PDA

View Full Version : На 15 съм и нямам гадже



cvetinci
09-19-2008, 11:38
:-)

crazy_style
09-19-2008, 11:41
mi ako ne se filmira6 tolkova... i se uspokoi6 malko hi4 nqma da e lo6o. I zakvo ti e nqkoi do tebe, da ti kusa nervite samo... ama kakto iska6, samo ne se ot4aivai ...

gryyym
09-19-2008, 11:50
...

Prophecy
09-19-2008, 11:52
1 ден ще имаш спох 8-)

soul1199
09-19-2008, 11:54
nakarai nqkoq fr. da te zapoznae s nqkoi :) ne se pritesnqvai,6e doide i tvoeto vreme :)

PeopleAlwaysLeave
09-19-2008, 11:57
Еее това да ти е проблема. Спокойно - още не ти е дошло времето. Вместо да се кахъриш за такива глупости по-добре си живей живота, забавлявай се и няма от какво да те е срам. Един ден ще ревеш, че не искаш гадже 8-)

Whyniser
09-19-2008, 12:06
Дай да видим снимка и че ти кажем проблема.Току-що изпих следобедното кафе. :oops: 8)

Lacey_66
09-19-2008, 12:37
Като се успокоиш и престанеш да мислиш за това, ще ти излезе късмета 8)

+1 :-P :-)

tarataika
09-19-2008, 12:45
че ти искаш да ходиш с някого само заради спорта, не заради любовта + тва винаги им личи на мацки като тебе като са тръгнали на лов за гаджета

sladur4etyYy
09-19-2008, 12:50
щом си хубава, ше се опрайш 8-) набележи си някой и действай :wink:

HONDA
09-19-2008, 13:30
Ако очакваш принца на белия кон, недей! Не си прави илюзии за нещо перфектно, такива неща няма.
Не се тормози за това. Един ден (може да е днес, утре, или след година) и ти ще имаш някой до себе си. Не мисля, че си жалка или задръстена, щом си на 15 и нямаш приятел.
Отпусни се. Всичко ще си дойдее на мястото с времето.

housy
09-19-2008, 14:03
Не се панирай.Аз също съм на 15 , нямам гадже и карам напред..И мен ми казват , че съм симпатичен и пак все същото..Пък и както другите казват да се успокоиш и всичко ще е наред(Аз мога да ти го казвам като голям разбирач , обаче яко се сдухвам пред момиче :D ) Ми аре късмет..Ще намериш все някога принцът на БЕлият КОн :-) :-)

xxxSnowflakexxx
09-19-2008, 14:05
mi ako ne se filmira6 tolkova... i se uspokoi6 malko hi4 nqma da e lo6o. I zakvo ti e nqkoi do tebe, da ti kusa nervite samo... ama kakto iska6, samo ne se ot4aivai ...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mynichka
09-19-2008, 14:05
за какво го искам този човек до себе си ..само да се хвалиш , че имаш гадже и приятелките ти също :D :D :D и аз как да ти помогна :D нито знам как изглеждаш ..нито нищо .. :razz:

drun-drun!
09-19-2008, 14:10
Дай пик да те видим де така на сляпо не се говори :D Иначе загледай се около теб дали няма някое момче,което може би те харесва ама го е страх да ти признае ддз.Дай пик да те видим :D

FlashMX
09-19-2008, 14:20
Като за начало здравейте .. аз съм момиче от ямбол,вече съм почти на 15 и все още си нямам момче до мен !! Може да ме помилите за задръстена и каквато и да е .. не е тъка обличам се добре излизам не съм затворена в къщи и съм привлекателна (поне тъка казват) каква е причината да нямам някой до себе си ..Гадно е да видиш че приятелките на твоята възраст дори и по-малките от теб вече си имат гаджета а ти нямаш :-# Срам ме е признавам си .. моля дайте ми съвет как да постъпя много ще съм ви благодарна .. В очакване на принца с белия кон .. :smt059

Айде аз те зимам за жена! :grin:

sasha_90
09-19-2008, 14:20
Не се влияй от това какво имат другите,а ти не!Какво като другите си имат гаджета,а ти не?Това да не е грях?Не е!Спри да гледаш другите,гледай себе си.Никой не може да избере кога да се влюби,колкото и да ни се иска понякога.

Dqvolitata
09-19-2008, 14:40
ami sladka ... 6te doide i tvoq princ ama i ti malko zaribqvka pysni :D

LaDy_DaQnA
09-19-2008, 16:49
спокс и тебе ще те срещне сляпата неделя

HardcoreSyndrome
09-19-2008, 16:51
Еее това да ти е проблема. Спокойно - още не ти е дошло времето. Вместо да се кахъриш за такива глупости по-добре си живей живота, забавлявай се и няма от какво да те е срам. Един ден ще ревеш, че не искаш гадже 8-)
По-точно не можеше да се каже!!! :) 8)

TheMaggie
09-19-2008, 16:52
от написаното разбрах едно : ти си проста и с голямо самочувствие,търси причината в себе си,драга...

moon_flower
09-19-2008, 16:57
На всички им се иска да имат гадже,когато все още не са имали.Ще видиш,че не е бог знае какво,имаш бая време все гаджета да хващаш.Не се притеснявай.Просто не ти е допаднал никой или нещата не вървят все още.Има си време за всичко.Скоро ще се отегчиш като си хванеш някой. :D

AFT
09-19-2008, 17:07
Т'ва, че си хубава не означава автоматично,че момчетата трябва да ти се лепят и да не оставаш сама и за ден. о.О Може да си с кофти характер/ гладък мозък/ лоши маниери, а може и да си заобиколена от гейове и разни други неосъзнати хора. Ние как трябва да ти помогнем и какъв съвет очакваш от нас? Направи си рег в сайт за запознанства, там и без т'ва никой не гледа дали си хубав или не - щИ пУлУчИшШш ПлЮсЧиИитТъъЪЪъ ;P

miss_asi
09-19-2008, 17:11
Не отдавай така важност на въпроса защото има момичета които са по-големи от теб и все още чакат принца на белия кон.Споко!Съгласявам се с мнението че ако спреш да мислиш за това момчето за теб само ще се появи. :)

NeLLy_BaBy
09-19-2008, 17:30
Виж аз си хванах първото гадже на 17. Изобщо не ми пукаше дали някви си там 13 годишни си имат гаджета и по колко ги сменят. Нещата си идват с времето. Така че стига си се притеснявала.

the_slayer93
09-19-2008, 18:07
Гледай ти седнала да се тревожи за глупости :shock: Я се стегни.Закакво ти е т'ва гадже?Да си като дрте?Живей си живота,не ти трябва гадже. :wink: :wink: :wink: Радвай се на свободата си ,едва ли ще е за дълго. :razz: (И съм съм на 15 и бих могла да кажа с ръка на сърцето ,че никога не ми се е искало да имам гадже и ми е мн добре така ,нищо ,че се отрепаха да ме изкарват ,че ходя с някой (даже дето не го познавам ,или не мога да понасям... :x )

Honey:)
09-19-2008, 18:16
ам това дали имаш гадже или не от какво значение е? не ставаш по-як или по-хубав.Това,че нямаш никой до себе си не значи че си задръстена.Просто не си намерила човека за себе си или пък си отблъснала мн момчета.... а откъде знаеш,че някой не е влюбен в теб?!!! :shock: :D :grin:

eirol
09-19-2008, 21:02
Ok momi4e 4eti vnimatelno slednite redove , za6toto te mo6e da ti promenqt vyzgledite.
Ok Az sym mom4e na 17 godini i govorq ot imeto na vsi4ki VSI4KI normalni hora . Ob6testvoto toest mladoto se razeba . Az sym absoludno normalno mom4e visok sym treniram slu6am si hip-hopa i ne me ebe u4a si izlizam si visq si na kompa i si4ko e ok . Imam si i priqtelka seriozna pri tova.
No do 14-15 g vyzrast bqh dosta zle .
Otnovo NO vyprosa ne e v tova . Opisvam sebe si za da me razbere6 po dobre . Priqtelkite ti sym siguren 4e imat kratkotraini vryzki s po golemi ot tqh . Oplakva6 se 4e nqma6 mom4e do sebesi . Mi spored zavisi kakvo tyrsi6 . sega malka si no ne tova e vyprosa . Zavisi kakvo tyrsi6 . ako tyrsi6 pari kafeta i horata kato te vidqt da si ka6at " E-e-e-i taq hodi s edikoisi " toest 4e si nqkoq , togava tyrsi nqkoi goito e dosta po golqm ot teb 6te te otvori za6toto bez sexs nqma da mine 6te te dyr6i dokato ne mu umryzne6 i 6te te " izgoni " . A mo6e da tyrsi6 ne6to seriozno . Ne go tyrsi pri teq koito iskat da podry6avat na gorespomenatite . To4no na tvoqta vyzrast ima adski mnogo svestni mom4eta . Zavisi dali ti 6te gi nameri6 .
Stana mi neudobno da pi6a tolkova mnogo gluposti na edno mqsto , taka4e ako iska6 dai skype ne6to takova i 6te ti pomogna s kakvoto moga . Pi6i za6toto ti me zaintiguva .

eirol
09-19-2008, 21:06
че ти искаш да ходиш с някого само заради спорта, не заради любовта + тва винаги им личи на мацки като тебе като са тръгнали на лов за гаджета
Izvinqvai no ne e taka pone6e az sym " Isuhlen " . Slu6am si harda i ne me ebe ob6testvoto no bratov4etka mi e taka nare4ena " macka " a e mnogo dobyr i seriozen 4ovek . Taka4e ne slagai vsi4ki pod edno opredelenie pls i sry \\//[/b]PEACE\\//[/b]

malko_kalpazan4e
09-20-2008, 05:17
просто твоя принц на бял кон още не е дошъл,но бъди спокойна и ти ще си намериш приятел :)

aka6a_vamp
09-20-2008, 08:06
.. В очакване на принца с белия кон .. :smt059
тук ти е грешката...

krem4et0
09-20-2008, 08:43
На 15 и аз нямах гадже. Гадже, в смисъл и двамата да се чувстваме наистина двойка и заедно съм имала и продължавам да имам до сега само 1...бях на 19 като се запознахме. Излизала съм с други момчета, харесвала съм ги, влюбвала съм се, но все е липсвалаа взаимност, спойка и нищо не се е получавало за повече от 1-2 седмици.Разбирам какво ти е-и аз съм била така, но всяко нещо идва с времето си. Не е сега явно моментът. А и по-добре сама, отколкото с който и да е. Нито е срамно, нито е нещо фатално. Когато любовта те споходи, ще разбереш, че чакането си е струвало.

dimanushka
09-20-2008, 08:46
predlagam na moderatorite da napravqt zabrana za temi ot tima "na ...15/16... sum i ne sum imal/a gadje do sega" tupo e spored mene...

danakis
09-20-2008, 09:17
Ami zna4i 6tom si privlekatelna i ne si zatvorena ne6to mi se nevqrva da si nqma6 gadje. AKo nastina si sladi4ka zna4i ima6 mn obojateli prosto se ogledai pokrai teb i vse 6te otkrie6 nqkoe mom4e koeto ti dopada i iska da e s teb:) a tova 4e si na 15 i kvo? kakvo kato ne si imala gadje.? az si hvanah gadje za parvi pat po4ti na 19 :) Za vsi4ko si ima vreme i mqsto:) prosto potarsi 4oveka s kogoto 6te si 6atstliva:)

DekoDenev
09-20-2008, 09:39
ne tursi princa toi sam shte doide pri teb :P

plmn
09-20-2008, 09:57
ne tursi princa toi sam shte doide pri teb :P

Абсолютно грешно.След като искаш гадже толкова много, излез и си намери.С чакане няма да стане.Защо момичетата продължават да си мислят, че момчето трябва да първи да заговаря, да върви след тях постоянно и тн?Вече не е така.Когато искаш нещо, се бориш за него.Няма значение от кой пол си.

housy
09-20-2008, 10:13
С чакане няма да стане.Защо момичетата продължават да си мислят, че момчето трябва да първи да заговаря, да върви след тях постоянно и тн?

Абсолютно правилно... :)

nicolepcd
09-20-2008, 10:32
Мааани ги тия момчетия... Само ш' ти троват нервите! Гледай си уроците и се кефи на началото на Биг Брадър :razz:

BaiToq
09-20-2008, 12:24
Като за начало здравейте .. аз съм момиче от ямбол,вече съм почти на 15 и все още си нямам момче до мен !! Може да ме помилите за задръстена и каквато и да е .. не е тъка обличам се добре излизам не съм затворена в къщи и съм привлекателна (поне тъка казват) каква е причината да нямам някой до себе си ..Гадно е да видиш че приятелките на твоята възраст дори и по-малките от теб вече си имат гаджета а ти нямаш :-# Срам ме е признавам си .. моля дайте ми съвет как да постъпя много ще съм ви благодарна .. В очакване на принца с белия кон .. :smt059

т.7
krem4et0
ЗЪ СИГЪ НАЛЯГЪЙ НЪД УЧЕБНИЦИТИ,
ЧИ ШИ ИМАТИ ФХОДНУ НИВО ПО БЪЛГЪРЗКИ ИЗИК.

5StaR
09-20-2008, 14:14
Ямбоооол е града, ямбоооооооол е стила .. ямбоооооол

van4encetyYyY
09-20-2008, 16:01
хмм Най добрата ми приятелка също си няма гадже,на 14 ,но никога не сме говорили за това. :-) Мисля,че нещата не трябва да се насилват ,защотот така става по зле.Например ако имаш интерес към някакво момче може да го поканиш да излезете или от време на време да се заговаряш с него и така ще разбереш дали и той те харесва.Постепено съм сигорна ,че ако има чувства между вас той ще ти предложи.Моят съвет обаче е да не се напрягаш и да не обръщаш внимание на другите около тебе ,кой със кого ходи :grin: Това е от мене .Чао!

stealthyGirl
09-20-2008, 21:24
ОФФФФФФФФФФФ,
още ли има такива теми...

Аз не виждам връзка между красиво момиче и задължително имане на гадже. 8-) Що пък трябва да стане задължително и що да е срамно, че си нямаш? :? На 15 си... около тия години става тая работа, тъй че още не си минала "срока". Т'ва е малко като при циганите... След 13 (наааааай-много 14) вече е стара мома. Много основателно се притесняваш, тц-тц.... По-скоро се притеснявай, както каза Бай Тоя, за входното по БАлгарски, че не те виждам...

ANTIHUMAN
09-21-2008, 07:02
Ако очакваш принца на белия кон, недей! Не си прави илюзии за нещо перфектно, такива неща няма.
Не се тормози за това. Един ден (може да е днес, утре, или след година) и ти ще имаш някой до себе си. Не мисля, че си жалка или задръстена, щом си на 15 и нямаш приятел.
Отпусни се. Всичко ще си дойдее на мястото с времето.

+ Напълно съгласен! :)

sextazy_baby
09-21-2008, 07:42
Ти ако чакаш принца на белия кон,доста ще почакаш...

Pliok0019
09-21-2008, 07:56
Първо се влюби в някой, после мисли за връзка с него... Такива неща, да излизаш с някого, само защото е "яко" е много детинско и тъпо. На това да имаш гадже "е така" му мина времето. :D

Ihtn
09-21-2008, 08:01
ърво се влюби в някой, после мисли за връзка с него... Такива неща, да излизаш с някого, само защото е "яко" е много детинско и тъпо. На това да имаш гадже "е така" му мина времето. Very Happy

Мн правилно. :)

BoBa4eWeR
09-21-2008, 08:06
az sym na 23 i nqmam gadje ti na 15 :D :grin: :grin:

BoBa4eWeR
09-21-2008, 10:25
http://mucunki.com/108854 ... ako tova si ti e qsny 6to nqma6 gadje ;) 6toto si domakinq... :grin: :grin: :grin:

thefreak93
09-21-2008, 11:14
Миличка, не се отчайвай. Може би проблема е точно, че мислиш само за гаджета. Давай напред с приятелите ти и всичко ще дойде с времето си. Не се притеснявай. Без гадже е много по-добре. После ще се чудиш какво да го правиш. Пожелавам ти да намериш някой скоро, но дори да не стане, не се отчайвай. Всичко с времето си!

cvetinci
09-21-2008, 17:40
Много простотий изписахте 8) ..