PDA

View Full Version : Продавам WoW Account..



suitable
09-18-2008, 17:44
От много време искам да се отърва от тази игра.. в момента я играя доста умерено.. дори все по-рядко.. купувам си карти само ей така, може би защото съм направил доста и не искам всичко така да си остане.. в акаунта си имам доста геройчета.. rogue 67, shaman 51, paladin 46, hunter 33/37, и така нататък.. но char-a, който всъщност ми е главен си е доста "наяден". Ето и малко info за него: общо played days са ми 103, gold - 10k, 2 титли - of the shattered sun и challanger, има всички mount-ове - rep. factions и от honor-а, full epic е не само pvp gear-a ами и pve-то (около 1200 spell dmg).. абе страхотен си е char-a.. exalted е с 23 factions.. скоро ще стане и с Warsong Outriders.. всички професиики са ми развити докрай.. имам всички recipes.. дори secondary skills са ми на max skill..

PvP Gear-a му е съставен от 2/5 Brutal Gladiator, 2/5 Vengiful Gladiator, 1/5 Merciless Gladiator, Weapon - Merciless Gladiator, Off-hand - Brutal Gladiator, Wand - Vengiful Gladiator, Neck-a, Bracers и Waist-а са Guardian - всичко друго е Vindicator.. в момента има около 33500 Lifetime Kills и 65k honor.. има си и готов 2v2 arena team, така че не е нужно да се дава gold за нов..

С този герой може да се направи страхотен старт в новия експанжън.. всичко ще е улеснено до максимум заради gear-а и всички други екстри, които притежава..

Освен 10-те хиляди gold, има и guild bank пълна със всякакви простотии.. все едно в действителност е притежание на истински guild..

Ще продължавам да update-вам info-то ако трябва..

Незнам дали мога да постигна нещо с тази тема, но все пак ако има заинтересовани - могат да ми пишат или просто да отговорят тук.. мерси !

suitable
12-08-2008, 16:37
Ето и подновената обява:

Продавам Account-а си ! Вътре има доста герои, от които 80 lvl mage, 70 lvl Rogue, 62 DK, 51 Shaman. Няма да споменавам останалите, защото са под 50. Главният ми герой, който е на максималния левел не е просто някакъв си герой - изхабил съм ужасно много време за да го развивам. Ето и малко инфо за него: Arcane Mage, 11k gold, 56 mounts, 23 factions at exalted, 3300 achievement points, около 6-7 титли, предметите са epics, но са за lvl 70.. има и предмети за по висок левел, но не са кой знае колко, поради причината, че WotLK не излезе отдавна, а и аз не играя въобще.
За цената нямах никаква идея, докато не попитах няколко приятели ingame. Те ми разказаха как са продали техни на цени вариращи от 250 до 400 euro, но тъй като тук не е Европа и никога няма да бъде, цената ще е по-ниска. Ще се осъществи нацяло с договаряне.
Аз съм от Бургас, e-mail-a ми е blue_lemonz@abv.bg / skype: blue_lemonz
Продавам акаунта си, защото ми е омръзнало.. мина ми времето вече и желая да се занимавам с други неща. Самата мисъл да продам всичко това си ме натъжава, защото в действителност съм пръснал повече време и нерви, от колкото може да си представи който и да било.
...
За повече информация можете или да попитате тук или направо да ми пишете на адреса или skype..благодаря..

VAMPI
12-10-2008, 11:48
разгледай по близард форумите там можеш да му вземеш добри пари :)

Noodle`
01-11-2009, 17:13
да братле...точно там ще търси да продаде...нали се сещаш че ще му изтрият акаунта от близард ако се разбраре за акаунт тррейдинг

CucAgMuH
01-17-2009, 01:34
Ако успееш да го продадеш, я драсни в темата за колко е станала цялта работа :) Просто ме гложди колко ли бих взел на моят акаунт, макар че едва ли някога ще се наивя да го продам(по-скоро бих го дал на някой познат).

Става дума за един малък отряд геройчета нацъкани по разните му там реалми:
Losho@Bloodfeather - Human Priest(Healer - PvE/PvP), lvl 60 - Tier 3/Tier 2 geared(не е играно с него от около 3-4, може и повече години...)
Imissyou@Vashj - Night Elf Druid(fun, as all druids - PvE/PvP), lvl 70 - Tier 4/Tier 5 Balance gear, Tier 4 Tanking gear, Full Season 4 Brutal Gladiator Hybrid Gear
Momonoky@Vashj - Human Priest(Healer, PvE), lvl 70 - Tier 6/SWP Gear for healing
Mushmurok@Vashj - Human Paladin(fun - PvE/PvP), lvl 70 - Tier 4/Karazhan Tanking gear, Tier 5/Eq retribution gear
Omgitishim@Neptulon - Troll Hunter(beast mastery- NA), lvl 70 - Quest gear

Без да споменаваме знайните и незнайни герои зарязани между 60-ти и 70-ти левъл по разните реалми, на които "уж" се местехме... В прайста(Momonoky) последно май бях зарязал към 15-20к gold, в друида със сигурност има поне 10к, а Mush го мъкнех наляво надясно в последните дни преди да изтече акаунта... уж имаше доста пари в него, а може и да съм ги похарчил за глупости. Всеки герой е с професии на максимално ниво(за TBC - 375) което ще рече Tailoring, Alchemy(Momonoky); Herbalism, Enchanting(Imissyou); Mining, Blacksmithing-Armorsmith(Mushmurok); Skinning, Leatherworking(Omgitishim); и си спомням че брах доста ядове с някаква 60-ка... на която се опитвах да й набия в кухата глава, че трябва да научи Jewelcrafting над 350... не помня успях ли или се отказах. Маунтове - на всеки герои, колкото ти сърце иска. На всички герои чантите бяха 20 слотови, което си беше и максимума на TBC, сега сигурно ще да е повече, ама едва ли е проблем с Tailoring-a. Репутациите - героите са exalted с повечето важни фракции от TBC, според зависи от типа на героя. Momonoky е exalted с почти всички, включително Scale of Sands(Mount Hyjal), Sunwell и Ashtongue Deathsworm(Black Temple). Нямам си и на идея дали още е в гилдията си прайста, но се водеше за най-накованият PvE хийлър от там, а гилдията ни беше на 2-ро място по "разчистване" на инстанциите(в последствие и на първо след като се рзпадна другата :) ). Рядко се случваше някой да успее да мине прайста по хийлинг метърс, по принцип водех комфортно с 2-3 до 7-8% преднина пред всички останали в райд от 25 човека/7-8 хийлъра. Чистили сме solo-healing, solo-tanking Kara с този герой и бяхме едни от първиte на реалма за bear-run на ZA(2 healing/10-man raid). С две думи - ако си завреш ръцете отзад до лактите и играеш с левият си крак - пак ще му е трудно на някой да те надмине по хийлинг :) Не съм го пробвал все пак, така че - да го оставим като предположение :lol:

Ммм... като го направиха на "spell power" влязох да видя за какво иде реч - прайста беше с 2800+ non-buffed bonus healing, после се беше отвъртял на 1400 и нещо-си. Почти два пъти по-малко. Тъжно. И въпреки това успя да направи смешка за краткото време в което бях вътре - отявлен бъг - "largest heal cast: 48k", който се получи с някакви ангелски крилца, които не ти позвволяват да умреш, ами се "sacrifice" и ти ресторват 50% hp. Глупава идея, когато мейн танка ти е на скромните 24к да ходите да биете Kazzak, ама... :-P на екрана се появи четри пъти последователно +12k, +11k, +13k, +12к... и го отчете като един каст - за 48к. Помня че много се смяхме :)

Отплеснах се. Не, аз спомените не си ги продавам... ти кажи за колко си успял да продадеш своите, че да цъкаме тука с език, типично по български :)

Pavcho0
01-23-2009, 12:28
Ами и аз продавам Ацц Main-a ми е Лок 4/5 т7.5 от 25 ман + меча от Kel'Thuzad (25) най-добрия меч в играта за сега преди новия пач (Ulguar). Имам титлата "Champion of the frozen Wastes", за нея трябва да свалиш сички босове на хероик истанций и сички босове по райдовете. Билда ми е Demo/Destro 2300 + sp със фел Армор 31 % крит , 210 хит . Главния ми алт е паладин 71 лвл беше на Prot във TBC но много ги overpower-наха с WoTLK и сега е Ретри. имам и няколко малки лвл алта един маг 14, един хънтър 15 лвл които има сичките итеми за 19 лвл twink и един 1 лвл роуг, който ми е банката. В него има епични и сини итеми за twink 19/29/39 и много материали. Реалма е Емерисс. Най-голямия реалм с най-много българи от реалмите на Близз. В много добра гилдия съм изцяло БГ, сичко е на фарм статус (Naxx (10/25) VoA(10/25) (Sartharion (10/25) и най-вече Malygos (10/25) ) сичко е доло и не на фарм :) ако някой е заинтересован да пише тука :) [/b]

Pavcho0
01-23-2009, 12:43
a забравих да допълня някой неща: професий: Alchemy/heabalism (max 450) Потион Мастър. Имам фул ПвП гиър за 80 лвл. Сега малко Old school глупости.. имам 4 или 5 от 8 Т1 от Молтен Кор. имам един стаф от AQ40 е така събирах итеми :) имам 3/5 Т4 :P и някой друг итем от МХ & БТ. World Explorer съм имам още 2 титли + Champion-a те са Jenkins & the Explorer. Имам 2x 280% маунт единия е нормалния от TBC а другия е оранжев Прото Дрейк, имам мечката от "For the Horde" archievment, за нея трябва да убиеш босовете на Алиансите. Имам 100% Маунт мамут за газария :razz: кончетaта на лока.. маунт от АQ20 (Quiraji battle Tank) еми тва е общо зето пак казвам ако някой се интересува да пише по темата

GiefFreeCondoms
02-10-2009, 20:09
kfi pari ?

extazytu
02-11-2009, 09:09
WOW Sux


Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever Lineage forever
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Pavcho0
02-13-2009, 16:06
400 лева.

justcool2
08-21-2009, 14:30
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Neptulon&n=Deademon


http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Neptulon&n=Bgheadhunter



http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Neptulon&n=Bgmaget

ако сте заинтересовани пишете :Д

Neptuon

ozzy
08-28-2011, 11:56
сега ще се окаже че целия нептулон пише в тийнпроблем :D

поздрави , Dread

TsTsvetanov
10-29-2011, 12:24
Продавам ACC na WOW S 7 geroia PO 85 level. skayp Tsvetomir_81

Arves
09-03-2012, 16:00
http://eu.battle.net/wow/en/character/neptulon/Arves/simple
http://eu.battle.net/wow/en/character/neptulon/Aqulais/simple
http://eu.battle.net/wow/en/character/neptulon/Eladore/simple
http://eu.battle.net/wow/en/character/neptulon/Bellris/simple
Това са ми героите в:Neptulon
цена по договаряне
e-mail: Vortigen92@hotmail.com
Skype: mr.mecho1