PDA

View Full Version : Как и защо малко по-малко оправниците ни унищожават България



marlu
09-18-2008, 19:13
Такава тема ме съмнява да има във целия teenproblem.net но ето дойде времето да се вдигнем и да застанем пред всички и да изявим и нашето мнение ... Първо искаха да строят нов лифт на Рила , но не им позволиха а сега пожари.Някой да ми каже какво става в тази държава (тапаци с извинение към сайта нашето правителство са идиоти)! Защо бавно и постепенно започнаха да унищожават и няма да спрат докато някой не ги накара или докато не някой не направи нещо. Но защо никой не прави нищо защото сме Българи и повечето са смели само на приказки но на някой ни дойде до гуша.Те нямат никакво право да застрояват нашите планини които са били там хиляди години.Нека да се вдигнем и не говоря само за тийнове а говоря за абсолютно всички тези които обичт и боготворят планините.Щом никой друг не иска да направи нищо по-въпроса нека ние да го сторим. Нека се вдигнем на крака и да направим митинг и не говоря за митинг по-градовете ни а да излезем от къщите си и да покажем какво имамте да кажем. Нека се съберем в град София и пред минестерството и да не се махнем от там докато не спрат строителството по нашите планини. Нека да направим тази една крачка и да спасим България от така наречените ни оправници. Защото повярваите няма да спрат докато не направят всичко на пух и прах. Нека се вдигнем и съберем и да спасим България защото е наша Родина и заслужава да бъде спасена от тези задници!!!!!!!!!

kristo
09-18-2008, 22:44
Защото половината от тях не са българи, а почти цялата останала половина са "бивши" комунисти. Малката част българи-антикомунисти пък е изцяло с вързани ръце. И така картинката започва да се разяснява мисля. А начините им за унищожаване на българският народ- хиледи. Няма да ми стигне един пост да обяснявам, и с най-просто око могат да се забележат немалка част от тях за огромно съжаление...

Bubbly
09-19-2008, 16:29
Съжалявам, но не виждам ти какво предлагаш. Да се вдигнем на въстание, да протестираме и после? Съгласна съм за планините, обаче не мисля, че това има нещо общо с комунистите. Леле, ама аз колко съм тъпа, забравих, че комунистите са виновни и за глобалното затопляне, а сигуно и за страшния съд. :lol: Очаквам с нетърпение да станете политици и да ни оправите. Не се съмнявам, че тогава всичко ще върви по мед и масло. Като за начало може да пробвате да се научите да пишете поне заглавията на правилен български.
ПП На колко сте? Просто ми е любопитно.

kristo
09-19-2008, 21:08
Факт е, че преди България да бъде окупирана от комунистическата банда разбойници, беше една от най-развитите страни в Европа и в десятката на страните в Европа с най-висок стандарт на живот в периода 1935-1940 г. За съжаление след 9.09.1944 г. едно 95% от хубавите неща в България рухната, а тя беше залята от червен терор, който доведе до унищожаването стотици хиляди българи и на елита на българската нация, който беше нарочен за "фашистки" само защото се състои от нормални хора- интелигентни и образовани, а комунягите създадоха нов "елит", съставен от партизански бандити и най-обикновени пладнешки разбойници. Именно затова заключението ми е точно такова- че най-голямата вина за сегашното трагично състояние на България носят именно комунистите, които за съжаление продължават да ни управляват. Защото ако нямаше 45 години комунистическо безвремие, България днес щеше да е една от най-развитите държави в Европа но уви, комунизма нанесе непоправими щети на българската нация, развали ни, втълпи ни едно робско мислене и ни превърна в една страхлива и бездушна маса, способна само да се подчинява...