PDA

View Full Version : Какви прасета, какви говеда?!?



TERRORMACHINE
09-19-2008, 09:23
Какви прасета, какви говеда ?!
11 септември 2008 15:06

Ние сме редовни ваши читатели от град Враца. Пишем ви във връзка с тези постоянни обиди на тема ''Говеда'' и ''Прасета''! Кой ги измисли тези обидни прилагателни още се чудим в града намиращ се под връх Вола.
Автор: Хайдриха

-------------------------
Ние сме най-верните привърженици на Ботев и на националния тим, защото ги подкрепяме навсякъде, по всяко време, и вечно ще бъде така. Само да уточним, че проблеми с агитката на Ботев от Пловдив вече нямаме. Преди 6-7 години наистина имахме сметки за уреждане, но сега не питаем омраза към тях.

Най-важното е да подкрепяме България, а клубните отбори са на по-заден план. Понякога се организираме и ходим на мачовете на Левски, ЦСКА и Литекс. Това са български отбори, които заслужават уважение и трябва да бъдем съпричастни с тях, там където има и един българин е България.

Нека бъдем истински фенове, а не ''говеда'' и ''прасета'', защото не сме виждали подобни определения дори между запалянковците на ПАО и Олимпиакос, който минават за непреодолими врагове. Подобно е и положението в Хърватска, Чехия, и други държави от нашата футболна черга.

Биели сме се в Загреб рамо до рамо с бултрасите срещу БББ и други чужди нам фракции. Най-тъпото е да си правим засади по бензиностанции, кръчми и кафета. Това е толкова тъпо и несъстоятелно, че ще го разберат всички само след няколко години. Посетихме доста стадиони-Максимир, Подгорица, Констанца, Тирана, Скопие и т.н. омръзна ни да ни разделят двете агитки на България на две, три или четири, само защото Главата не харесвал Луканката. Престанете с тези диващини-нито едните, нито другите имат интерес от подобни елементарщини на поведението.

Нека направим една обща и голяма групировка под названието ''BulFighters'', която да обединява патриоти от всички ултраси. Идва мача с Италия и ще е срамно да се пее ''Ей говеда майка ви ше е.. ''или ''Всичките чорбари в Турция'' това ще ни направи като онези смешници от Стяуа и Динамо Букурещ, които не спират да се обиждат и бият, та дори на националния го направиха.

http://bgsupporters.net/viewtopic.php?f=9&t=11119
http://hooligans.bg/forum/viewtopic.php?id=221

TERRORMACHINE
09-19-2008, 16:54
ебати тъпата "статия"

никъде по света не се обиждали както тука? голяма глупост.
по света има съперничества с далеч по-голяма омраза,отколкото при нас. вижте примерно Ривър Плейт и Бока,там дори се убиват,заради враждата си. Ривър наричат Бока "свинете",те им отвръщат с "кокошки" .

в Англия феновете на Пуул злорадстват за трагедията в Мюнхен,при която загива половината отбор на Ман Юнайтед. Юнайтед пък ги ебават за трагедията на Хилзбъро,където сектора се срива и умират много фенове на Пуул.


Лацио-Рома
Пао-Оли
Звезда-Партизан
ПСЖ-Марсилия
Стяуа-Динамо Букурещ
Динамо Загреб-Хайдук Сплит
Галатасарай-Фенербахче
Флуминензе-Фламинго
Интер-Милан
Челси-Арсенал

и още много...

огромна омраза...



освен това - всеизвестно е,че почти навсякъде по света предимно феновете на слабите отбори (какъвто е случая с Ботев Враца) подкрепят силно националния,защото с него все пак могат да видят повече успехи или поне мачове срещу големи съперници (да речем Андора успехи няма,но в квалификациите играе с Англия,Германия,Франция и т.н.)... феновете на големите отбори им е през кура за националния,защото си имат свой отбор,който да ги радва всяка седмица и с който редовно срещат големи съперници и играят големи паметни мачове. а и как да обичам повече националния,който играе 3-4 пъти в годината,отколкото клубния ми отбор,който играе всяка седмица,често дори по 2 пъти на седмица (като има кръг от евротурнирите или националната купа)...


психология...Но едва ли се псуват по време на мач на националния...

bulgarche
09-19-2008, 19:11
Aa...глупости! Румънците що се лепнаха на мача в София...мисля че на 17 Ноември. Не че на стадиона разбрах какво става, после ми казаха, че били феновете на две агитки големи врагове.

FOOTSOLDIER
09-19-2008, 19:36
ебати тъпата "статия"

никъде по света не се обиждали както тука? голяма глупост.
по света има съперничества с далеч по-голяма омраза,отколкото при нас. вижте примерно Ривър Плейт и Бока,там дори се убиват,заради враждата си. Ривър наричат Бока "свинете",те им отвръщат с "кокошки" .

в Англия феновете на Пуул злорадстват за трагедията в Мюнхен,при която загива половината отбор на Ман Юнайтед. Юнайтед пък ги ебават за трагедията на Хилзбъро,където сектора се срива и умират много фенове на Пуул.


Лацио-Рома
Пао-Оли
Звезда-Партизан
ПСЖ-Марсилия
Стяуа-Динамо Букурещ
Динамо Загреб-Хайдук Сплит
Галатасарай-Фенербахче
Флуминензе-Фламинго
Интер-Милан
Челси-Арсенал

и още много...

огромна омраза...



освен това - всеизвестно е,че почти навсякъде по света предимно феновете на слабите отбори (какъвто е случая с Ботев Враца) подкрепят силно националния,защото с него все пак могат да видят повече успехи или поне мачове срещу големи съперници (да речем Андора успехи няма,но в квалификациите играе с Англия,Германия,Франция и т.н.)... феновете на големите отбори им е през кура за националния,защото си имат свой отбор,който да ги радва всяка седмица и с който редовно срещат големи съперници и играят големи паметни мачове. а и как да обичам повече националния,който играе 3-4 пъти в годината,отколкото клубния ми отбор,който играе всяка седмица,често дори по 2 пъти на седмица (като има кръг от евротурнирите или националната купа)...


психология...Но едва ли се псуват по време на мач на националния... Важното е цирк да има, а тва за което се борите е меко казано абсурдно!!!

TERRORMACHINE
09-20-2008, 15:43
Aa...глупости! Румънците що се лепнаха на мача в София...мисля че на 17 Ноември. Не че на стадиона разбрах какво става, после ми казаха, че били феновете на две агитки големи врагове.Приказваме за хора...

BlueAvalanche
09-20-2008, 16:43
Междо другото,много мразя като некакви келеши на мач на националите да почнат да пеят песни на Левски,тогава ме е срам!
Иначе е нормално да похраним Бербо и Веуизарката,но съм твърдо против
да се храним по време на мач!

Подкрепям. То не, че имаме песни за националния, които да пеем де.

kolanass
09-20-2008, 20:38
Междо другото,много мразя като некакви келеши на мач на националите да почнат да пеят песни на Левски,тогава ме е срам!
Иначе е нормално да похраним Бербо и Веуизарката,но съм твърдо против
да се храним по време на мач!

Подкрепям. То не, че имаме песни за националния, които да пеем де.
Само да не стане като след мача с Финландия :D

kolanass
09-20-2008, 20:59
Междо другото,много мразя като некакви келеши на мач на националите да почнат да пеят песни на Левски,тогава ме е срам!
Иначе е нормално да похраним Бербо и Веуизарката,но съм твърдо против
да се храним по време на мач!

Подкрепям. То не, че имаме песни за националния, които да пеем де.
Само да не стане като след мача с Финландия :D

da ne stane kato na drugi mesta... biblioteki,4itali6ta,razni zali i t.n...
...кафета,фенклубове,триъгъ ници... и т.н....

FOOTSOLDIER
09-20-2008, 21:17
Междо другото,много мразя като некакви келеши на мач на националите да почнат да пеят песни на Левски,тогава ме е срам!
Иначе е нормално да похраним Бербо и Веуизарката,но съм твърдо против
да се храним по време на мач!

Подкрепям. То не, че имаме песни за националния, които да пеем де.
Само да не стане като след мача с Финландия :D

da ne stane kato na drugi mesta... biblioteki,4itali6ta,razni zali i t.n...
...кафета,фенклубове,триъгъ ници... и т.н.... И не си бил на нито 1 от тези случки :)

kolanass
09-20-2008, 21:25
Междо другото,много мразя като некакви келеши на мач на националите да почнат да пеят песни на Левски,тогава ме е срам!
Иначе е нормално да похраним Бербо и Веуизарката,но съм твърдо против
да се храним по време на мач!

Подкрепям. То не, че имаме песни за националния, които да пеем де.
Само да не стане като след мача с Финландия :D

da ne stane kato na drugi mesta... biblioteki,4itali6ta,razni zali i t.n...
...кафета,фенклубове,триъгъ ници... и т.н.... И не си бил на нито 1 от тези случки :)
Естествено,за какво ми е като имам двуядрен компютър :-D

FOOTSOLDIER
09-20-2008, 21:27
:)

kolanass
09-21-2008, 19:21
mostove na perlovec,gradinki iz centyra,gradski transport i spirki...
http://sportal.bg/news.php?id=132663
...Приказката продължава..

kolanass
09-21-2008, 19:58
mostove na perlovec,gradinki iz centyra,gradski transport i spirki...
http://sportal.bg/news.php?id=132663
...Приказката продължава..

za tebe samo v internet 8-)


dokato az v petyka na va6ia ma4 se uredih s 6al4e na c*ska za spomen,a nqkvo prase se uredi sys s4upeni zybi :)
Интересува ли ме?Ставаш като "българчето",не споделяй личните си преживявания!

kolanass
09-23-2008, 15:50
ne izpadam v podrobnosti i snimkov material kato nego,prosto ti kazvam,4e dokato nqkoi pravime ne6to,drugi 4etete sportal i pi6ete po forumite :-)
МммДа над 5000 мнения 8)