PDA

View Full Version : Размерът на иконките



LiveFlower
09-18-2008, 20:33
Zdraveite!
Dneska mi preinstaliraha kompa i poneje hi4 ne razbiram ot komputri (predvaritelno se izvinqvam),da vi pitam :)
kak moga da si namalq goleminata na ikonkite na desktopa i smisul na na vsi4ko,iskam da gi napravq po-malki
Ps sorry za tupiq vupros,ama...
PS2 Leleee imah o6te edin vupros,ama go zabraih :shock: po-kusno 6te pitam :-D

Maskata
09-18-2008, 20:41
Right Button =>Properties=>Settings=>и си играеш докато не ти хареса :grin:

LiveFlower
09-19-2008, 10:25
aaaaaa mersi mnogo za otgovora :)


A drugiq mi beshe kak moga da premahna tva tam kato se startira kompa dvata usera,(lele kak go obqsnih :-D ) dano ste me razbrali nali kato se startira kompa i se pokazvat dve poleta edno beshe ne6to nz .... a drugoto imeto na kompa kak moga da go mahna :-o

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
09-19-2008, 10:56
aaaaaa mersi mnogo za otgovora :)


A drugiq mi beshe kak moga da premahna tva tam kato se startira kompa dvata usera,(lele kak go obqsnih :-D ) dano ste me razbrali nali kato se startira kompa i se pokazvat dve poleta edno beshe ne6to nz .... a drugoto imeto na kompa kak moga da go mahna :-o
Много лесно (: Влизаш в Control Panel -> User Accounts; Ще ти се покажат двата акаунта и ти натискаш на този, който ти пречи. Натискаш опцията: "Delete an account" и готово. Питай, ако не съм обяснила както трябва :-D
* А аз да попитам отделно, как да махна кофата на десктопа, че ме дразни :D ? Блг. предварително.

misheto06
09-20-2008, 15:20
aaaaaa mersi mnogo za otgovora :)


A drugiq mi beshe kak moga da premahna tva tam kato se startira kompa dvata usera,(lele kak go obqsnih :-D ) dano ste me razbrali nali kato se startira kompa i se pokazvat dve poleta edno beshe ne6to nz .... a drugoto imeto na kompa kak moga da go mahna :-o
Много лесно (: Влизаш в Control Panel -> User Accounts; Ще ти се покажат двата акаунта и ти натискаш на този, който ти пречи. Натискаш опцията: "Delete an account" и готово. Питай, ако не съм обяснила както трябва :-D
* А аз да попитам отделно, как да махна кофата на десктопа, че ме дразни :D ? Блг. предварително.


Мисля, че не може да се махне :?