
karibskata_gotina evala ti pravq 4e me podrepqsh nqma kfo da se zanimavash s tiq tyka -v toq forum mislq 4e trqbva da se pomaga a ne da se vika kolko si tapa bezmoza4na da umirash i t.n... az poiskax savet a vie me ubijdate abe q izvinqvaite mn q si ebete mai**** vsi4ki :-x
B@D_GiRl a ti za kfa se mislish za nekfa mn qka li kat ne si emo\kat nz trai si tam i ne mi se barkai u jivota qsno li ti e ma kiflooo pff aman ot takia kat teb kat si tolko smela ela mi kaji ne6to na jivo be :-x

ама ей качур отивай си режи вените и не пиши тъпи теми ! ! ! :-x :-x :-x

it_ends_tonight_
09-20-2008, 18:38
Носи се кат затворник.. само рае и нищо друго. Ползвай менструлната си кръв за да си оцапаш ръкавите, уж че си се рязала и бъди вечно в депресия. Ако си от заможно семейство оплаквай тва, че матералното измества духовното, а ако сте по бедни дудни, че нямате пари за хляб и не си струва да живееш. Като та питат как си отгваряй със " А ти как мислиш"
За сега май само тва се сещам

Abigoria
09-20-2008, 20:11
Не не не... Леле, тва за Линкин Дорк ме закопа, сериозно... Чувствам се обидена :-x КАК МОЖЕ уе?!?!?! Всичко започва от тея сбутаняци, но те съвсем НЕ СА МЕТЪЛ!!! НЕО метъла НЕ Е МЕТЪЛ!!!!!!! :-x :-x :-x :-x :o :o :o

CaribbeanGirl
09-20-2008, 20:19
Нео метъл..метъл...ВСЕ ТАЯ! Има само 1 инструмент разлика! My`OwN пише се 'Линкин Парк', а на англ е Linkin Park ;) B@D_GiRl ти си адски зле бе момичеее, ама знаеш ли колко ми пука за теб :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: колкото и на козата й пука за лайното й..явно и ти си нещо подобно, ама рядко, дето на лопата не се задържа...пука ми на мен, че ме обиждаш...обиждай КОООООООООЛКОТО си искаш, аз съм МНОГО повече от теб и е очевадно, че съм и по-умна и по-тактична :) Ама нищо радвай се там, обиждай, пиши глупости, но ти ще си останеш едно ниско момиченце с още по-нисък интелект :) Ай умната ;)

mimsiii
09-20-2008, 20:25
Нео метъл..метъл...ВСЕ ТАЯ! Има само 1 инструмент разлика! My`OwN пише се 'Линкин Парк', а на англ е Linkin Park ;) B@D_GiRl ти си адски зле бе момичеее, ама знаеш ли колко ми пука за теб :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: колкото и на козата й пука за лайното й..явно и ти си нещо подобно, ама рядко, дето на лопата не се задържа...пука ми на мен, че ме обиждаш...обиждай КОООООООООЛКОТО си искаш, аз съм МНОГО повече от теб и е очевадно, че съм и по-умна и по-тактична :) Ама нищо радвай се там, обиждай, пиши глупости, но ти ще си останеш едно ниско момиченце с още по-нисък интелект :) Ай умната ;)

ей от такива деца като тебе направо ми се повръща ... много си самовлюбена нещо а ? Да ама само в нета иначе си пълната комплексарка ама само едно щи кажа ... аз тука не съм ти бюро за избиване на комплекси .... а колкото до тфа дали си по-умна или не .... ти ако беше поне малко умна щеше да си проличи , а ти ми пишеш някакви глупости дето направо ме фърляш в тъча ... недей се излага ;) :-x :o

CaribbeanGirl
09-20-2008, 20:51
Ей мишке ти сама се излагаш...И кой ти е казал, че съм комплексарка..май ти си такава, ако аз съм комплексарка ела ми се обади :D :D :D Много добре знам каква съм и каква е стойността ми като човек и очевдино, че съм на по-високо ниво! Ти като имаш претенции- толкова ли ти е труднод а примеш, че съществуват и други стилове освен твоя /само, че не те знам метълка ли си, чалгарка ли си, шматка ли си/! А на колко години си? По писането ти изглежда, че си няква консервативна личност /ако знаеш кво е/ и си няква ограничена...всичко друго за теб е 'тъпо' и т.н. ! Абе момиче я се осъзнай, ти не си пример номер 1 в света!!!

stealthyGirl
09-20-2008, 20:56
ОФФФФФФФФФФФФ,
баси досадните сте ве!
Толкова неща (снимки, текстове) има в нета за тоя "стил"... То бива-бива да си тъп, ама чак пък толковааа......... ](*,) Първо се зарибяваш по няк'ви детски измишльотини като емо, после не се сещаш, че вече знаеш как да станеш емо (или поне знаеш от къде можеш да намериш.. Гугъл ти е най-близо) и накрая даже ще ставаш емо когато вече не е модерно. 8-) Преди поне като беше излязло скоро имаше повече привърженици и щеше да си намериш причтелчета, с които да разменяш житейски емо опит.

mimsiii
09-20-2008, 20:59
ОФФФФФФФФФФФФ,
баси досадните сте ве!
Толкова неща (снимки, текстове) има в нета за тоя "стил"... То бива-бива да си тъп, ама чак пък толковааа......... ](*,) Първо се зарибяваш по няк'ви детски измишльотини като емо, после не се сещаш, че вече знаеш как да станеш емо (или поне знаеш от къде можеш да намериш.. Гугъл ти е най-близо) и накрая даже ще ставаш емо когато вече не е модерно. 8-) Преди поне като беше излязло скоро имаше повече привърженици и щеше да си намериш причтелчета, с които да разменяш житейски емо опит.

+1
децата изпростяват с времето :D :D :D

BlueAvalanche
09-20-2008, 21:00
Искам да питам ако си нарисувам пунктир на ръката или си направя изкуствен белег все едно съм си рязъл вените ще бъда ли истинско ЕМО :-o

CaribbeanGirl
09-20-2008, 21:08
"да, съвсем истинско" :razz: :razz: :razz: смешник, само като ти видя ника и умнирам от смях

Seducti0n
09-20-2008, 21:27
Айде стига глупости вече.
Авторке, пишеш в гуглето images след това Емо и гледаш, няма какво да ти се обяснява, достатъчно ти е снимковия материал.
Айде, прави се на квото щеш, ама без депресии! :wink: