PDA

View Full Version : Защо всички тийнове стават метъли?



Bolt_f
09-19-2008, 04:13
Pyrvo iskam da kaja, che ne sym v Bylgariq i ne sym mnogo zapoznata s tova koeto se sluchva tam, govorq za vpechatleniqta mi ot tozi forum i horata koito sreshtam tuk.

Abe, moderno li stana da si metyl? Moderno li stana da se pravish na buntar i da nosish gumenki? Otkoga stana moderno vseki da pretendira s tova kolko tejka muzika slushal i kolko verigi nosil?

Otkoga toq interes kym metyla? Zashto vsqko treto hlape stava "metalno" ili pone se opitva da byde?

Zashto kogato nqkoi zapochne da slusha metyl, v syshtoto vreme zapochva da ignorira absolutno vsqkakva druga muzika, absolutno vsqkakvi drugi hora i da hodi nachumeren?

Kakva e tazi poziorshtina koqto ni zaliva ot vsichki strani? Pravilno li e da pretendirash s muzikata koqto slushash (znaeiki dve bandi na kryst) i s tova, che si METYL bez dori da osyznavash kakvo znachi tazi muzika i vsichko koeto se sluchva okolo neq?
Znam che temata mi e bezsmislena i che sys sigurnost nqma da razberete kakvo se opitvam da zadam kato vypros, no pone si go kazah.....


Prosto se zachudih...

LizZz
09-19-2008, 05:54
Еееми така е..

Saymon90
09-19-2008, 06:26
Ами, очевидно и хейтването стана модерно, а то сякаш върви ръка за ръка с метъла. И все пак - има хора, които слушат просто защото им е кеф, но има и хора, които слушат, защото на другарчето им е кеф.
А има и такива, които ми се извиняват, за дето днес са с тесни панталони.... тийейджърите наистина са много объркани.

c0rey
09-19-2008, 06:45
Аз съм метал по простата причина , че харесвам музиката на този стил :)

splendour
09-19-2008, 07:35
aman ot tiq stiloveto ne samo met1li mi i emota i hayseri i 4algadjii............6to se delim t1i ne mi e qsno.tva 4e sly6a6 dadena myzika ne te pravi razli4en i da ima ovidi ot roda "mri emo" ili sekvi takviz ili kogato nqkoi ne e na tvoito mnenie da izpolzva6 4algata za da my natrie6 nosa "abe m1l4i be sly6ai si tam 4algata" i tem podobni.az primerno se vodq ot pesenta i nqmam stil.moje da xaresam nqkolko met1lski pesni ama tva ne zna4i 4e 6i tr1gna s nqkvi 6iroki teniski s 4ydovi6ta i kvit o6te gadorii ti dodat na yma otprede...........

CraZy_K1LlErR
09-19-2008, 07:47
VolIm SraBiTe :D 8-) :grin: :smt006

ScionOfStorm
09-19-2008, 07:51
Йо, уловила си ги нещата, общо-взето и извън форума е това ситуацията. Ама няма как - от 93-94-95 нагоре като се появи неото, метълът започна да добива популярност - хората започват с тези групи, после задълбават, и така. Пък и като се замислиш, виж колко е kewl да си някакъв по-мрачен субект сред връстниците ти, да носиш някакви гривни с шипове, да си по-агресивен и като цяло с по-бунтарска визия (говорим си за възрастта 9-14 години). Дори и да не слушаш толкова метъл и да не си запознат с разнообразието му, пак ще се правиш на TRVE такъв като визия и поведение. Пък после ще попораснеш, и или ще се кротнеш с тея пентаграмо-обърнати разпятия-гривни с 2342 сантима шипове и т.подобни "метълщини", или ще смениш музиката с нещо, което е по на мода вече (доста го правят, за жалост, по мои наблюдения).

mir4eto93
09-19-2008, 08:03
В моя клас (25 човека) има 3 открити метъли, в смисъл слушат метъл, понякога и рок, но се и обличат като метъли. Има около 7-8, които слушат метъл за удоволствие ( аз съм една от тях), но на външен вид изобщо не приличат. Останалите не слушат метъл и естествено не се обичат в черно, с гривни с шипове и вериги. В класа съм почти 100% сигурна, че няма нито един, който никога да не е слушал метъл. Модерно е да си бунтар и то много. Ще ти направи кеф да видиш някой ядосан метъл да предбива някого от бой или да троши нещо и т.н. Също така, като го видиш начумерен и ще ти стане интересно защо. Много е сложно положението при нас :-o

bulgarche
09-19-2008, 08:09
Не смятам че това е нещо много популярно, помията (чалгията ) която ни залива е в пъти повече. Това с веригите и начумерването е доста преувеличено. Форума се посещава от потребители, от части отговарящи на даденото от теб описание, с тази разлика че са доста лъчезарни и комуникативни личности. И гуменките какво общо имаха? Те са по-популярни сред Емиловците и Емануелите, а може би и сред "пънкарите" на по 13 години 8-)

BlueAvalanche
09-19-2008, 08:21
Аз не съм метъл :( Аз съм Емо Кид :x

Jamalska
09-19-2008, 08:34
Аз пък като живея в България и нямам наблюдения за такъв просперитет на метълската раса:)

vanPersieFan11
09-19-2008, 08:56
Аз пък като живея в България и нямам наблюдения за такъв просперитет на метълската раса:)


aha

Bianca
09-19-2008, 10:53
Аз не съм метъл :( Аз съм Емо Кид :x

~~~ а3 $Ъm Fee333eee$$$$aaaнЧееее!!! $уп3рsk0 ee3!!!!~~~~~~~






по темата - щото са тъпи и насрани,когато са себе си и си мислят,че по тоя начин ще са различни и ще са някакви в обществото,а са си същите хоумлеси.

тва се отнася за всички позьорски стилове - пънк,фешън,имо,метъл...
Не че нещо, не искам да се заяждам, но защо забрави кежуъл? :)

AutumnTears
09-19-2008, 11:14
za6to vsi4ki si predstavqt metulite kato nqkakvi namru6teni zlobni i agresivni ?
az ne se s4itam za takava makar 4e slu6am metul ako tova za vas e opisanie za metul ili metulsko povedenie...

Briseis
09-19-2008, 11:35
Да бъде метъл е най-лесното, когато искаш да си различен.

Искаш да не се сливаш с масата и едновременно с това да изпъкваш сред тълпата с интелект и идеали.

Метала е отъпкана пътека, затова всички "различни" тръгват по нея.

ScionOfStorm
09-19-2008, 11:39
za6to vsi4ki si predstavqt metulite kato nqkakvi namru6teni zlobni i agresivni ?
az ne se s4itam za takava makar 4e slu6am metul ako tova za vas e opisanie za metul ili metulsko povedenie...

еми...то и аз така, ама простият човек така го разбира, сещаш се ;] Първични реакции и първични възгледи. Из много други субкултури също се срещат тея неща.

Като не ти трябва един вид себедоказване пред другите примерно, си като теб и мен, най-грубо казано. :>

lsd43
09-19-2008, 11:42
Всъщност тенденцията е-Хаусър и чалгари ,металът не е в чак такива рамери ,както ти го описа,така де от един средностатистически клас в България ,средно около 26 човека 10 са кежуал,5 заклети чалгари 2ма метъла 1пънк и останалото фешънчета.

lsd43
09-19-2008, 11:48
za6to vsi4ki si predstavqt metulite kato nqkakvi namru6teni zlobni i agresivni ?
az ne se s4itam za takava makar 4e slu6am metul ako tova za vas e opisanie za metul ili metulsko povedenie...

Защото ,като не носиш "фешън" дрешки,огромни тъмни очила и не познаваш екстазито от близо,ти си различен и едва ли не ненормален,според връстниците си.Философията на по-голямата част от днешното младо поколение е следната-Който не се движи в крак с модата е загубеняк,отцепник и изобщо всякакви такива термини обобщаващи един-аутсайдер.Който не слуша тази музика ,не може да я усети в себе си,за това според мен има такава неприязън срещу по-тежката музика.

ArTanDra
09-19-2008, 11:53
Аз пък съм забелязала друга тенденция... това да става само в София. Всички да ходят с кецове и т.н. Какъв е този стил кежуал даже не го знам, ама емо-то поне съм го чувала. Само се говорят за тези неща, че всеки втори е метъл, емо , фешън мешън и др. Какви са тези глупости ? Защо като тръгна примерно по центъра виждам нормално облечени хора. Аз наблюдавам един друг стил сред тинейджърите - да се правят на жени и да се обличат като такива. Със сатенения панталон и сатенената риза и айде коя съм аз това какъв стил е?

DjBaloon
09-19-2008, 12:14
Така ми се искаше да мина за тийн,но май няма да стане не влизам в изискванята :(

mhmhmhmhm
09-19-2008, 13:03
Всъщност тенденцията е-Хаусър и чалгари ,металът не е в чак такива рамери ,както ти го описа,така де от един средностатистически клас в България ,средно около 26 човека 10 са кежуал,5 заклети чалгари 2ма метъла 1пънк и останалото фешънчета.
Къде ги виде тия кежуали в клас бе :razz: :razz:
и то 10

lsd43
09-19-2008, 13:10
Всъщност тенденцията е-Хаусър и чалгари ,металът не е в чак такива рамери ,както ти го описа,така де от един средностатистически клас в България ,средно около 26 човека 10 са кежуал,5 заклети чалгари 2ма метъла 1пънк и останалото фешънчета.
Къде ги виде тия кежуали в клас бе :razz: :razz:
и то 10

Като казвам кежуали ,имам предвид хора,които не следват дадена суб култура,смисъл слушат почти всичко и се обличат нормално ,без да следват дадени модни тенденции.

Bianca
09-19-2008, 13:13
Всъщност тенденцията е-Хаусър и чалгари ,металът не е в чак такива рамери ,както ти го описа,така де от един средностатистически клас в България ,средно около 26 човека 10 са кежуал,5 заклети чалгари 2ма метъла 1пънк и останалото фешънчета.
Къде ги виде тия кежуали в клас бе :razz: :razz:
и то 10

Като казвам кежуали ,имам предвид хора,които не следват дадена суб култура,смисъл слушат почти всичко и се обличат нормално ,без да следват дадени модни тенденции.
Да, да знаеш, кежуъл означава точно липса на стил, няма що. :)

Pedigree
09-19-2008, 14:11
Всъщност тенденцията е-Хаусър и чалгари ,металът не е в чак такива рамери ,както ти го описа,така де от един средностатистически клас в България ,средно около 26 човека 10 са кежуал,5 заклети чалгари 2ма метъла 1пънк и останалото фешънчета.
Бате, адската простотия беше това, което изтърси. А ти до известна степен, леееко... далеееко... защитаваш метъла, тъй като ти самият се определяш като такъв. А пънкове, ъхъхъхъх, ако намериш 10 такива в училище, пак много ще са.

По темата-мразим метъли и изобщо няма да ги коментирам.


Едит: Но те разбирам, гледайки какво наричаш кежОъл.

LINKNOT
09-19-2008, 14:24
Това нещо и аз съм го забелязала и не знам на какво се дължи.

Специално в моя малък град,около 1/3 от тийнейджърките започнаха да слушат Linkin Park,само за да се харесат на едно момче,което е заклет техен фен (той прилича на Chester Bennington,освен това пее и свири на барабани в група и т.н.) .. Най-лошото е,че се мислят за метълки .. 8-)

П.П. Когато аз започнах да слушам групата, дори не знаех за съществуването на въпросния плейбой. ;>

Мисля,че тенденцията да си 14 годишен метъл в България,ще отшуми с течение на времето.

Swinkenhoffer
09-19-2008, 14:56
аз пък метъли що виждам сравнително рядко? :-o

Disrespect
09-19-2008, 15:06
аз пък метъли що виждам сравнително рядко? :-o

а, де

къде ги видехте тея метъли, че и тема правите да се оплаквате че били много..

psychopath
09-19-2008, 15:30
мислим че отговоро е ясен 8-)

elsy
09-19-2008, 16:08
Всеки търси внимание, кво да правиш... мода 8-)

hardball
09-19-2008, 16:15
Абе да бе... мина модата на метала годината след концерта на КОРН (05 ли беше метълското лято :D ) сега всички са рапЕри.
"Правиш се на рапър, аз карам шейнааааа"

hardball
09-19-2008, 16:54
Е то модата беше преди няколко години евънесънс като си джиткаха и с лп бяха много популярни, всички това слушаха (или кокоша глава...) преди корн да дойдат всички бяха фенове на корн и после вече бавно поотмина. Сега вече бутаниците са по концерти на остава и някакви хип хоп партита :D


edit:нЕк'ви хора пишат и после си делват мнението и излиза , че сама си говоря, хах :D

Samotno_Angel4e
09-19-2008, 17:15
Ми щот е модерно да си метъл... :D
Не сега сериозно...Брат ми,който е на 10 години в момента ме моли да му тегля метЪлски песни...Всичко започна щот някво друго лапе се зарибило на метъла и почнало да се облича в черно и сега и моя брат да не изостане от компанията го прави същото... :x Обяснявам му,че не е нужно да прави всичко,което правят другите,но кой ме слуша...Искам да кажа с това,че както казаха едни слушат тази музика защото им харесва,а други защото на другите им харесва... :smt012 и също така е "модерно" да си или метъл,емо или фешън... :o <= Да не го забравяме тва... :razz:

JusT`Do`It
09-19-2008, 17:58
еми аз също слушам метъл но не защото е модерно а защото този стил музика ми допада най-много , и ходя с кецове защото ми е удобно :) :)

Christ
09-19-2008, 18:02
еми аз също слушам метъл но не защото е модерно а защото този стил музика ми допада най-много , и ходя с кецове защото ми е удобно :) :)

Метълите ходят с кецове. 8)

BlueAvalanche
09-19-2008, 18:21
Аз не съм метъл :( Аз съм Емо Кид :x

~~~ а3 $Ъm Fee333eee$$$$aaaнЧееее!!! $уп3рsk0 ee3!!!!~~~~~~~






по темата - щото са тъпи и насрани,когато са себе си и си мислят,че по тоя начин ще са различни и ще са някакви в обществото,а са си същите хоумлеси.

тва се отнася за всички позьорски стилове - пънк,фешън,имо,метъл...
Не че нещо, не искам да се заяждам, но защо забрави кежуъл? :)

Кежуалите поне са националистически настроение и им пука, за разлика от тия металяги дето се събират по градинките и пият фанта със спирт, гнусните емота, които се имитират едно друго и плашат хората и т.н.

AvaLan4e
09-19-2008, 18:24
Екзистенциални въпроси, братле :lol:

BlueAvalanche
09-19-2008, 18:33
А не е ли така бе ? Точно футболните хулигани, кежуалите и т.н. се интересуват от родината си и това, което става в нея.

nicolepcd
09-19-2008, 18:42
Пхахахахахахахахахахаахха хахахахахахахаххахахаха :lol: :lol: :lol: Боже ОПАЗИ!!!! :lol: Това са глупости :lol: :lol: :lol: Има метъли, има чалгари, рапъри... има всякакви... :? Не бих си представила България пълна с метълистии... фуууу, повечето са ми противни, но има и нормални :-o Но какво... хора като хора все пак ;)

gothic_angel
09-19-2008, 18:51
"Защото модата е такава" :lol: `бах ли ги...Всеки си слуша тва дето му харесва

babity
09-19-2008, 19:04
Преди време ме набедиха, че се опитвам да се правя на метълка, а аз просто минавах през някакъв период и просто такова ми се слушаше. Сега рядко си пускам уинамп-а, ама има песни, които и до ден днешен си ми напомнят за нещо и си ги слушам с кеф. Питате защо хората ви смятат за начумерени и агресивни? Еми защото масата позьорчета (или не толкова) е свикнала, че щом се слуша метъл трябва задължително и да си фен на ужасните, кървави хоръри, в които разни се кормят и им хвърчат червата по екрана, че трябва да са садисти или поне мазохисти и да си падат по всякакъв вид извращенийца, които можете и не можете да измислите в момента. Не казвам, че всички са такива, а че масата позьори са така и зат'ва ви мачкат "реномето".

BlueAvalanche
09-19-2008, 19:14
еми аз също слушам метъл но не защото е модерно а защото този стил музика ми допада най-много , и ходя с кецове защото ми е удобно :) :)

Метълите ходят с кецове. 8)Иха аз съм метъл? Да взема се продам а? На някои циганин по 50 стинки килото 62 кила.. куал!

Чакай, ти не беше ли с аватар на Еминем до скоро :shock:

Mirelchetoo14
09-19-2008, 19:31
еми аз също слушам метъл но не защото е модерно а защото този стил музика ми допада най-много , и ходя с кецове защото ми е удобно :) :)

Метълите ходят с кецове. 8)

Уаахахаа е тва беше изказването :D Умни мой, метълите, истинските, ходят с КУБИНКИ. С кецове ходят рапърите, но и хората, които искат да им е удобно.

Jack_Sparrow
09-19-2008, 19:40
Метълите носят шапки ушанки. :grin:

lsd43
09-19-2008, 20:16
Всъщност тенденцията е-Хаусър и чалгари ,метълът не е в чак такива рамери ,както ти го описа,така де от един средностатистически клас в България ,средно около 26 човека 10 са кежуал,5 заклети чалгари 2ма метъла 1пънк и останалото фешънчета.
Бате, адската простотия беше това, което изтърси. А ти до известна степен, леееко... далеееко... защитаваш метъла, тъй като ти самият се определяш като такъв. А пънкове, ъхъхъхъх, ако намериш 10 такива в училище, пак много ще са.

По темата-мразим метъли и изобщо няма да ги коментирам.


Едит: Но те разбирам, гледайки какво наричаш кежОъл.


Бах го ,поне в моето даскало са доста(ся не знам точно под какъв смисъл човек ,може да се нарече пънк),просто ми е направило впечатление. :) Иначе и аз доста се дразня като видя някакво емоционално с блуза на еванесънс да се прави на метълче.Обаче във всеки случай това ,че метълите били много ,ми се струва меко казано нереално.Например,мен лично ме кефи музиката и не съм се накичил с шипове пентаграми и подобни аксесоари,смисъл важно е какво слуша човек,а не в какво е облечен,така де това с глупостите кой колко истински бил,много не ми допада ,например ,това че слушам Пантера,не означава ,че не подържам лична хигиена и имам дълга мазна коса.

lsd43
09-19-2008, 20:19
еми аз също слушам метъл но не защото е модерно а защото този стил музика ми допада най-много , и ходя с кецове защото ми е удобно :) :)

Метълите ходят с кецове. 8)

Уаахахаа е тва беше изказването :D Умни мой, метълите, истинските, ходят с КУБИНКИ. С кецове ходят рапърите, но и хората, които искат да им е удобно.

Ако не ме лъже паметта ,скиновете и пънкарите носят кубинки,метълите носят ботуши ,кецове и маратонки. :D (баси това вече ще се превърне и в обущарски спор).

lsd43
09-19-2008, 20:25
Всъщност тенденцията е-Хаусър и чалгари ,металът не е в чак такива рамери ,както ти го описа,така де от един средностатистически клас в България ,средно около 26 човека 10 са кежуал,5 заклети чалгари 2ма метъла 1пънк и останалото фешънчета.
Къде ги виде тия кежуали в клас бе :razz: :razz:
и то 10

Като казвам кежуали ,имам предвид хора,които не следват дадена суб култура,смисъл слушат почти всичко и се обличат нормално ,без да следват дадени модни тенденции.

под кежуал се има съвсем друго предвид в България :)

Ще ти бъда благодарен ,ако ми обясниш,защото явно се оказва ,че имам доста грешна представа за този термин. :-D

DisciplineAndOrder
09-19-2008, 20:30
^ http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B5%D0%B6%D1%83%D0%B0%D0%BB

lsd43
09-19-2008, 20:40
^ http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B5%D0%B6%D1%83%D0%B0%D0%BB

Мерси за инфото :)


Значи ,сега искам да се поясня под думата кежуал имах предвид средностатисическият нормален тийн слушащ всичко и нямащ много претенции по отношение на облеклото . :D
В крайна сметка се оказва ,че съм бил доста далеч от същноста и значението на думата,остново благодаря за пояснението.

lsd43
09-19-2008, 20:43
еми аз също слушам метъл но не защото е модерно а защото този стил музика ми допада най-много , и ходя с кецове защото ми е удобно :) :)

Метълите ходят с кецове. 8)

Уаахахаа е тва беше изказването :D Умни мой, метълите, истинските, ходят с КУБИНКИ. С кецове ходят рапърите, но и хората, които искат да им е удобно.

Ако не ме лъже паметта ,скиновете и пънкарите носят кубинки,метълите носят ботуши ,кецове и маратонки. :D (баси това вече ще се превърне и в обущарски спор).

галоши също! :3

И джапанки :lol: Както и да ,вече наистина стана глупаво,като слушам Мейдън едва ли не излиза ,че трябва да нося кецки с черепчета и всякакви глупости. :D

BlueAvalanche
09-19-2008, 20:46
респект за филмираните хлапетий с бели кецове и горнища ФП , гледащи лошо изпод карираната шапка , и вилнеещи по големиО град 8)


Е ти не беше ли от тия ? Гледам лафиш много модерно, опасен подпис и аватар и нещата си отиват натам.

Аз да ти кажа как си перкам с дънки, маратонки и блузка съм по-кежуал от тия тукашните Перита, Лойдове, Крокодили, Лъвове и т.н. :lol:

BlueAvalanche
09-19-2008, 20:51
E ако перкам с Лонсдейл бицепса ще ми стане ли по голям ?

Смешното е, че говориш за филмирани хора, а от тебе по-филмиран тука няма, сериозно :D Като слагаш главно О на някои думи по-корав ли си, какво ? големиО град ахахх иначе аз съм бил цървул.
:D Веселяк

lsd43
09-19-2008, 20:55
еми аз също слушам метъл но не защото е модерно а защото този стил музика ми допада най-много , и ходя с кецове защото ми е удобно :) :)

Метълите ходят с кецове. 8)

Уаахахаа е тва беше изказването :D Умни мой, метълите, истинските, ходят с КУБИНКИ. С кецове ходят рапърите, но и хората, които искат да им е удобно.

Ако не ме лъже паметта ,скиновете и пънкарите носят кубинки,метълите носят ботуши ,кецове и маратонки. :D (баси това вече ще се превърне и в обущарски спор).

галоши също! :3

И джапанки :lol: Както и да ,вече наистина стана глупаво,като слушам Мейдън едва ли не излиза ,че трябва да нося кецки с черепчета и всякакви глупости. :D

и бели кюлоти на розови меченца,хъхъхъхъхъъъъ! 8-)

И мръсни гащи втора ръка,та да бъдат по-ароматни. 8-)

TheNewReligion
09-19-2008, 20:56
Не знам, но на мен лично това ми се струва позьорско, колкото и банално да звучи. Ако, наистина харесваш метъла, вероятно няма да парадираш с това, че слушаш тази музика.

BlueAvalanche
09-19-2008, 21:01
Хаха. Евала. Корав си. Вероятно само у форумО си такъв ама айде да не ти засегна някой комплекс кежуале тука и в Англия и не знам си още къде. Тотален филмар ( нали така се казваше на кежуалски език ) си братле, не знам изобщо какво се разправям, ама да се правиш на корав кежуал ( кежуал в България е всеки друг, ама не и тоя с лавровите венци и крокодилите, според идеята за "кежуал" културата ) в тийнфорум е малко смешно.
Айде със здраве и дано не пускат повече филми като Green Street Hooligans да ви мътят мозъка. Лека вечер :-D

lsd43
09-19-2008, 21:04
и да не забравяме пробитата поцинкована кофа на главата! 8-)

:lol: :lol: Това ме разби.

Swinkenhoffer
09-19-2008, 21:19
Метълите носят шапки ушанки. :grin:
верно е!
+ шлифери.

lsd43
09-19-2008, 21:27
Метълите носят шапки ушанки. :grin:
верно е!
+ шлифери.

И големи боти с токчета. :D

LINKNOT
09-19-2008, 21:58
Pyrvo iskam da kaja, che ne sym v Bylgariq i ne sym mnogo zapoznata s tova koeto se sluchva tam, govorq za vpechatleniqta mi ot tozi forum i horata koito sreshtam tuk.

Abe, moderno li stana da si metyl? Moderno li stana da se pravish na buntar i da nosish gumenki? Otkoga stana moderno vseki da pretendira s tova kolko tejka muzika slushal i kolko verigi nosil?

Otkoga toq interes kym metyla? Zashto vsqko treto hlape stava "metalno" ili pone se opitva da byde?

Zashto kogato nqkoi zapochne da slusha metyl, v syshtoto vreme zapochva da ignorira absolutno vsqkakva druga muzika, absolutno vsqkakvi drugi hora i da hodi nachumeren?

Kakva e tazi poziorshtina koqto ni zaliva ot vsichki strani? Pravilno li e da pretendirash s muzikata koqto slushash (znaeiki dve bandi na kryst) i s tova, che si METYL bez dori da osyznavash kakvo znachi tazi muzika i vsichko koeto se sluchva okolo neq?
Znam che temata mi e bezsmislena i che sys sigurnost nqma da razberete kakvo se opitvam da zadam kato vypros, no pone si go kazah.....


Prosto se zachudih...
Хайде. Темата е интересна и актуална. Кажете си мнението,а вие стига се обеснявахте какви шапки и ръкавици трябвало да има дъ тру метъл пърсън .. 8-)

j_adore2
09-19-2008, 22:36
Не е вряно,че всички тийнове стават метъли :)

FOOTSOLDIER
09-19-2008, 22:42
Метълите са измет!!!

ScionOfStorm
09-20-2008, 02:10
we hatez 'em

Nam3less3
09-20-2008, 04:25
Повечето метъли слушат по-неприятен метъл, ходят облечени в черно и с грозни тениски на групите им. Обикновено са комплексирани анти-чалгари, които се мислят за повече от другите, и не искат да общуват с това "пропадащо" общество от "фешъни" и "чалгари". Тъй или иначе са поредните заблуденяци.

Vancho_Vanchoviq
09-20-2008, 08:22
метъли стават най- големите аутсайдъри...

и не знам защо всеки си мисли, че всички са фешъни, като те стават все по- малко вече.

Също така не знам защо има схващането, че щом носиш дрехи на адидас, пума, найк и тем подобни си фешън...

EarthShaker
09-20-2008, 08:26
добре ве, аз слушам много тежка музика. И метъл и рок, и храдкор и други.. но не виждам защо трябва да го показвам чрез вериги, кожени гащи и черни тениски, при положение, че не са ми удобни :lol: имам си едната коса за хедбенг по концерти и тва то.. закво е всичката тая позьорщина дъ сейтън миниън ъф блек метъл :Д

rakiQ
09-20-2008, 08:50
Не е вряно,че всички тийнове стават метъли :) е добре де
некой стават пънкари ,скинари ,емота ,расти..... :)

Bianca
09-20-2008, 08:54
Не мисля, че всички тийнове се стремят да стават метъли, дори обратното. :)

BlueAvalanche
09-20-2008, 09:00
ОФТОПИК

.: machoka :.

Pliok0019
09-20-2008, 19:57
Повечето неща са поза...от комплексирани хора.

LiLGrizzly
09-20-2008, 22:36
az se obli4am kato rapar ili hip hoper :D kak iskate go nari4aite ama sa si izsulen 6oto si me kefi.. ne 4e ne slu6am i nqkoi metal pesni ili puk ima nqkolko 4algi koito me kefqt no sa mnogo malko i glavno rap ama se obli4am taka 6oto me kefi i si me kefi samiq stil na obli4ane :)

thegmin
09-21-2008, 23:42
Не ги разбирам тези "метъли" къде ги виждате. Аз виждам само позьорчета с черни дрешки и бели кецове.

fuckingwhore
09-21-2008, 23:48
Не ги разбирам тези "метъли" къде ги виждате. Аз виждам само позьорчета с черни дрешки и бели кецове.
аз също!! :booooomb:

момченца и аз ли съм на кафево или е от следствие на лепилото ?:booooomb: :booooomb: 8-)

Timbaland
09-21-2008, 23:59
Гошо от Почивка не ли е корав лад бе 8-)

"ъъъ,аз съм рапър и съм бял,ъъъ... взимам камък... и продължавам нататък' :razz: :razz: :razz:

Както казва един мой познат:
Какво е това " "ъъъ....."да не ти правят клизма? :D
Кажи го кът ГЪЗар,ето така...
"ЪЪЪЪъъъъъъъ..." 8)
Аз,пък ш съм R&B.... :o
http://vbox7.com/play:8a372f91

Варненски мушенници във клуба.
Хасковски дилъри във клуба.
Столични мутри във клуба.
Пловдивски играчи във клуба.
Търновски крадци във клуба.
Сутеньори от Русе във клуба.
СИЛИСТРЕНСКИ джамбази във клуба.
:razz: ========>
Един,мой познат ми се похвали,че през ваканцията играл футбол с Конса във Варна. :D

fuckingwhore
09-22-2008, 00:03
Не ги разбирам тези "метъли" къде ги виждате. Аз виждам само позьорчета с черни дрешки и бели кецове.
аз също!! :booooomb:

момченца и аз ли съм на кафево или е от следствие на лепилото ?:booooomb: :booooomb: 8-)
Че загазите!
ти също,бе!

красив славянино! 8-) :-)

fuckingwhore
09-22-2008, 00:08
100 Кила не ели циганин бре?
чист мангуст е!спор нема! 8-)

Timbaland
09-22-2008, 00:10
100 Кила не ели циганин бре?
чист мангуст е!спор нема! 8-)
Yeap! :)

fuckingwhore
09-22-2008, 00:11
100 Кила не ели циганин бре?
чист мангуст е!спор нема! 8-)
Yeap! :)
негрите са джангали!

Timbaland
09-22-2008, 00:23
100 Кила не ели циганин бре?
чист мангуст е!спор нема! 8-)
Yeap! :)
негрите са джангали!
Какво значи "джангали"?
чувал съм за "гаджали",кажи ми и ще ти кажа
истината,дали е така или не!

fuckingwhore
09-22-2008, 00:27
100 Кила не ели циганин бре?
чист мангуст е!спор нема! 8-)
Yeap! :)
негрите са джангали!
Какво значи "джангали"?
чувал съм за "гаджали",кажи ми и ще ти кажа
истината,дали е така или не!
джангали е цигани! 8-)

Timbaland
09-22-2008, 00:38
100 Кила не ели циганин бре?
чист мангуст е!спор нема! 8-)
Yeap! :)
негрите са джангали!
Какво значи "джангали"?
чувал съм за "гаджали",кажи ми и ще ти кажа
истината,дали е така или не!
джангали е цигани! 8-)
...аха,ами има нещо такова,само,че негрите са по първични,а циганите са си цигани. 8-) -"БАТЕ,бате,бате,бате....".

it_ends_tonight_
09-22-2008, 15:14
Повечето, котио казват за себе си, че са метъли не са нищо повече от пози, които следват указанията в написаната от автора мода :) Аз също слушам метъл и рок, но не игнорирам другите стилове, даже бих се определила като меломан. Чалгата не ми пречи, освен ако не ми се наложи да я слушам ...

axlbaby
10-05-2008, 21:36
И аз не мисля,че има мноо метъли иличе сички тийнове стават такива...Но и да е така няма лошо,ориентирайте се към хубава музика стига с тая чалга :D

BlueAvalanche
10-05-2008, 21:38
Щото им липсва внимание на повечето

Bastor
10-05-2008, 21:53
Pyrvo iskam da kaja, che ne sym v Bylgariq i ne sym mnogo zapoznata s tova koeto se sluchva tam, govorq za vpechatleniqta mi ot tozi forum i horata koito sreshtam tuk.

Abe, moderno li stana da si metyl? Moderno li stana da se pravish na buntar i da nosish gumenki? Otkoga stana moderno vseki da pretendira s tova kolko tejka muzika slushal i kolko verigi nosil?

Otkoga toq interes kym metyla? Zashto vsqko treto hlape stava "metalno" ili pone se opitva da byde?

Zashto kogato nqkoi zapochne da slusha metyl, v syshtoto vreme zapochva da ignorira absolutno vsqkakva druga muzika, absolutno vsqkakvi drugi hora i da hodi nachumeren?

Kakva e tazi poziorshtina koqto ni zaliva ot vsichki strani? Pravilno li e da pretendirash s muzikata koqto slushash (znaeiki dve bandi na kryst) i s tova, che si METYL bez dori da osyznavash kakvo znachi tazi muzika i vsichko koeto se sluchva okolo neq?
Znam che temata mi e bezsmislena i che sys sigurnost nqma da razberete kakvo se opitvam da zadam kato vypros, no pone si go kazah.....


Prosto se zachudih...Защо всички вилици в шкафа ми са криви? ти е*а идиотските въпроси ти е*а...къде ги видя всички не мога да разбера?

24white24
10-06-2008, 06:02
Това са наблюдения с които не съм съгласен, нямам нито един познат на възраст 17-22 да е станал метъл...И музиката не ми харесва, но я приемма, но самият начин на живот и обличане ъъъъъъ не мерси не е за мен.

Neverafter
10-06-2008, 08:51
О_О Агхххххахаха.... Аз също нещо не виждам да има такава мода. Виж "ЕМО"-та,дето слушат чалга познавам. А бившите ми съученици в девети клас уж бяха големите метъли,но телефоните им преливаха с хитове на Мария,Преслава и незнамсикаквиоще български чалга "феномени".

Преди няколко месеца си бях на Кнежа. На малката ми братовчедка приятелите проявиха необясним интерес към мен,изкараха ме метълче,после и емо ме питаха дали не съм... А аз слушам всичко,което ми харесва,стига да не е чалга или сръбско,шото 90% от чалга хитовете са крадени от съседите (= (българите сме шматки и тва е,и песен не можем да напишем,без да гепим нещо!!) Ми..ебати,сега понеже ще ме изкарат метъл,дай да не нося широки дрехи. Дай да не нося черно и розово,щото ще ме изкарат емо. Дай да не нося квото и да било,щото ще ме определят като Богзнаекакво.... Ми глупаво е! Защо трябва да се делим на такива и онакива, и от какъв зор понеже на някой нещо му харесва трябва веднага да го изкараме,че следва някакъв определен стил? А и наистина,гледам,че чалгарите,емотата и фешъните са се набъкали значително...метъли не забелязвам толкова xD

pOiSoN_kIsS_94
10-06-2008, 15:25
Какво ви пречи,че някои хора слушат емо,метъл,пънк,рок или различна на слушаната от вас музика и подражава на този стил :?