PDA

View Full Version : Организация???



BeBsItO
09-18-2008, 17:51
Имате ли си график? На мен ще ми се наложи да си изготвя тази година,тъй като ми се струпват мн неща на главата.Училище,уроци, Европата...и в нас аз правя всичко...... :shock: имам чувството ,че съм пораснала по -рано..... Родителите ми ме натоварват с куп задължения :( Нямам мн време за себе си.....охх.....

кажете какав е вашият график???

gree_girl
09-18-2008, 19:20
След училище си научавам по разказвателните, ям, оправям си по у нас и вечер си пиша домашните ... такова е :(

b3b3_j0
09-18-2008, 19:26
emii pribiram se ot daskalo qm dokato sedq na kompa :D posle si pisha domashnite...po razkazvatelnite ne ycha pochti iii posle opraam v nas i izlizam :D

Sladur_
09-18-2008, 19:30
Не виждам нищо хубаво в графика НАЙ-ДОБРЕ всичко да се случва от самосебе си :) без предварителна подготовка

Giva
09-18-2008, 20:35
Нямам график,а сигурно дори и да си направя няма да го спазвам постоянно,защото днес ми идва на ъкъла едно,а утре друго :-s

Sintya
09-18-2008, 20:39
Нямам график, но най често, когато съм втора смяна, ставам към 11, ям и си пускам компа. Отивам на даскало, после седя на вън, прибирам се към 10 и пак комп... уча сутринта.. ако имам време =D

WithLove
09-18-2008, 23:25
Сега се наслаждавам на последните дни пълно спокойствие и релакс.
Цяло лято дивотия,сега тука няколко дни почивка + малко дивотия и после се эапочва наново.График нямам,но и нямам нужда,эащото си энам каква трябва да правя.Като робот ставам.Свободно време имам в събота и неделя вечер.И ми стига.Преэ другото време ходя на даскало,отскачам до муэикалната,ходя на работа,помагам в эаведенето на сестра ми и полэвам картата эа плуване.И съм доволна от всичко това.Не ми пречи,а се радвам,че имам какво да правя и водя аткивен живот.Така се чувствам по-добре като съм си в града.И чакам лятото пак да дойде.Тоэи път го чакам с огрооомно нетърпение.Идва,идва.. 8-)

krisiiiiito
09-19-2008, 16:00
не мога да кажа че дните ми са чак толкова натоварени.. но понякога наистина не се издържа .. има ги и тези ситуации
иначе график нямам правя нещо когато аз си реша че е добре :)

sasha_90
09-19-2008, 16:07
Нямам точно график.Грижа се за уроците,домашните.Вкъщи не ми дават работа(чистене,готвене,...)-сама си я създавам.

Bubbly
09-19-2008, 16:41
Нямам график и никога не бих живяла по такъв. 8)

FlipY
09-19-2008, 17:10
с тез Европи и 4астни уроци сте ми бати сме6ните..тея дето зимаха 4астни и одеха на Европа ..зубриха по цял ден изкараха по ниски оценки от мене а аз само за 10мин съм у4ил преди тест/изпит... :?

deni15
09-19-2008, 17:13
ми няам график .. ама по принцип кат се прибера от даскало.. ям ,включвам компютъраа... уча ако не ме мързи :D излизам.. прибирам се заа малко .. пак излизам.. вечерта кат се прибера седа на компа.. спа .. стаам с 300 зора .. на даскало и тъй..

voodoodoll1
09-19-2008, 18:56
Аз нямам график.Но и да имах,нямаше да го спазвам.Пробвала съм някои дни да се движа по план,но никога не става.Предпочитам нещата да стават спонтанно :D :D

Blab
09-19-2008, 18:58
Всеки месец си изготвям подробна програма за театър, кога, къде и какво ще гледам.:Д
Иначе, ветър ме вее на бел кон 8-)

BeBsItO
09-20-2008, 16:39
с тез Европи и 4астни уроци сте ми бати сме6ните..тея дето зимаха 4астни и одеха на Европа ..зубриха по цял ден изкараха по ниски оценки от мене а аз само за 10мин съм у4ил преди тест/изпит... :? Гледай сега. Справям се отлично с всичко. Просто английският винаги....ми е куцал.Реших ,че сега е момента да го науча идеално....а не от тук от там....в часовеете......

пп Не съм в езикова, а хуманитарна

sexa_na_kompleksa
09-20-2008, 16:48
Сама трябва да си направиш график, съобразявайки се с това какво точно имаш да вършиш и колко време ще ти отнеме. Аз примерно сутрин съм на училище до към 2-3. Прибирам се и първо задължително ям. След това уча. Когато се уморя или ми писне, върша някаква домакинска работа и след това пак уча. Към 19 вечерям и 19:30 излизам.