PDA

View Full Version : Представяне във форум



crazy_style
09-19-2008, 11:31
tova opredeleno mi haresa.. koito iska moje da si napravi truda da go pro4ete...Nadqvam se 4e 4oveka koito go e pisal nqma ni6ty protiv.Prosto mi e int mnenieto vi zatova :]

"""Моля те, прочети...
Малко е дълго, но си заслужава да го прочетеш



Влизаш, гледаш ми профила, но странното е, че бутончето за съобщенията не свети зелено и е сивичко... Виждаш, че и коментар не можеш да напишеш. Следователно? Да, блок си. Повечето ме питат защо? Интересно ви е защо или просто самочувствието ви блъска таваните, а моят блок ви маха трамплина? Адската ДЕГЕНЕРАЦИЯ на личността ви ме кара само и единствено да ви блокирам. Аз подкрепям евгенетиката, но не е в състояние да промени така или иначе вашата добре изразена дебилност. На въпроса: "защо?" ще ви кажа... Може да сте писали коментар на някой адски грозен, комплексиран, малоумен маймуняк като му казвате: " Момчето мечта" или "Перфектен си" и бла бла бла. Не е и няма да бъде. Да отидеш на фотосесия, да си направиш 300 снимки, да си харесаш 40 от тях и да дадеш по 0.30 ст. за всяка, аз го мисля за комплексарщина и мизерия. Ето такива подкрепяте вие, мизерници и комплексари, за това БЪЛГАРИЯ ще става все по-отвратителната държава и такива мишки като вас ще я прояждат. Оу, колко е хубав, чак ми се тресна монитора... ПИСНА МИ от гадни, мазни, глупави к**ви, които вдигат самочувствията на селяните и грозофилите. Писна им от ДЕБИЛНОСТ!!! Вие малоумни ли сте или просто такива ви създава природата? Не ми пращайте ЦЕЛУВКИ, ВЛЮБЕНИ ЧОВЕЧЕТА, И ТЕМ ПОДОБНИ ПРОСТОТИИ!!!
Вие или си нямате друга работа или не знаете какво е нормална човешка дейност...
Тук е пълно с боклуци! + Това простоватички... Защо, Господ ни наказва така? Гарантирам, че сте облъчени от радиацията!!! Палячовщина в профила ми - НЕ!!!
Общо взето, блокиран ли си, блокиран си...
Дразнят ме затворените в ХУБАВИ И КРАСИВИ ТЕЛА грозните, безманталитетни, адски простовати личности! Господ дал, Господ взел... Дава красота, взима акъл... И правилно си прави! Започвам сериозно да се притеснявам, че повечето от вас са потърпевши от процеси като дедиференциация и деменция... Да не дава Господ... Просто вашето държание е абсолютно абнормно и вероятността да се оправи не надхвърля 0.0000789 гугола. Също ми е писнало от вашия ЕГОЦЕНТРИЗЪМ, който е присъщ за децата на 7 и 8 годинки. Време е да помислите наистина какво сте и в какво се превръщате. Нищо чудно да имате психична детериорация и да сте дефициентни... От мънички станахте дипсоманиаци... Боже, Боже... Нямам думи (всъщност имам, но така е думата) И в крайна сметка давате зачатки дори за умствена алиенация! Някак си не сте ми интересни... Аз може и да съм грозен, но виж ти леко ми сече тоя горе...
Скайп имам, но го давам на ЛС.
Тук ще поствам засегнатите от радиацията!
http://www.impulse.bg/photos/by/475318/view/6531533
Снимка на момичето.
http://www.impulse.bg/photos/by/475318/view/7186798
Снимка с красивия и приятел.
Ето едно момиче.
http://www.impulse.bg/photos/by/132912/view/6683206
Ето го и със "страхтно тяло" момчето, което и харесва.
http://www.impulse.bg/photos/by/146749/view/6587396
Ето и една двойка от красиво момиче и...
http://www.impulse.bg/photos/by/190362/view/5381690


Това е поредният псевдо сайт със поредните комплексирани, неистови, вулгарни, загорели потребители мислещи маската на личността за нещо съвсем хабитуално. Мисля си, че за отрицателно време самочувствието ви се дигна доста (: Не трябва да е така, нали се сещаш за какво ти говоря? Сещаш се какво беше вчера, нали? Много бързо се промени... Интересно...
Започвам да се дразня със вашите глупости... Напоследък Емо субкултурата превзема тийн съсловието...
Нека кажа няколко думи за ЕМО..
ЕМО културата набира мощ и манията да бъдат завладени от тъмната страна на живота постепенно обзема все повече тийнейджъри. ЕМО всъщност идва от emotion(емоция)-стил в музиката. Възникнал през 80-те години като реакция срещу нарастващата агресия и ограниченията.Така постепенно се заражда нова вълна фенове, които са с постоянна депресия и даже са склонни към самоубийство.
Всъщност ЕМО стилът възниква покрай музиката. Модата му е по скоро микс от пънк, готик, индирок обличането-дрехите са черни,тесни,износени и ретро.
ЕМО е термин, който описва почти всяка форма на алтернативен рок, свързан с отчуждение и ярост. На финала на всеки концерт оставят плачещи или крещяши фенове.
В последните години ЕМО явлението навлиза и у нас и обхваща тийнейджърите между 13 и 15 години(в някой случаи и 12-18 ).Няма значение колко е елитно училището-това го доказват и форумите.Децата са и от квартални,и от елитни,и от частни гимназии. Пловдив не остава встрани от новата мода, която владее повече момичетата от колкото момчетата.
Децата, привърженици на ЕМО модата, се поддържат помежду си и не допускат външни контакти. Който не следва принципите на явлението, остава изолиран. Тийнейджърите са мрачни, отчаяни, не виждат смисъл в нищо, даже се самонараняват. Пиърсингът на най-болезнени места по тялото е най-невинната форма. Следва скубане на коси, горене с цигари.
Психолозите тълкуват явлението така-когато няма възможност да се справи с агресията, тийнейджърът се обръща навътре към себе си, за да я преживее.
Самонараняването всъщност е неистов стремеж да привлечеш вниманието върху себе си и някой да се заинтересува от теб. Това се дължи на кризата на идентичност, особено във времето на пубертета, когато децата търсят обект или модел за подръжание.
EMO не е начин на живот, избийте си глупавите мисли, защото по този начин само страдате! ЕМО НЕ Е ЖИВОТ!!!!!!!!!!
ЕМО Е МОДА, МОДА, МОДА, МОДА, МОДА, МОДА !!!
Чак се издразних... Ооо, Тайсън аз рядко се дразня! На какви разделихте тийн обществото? Хаусъри, скинари, емовци, гъзари, пънкове, метали и олигофрени? Ама чак притенциозни и се сърдят ако не ги наречеш за това за което се мислят
99% от ЕМО привържениците не знаят от къде произлиза и какво е ЕМО, знаят си хората, че е емоция, но от къде идва... Е, за прочелите - Вече знаете! Едно благодаря? Аз тука да не пиша за оня дето клати гората? 98 % Не знаете нищо за стиловете, които подкрепяте!!! Много интересно как всички станахте йерархични за броени дни.. Аз 5 години изучавам музиката, 4 години работя като DJ и не мога да се нарека по никакъв стилов начин, а вие? Брей... Я кажете от къде произлиза хауса? Коя страна? Под каква форма? Какво е кътинг? А бий лууп? Нещо за електромагнитната система, която чрез интерферентно трептене предава звука на диамантения наконечник? Кратко име например?
Така, много момичета си мислят, че някой хора са Ди Джеи и започват яко да им се кефят!
Нека бъда така добър да обясня КОИ от всички тях НЕ са Ди Джеи
Ако някой просто пуска музика, то той, не е Ди Джей.
Ако някой пуска музика, но на плеъри, то той, не е Ди Джей.
Ако някой пуска музика, чрез компютър и използва програмата Виртуал Ди Джей, то той не е Ди Джей.
Ако някой пуска твоята любима музика и кара всички да се побъркват от кеф, то той не е Ди Джей, просто ти си попаднал/а в селса чалгатека.
Ако някой все пак пуска яко денс и хаус, то той не е Ди Джей, просто един от желаещите да бъде такъв.
Ако някой ти покаже ДИПЛОМ за Ди Джей, то той Е Ди Джей.
Ако някой пуска музка на грамофоми (моята любима марка - Numark TTX')и използва програмата Трактор, не бърка БМП и радва хората, то той е Ди Джей.

Можете да изтеглите хаус транс сета ми от тук: http://zamunda.net/details.php?id=137745
Пиша ти коментар, влизаш гледаш ми профила, преценяваш, че НЕ СЪМ КРАСИВ и си излизаш, нали? Добре де, к*рво майчина, знаеш ли какво е култура и възпитание? Нямате елементарно възпитание, а сте тръгнали да .... О, да, забравих, че се лашкате на по 12 и 13.. Ама и със самочувствие.. Кофти, а сте просто курви (за 12 - 13 годишните рекордьорки)... Аз сигурно като ви видя кусурчетата, трябва да ви правя забележки, така ли? 1 тон грим и повече от 40 косура.. Ама, нали знаеш, че грима прикрива до едно време? После? Хи - хи - хи...
Много от момичетата са с глабела, което е доста отблъскващо.. Някои имат гнатосхизис.. Някои имат енофталм.. Някои дискория.. Други не си махат епонихиума, а продължават да се мислят за големите красавици, наистина жалка картинка..
Жалки сте!!!


Edit:


На този свят има всякакви хора-болни, здрави, красиви, грозни, бедни,
богати... Но какво те интересува теб? Не те интересува, нали? Защото ти се интересуваш само от себе си, защото не гледаш другите в какво положение са! Много често казваш че ти е тъжно за болните за сираците за починалите, но какво всъщност си казваш на ум? Казваш си: "Болни са, но по важното е че аз не съм", нали? А какво казваш на глас? "Много лошо, дано не се случи и на нас" и преждевременно си мислиш "Няма как да се случи на мен, има толкова много хора!"..
Да, това си казваш! Когато дават по новините много загинали или болни, пак си казваш, "Добре че не съм аз!"... а на глас казваш... "Колко лошо,оле ужас!". Много често живота те прецаква, нали? Много често започваш да плачеш когато няма никой до теб... И тогава започваш да казваш... "'Живота ми е ад", "Животът ми е shit", "Животът ми е гъз"...., но защо го казваш без да знаеш какво е живота? Казваш живота ми е леке, но живееш, нали? Всеки божи ден се храниш, пиеш и дишаш въздух ,подяволите ти живееш!Кой си ти че да упрекваш живота? Никой! Знаеш ли каква е вероятността да се родиш на този свят? Вероятността е 1 на няма такова голямо число! Но какво те интересува теб? Не те интересува, нали? Да така е, защото вече си на този свят, вече не те интереуват вероятности, вече
дишаш кислород, но защо не си го представиш така: Живееш и те блъска кола, умираш и си на другия свят, сега Господ ти казва,че пак може да живееш,но шанса да се върнеш на земята е 1 на няма такова голямо число... Май ще умрат всякакви надежди? Сега май има значение за теб тази вероятност, нали? Какво разбра в момента?Да,че ти не цениш това което имаш - твоя живот, но ще го оцениш, тогава когато го загубиш! Когато Господ ти дава живот, ти го дава за да го живееш, а не за да мизерстваш. Ти просто не разбираш какво е нормалния/реалния живот! Нормалният живот значи да се мъчиш, да се трудиш, да бъдеш прецакван,
а ти си мислиш че нормалният живот е приказка, слънце, щастие..., О, НЕ! В голяма грешка си! Благодари на Господ, че те има на земята, че съществуваш, осъзнай се каде си и какво правиш, защото един ден може да нямаш тази възможност, защото един ден можеш да умреш... да умреш тогава, когато най малко очакваш! Затова се опитай да сбъдниш мечтите си, докато си жив. Гадно е да живееш за нещо и един ден да умреш без то да се осъществи. Сега си казваш: какво толкова, та нали съм мъртъв, вече няма да ми пука... Да може и да си прав, но нито ти, нито аз знаем какво ни очаква след смъртта! А може би тогава е само началото...
Едно старо мое произведение... ^^

Да продължим започнатото...
Някои от вас адски много хареса текстовете и разсъжденията ми, други изобщо не си направиха труда да го прочетат. Задаваш ли си въпроса: " Има ли любов"?, питаш ли се: "Ако има Господ, защо плача всеки ден?"... Иска ли ти се просто изведнъж всичко да спре.. Просто да спре? Без сълзи, без болка, без повече лъжливи обещания, без страдание? Виждаш другите щастливи хора и слагаш себе си на едно друго място... Сякаш всички те игнорират, сякаш щастието те заобикаля. Свикваш с болката до такава степен, че вече не я чувстваш... Знаеш ли кое е най-лошото нещо? Болката да пронизва сърцето ти хиляди пъти, да живее в теб като вирус. А, знаеш ли кое е 100 пъти по-лошо от болката? Безчувствието! Мозъка и тялото свикват с постоянните процеси действащи върху тях. Когато сложиш едни дрехи ги чувстваш, но след няколко часа е по-различно, защото тялото вече свиква с тях. Когато си сложиш лещи, очите те болят, но след няколко дена спират, защото окото свиква с тях. Когато чувстваш болка постоянно, спираш да я осещаш, а това е най-лошото нещо, което може да ти се случи. Какво е живот без чувства? Какво е да гледаш как пребиват някое детенце, а от очитети да не тръгна нито една сълза? Какво е да искаш да заплачеш, а да не можеш? Не е ли това най-гадното нещо на този Свят? Между другото това ваше самочувствие адски много ме дразни, когато пиша на някой, влезне види ми профила и си излезне, става толкова деградирал, че единственото което получава е блок от мен Дори някой ден да размисли и да си промени решението... Ще бъде прекалено късно Понякога от една минутка зависи целия ти живот.. Не пренебрегвайте времето, защото е много важна част от процесите на Земята Ако мислите, че ме впечатлявате с тези глупави "+" и "up", жестоко се лъжете! Претрябвало ми е някой да ми дава вот... Да не съм комплексарче като вас, който да си гради голото самочувствие на някакъв скапан рейтинг? Е, не, не съм! И с тези глупавите емотиконки е същото... Особено онази която е , адски много ме дразни. Това е сякаш да отидеш и да кажеш на някой: "Влюбен/а съм в теб", толкова глупаво, че няма до къде! Някои пък се влюбват в звездите от телевизията... Жалки, наистина сте много жалки и ви съжалявам, защото няма да се оправите никога. Нима трябва да си известен за да те харесват? Как можеш да се влюбиш в човек, който дори не познаваш? Как? И пак питам-как? Вие или сте малоумни, или сте потърпевши от радиацията... Може пък и аз да съм облъчен, че да имам толкова ум, нищо не се знае... Също да кажа, че скайп профила е нещо лично и всякакви профили от вида на: " ОбичкЪЪм те бебчето ми" със снимка на нейния любим ме дразнят повече от колкото когато имам запек, а да имам запек е наистина МНОГО дразнещо! Обичай си го, бе, детенце, това е твоя профил за твоите снимки и ако не знаеш онова там, в което пишеш се нарича "НАСТРОЕНИЕ"!!! Какво разбираме под настроение? Винаги се питам дали един ден ще се оправите, но, не, това си е напълно невъзможно. И не знам защо си мислите, че сега модата да ходите с грозни момчета е много интересна и възлова... Е, не, просто ставате долни лекенца, нищо повече. Ако едно красиво момче те е видяло с твоето така или иначе адски грозно гадже и един ден съвсем случайно скъсате, мислиш ли, че някое красиво момче ще тръгне с теб? Но, на теб не ти трябва красота казваш? Защо? Е, как за какво ти е красиво момче което е с кофти характер? Да не си спала в на Баба Ванга фасула, че знаеш красивите момчета с какъв характер са? Красиви момичета, грозни момчета, отвратителна гледка... Или да, сещам се! Материалното е далеч по-сладко от визуалното, ето чак сега се сетих, като си ударих главата в монитора 47 пъти, ЙЕЕЕЕЕЕЕЕЕЙ!! Тогава красивите момчета стават 19 дупка на тромпета, защото мацките се опитват да изпъкнат със грозофила до тях. Жалко, че ви има на Земята и се надявам да сте само в БГ, но уви, виждал съм го и в други страни Никога, ама никога не бих тръгнал с момиче, което е имало грозен приятел, ама НИКОГА! Къде сте вие _ къде съм аз – ... Най-отгоре е Господ, спокойно! Да сте ми живи и здрави всички, един ден всичко се връща
Хей ти, осъзна ли се? Още ли боли? Колко пъти каза "стига", а болката продължаваше? Не си ли наранен? Какво стана с всичко, което обичаше? Защо всичко хубаво си замина? Не ти ли писна да страдаш? Защо вече няма щастие? Колко пъти си каза, че няма смисъл да живееш? Колко пъти бърса сълзите си с надеждата да не потекат отново? Колко пъти се молеше всичко да е сън? Колко пъти живота ти изгуби всякакъв смисъл? Нима това е живота? Нима трябва да боли? Няма ли щастие? Тогава когато болката е толкова силна, че се отделяш от реалността... Тогава, когато сълзи няма, защото душата кърви. Тогава, когато искаш да заплачеш, а не можеш... Тогава, когато всичко за теб е ужасно... Тогава, когато трепериш от поредната нервна криза.. Тогава, когато си мечтаеш всичко да се оправи.. Тогава, когато не искаш да се самоубиеш само за да не нараниш близките си.. Тогава, когато искаш да се самоубиеш, но те е страх... Когато разбереш, че обич няма... Когато питаш "Защо все на мен", а отговор няма.. Именно тогава... Замисли ли се какво е живота? Защото отговора е един. Живота е болка, която търпим. Всички страдат! Едни по рано, други по късно. Никога не се опитвай да отмъщаваш, защото всичко се връща... рано или късно. Не забравяй, че Господ има, дори и да не вярваш! В Библията се казва: Господ пази и закриля, дори тези, които не вярват в него. Вярвай, че всичко ще се оправи, имай надежда, мисли позитивно, защото живота си тече, толкова бързо...
Няма по голямо щастие от това да си здрав!
Няма по голямо богатсво от това да си щаслив!
Щом си здрав, значи си щаслив и богат!
Много от вас започват да ми досаждат със аморалните си издънки на профила ми. Виждам, че не можете да мислите и разсъждавате като мен, знам, че 80 % от думите, които използвам са напълно непознати за вас, но виновен ли съм, че не сте достатъчно умни? Виновен ли съм, че не сте интелигентни? Имам ли вина, че единствената ви слабост - е*ането е превзела мозъчетата ви? Знам, че на 14 вече сте отворени, знам, че само това ви е в главичките. Не говоря само за малолетните к*рви, но и за педофилите, които ги чукат. Всъщност момчета, вие знаете ли, че да правиш секс със момиче под 18 е подсъдимо? Да, знаете, но нали на нея и е кеф и без това, за какъв съд говорим? За какъв ли? Един ден ще разберете точно за какъв. При проучване е зададен въпрос на 13 000 000 момичета из целия свят. Въпроса е: Искаш ли да имаш красиво момче за приятел? Отговорите били малко, но еднозначни - Кой не би искал да има готино гадже, Да, Разбира се и така нататък. 78 000 са от България. Интересно ми е, какво ли правят грозните хора на тази планета? Просто живеят без любов? Живеят, защото Господ ги е създал? Красивите момичета могат лесно да бъдат свалени от супер красиви момчета, това е факт, но, ако едно грозноватичко момче отиде при някакво красиво момиче, шансовете са 1 %. Няма проблеми, живейте си живота красиви хора, защото явно да бъдеш красив е достатъчно на този свят. Моля комплексирани момичета, които ми казват, че се влюбват в характера на дадено момче да си траят, че единственото което получават е блок системата. Разбира се, че не е заради характера му, но вие сте... Как да го кажа? Добре, ще го кажа - Малоумни сте и се филмирате толкова, че сами започвате да си вярвате. Опитвайки се да бъдете различни от другите момичета, които си хващат гаджета по красота, ставате адски смешни и глупави в моите очи. И ако все пак си харесвате някое момче заради характера ще ми е интересно да отговорите на следния въпрос? Защо се чукате със онази работа на момчето, а не с неговия характер? Очаквам сериозни отговори.
Много от вас започнаха да КРИТИКУВАТ бройката на приятелите ми във този сайт. Ще бъда така добър да отделя няколко изречения и за нея. Чували ли сте за политика на действие? Добре, разяснявам! Когато добавиш някой в приятели, твоят профил автоматично става частично рекламиран в неговия. Колкото повече хора добавя в приятели, толкова по-рекламиран става моят профил в импулс. Колкото по рекламиран е, толкова повече хора го виждат. Колкото повече го видят, толкова повече ще прочетат това описание, а тогава процента на тези, които ще се замислят върху него става много по-голям. Колкото повече се замислят, толкова по-голяма част от вас ще се осъзнаят. Знам, че процента на осъзналите се е едва 0,8%, но все пак е постижение за мен. Колкото повече от вас ме добавят в приятели, толкова повече ще помагате на доста хора. Бройката в момента е минимална, но както казах, колкото повече го видят, толкова повече се осъзнават... И нека се надяваме един ден процента да надхвърля 20 Аз приятели нямам, няма и да имам, просто помагам на хората. Приемам всякакви критики, няма проблеми.
Дали имам приятелка? Не, все още не съм срещнал момичето, което да издържи на характера ми за съжаление Ако някой смята, че може да опита.
И между другото, викайте ми Свасти
И нека цитирам майка Тереза:
В света има повече глад за любов и признателност, отколкото за храна!













Нахранен ли си днес?
























Някой каза ли ти че си обичан?



Някой накара ли те да се чувстваш оценен,и показа ли ти колко специален си?



Някой увери ли те ,че си точно този който трябва да бъдеш?

И,че правейки онова което обичаш,е напълно достатъчно.

Някой припомни ли ти,че не си се появил на този свят,за да доказваш каквото и да било?

Ти си тук,за да бъдеш себе си!Просто себе си!Защото да бъдеш себе си е достатъчно.



Ти си единствен,уникален шедьовър с несравнима стойност.

И без теб светът би бил несъвършен,като пъзел от който липсва най-важната част.И ти си единственото същество във вселената,което може да запълни това място.

Някой каза ли ти ,че вчерашните грешки,принадлежат на вчерашния ден.И че точно в този момент,ти си перфектен.Толкова перфектен,колкото си създаден да бъдеш

Някой отдели ли ти време да ти покаже,че си далеч по-умен,отколкото ти се оценяваш?

И хиляди пъти по-способен да постигнеш мечтите си отколкото предполагаш?

Някой каза ли ти,че никога не трябва да подценяваш,собствената си стойност?

Защото дори и в моментите когато изобщо не го осъзнаваш,ти си все така прекрасен.

И във всяка клетка в твоето тяло,

има достатъчно вяра и сила

способна да озари целият свят.

И всяка мисъл отправена с любов,се разпостранява и дарява светлина,която прави света по-добър.

Ето колко могъщ си,

ето колко любещ си!

Затова сега те питам отново!!!!





















Нахрани ли се днес?............


Някой каза ли ти че си обичан истински?


Ако не,то ще ми позволиш ли този някой да бъда АЗ???


































ТИ СИ ОБИЧАН!!!!!!! """


*Заглавие на Кирилица!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

Blab
09-19-2008, 11:33
Ах, ти, Свастика-любителке! :-D

crazy_style
09-19-2008, 11:39
vsu6nost...gledah na nqkoi profila ot tyka i go skivah tva...
oba4e tam e rabotata 4e tolkova vreme go 4etoh 4e zabravih na kogo e, a i ne go poznavam taka 4e... ;D A "lubetelka" , mi ne ne sum mu lubitelka spox

xXxScreamxXx
09-19-2008, 11:48
http://www.impulse.bg/photos/by/132912/view/6683206
тая е в моито даскало :lol:

scoobydors
09-19-2008, 11:57
http://www.impulse.bg/user/Your_GoD Собственика :-D

Prophecy
09-19-2008, 12:03
оооо е ся съм тръгнал да го чета ... :lol: 8-)

Whyniser
09-19-2008, 12:04
http://www.impulse.bg/photos/by/132912/view/6683206
тая е в моито даскало :lol:
Верно ли?? Край моя е :D :razz: :oops:

crazy_style
09-19-2008, 12:05
razbrahme 4e go znaete.. a 6te kajete li kvo mislite..ili mn zor vi dava

xXxScreamxXx
09-19-2008, 12:07
http://www.impulse.bg/photos/by/132912/view/6683206
тая е в моито даскало :lol:
Верно ли?? Край моя е :D :razz: :oops:

Абее ... ей не се излагай .. на живо е .. :shock:
:lol:
Тъййй ина4е докат имах регистрация май съм си писала със собственика : Your_GoD :oops: :D

Whyniser
09-19-2008, 12:08
http://www.impulse.bg/photos/by/132912/view/6683206
тая е в моито даскало :lol:
Верно ли?? Край моя е :D :razz: :oops:

Абее ... ей не се излагай .. на живо е .. :shock:
:lol:
Тъййй ина4е докат имах регистрация май съм си писала със собственика : Your_GoD :oops: :D
God е пич . А ти не се тревожи.За това са измислили садо-мазо тъй че :oops: :oops: :razz:

xXxScreamxXx
09-19-2008, 12:10
Ох ... гледай си хубавото моми4е от подписа и не се бутай при .... срам ме е да го кажа :lol:

soul1199
09-19-2008, 12:11
:shock: :shock: :shock:

crazy_style
09-19-2008, 12:12
^^^^ ne 4e ne6to, ama nemojete li da si 4atite v skype...

housy
09-19-2008, 12:13
Отдавна не бях чел толкова смислен текст...Мога да кажа само едно браво на този , който го е писал.Мога да кажа , че повечето и да не кажа всичко е вярно..За жалост много малко хора ще прочетат този текст и ако изобщо го прочете някой едва ли ще го разбере..За тези които не го прочетоха - предлагам ви да го направите.Чест е да познаваш такъв човек , като този който го е писал !!!

xXxScreamxXx
09-19-2008, 12:14
НЕМОЖЕМ




ПП : отделно се пише ;)

Whyniser
09-19-2008, 12:22
Ох ... гледай си хубавото моми4е от подписа и не се бутай при .... срам ме е да го кажа :lol:
Къде да се бутам :lol:

tarataika
09-19-2008, 12:38
сори ама нервите ми не издържаха да го прочета това! "прочети, кратко е, струва си"..ей сега :-D

Lacey_66
09-19-2008, 13:05
Смислено да ... :shock: ама ай по спокойно с обидите ... всякви хора има ... да са оправят такива са си ... :? :? :? 8)

AFT
09-19-2008, 13:10
Тъпня. Прочетох половината и през цялото време си мислех "Боже, тоя тряа да се запознае със Свастика". 8-)

tarataika
09-19-2008, 13:33
бе прочетох го и донякъде има право тоя човек, дето го е писал тва, ама с тая злоба накъде сме? да не мисли, че влияе по някакъв начин на някой от тия с високото самочувствие ? - не, те винаги се имат за най-, каквото и да им кажеш...и ги има навсякъде, така че просто да не им обръща внимание и да си гледа себе си...ама ако някой тръгне да го обижда, тогава вече да се разправя

Blab
09-19-2008, 14:14
Тъпня. Прочетох половината и през цялото време си мислех "Боже, тоя тряа да се запознае със Свастика". 8-)
Братле, той си се познава, мисля си. :D

gostut
09-19-2008, 14:22
прочетох го цялото и.. честно казано не харесвам подобен начин на мислене.. не приема хората, които се изтъкват с нещо което той си мисли, че не притежава (привлекателен външен вид), но от своя страна се опитва да се изтъкне пред тях и едва ли не "да им натрие носа" с нещо, което си мисли че той притежава, а другите не (интелект)
с една дума е същия, като хората срещу които говори +че някои от разсъжденията са детински
общо взето изглежда, като опит на някой отхвърлен от "обществото" да привлече внимание

FlashMX
09-19-2008, 14:24
ТИ СИ БОГ! :grin:

Dqvolitata
09-19-2008, 14:36
az nqqm psihika da go pro4eta :D :D pak kamyli ako sedna az da go pi6a :D http://www.impulse.bg/photos/by/147036/view/7540836 s livata blyza ei da ne me obarkate s ynova bebe drakon :D:D

housy
09-19-2008, 14:41
az nqqm psihika da go pro4eta :D :D pak kamyli ako sedna az da go pi6a :D http://www.impulse.bg/photos/by/147036/view/7540836 s livata blyza ei da ne me obarkate s ynova bebe drakon :D:D Тва кво общо имаше с темата ако не е тайна??

FlashMX
09-19-2008, 14:41
az nqqm psihika da go pro4eta :D :D pak kamyli ako sedna az da go pi6a :D http://www.impulse.bg/photos/by/147036/view/7540836 s livata blyza ei da ne me obarkate s ynova bebe drakon :D:D
УатДаФак!!!
П.П Верно ли си на 13????

JoeBanana
09-19-2008, 15:23
още един, който се мисли за "различен" и "уникален" http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif
бахти мухоебеца

mysterious93
09-19-2008, 16:33
прочетох го (е на места пропусках по 1-2 реда :D ),но този човек не знае кво иска..на места си противоречи доста...

keep_smiling
09-19-2008, 17:37
Прочетох го цялото и си заслужава, за жалост не познавам човека, ако знаех кой е бих поспорила за някои неща, но тука няма смисъл много да коментирам, гледам половината са незаинтересовани и се занимават със снимчици :( (въпрос на мнение)
Иначе, радвам се, че има такава тема, предполагам, че има някои от форума, които са се замисляли за доста от нещата;)

BaiToq
09-19-2008, 17:48
Сигурно е много мъдро,
щом е толкова дълго...
Ама няма да го чета 8-)

woshata
09-19-2008, 19:01
е са па тръгнах да го чета :D :D
а и като гледам нещо swastica e намесен..демек не искам и да знам 8-)

b0nb0n4et0
09-19-2008, 21:55
Прочетох всичко и ми хареса :D
Но ми се стори,че на едно място автора си противоречи :lol: Това е мястото където казва,че и грозните хора трябва да се обичат (той не го е казал точно така) ,а на друго,че не му харесва като види хубаво момиче със грозно момче :shock:
А какви ли са неговите критерии за хубост незнам само той си знае.
Но наистина това което е написано е вярно. :wink:

punkrock
09-19-2008, 23:25
Еми да има и вярни неща, но и Свастика се филмира много, а в същото време пише, че 'ние' сме се 'филмирали' 8-) Пък тоооо каквооо0 хаха

w0sh
09-19-2008, 23:29
уауу толкова сме оригинални.

KimBerLy1912
09-20-2008, 15:10
Е кво очаквате в импулса да намерите свестни разсъждения?
Пхах...всъщност на места е добро...на други не чак толкова...
Аз лично смятам че да кажеш по тоя начин "Аз не съм като другите" е равно на тва да ПОКАЖЕШ,ЧЕ СИ като другите... Де има 1 дума "Бъди различен,като мен..." 8) :razz:

SWASTICA
10-04-2008, 10:49
Ахам, автора съм аз, но интересно ми е какво общо имат моите разсъждения с любовта? оО

georgiuzunov
10-04-2008, 11:14
Много верни неща има.За съжаление.Браво на пича над мен,който го е написал ;).

Still1ME1Still1HERE
10-04-2008, 12:22
Доста си противоречи или аз не съм го рабрал правилно(не съм прочел хубаво,макар че ги прочетох неясните неща 2-3 пъти)

Хаха в торента видях следния бисер
тва да се кръстиш ди джей свастика...не знам с колко акъл трябва да сиБас държа,че си е помислил нещо за Хитлер,расизма и т.н.Хаха не знам с колко акъл трябва да си,че да го напишеш това :razz:

mynichka
10-04-2008, 12:36
:shock: :shock: :shock:
+1 :shock:

LovelyGirl
10-04-2008, 12:44
прочетох го (е на места пропусках по 1-2 реда :D ),но този човек не знае кво иска..на места си противоречи доста...

Даа и аз го забелязах :lol:

Трябва му психолог според мен.

sScream
10-04-2008, 14:03
Ахам, автора съм аз, но интересно ми е какво общо имат моите разсъждения с любовта? оО

Евала братле. Като цяло каза неща които всички си ги знаеме, но има и работи които ми бяха мн заинтригуващи. Мерси за старанието да ни дадеш толкова инфо на готово, но просто много малко хора ще го оценят.

ANTIHUMAN
10-06-2008, 20:21
кой го прочете? 8-) аз не :razz:

А защо не опита? :-x Каква имаш ,щом си тук значи имаш и свободно време!


По темата: На изключително много места си противоречиш ,просто нямам думи.Замисала ти е много добър ,но до средата от там нататък мисълта ти е летяла по-бързо от това което може да напишеш!За повечето неща не съм съгласен ,гадно ми е само едно ,че много малко хора го прочетахме ,видяха ,че е дълго и бягат.Какво да говоря?Нима има смисъл?Най-накрая пита ,ама не знам дали беше за мен ,ама аз ще си отговоря. ,,Дали ме заболяло?'' Еми отдавна спря да ме боли ,вече ми пука само за себе си.Да егоист съм и то изключително голям.Не това не е защото се мисля за различен ,всеки човек е различен от другия по външни белези ,цвят на кожата ,мозък и т.н.Това е защото искам да оцелея ,тъпо ти звучи нали?Дали има приятели ли?Не! Дали някой му пука за мен ли?Не ,даже и да има по-хубаво да се маха от мен.
Някой от вас може би ще кажат: ,,Не знаеш как да си живееш живота?'' а аз ще ти кажа: ,,Много хора мислят , че знаят как да живеят живота на другите ,а те самите не знаят как да живеят своя!''
Към автора: Защо си стара да го пишеш?Да 10 човека най-много сме го прочели ,но на фона на тези които влязаха в темата е нищожна.А ти ,Авторе сети ли се ,че сигурно 85% не знаят половината ти термини в съчинението ти?А ти опита ли се да им ги обесниш?Не ти не си длъжен ,това е работа на учителите.
Помни докато има такива идиоти като онези които ти изброи ще има и такива като тебе където ще се опитват да ги вкарват в правилния път.Тези като тебе ще бъдат като глас в пустиня ,така ,че живей си твоя живот и да не ти пука за другите! :) Всичко най-хубаво ти желая!

jghgh
10-06-2008, 20:46
http://www.impulse.bg/user/Your_GoD Собственика :-D

Баси досадния. Описанието му хич не е интересно.
Аз помня че се бях наемала да му чета лайната, ама не струват особено.
Тва някъде преди месец му гледах профила в импулс, но аз нямам профил там (шибан сайт!), та не съм видяла да е "сиво" бутончето поради великите причини.
Адски дразни тона с който е написано тва описание.
Но все пак - nice try

lifelesscorpse
10-07-2008, 15:26
прочетох го ЦЯЛОТО и ми хареса.само дето не вярвам в господ(убедила съм се,че не съществува и колкото и да ми говорите няма да си променя мнението)но това не е важно.радвам се ,че има хора,които знаят кое наистина е истинско и стойностно. :)

SWASTICA
12-04-2008, 19:55
http://www.impulse.bg/user/Your_GoD Собственика :-D

Баси досадния. Описанието му хич не е интересно.
Аз помня че се бях наемала да му чета лайната, ама не струват особено.
Тва някъде преди месец му гледах профила в импулс, но аз нямам профил там (шибан сайт!), та не съм видяла да е "сиво" бутончето поради великите причини.
Адски дразни тона с който е написано тва описание.
Но все пак - nice try
Добре...

Crazytu
12-04-2008, 20:44
Еее браво разсъжденията ти са добри.Само на няколко места имаше противоречие,но е похвално,че си се постарал да го напишеш(макар че малко хора ще го прочетат). :)

hooliganka89
12-04-2008, 21:12
Прочетох целият текст и на доста места имаше смисъл,но пък тая злоба и арогантност дето я извади...Не беше много на място.
А момчето на което принадлежи,ако е това което е на снимката,си спомням,че беше потребител в нашият форум,но пък от много месеци не съм го засичала,даже мисля че беше изхвърлен от тук,ако не се лъжа.
Наистина много се е разписал,доста е дълго и за това супер малко хора ще се навият да го прочетът,особено тези към които е насочен.
И до колкото прочетох,някъде беше написал,че този текст е в описанието му на профил,ако е така никой не би го прочел на такова място на което го е сложил.

SWASTICA
12-04-2008, 21:32
Прочетох целият текст и на доста места имаше смисъл,но пък тая злоба и арогантност дето я извади...Не беше много на място.
А момчето на което принадлежи,ако е това което е на снимката,си спомням,че беше потребител в нашият форум,но пък от много месеци не съм го засичала,даже мисля че беше изхвърлен от тук,ако не се лъжа.
Наистина много се е разписал,доста е дълго и за това супер малко хора ще се навият да го прочетът,особено тези към които е насочен.
И до колкото прочетох,някъде беше написал,че този текст е в описанието му на профил,ако е така никой не би го прочел на такова място на което го е сложил.
Тук съм.

hooliganka89
12-04-2008, 21:46
Прочетох целият текст и на доста места имаше смисъл,но пък тая злоба и арогантност дето я извади...Не беше много на място.
А момчето на което принадлежи,ако е това което е на снимката,си спомням,че беше потребител в нашият форум,но пък от много месеци не съм го засичала,даже мисля че беше изхвърлен от тук,ако не се лъжа.
Наистина много се е разписал,доста е дълго и за това супер малко хора ще се навият да го прочетът,особено тези към които е насочен.
И до колкото прочетох,някъде беше написал,че този текст е в описанието му на профил,ако е така никой не би го прочел на такова място на което го е сложил.
Тук съм.


Ам,много хубаво :-D

SWASTICA
12-05-2008, 09:04
Хич даже.

LINKNOT
12-05-2008, 15:03
Това и аз съм го чела. С повечето неща съм съгласна. Харесва ми факта,че Свастика се опитва по някакъв начин да 'оправи' нашето общество. Груб е през цялото време,а накрая проявява уж загриженост към читателя. Интересен литературен контраст. Доста неща са стойностни като начин на изразяване, доказан с факти.

BaiToq
12-05-2008, 15:35
Тва сиг е мн тъпо 8-)

tOniTyy
12-05-2008, 16:06
Не го прочетох цялото, а само част от тук от там.Но мога да кажа, че това е жалката реалност и никой не се замисля за нея..да я промени.Съжалявам, че снимките не можаха да ми се отворят, ноо аз си представих какви снимки на момичета има в тези профили... с коса тип 'лъвица'. пред огледалото, със свити устни, прашки.. :shock: :lol: Бях срещнала подобно клипче във ви бокса.. няма смисъл да говоря празни приказки и да обяснявам,само мога да кажа и да се надявам, че са повече хората, които са го прочели и са се замислили за него! :x

blood_dodo
12-05-2008, 16:09
Нищо ново не ми казваш, уви, SWASTICA.
Прочетох го де.
Само схващането ти, че живот = болка за мен е необосновано и меко казано смешно.

_mimi7y_
12-05-2008, 17:13
прочетох го цялото и щях да откача...психически не издържах ...общо взето ми хареса но не ми е ясно защо авторът на текста се ядосва че получавал несмислени коментари в импулс и ала бала ...защо тогава си е направил рагистрация там ..при положение че това е сайтът на ...няма да казвам какви хора се регват там ... според него трябва да му напишат нещо за глобалното затопляне ли ? не искам да повтарям написаното по горе но много си противоречи

sweet_sorcerer
12-05-2008, 17:20
Мм мен много ми хареса описанието.Малко е дълго,но си струва да се прочете и е много смислено. Повечето хора напоследък са само на принципа "copy - paste", а той си е направил труда да измисли нещо различно. Описанието обаче според мен не е за сайт като impulse.... Вярно,че там има много свести хора,обаче повечето са малки лигли и идиоти, регистрирали се само за "+" и "-".Не мисля, че има мн хора там, които биха го оценили....

vampirekiss
12-05-2008, 19:26
Който иска а го чете,но аз просто нямам нерви,а мързела ми е в повечко

scoobydors
12-05-2008, 19:57
Аз го прочетох и ... явно това момче има много свободно време. Ако не си му писал след като си му гледай профила.. КРАЙ ---- СМЪРТ !!!
Тъпа работа... :-o
И плюс това на много места си противоречи. (мързи ме сега да копвам)

Стигнах и до заключение, че явно не получава достатъчно внимание, та избива комплекси по тъпите импулсчитЪъЪъЪъ ...

SWASTICA
12-07-2008, 20:13
Нищо ново не ми казваш, уви, SWASTICA.
Прочетох го де.
Само схващането ти, че живот = болка за мен е необосновано и меко казано смешно.
Защо когато те боли нещо се вайкаш?
Защо когато удариш силно те боли?
Ако живота беше песен, щеше да пееш. : )
А защо трябва да се удряш ли? Това ще оствавя, Ти да разбереш.
Вероятността да умреш, без да почувстваш болка е точно 0, 00000000000000000000000000000000000000000000000000 12%.
Не си достатъчно пораснал да го разбереш явно, приятелю.

Противоречие?
Някой от вас мисли ли, че след като съм го писал повече от 7 месеца, не съм си направил труда да разгледам всеки един детайл?
Детайлите са хубаво нещо.
Този текст не е за хора, които просто четат и се опитват да разбират, този текст е за хора, които просто го виждат.

Слагаш една книга по средата на стая със 10 прозореца, описваш всичко, което виждаш от всеки един прозорец. Описанието ще бъде адски различно, но това не прави книгата нещо друго, нали?

SWASTICA
12-07-2008, 20:15
Аз го прочетох и ... явно това момче има много свободно време. Ако не си му писал след като си му гледай профила.. КРАЙ ---- СМЪРТ !!!
Тъпа работа... :-o
И плюс това на много места си противоречи. (мързи ме сега да копвам)

Стигнах и до заключение, че явно не получава достатъчно внимание, та избива комплекси по тъпите импулсчитЪъЪъЪъ ...


Не получавам достатъчно внимание :( Боже, Господи, моля те, нека забравим всички 54 човека персонал, всичките ми познати и приятели, гаджето ми и да кажем, че не получавам внимание. :lol: :lol: :lol:

summer_mo0n
12-07-2008, 20:17
Е няма да се захвана да го чета

babity
12-07-2008, 20:26
Някой хора явно само симулират промяна... Нищо ново, за съжаление.

scoobydors
12-08-2008, 08:37
Аз го прочетох и ... явно това момче има много свободно време. Ако не си му писал след като си му гледай профила.. КРАЙ ---- СМЪРТ !!!
Тъпа работа... :-o
И плюс това на много места си противоречи. (мързи ме сега да копвам)

Стигнах и до заключение, че явно не получава достатъчно внимание, та избива комплекси по тъпите импулсчитЪъЪъЪъ ...


Не получавам достатъчно внимание :( Боже, Господи, моля те, нека забравим всички 54 човека персонал, всичките ми познати и приятели, гаджето ми и да кажем, че не получавам внимание. :lol: :lol: :lol:

Щом казваш. Ти нали знаеш, че заблуждаваш себе си, не нас. ;) ;) ;)

blood_dodo
12-08-2008, 09:00
Не казвам, че няма болка.
Животът е нещо твърде комплексно, за да бъде охарактеризирано с който и да е един епитет.
За мен болката е малка част от цялото (много малка)

П.п. не се вайкам като ме боли, защото знам защо ме боли ;)