PDA

View Full Version : Добър дерматолог - Велико Търново/Горна Оряховица ?



gia_sena_mono
09-18-2008, 21:58
Знаете ли някой добър дерматолог във Велико Търново или Горна Оряховица?Ако сте имали акне и някой е успял да ви отърве от този ПРОБЛЕМ - споделете кой е и къде се намира?

Аз ходих при една в Търново (препоръча ми я личния лекар).Та тя ми изписа мазила и хапчета за към 50 лв, от които нямаше ефект.След около месец ходих на контролен преглед, погледна ме и каза "Бива" (все едно и тя не знае к'во прави-явно експериментира?!?!), изписа ми още 4-5 мазила и антибиотик (пак за към 50 лв).Но ми каза да използвам всичко,което ми е изписала до сега т.е.:
3 лосиона-Зинерит,Lysanel,Триклобактер,
почистващ гел Oxy,
някакъв лосион,който се прави в аптеките,
антибиотик (не му помня името,но както всеки антибиотик,така и този може доста да навреди),
селен
витамин Б комплекс
- приблизаително към стотина лева отива цялата работа и това стига горе долу за около месец (при ежедневна употреба естествено).
По думите й май трябва да я посещавам месеци наред,за да има някакъв ефект и разбира се при всяко посещение да плащам по 12 лв.Не ми е по джоба всеки месец да давам толкова пари,а и при положение,че няма ефект.

batkodoki
09-19-2008, 13:58
ВЪЗРАСТ&ПОЛ?!

gia_sena_mono
09-19-2008, 15:04
На 18 съм и съм момиче.Само не мога да разбера това какво значение има?!

DJ_MiLeN
09-20-2008, 00:38
В Горна Оряховица и Велико Търново няма кой да ти помогне брат ми има акне и е само на 16 цялото му лице е в белези от акнето...водихме го по доктори похарчи ли сме към 1000 лв. за мазила хапчета не помогна ... незнам при тебе колко е изразено това акне!Отиди най добре в Плевен в Авис Медика доволни сме от обслужването на клиниката там по може да ти помогнат.Там са на пред с матеряла в горна и търново знаят това което са прочели от учебниците нищо друго!!!Ако искаш можеш да се свържеш с мене да ти дам повече инфо.
Мейла ми е dj_milen_87@abv.bg

gia_sena_mono
09-20-2008, 11:31
Благодаря DJ_MiLeN :)
И аз немалко пари съм пръснала за всякакви лосиони,кремове,ексфолиант и,маски,а бе квото съм видяла и чула съм пробвала,макар че не е хубаво така.Все пак има различни видове акне и за да се пребориш с проблема трябва да знаеш какво точно да използваш.Преди 2-3 години ходих при друг дерматолог,но той явно хич не беше в час за какво става дума.
Акнето ми е изразено в доста пъпки,които са големи и болят.Излизат ми най-вече по челото,слепоочията,брадичк ата и бузите (по-рядко),имам черни точки,разширени пори - с една дума ужас!