PDA

View Full Version : Искам да поканя на среща момичето от спирката



glymo14
09-18-2008, 18:05
Здравейте.Значи да започвам направо със проблема.Има едно момиче което срещам всяка сутрин на спирката и имам голямото желание да се запозная с нея, да я поканя да излезем някой ден, те е по - голямо от мене най-много съ 1 година (на 16 и половина или 17, незнам точно) не вярвам да има някакво значение възраста , та проблема идва от това че незнам точно как да подходя към нея, пък и се страхувам от отблъскване, защото ще ми стане много неудобно, да не забравяме че с нея се виждаме всяка сутрин на спирката, това ще е много неудобно ако ме отхвърли.Може ли да ми дадете някакви съвети как да я заговоря ? :o

Съжалявам ако има правописни грешки :)

т.7
krem4et0

hild
09-18-2008, 18:31
Като за начало може да я поздравиш сутринта, да я попиташ къде учи, в кой клас е и некви такива. Успех!

BaiToq
09-18-2008, 19:03
Опитай да създадеш ситуация,
удобна за запознанство.
Сега,като е по-хладно примерно,
докато пристъпяте от крак на крак,
и се усмихни леко.
Ако отвърне,кажи някоя глупост,
после...всяка сутрин сме тук,а-у,къде
пътуваш...дрън-дрън...беше ми приятно!
Трябва да събудиш интересът и,
да не се нахвърляш като разгонен!
Уж,че си безразличен.
Като завържеш контакт,пиши за разклонител :-P

girl_inlove
09-18-2008, 19:29
Отиваш при нея... Здрасти, аз съм .... приятно ми е да се запознаем... бля бля бля... да ти кажа аз вече 2 година се засичам с едно момче на спирката всеки ден, в едно даскало учим, един до друг сме в трамвая, ама все ме е срам да започна разговора първа :D :D :D , а мнооого искам да се запознаем, разликата в годините е точно същата аз съм на 17... той е на 15-16 :D :D :D

5StaR
09-18-2008, 19:34
Съжалявам ако има правописни грешки :)

Има доста...
По темата: Ако те е страх нищо няма да стане, а може примерно преди да заговориш да видиш 1 сутрин дали те гледа"изучава" или изобщо не те поглежда... уатевър.. гл

Sladur_
09-18-2008, 19:37
ами да става както някой вече каза да я попиташ като начало къде учи ?

Prophecy
09-18-2008, 20:16
Ми.. поздрави е като е видиш , питаи е как е .... :) няма нищо срамно..

Lainovoz
09-18-2008, 20:33
- Здрасти :smt047
- Здравей...
- Много е гадно времето нали ?
- Мхм...
- Всяка сутрин те виждам тук и реших да те попитам , дали...
- Следиш ли ме ?
- Не , не , как си го помисли , аз такова ( и си наместваш пакета )
- АААААААААААА !!!!!!
И тя почва да тича ужасена от страх по улицата и ти почваш да я гониш и така стават работите ...

jotitu
09-18-2008, 20:37
ммм можеш да почнеш да я поглеждаш ама така е да си личи и всеки път да се усмихваш.. но така рискуваш да изглеждаш много глупаво, ако момичето няма чувство за хумор... Ммм може примерно ако си в ситуация да сте сами на спирката да отидеш до нея и да кажеш "мръдни се - седнала си ми на мястото" ама така де да си личи че сте само двамата на цялата спирка :-P ако не пък отиваш и с едно старомодно здрасти... Или пък може да и помогнеш с багажа ддз... бъди изобретателен

BaiToq
09-19-2008, 06:12
- Здрасти :smt047
- Здравей...
- Много е гадно времето нали ?
- Мхм...
- Всяка сутрин те виждам тук и реших да те попитам , дали...
- Следиш ли ме ?
- Не , не , как си го помисли , аз такова ( и си наместваш пакета )
- АААААААААААА !!!!!!
И тя почва да тича ужасена от страх по улицата и ти почваш да я гониш и така стават работите ...
Забавен ли си??? 8-)

glymo14
09-19-2008, 10:46
Значи момичето ми изглежда доста сериозно, а за това да я попитам къде учи, аз знам просто слиза преди мене от автобуса и училщето и е точно до спирката и ще е малко глупаво да я попитам къде учи щото това се очевадно.Иначе на спирката нямам много хора,просто незнам как да завържа разговор, иначе я забелязвам че ме гледа така.... и няколко пъти съм забелязал че се на спирката идва до мене или зад мен.Проблема ми е в това че незнам как да завържа разговора от там нататъка лесно, всяка сутрин си говориш с нея и т.н. и после я поканвам да излезем някаде но ми е трудно за завържа разговора (запознанството) :x ](*,) :-k

soul1199
09-19-2008, 12:19
moje6 da q pita6,kolko e 4asa :) i tq,kat ti otgovori i ti i kaji,4e vsqka sytrin si zabelqzal,4e patyvate zaedno,dali iska da se zapoznaete ili da izlezete

sladur4etyYy
09-19-2008, 12:28
Значи момичето ми изглежда доста сериозно, а за това да я попитам къде учи, аз знам просто слиза преди мене от автобуса и училщето и е точно до спирката и ще е малко глупаво да я попитам къде учи щото това се очевадно.Иначе на спирката нямам много хора,просто незнам как да завържа разговор, иначе я забелязвам че ме гледа така.... и няколко пъти съм забелязал че се на спирката идва до мене или зад мен.Проблема ми е в това че незнам как да завържа разговора от там нататъка лесно, всяка сутрин си говориш с нея и т.н. и после я поканвам да излезем някаде но ми е трудно за завържа разговора (запознанството) :x ](*,) :-k

кво му е трудното? направи както ти каза бай тоя и да не ти пука много, ако се стягаш, тя ще го усети

tarataika
09-19-2008, 13:03
- Здрасти :smt047
- Здравей...
- Много е гадно времето нали ?
- Мхм...
- Всяка сутрин те виждам тук и реших да те попитам , дали...
- Следиш ли ме ?
- Не , не , как си го помисли , аз такова ( и си наместваш пакета )
- АААААААААААА !!!!!!
И тя почва да тича ужасена от страх по улицата и ти почваш да я гониш и така стават работите ...


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

HONDA
09-19-2008, 13:19
Опитай да създадеш ситуация,
удобна за запознанство.
Сега,като е по-хладно примерно,
докато пристъпяте от крак на крак,
и се усмихни леко.
Ако отвърне,кажи някоя глупост,
после...всяка сутрин сме тук,а-у,къде
пътуваш...дрън-дрън...беше ми приятно!
Трябва да събудиш интересът и,
да не се нахвърляш като разгонен!
Уж,че си безразличен.
Като завържеш контакт,пиши за разклонител :-P
+954

mynichka
09-19-2008, 14:12
Опитай да създадеш ситуация,
удобна за запознанство.
Сега,като е по-хладно примерно,
докато пристъпяте от крак на крак,
и се усмихни леко.
Ако отвърне,кажи някоя глупост,
после...всяка сутрин сме тук,а-у,къде
пътуваш...дрън-дрън...беше ми приятно!
Трябва да събудиш интересът и,
да не се нахвърляш като разгонен!
Уж,че си безразличен.
Като завържеш контакт,пиши за разклонител :-P
+1

Dqvolitata
09-19-2008, 14:46
xxaxa zapoznanstvata po spirkite nai gi ovajavam :D te sa mn lesni zagovoriq za ne6ty dali ti e minal 4eisa ili imali ogan4e :D (nai prostoto) nqma da te otblasne imam takava pred4ustvie ;) i po dobre deistvai nese prai na jenstven :D :P :-)

glymo14
09-19-2008, 17:13
мога да пробвам с това да я попитам тали е минал вече рейса ама ще стане мако глупво, щом тя е на спирката начи не е минал още щото ние хващаме един и същи автобус
офф много объркано, много ме е ядна себе си дет съм такъв задръстеняк дет неможе да се запозне с едно момиче :o :-k

Lainovoz
09-19-2008, 18:56
- Здрасти :smt047
- Здравей...
- Много е гадно времето нали ?
- Мхм...
- Всяка сутрин те виждам тук и реших да те попитам , дали...
- Следиш ли ме ?
- Не , не , как си го помисли , аз такова ( и си наместваш пакета )
- АААААААААААА !!!!!!
И тя почва да тича ужасена от страх по улицата и ти почваш да я гониш и така стават работите ...
Забавен ли си??? 8-)


:smt069 Лекарите казаха, че ще съм по-бавен с тея хапчета, но ти как по дяволите разбра ?? :shock:

eirol
09-19-2008, 20:19
Не Не Не . Мисля че първото впечатление е наи важно . Просто деистваи . Не се притесняваи . Ще ти каша нещо което и ти знаеш много добре . Всеки ден когато я видиш и тя ти обърне гръб и си тръгне теб те е яд . Не ти ли умръзнва това. Просто отиди при нея и и кажи нещо като започнеш с "Здравей" или ти си знаеш ШТОТО МОЖЕ ДА ТЕ ОТРЕЖЕ НО ПОНЕ ЩЕ ЗНАЕШ КАКЪВ Е ОТГОВОРА , КОЕТО Е МАЛКО ВЕРОЯТНО . Успех