PDA

View Full Version : Надрусан хауссссс



Buhtaaa
09-18-2008, 16:51
Здраво на всички пивет мривет как сте народе хаха ...
аз отново ида за песен щото съм малоумна и не мога да разпитвам хората за песните че тука вас хахаха
Значи търся едно парченце по стиле Хаус Транс както го наричайте за мене е Хаус и по скоро даже минимал ... е че ... този хаус особености ....:
Тракчето започва с един мъжки глас който плямпя некакви глупости не мгоа да кажа точно какви доста неритмично говори ... и изведнъж забавя ... и започва един жесток хаус супер надруан нали разбирате ...Втората особеност на тази песен е че от време на време същия глас казва Ибиса и пак си си проддължава музичката много изкъртващо ако някой може да се сети нещо да подпомогне как си Поли много ще му благодаря :):):)

XceSS
09-18-2008, 17:15
Единствено за това се сещам в момента

My Winamp is playing: 1023. Sander Kleinenberg - This Is Ibiza

Nefarian
09-18-2008, 18:06
Бахти, как различавате траковете, не капя, едни и същи са ми

darla
09-18-2008, 19:23
Бахти, как различавате траковете, не капя, едни и същи са ми
Tva e 6toto ne si fen!!!Sno6ti bqh na koncerta na TIESTO,be6e ve4er-unikat!!!Takava ve4er se slu4va vednuj v jivota na 4ovek!Pojelah si sledva6tiq put,kogato sum na negov koncert da e V Privilege ili v Amnesia-v Ibiza! Ok,de,moje i Arena v Amsterdam....pak se otvqh...iskah da kaja,4e tuk-tam na koncerta se zabelzvaha takiva,koito sttoqt samo sus skrusteni ruce i CQLA NO6T ne si pomrudnaha kraka da se raztancuvat!Ta nai-veroqtno i te kato teb ne razlia4av trakovete,nito stilovete,nito dj-ite,nito set-ovete....be hora vsqkakvi!!!

Nefarian
09-18-2008, 19:28
Не ги различавам, защото не намирам смисъла в хауса по принцип, транса ми е по на сърце

darla
09-18-2008, 19:39
Не ги различавам, защото не намирам смисъла в хауса по принцип, транса ми е по на сърце
suglasna sum i az sum ZA transa,no transe bez house nqma6e da su6testvuva,te sa proizvodni,vij za MINIMAL da ne govorim-100% razdavane! :)

Nefarian
09-19-2008, 11:05
Не ги различавам, защото не намирам смисъла в хауса по принцип, транса ми е по на сърце

еми транса е под-разделение на Хаус музиката бе,пумпал...

а тва че не различаваш траковете и сетовете си е лично твой проблем. ние си ги различаваме и си избухваме яко :)
Мм имам предвид, че има подраздел на хардкора транскор и доста бандички вадят хубав 8 битов звук, затва ме кефи повече транса

Buhtaaa
09-20-2008, 07:57
Аз тука не съм ви направила тема да си обсъждате разликите между транс и хаус и такава тема бях правила намерете си я там пишете
Вярно че не трябваше да правя отделна тема ама не се дръжах да не получа повече коментари и повече предложения за мойта песен .. и все пак ако някой нещо се сети ... Сенкю Вери мъч :razz:

darla
09-20-2008, 09:02
Аз тука не съм ви направила тема да си обсъждате разликите между транс и хаус и такава тема бях правила намерете си я там пишете
Вярно че не трябваше да правя отделна тема ама не се дръжах да не получа повече коментари и повече предложения за мойта песен .. и все пак ако някой нещо се сети ... Сенкю Вери мъч :razz:
ima pone 100 pesnis takova oopisanie taka,4e se spasqvai puk nie 6te si govorim za kvoto ni e kef

Buhtaaa
09-23-2008, 19:10
Аз тука не съм ви направила тема да си обсъждате разликите между транс и хаус и такава тема бях правила намерете си я там пишете
Вярно че не трябваше да правя отделна тема ама не се дръжах да не получа повече коментари и повече предложения за мойта песен .. и все пак ако някой нещо се сети ... Сенкю Вери мъч :razz:
ima pone 100 pesnis takova oopisanie taka,4e se spasqvai puk nie 6te si govorim za kvoto ni e kef

е добре помогнете малко ... бахти като ще си говорите кое по ви кефи транс хаус кое от кое произлиза направете си тема флудете си ... има скайп за същата зел и не само така че ....

darla
09-23-2008, 20:01
Аз тука не съм ви направила тема да си обсъждате разликите между транс и хаус и такава тема бях правила намерете си я там пишете
Вярно че не трябваше да правя отделна тема ама не се дръжах да не получа повече коментари и повече предложения за мойта песен .. и все пак ако някой нещо се сети ... Сенкю Вери мъч :razz:
ima pone 100 pesnis takova oopisanie taka,4e se spasqvai puk nie 6te si govorim za kvoto ni e kef

е добре помогнете малко ... бахти като ще си говорите кое по ви кефи транс хаус кое от кое произлиза направете си тема флудете си ... има скайп за същата зел и не само така че ....
A ti kato iska6 pomo6t se opitai da dae6 nqkakvi po-KA4ESTVENI otli4itelni belezi na vuprosnata pesen!4e i surdita,4e nikoi ne i pomaga!!!!

Buhtaaa
09-25-2008, 10:13
най малко може да се каже че съм сърдита ... просто ако темата беше твоя и се водеше различен разговор от този за който е щеше и на тебе да ти стане не толкова приятно ...
направо един ключ сложете и да направим нова тема за обсъждане на електро хаус транс и т.н.

ако имате желение де

darla
09-25-2008, 10:28
v momenta ima nqkolko takiva temi i to sa vse o6te na 1va stranica

badboy94
09-25-2008, 14:31
4esno kazano v hausa ne namiram ni6to interesno na nqkoi im haresva ama ne zn :?