PDA

View Full Version : Как да съм като тях?



varvi_si
09-18-2008, 18:00
zna4i y4eni4ka sam,gledam say4eni4kite mi,vsi4ki s grim4e,dobre podbrani drehi...ne kazvam 4e sa grozna...naprotiv...sqka6 ne im puka kakvo kazvat.za tqh..dobre opraven manikur...a kogato si mislq 4e sam kato tqh...stavat vse po-qki nz nz kakvo iskam prosto HELP :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-o :-o :-o :-) :-)



Нарушена т.7
moderated by oth_fenka

pcdollsbmagi
09-18-2008, 18:03
moeto mnenie e ,4e ne biva da se sravnqvash sys nikoi,vseki si e unikalen samo po sebe si,nqma zashto da se opitvash da bydesh kato tqh,spored men pove4e 6te te zabelqzvat,ako se stremish da se razlichavash ot vsi4ki ostanali,....opitai.... :-)

girl_in_black
09-18-2008, 18:03
Просто бъди себе си.Не се стреми да ги копираш или да се мериш с тях.Няма смисъл.

xxxSnowflakexxx
09-18-2008, 18:35
Просто бъди себе си.Не се стреми да ги копираш или да се мериш с тях.Няма смисъл.

ger4e7y
09-18-2008, 18:39
след като ти самата не знаеш кво искаш как ние да ти помогнем :razz:

varvi_si
09-18-2008, 18:58
az sam sebe si,tova e koeo iskam da bada-qka macka,hubava pri4eska,grim4e drehi nz kak da go postigna...vinagi kato sam s tqh samo4uvstvieto mi pada :booooomb: :-)

Sensuality
09-18-2008, 19:07
Комплексираш ли се от тях ?

varvi_si
09-18-2008, 19:25
[quote="Dessynka"]Комплексираш ли се от тях ?[/quoteimam hubavo tqlo,dobro lice...ne 4e se kompleksiram,no te vinagi izglejdat perfektno,a az nqmam 4ak tolkova vreme za da bada idealna :S nz macka help :S iskam da sam kato tqh, a tova da bada sebe si:iskam da bada qka macka:

HardcoreSyndrome
09-18-2008, 19:47
никой не е перфектен!!! :D Не им подражавай, тъпо е... ако си готина и без тоновете грим ще си такава... 8)

GaBiIi__
09-18-2008, 19:54
qvno prosto iska6 promqna ako sam razbrala pravilno potarsi ima mn temi kak moje da si raznoobrazi6 kosata prva kadrava kakto se haresva6 i kak da go postigne6... za grima kolkoto po malko tolkova po dobre a otnosno drehite tova si e do li4en stil prosto nqma smisal da gleda6 drugite izgradi si svoi koito da ti haresva i da ti e udoben :) :)

varvi_si
09-18-2008, 20:10
qvno prosto iska6 promqna ako sam razbrala pravilno potarsi ima mn temi kak moje da si raznoobrazi6 kosata prva kadrava kakto se haresva6 i kak da go postigne6... za grima kolkoto po malko tolkova po dobre a otnosno drehite tova si e do li4en stil prosto nqma smisal da gleda6 drugite izgradi si svoi koito da ti haresva i da ti e udoben :) :)


iskam promqna, a stil sam si igradila mai;tok4enca,danki abe spored slu4aq :-) ms mn

Sintya
09-18-2008, 20:41
Играй кючек всяка събота и неделя, може и по празниците.

Иначе -> не ставай като тях, бъди оргинална.
Айде, дерзай xDD

Lainovoz
09-18-2008, 23:25
И аз като съм красив и ко ? Да не би да съм по-щастлив ?! Никва връзка едното с другото :smt110

gothic_angel
09-19-2008, 09:07
Ами защо трябва да си точно като тях?!Собствен стил или нещо такова нямаш ли си? :shock: :?

mynichka
09-19-2008, 09:32
Просто бъди себе си.Не се стреми да ги копираш или да се мериш с тях.Няма смисъл.
+1

DJ_Mrav4o
09-19-2008, 22:43
Дааам... Само че ако ги видиш и не ги познаваш, веднага ще кажеш, че са на минимум 20, нали? Е на те такива въобще не се опитвай да подражаваш. Разбира се, не е нужно да си с червена блуза и лилав панталон, но все пак не се опитвай да бъдеш "като тях" . Голяма работа, че се отличаваш малко от тълпата на "коконите". :neutral:

ExTaSy__BaBy <3
09-20-2008, 07:14
Еми толкова ли е трудно да отидеш на маникюр,да си подбереш дрехиге и да си оправиш косата??

Nadelina
09-20-2008, 07:28
Ne bydete tolkova licemerni, vsqka ot nas znae, che, kogato sred nas ima momiche ili momicheta, kakto v sluchaq, koito sa po-haresvani, samochuvstvieto ni pada. Spored men e taka. Po princip sym sviknala vsichki da gledat men, no kogato tova ne e taka, zashtoto estestveno ne sym idealna i ne moje vsichki da me haresvat, se chuvstvam vtora ryka. Ne mislete, che sym maniachka na tema vynshen vid, no, kogato izglejdash dobre i se chuvstvash dobre v kojata si si shtastliv. A iskam da popitam avtorkata dali ne si opravq kosata, dali ne se grimira...ili prosto tq si se filmira, che ne e hubava, kolkoto tqh, a vsyshnost e "edna ot tqh".

slim__shadygirl
09-20-2008, 09:35
Suzdai si sobstven stil :wink: ...i da ne ti puka kak izglejdat dr-te :-|

DrScoot
09-20-2008, 10:58
Spored men nikoga nqma da moje6 da si to4no kato tqh puk i tova mi se struva glupavo. Spored men bi trqbvalo da pravi6 toda koeto iska6 ti samata! Primerno trqq da si izmisli6 sobstven stil na obli4ani- subira6 si dosta kinti i po4va6 da obikalq6 magazinite i da si kopuva6 drehi koito na teb 6ti haresat takiva ne6ta koito 6te pasnat nai-dobre na su6tnosta ti. haresva6 ne nekva pri4eska awe ob6to vzeto barva6 se ot sqkade i si gotova- a i se poddurja6 i nema da izma6 gre6ka!

albb
09-20-2008, 11:09
миличка,мисля че много от нас са минали през период ,в който не знаем как искаме да изглеждаме и все си мислим,че приятелката ни е по-красива :( Но с течение на времето дори без да усетиш вече ще откриеш своите положителни странии ще откриеш ,че си толкова уникална колкото сега мислиш,че са приятелките ти :)
Запомни ,че всеки е уникален и неповторим!Недей да си мислиш,че не притежаваш достатъчно,за да се чувстваш добре и уверена!Колко уверена си зависи само от теб! :)

it_ends_tonight_
09-20-2008, 11:58
Ти си различна и очно там му е якото, ако се стремиш към този външен вид, който описаваш ще си ПРОСТО ЕДНА... Тва харесва ли ти? Звучи пренебрежително (просто една)
Пак можеш да имаш изрядно сресана коса, да имаш хубави дрехи, които няма всяко второ момиче и да силакираш ноктите в цвят, който те не слагат. Създай собсвтения си образ. Твори!

cHooOpiHka___
09-20-2008, 12:01
awe b1di sebe si we...k`vo gleda6 tqh...tcttct

varvi_si
09-20-2008, 22:11
Ne bydete tolkova licemerni, vsqka ot nas znae, che, kogato sred nas ima momiche ili momicheta, kakto v sluchaq, koito sa po-haresvani, samochuvstvieto ni pada. Spored men e taka. Po princip sym sviknala vsichki da gledat men, no kogato tova ne e taka, zashtoto estestveno ne sym idealna i ne moje vsichki da me haresvat, se chuvstvam vtora ryka. Ne mislete, che sym maniachka na tema vynshen vid, no, kogato izglejdash dobre i se chuvstvash dobre v kojata si si shtastliv. A iskam da popitam avtorkata dali ne si opravq kosata, dali ne se grimira...ili prosto tq si se filmira, che ne e hubava, kolkoto tqh, a vsyshnost e "edna ot tqh".


izpravqm si kosata,slagam lek gri,ne sam edna ot tqh...bih iskala mila ;(no kato sam do tqh...sqka6 zalqzvam :?

YourFavoriteMistake
09-20-2008, 22:30
честно казано не виждам защо трябва въобще да се сравняваш с твойте приятелки. ти си отделен човек-не им подражавай, не се сравнявай с тях, просто си изгради свой собствен стил и ще почнеш да се чувстваш много по-добре. а като ти чета постовете никакъв стил не си си изградила-пишеш, че имаш стил "токченца, дънки". ако си мислиш, че това е стил, много се лъжеш. това си е просто обличане, стила не е само в дънките и токчетата и фешън блузката, а е до самото излъчване. просто се опитай да намериш себе си-може да изглеждаш по-добре в кецове и маратонки отколкото в токчета. това че приятелките ти носят токчета нищо не значи. та идеята ми просто беше не се сравнявай с тях, защото никого няма да сте еднакви-просто намери своя собствен и уникален стил и ще се почустваш много по-добре. :)

varvi_si
09-20-2008, 22:57
честно казано не виждам защо трябва въобще да се сравняваш с твойте приятелки. ти си отделен човек-не им подражавай, не се сравнявай с тях, просто си изгради свой собствен стил и ще почнеш да се чувстваш много по-добре. а като ти чета постовете никакъв стил не си си изградила-пишеш, че имаш стил "токченца, дънки". ако си мислиш, че това е стил, много се лъжеш. това си е просто обличане, стила не е само в дънките и токчетата и фешън блузката, а е до самото излъчване. просто се опитай да намериш себе си-може да изглеждаш по-добре в кецове и маратонки отколкото в токчета. това че приятелките ти носят токчета нищо не значи. та идеята ми просто беше не се сравнявай с тях, защото никого няма да сте еднакви-просто намери своя собствен и уникален стил и ще се почустваш много по-добре. :)

ms mn,no ne obi4am sportnite ne6ta...probvala sam..obi4am po elegantnite,jenstveni..naprimer :) 6te vi dam link sladurkovci...


http://www.denimblog.com/wp-content/uploads/2008/03/eva-longoria-jeans.jpg


http://www.denimblog.com/wp-content/uploads/2008/04/eva-longoria-pizza.jpg


http://www.denimblog.com/wp-content/uploads/2008/03/hilary-duff-j-brand.jpg





http://img2.timeinc.net/people/i/2007/stylewatch/blog/070723/hilary_duff2_500x375.jpg -hilarry duff :)


tova e koeto iskam da bada,neznam kak da si go izgradq,na momenti napravo nz koq sam...izvinete 4e vi zanimavam :shock: :oops: s tova,no tarsq pomo6ta vi

sladka__droga
01-03-2009, 00:55
И аз като съм красив и ко ? Да не би да съм по-щастлив ?! Никва връзка едното с другото :smt110

Хах,много добре казано !! ... Двете неща са страшно различни ...
И момиче -- не се комплексирай,когато си с тях.Секи е уникален сам по себе си ;).

Infinity
01-03-2009, 08:36
Абсолютно те разбирам...защото преди време и аз бях така въпреки че моите приятелки не са точноот типа момиченца-грим,токчета,изправени лъскави коси :D ,но просто аз имам мннн къдрава коса и никога не мога да съм от тоя тип ама си се приех такава каквато съм и се чувствам изключително добре вече във кожата си просто съвета ми е приеми се такава каквато си и си се харасвай,защото ако ти не се харесваш просто никой друг няма да може да те хареса!А ако искаш да изградиш тоя стил дето харесваш-еми излизаш купуваш си тея друхи правиш си прическата лакираш се подържаш се и това е :)

darla
01-03-2009, 08:48
az taka i ne razbrah kakvo to4no te trevoji.

fiama
01-03-2009, 10:07
Я се огледай малко. Помисли кое точно искаш да промениш в себе си? Какъв тип външен вид ди харесва? Искаш да подчерташ очите си?-Гримирай се подходящо. Искаш да придадеш обем на косата си?-Топирай я. Искаш друг цвят коса?-Боядисай я. Харесваш някаква декорация по ноктите?-Лакирай се и я направи. Просто се замисли кое точно ти харесва на теб, кое би ти отивало, и би те накарало да се почувстваш добре, ако го направиш.

fashion4etyy
01-03-2009, 10:13
zna4i y4eni4ka sam,gledam say4eni4kite mi,vsi4ki s grim4e,dobre podbrani drehi...ne kazvam 4e sa grozna...naprotiv...sqka6 ne im puka kakvo kazvat.za tqh..dobre opraven manikur...a kogato si mislq 4e sam kato tqh...stavat vse po-qki nz nz kakvo iskam prosto HELP :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-o :-o :-o :-) :-)



Нарушена т.7
moderated by oth_fenka

Бъди винаги с грим и нови дрехи и ще си хубава ще забележат :-)

V1k1tYyY
01-03-2009, 11:38
Комплекси,момиче,комплекси ..отърви се от т`ва шото няма по лошо нещо..ще те побърка..Вярвай в себе си,със сигурност нещата не са толкова повърхностни ,за каквито ги мислиш.

StefSity
01-03-2009, 16:17
Suzdai si sobstven stil :wink: ...i da ne ti puka kak izglejdat dr-te :-|





същото разумно нещо направих и аз ! ;)

GaBiIi__
01-18-2009, 11:01
zna4i y4eni4ka sam,gledam say4eni4kite mi,vsi4ki s grim4e,dobre podbrani drehi...ne kazvam 4e sa grozna...naprotiv...sqka6 ne im puka kakvo kazvat.za tqh..dobre opraven manikur...a kogato si mislq 4e sam kato tqh...stavat vse po-qki nz nz kakvo iskam prosto HELP :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-o :-o :-o :-) :-)



Нарушена т.7
moderated by oth_fenka

Бъди винаги с грим и нови дрехи и ще си хубава ще забележат :-)
Grima ne oznachava krasota nito novite drehi... nqma po krasivo ot estestvenoto razbirase polzvame grim no tva ne e glavnotot a kolkoto do drehite moje da si s potnik i ot predi 3 godini ama ako e dobre su4etan sus stila ti pak shte e efektno :)

porky
01-18-2009, 13:15
Вместо да се стремиш да си различна ти искаш да си поредния безмозъчен клонинг на "кукличките" О.о (омг как се израдих 8-) )

macegirl
01-18-2009, 14:20
Всички пишете изгради си собствен стил и бъди каквато искаш това не е начина да станеш мацка.Просто трябва да си една от многото гъзарки!Преди като бях така да се каже с малко по странен стил никои не ме забеляза сега съм газарка и сичко си дойде на мястото гримче малко токче дънки блузки декултета и са съм и с гадже! Успех!

WomanInBlack
01-18-2009, 16:07
мило момиче разбирам за какво говориш,но защо трябва да си като фондьотенена кукла с топирана косичка купуваща си ефтини джунджурийки и гледаща злобно? ако това ще ти даде самочувствие добре,но някои може даже да те намират смешна така.Мисля,че ще е по-добре да подчертаеш най-хубавите части от теб.Например косата,очите..носи дрехи които само ти имаш,а другите не и когато на тях им харесат,а ги нямат ще видиш как те гледат със завист айде тва е от мен :-)

GaBiIi__
01-20-2009, 15:46
Всички пишете изгради си собствен стил и бъди каквато искаш това не е начина да станеш мацка.Просто трябва да си една от многото гъзарки!Преди като бях така да се каже с малко по странен стил никои не ме забеляза сега съм газарка и сичко си дойде на мястото гримче малко токче дънки блузки декултета и са съм и с гадже! Успех! ami kato si iskala da si hvanesh nekoe "g1zar4e" a si bila skeiturka primerno normalno da ne mojesh sega kato si "guzarka" "guzarite " sa tvoi

SoFarSoG00d
01-20-2009, 17:44
Недей да се подценяваш.Самочувствието е най-важното нещо,уважавай себе си и това е.Преди да излезеш огледай се добре в огледалото и оправи всичко ,което те дразни:коса,грим,дрехи и прочие.

ivvka
01-20-2009, 20:14
Защо трябва да си като тях? За да изглеждаш добре просто се грижи за себе си, за да си личи че се поддържаш. Бъди такава каквато се харесваш, а не като другите

elimeli
01-21-2009, 06:41
pfff ti si qvno qko bez samo4uvstvie :s 6to naprimer ne si sazdade6 sobstven stil no unikalen nqkaf razli4en ot vsi4ki :) mega qko 6te e sig sum .i az predi kato tebe "off iskam da sum kato tqh,aii kfi sa macki si4ki gi haresvat mene nee ebasi jivota" hhh oba4e posle bqx oti6la na pazar i vidqx edna mega qka riza (h) i si zeh edni dunki mega qkite i zapo4nah da si slagam kurpi po krakata rucete vrata mega qko stoi unikalno i ti izmisli nhe6to ...qvno imash ot promqna nqma nujda da si kato nqkoi 6tot ako ima dvama ili trima ednakfi 6te e qko tupo ne misli6 li prosto budi sebe si :)))