PDA

View Full Version : SURE CHECK?



dimitar_vasilevvv
09-19-2008, 11:26
Здравейите драги съфорумници!
Може ли някой да обясни най подробно стъпка по-стъпка използването на този тест,защото от опътването има нещо,което не ми е съвсем ясно.
Става въпоос по-специално за теста sure check.При капването на капките урина трябва ли да се издърпа капачето,което закрива екранчето с чертичките или то се издърпва след като минат 5-те минути.
П.С.На приятелката ми и закъснява около 10 дни и правихме 2 теста все отрицателни.Винаги сме използвали презервативи,няма скъсвания,винаги са били здрави след акта.Притеснителна ли е според вас тази ситуация относно евентуална бременност?
Благодаря ви,
Димитър

TPAKTOPUCTA
09-19-2008, 11:58
Няма значение дали го дърпаш преди или след 5-те минути. Щом сте правили два теста и те са били отрицателни би трябвало да не е бременна макар, че тези тестове не дават 100% сигурност. Закъснението и може да се обясни с много други причини- може да се дължи на нервна основа (ако е притеснена от нещо) може да е заради здравословни причини и т.н.

Ако искате най-точен отговор дали е бременна може да я заведеш на гинеколог. Те могат да правят 100% сигурни тестове (не знам как става не ми се е налагало) :)

Успех и дано да и дойде на мацката :)

tarataika
09-19-2008, 12:35
Няма значение дали го дърпаш преди или след 5-те минути. Щом сте правили два теста и те са били отрицателни би трябвало да не е бременна макар, че тези тестове не дават 100% сигурност. Закъснението и може да се обясни с много други причини- може да се дължи на нервна основа (ако е притеснена от нещо) може да е заради здравословни причини и т.н.

Ако искате най-точен отговор дали е бременна може да я заведеш на гинеколог. Те могат да правят 100% сигурни тестове (не знам как става не ми се е налагало) :)

Успех и дано да и дойде на мацката :)

съгласна

smlie
09-19-2008, 13:01
ne e vqrno 4e sure check ne ot4ita to4no...mnogo si e to4en dori ..6ot na ena moq fr i sa naloji da si napravi trst i i pokaza otricatelen..stiga gluposti testa si to4en :} a ina4e tam kadeto ti e kazano kapva6 urinata i durpa6 kapa4eto taka 4e to da e varho tfa mqsto kadeto sa kapkite ..za da moje da ot4ete i 4aka6 5 min :}

TPAKTOPUCTA
09-19-2008, 13:12
ne e vqrno 4e sure check ne ot4ita to4no...mnogo si e to4en dori ..6ot na ena moq fr i sa naloji da si napravi trst i i pokaza otricatelen..stiga gluposti testa si to4en :} a ina4e tam kadeto ti e kazano kapva6 urinata i durpa6 kapa4eto taka 4e to da e varho tfa mqsto kadeto sa kapkite ..za da moje da ot4ete i 4aka6 5 min :}

http://www.surecheck.info/

ето тук може да видиш, дава точност "над 99%" което означава че може и да не отчете правилно.
100% сигурност дава само гинеколога

PeopleAlwaysLeave
09-19-2008, 13:24
Не ми си и налагало до сега да правя тест, така че относно това не мога да помогна 8-)

А колкото до закъсняването - след като сте правили вече 2 теста и и двата са отрицателни най-вероятно не е бременна. Закъснението на цикъла може да се дължи както на притеснения и т.н. така и на смяна на климата, а пък и зависи кога сте правили сикс - нормално е след това да закъснее с няколко дни :)

sladko_teenche_v
09-19-2008, 18:40
На мен ми закъсня с пет дена,направих този тест и на следващия ден ми дойде!тъй закъснението на цикала при положение че и двата теста са (-) не трябва да се притеснявате!

Honey:)
09-19-2008, 20:30
Теста се прави 2 седмици след акта не знаете ли? :-o Ам след ато не с е късал презерватива не би трябвало да е бременна освен ако сте се пипали не си си се измил примерно...

3vR
09-19-2008, 20:34
не им вярвам, на садо мазо ме изпързаляха със Sure check

SK0RP10N
09-19-2008, 21:21
След като е може би най-разпространеният в България, би трябвало да е верен...